>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5 EURO w www.winunited.com

andreoid 2

andreoid

Użytkownik
mam kilka pytań

1. czy dajo jeszcze bonus
2. czy wypłacalny
3. czy przy wypłacie chcą skan dowodu

no to chyba tylko tyle ????
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
witam a ja niedostalem bona chociaz wyslalme kilka maili przed 15.01 i prosba do osob ktore maja wiecej bonow i niemoga ich uzyc bo jak widzicie tam jest poker i jakby ktos mily mogl mi dac taki bon ja bym go obrocil zrobil troche kasy i zagral wpokera ztaba i sie podlozyl i te 5 euro byscie mieli, moze dostane jeszcze tego bona bo zlozylem reklamacie :mrgreen:
 
K 358

koeman66

Użytkownik
a ja ponawiam pytanie
czy moge zagrac w freebet jezeli nic nie wplacalem, a dokonalem trzykrotnego obrotu tymi bonusowymi 5 euro z promocji (postawilem juz zaklady za laczna sume ponad 15 euro)??????????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
a ja ponawiam pytanie
czy moge zagrac w freebet jezeli nic nie wplacalem, a dokonalem trzykrotnego obrotu tymi bonusowymi 5 euro z promocji (postawilem juz zaklady za laczna sume ponad 15 euro)??????????

zeby zagrac w FREEBET musisz raczej napewno wpłacic, jak sie mysle to mnie poprawcie ale tak mi babka napisała z supporta
 
pretorians 0

pretorians

Użytkownik
Ugrałem już 100 euro :mrgreen: i mam pytanię, jeśli zechcę wypłacic np. 40 euro to te 60 dalej będzie na koncie winunited czy przepada?
 
S 0

szwedu

Użytkownik
Zleciłem wypłate na konto bankowe i odpisali mi coś takiego:



We received your request for a withdrawal of 30.00 Euro.

We need to see a copy of your Identity card or drivers licence before we can proceed with the payment.
Please send us the copy to the following address

Pomoże ktoś przetłumaczyć?
 
Do góry Bottom