>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

5 EURO w www.winunited.com

bodi 70

bodi

Użytkownik
grał ktos tego freebeta z bonusa? Dostał kase jak przegrał ???? ? Prosze o odpowiedź to bym wieczorkiem sobie zagrał ????
a wpłacałes tam? nie orientuje sie czy z tego bonusika 5 Euro co otrzymałes nie wplacajac depozytu mozna zagrac FREEBET--raczej nie, ale musiałbys zapytac ich
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
o co chodzi z tym freebetem?
co daje, ile razy mozna go zagrac???????????
freebet czyli darmowy typ : stawiasz przypuśćmy mecz L&#39;pool-Chelsea 1 stawiasz 20Euro ale wynik był 0 : 1 to bukmacher oddaje ci te 20Euro które postawiłeś..
w przypadku wygranej masz pieniadze co jest normalne :mrgreen:
 
K 358

koeman66

Użytkownik
czyli obracajac bonusowe 5 euro trzykrotnie, gdy postwie juz lacznie zaklady za 15 euro i zostanie mi jeszcze cos ojro na koncie, to moge te cos ojro postawic w freebet i jak przegram to zwracaja?????
 
M 0

mbossik

Użytkownik
A ja mam takie pytanie, przejrzalem caly temat ale nie bylo napisane ile wynosi MINIMALNA wyplata na konto bankowe np. WBK ???? Wiecie ile mozna najmniej wyplacic??
 
voodoo21 0

voodoo21

Użytkownik
Drogi Kliencie,

Dziekujemy za zarejestrowanie sie w WINunited!

Obecnie nasza promocja polega na tym, ze ty wplacasz minimum 20 Euro a my dopisujemy ci dodatkowe 20 Euro na Twoje konto.

Zaraz po dokonaniu wplaty wyslij nam E-mail do [email protected] podajac nam swoj numer klienta I kwote wplaty.

W razie jakichkolwiek pytan prosimy o niezwloczny kontakt z [email protected] lub dzwoniac pod numer +356 2326 1300

Zyczymy Ci dobrej zabawy oraz wielu wygranych z WINunited.com!!!


???? moze ma ktos bon :-? :roll:
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Siemano!

Ten bukmacher jest dla mnie bardzo szczęśliwy. Dzięki Au$tralian Open z 5 € ugrałem już ponad 100 €, co jest dla mnie genialnym osiągiem! Teraz pytanie jak z wypłatą przelewem bankowym, czy rządają skanu dowodu/paszportu, jesli dane konta u buka i w banku sie zgadzaja?
 
Do góry Bottom