>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5GBp do buka za free

W 0

wrobell

Użytkownik
Mam pytanie - przetranferowalem do kasyna 7 funtow i wpisalem tego bosusa. Po jakim czasie jest on przyznawany bo mam ze jest &quot;PENDING&quot; - w trakcie realizowania.
 
D 0

dymek256

Użytkownik
Ej loguje wam się urzytkownik ja wpisuje hasło itp i wyskakuje mi takie coś :

Sorry, your Username and/or Password have not been recognised. :/
 
P 0

padilo

Użytkownik
Ja nie moge śie zalogować ..... dzis rano logowałem sie spokojnie i wszystko ok ... hasło mama zapisane w operze ..a teraz przychodze i dupa! Sorry ble ble ble ... ?? Co jest grane ??
 
phenomen 0

phenomen

Użytkownik
Obróciłem raz w ten sposób jeden kupon z 2$ niesiadł i drugi za 2$ siadł wygrana 4,2$ + 1$ =5,2$ czy moge już wypłacić ? i czy moge przelać te pieniądze bezpośrednio na betathome?
 
K 0

kolbek

Użytkownik
Obróciłem raz w ten sposób jeden kupon z 2$ niesiadł i drugi za 2$ siadł wygrana 4,2$ + 1$ =5,2$ czy moge już wypłacić ? i czy moge przelać te pieniądze bezpośrednio na Bet-at-home?
tylko konto bankowe czek i Western Union.
te 3 formy wypłaty masz a i minimum to 5 funtów ????
Za czek pobierają opłate 3 funtów.
 
M 0

many

Użytkownik
To wie ktos co wpisac w:

-Account number or IBAN
-Sort Code
-Swift Code

I czy trzeba skan dowodu??
-Account number or IBAN - Numer twojego konta albo numer konta poprzedzony PL
-Sord Code - Kod twojego banku (3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 cyfra twojego numeru konta)
-Switf Code - To jest jakis specjalny numer banku kazdy bank ma inny, wiec musisz powiedziec w jakim banku masz konto
POZDRO ;]

A jezeli chodzi o mnie to wyplata zlecona ;] Narazie nie chcieli zadnego skanu dowodu.
P.S. Wyplacilem 36.04 funciakow ;P jeszcze dzisiaj moge wygrac 40 funtow jak wejdzie groclin i cracovia ????
 
M 0

many

Użytkownik
Account number or IBAN: PL55102029640000600200540039
Sort Code: 10202964
Swift Code: Co do tego to nie wiem jaki kod ma PKO, ale tu gdzies na forum powinno byc napisane

pozdro
 
Do góry Bottom