>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

5 EURO w www.winunited.com

bodi 70

bodi

Użytkownik
Nieiwem ale ja dostalem taki warunek w emailu
Wyplata jest mozliwa tylko po uplywie 7 dni roboczych od pierwszego depozytu
Wiec piszcie czy wyplacili wam kase czy trzeba wplacac.

Nic nie trzeba wplacac TWOIM DEPOZYTEM jest te 5 EURO , ale wypłate musisz zlecic po 7 dniach od kiedy wklikales te 5 euro na konta ;-)
 
R 0

renton

Użytkownik
Drogi Sylwestrze,
Uprzejmie informujemy ze nasza promocja ’5 Euro Bonus’ zakonczyla sie w poniedzialek 15.01.2006 o godzinie 19:30.Zgodnie z naszymi Terms &amp; Conditions wszyscy nasi klienci ,ktorzy wyslali nam maila zwrotnego dotyczacego tej promocji przed uplywem ustalonego terminu otrzymaja nasz Bonus.Niestety Twoj e-mail otrzymalismy po uplywie tego terminu.
To dziady!!!
14-01-07 wyłałem im 2 emaile a oni mi tu dzis pisza ze sie spóźniłem!!
Przesłałem im w zalaczniku te 2 wiadomosci i zobaczymy czy uwzglednia reklamacje
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
nom ja potwierdzam!! promocja sie skonczyla! napisali mi maila ze dawali kase tylko do poniedzialku tj 15.01.07 ://


nieprawda ze do poniedziałku, bo wczoraj otrzyałem ok. godz 21 daja bonus jak miło sie do nich napisze do tej Polki Kasi Jednaki co przcuje w supporcie u nich
 
M 0

mooney18

Użytkownik
Tym bonem trzeba obrucić 3 razy tak ... trzeba składać jakiś depozyt żeby wypłacić pieniądze ... czy bez depozytu się obejdzie ?? czekam na odp ????
 
R 0

renton

Użytkownik
Cytat:
Drogi Sylwestrze,
Uprzejmie informujemy ze nasza promocja ’5 Euro Bonus’ zakonczyla sie w poniedzialek 15.01.2006 o godzinie 19:30.Zgodnie z naszymi Terms &amp; Conditions wszyscy nasi klienci ,ktorzy wyslali nam maila zwrotnego dotyczacego tej promocji przed uplywem ustalonego terminu otrzymaja nasz Bonus.Niestety Twoj e-mail otrzymalismy po uplywie tego terminu.


To dziady!!!
14-01-07 wyłałem im 2 emaile a oni mi tu dzis pisza ze sie spóźniłem!!
Przesłałem im w zalaczniku te 2 wiadomosci i zobaczymy czy uwzglednia reklamacje
Cofam to co napisałem :jezora:
Uwzglednili mi reklamacje i przysłali kod do bonusa ???? :jezora:
 
M 0

mooney18

Użytkownik
powiedzcie mi o co chodzi w tym że przy tennisie mężczyzn jest takie coś

&#39;&#39; This Match is INSURED with a 0-3 result; Choose a Player (2 way ) &#39;&#39; to znaczy ze zawodnik na którego postawię musi wygrać 3-0 w setach to dopiero mi kupon wejdzie tak ??
 
K 358

koeman66

Użytkownik
ale szybcy to sa
jezeli nie wejdzie jakies zdarzenie to po 2 godzinach pojawia sie lost
wczoraj po 10-tej wszedl mi mecz z ligi szkockiej i ndala pisze - calculate winning, kasy nie ma i tenisa sobie nie obstawilem :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou:
 
jk 0

jk

Użytkownik
powiedzcie mi o co chodzi w tym że przy tennisie mężczyzn jest takie coś

&#39;&#39; This Match is INSURED with a 0-3 result; Choose a Player (2 way ) &#39;&#39; to znaczy ze zawodnik na którego postawię musi wygrać 3-0 w setach to dopiero mi kupon wejdzie tak ??
nie, zaklad 0-3 jest ubezpieczony, czyli jesli zakonczy sie takim wynikiem, a ty stwaiales inaczej to zwracaja ci stawke.
 
M 0

mooney18

Użytkownik
ja już postawiłem dwa razy combi bet i mam już 37 euro ???? trzeba czekać 7 dni aby wypłacić tak ?? razem z weekendem :p to w czwatek będe mógl wypłacić ???? dojadę do 100 euro i wypłacam ???? pozdrooo
 
Do góry Bottom