>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5 EURO w www.winunited.com

bodi 70

bodi

Użytkownik
O warunkach wypłaty było pisane jeszcze na poprzedniej stronie wiec kazdy kto dostanie email o takiej samej tresci będzie to pisal....bez przesady czytajcie dane Forum a nie piszcze tego po kilka razy
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
This Match is INSURED with a 0-3 result; Choose a Player (2 way )

Może ktos mi wytłumaczyć co to znaczy? ????

chodzi Ci o tenis chyba? to jest napisane&quot; result 0-3 &quot;czyli faceci graja do 3 setow zwycieskich, a kobiety (2way) czyli do 2 zwycieskich===a ogolnie typujesz tylko wygrywajacego i basta
 
A 0

a-rod

Użytkownik
wydaje mi sie ze to jest handicap 3 punktowy (czy jakos tak, nie wiem jaka to dyscyplina)
to nie jest handicap, tylko jest ubezpieczony na ten wynik, nie wiem dokładnie o co chodzi, ale jeśli zakład komuś nie wejdzie a padnie taki wynik (3-0 badz inny jaki jest podany) to zwracaja stawke od 5E do 100E. Coś w tym stylu ;-)
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
mi przysłai kod o 21.15 dzis , więc zle mi wczoraj odpisała ze juz nie ma promo, ale w jezyku niemieckim email i nr kodu ale OK ????
 
K 0

kolpik

Użytkownik
Darmo kupon-chyba:p
mi przysłali 2, ale moge uzyc tlyko jednego wiec jak ktos chce to prosze:p69B OEL9 L62S 1M1S , sprobowac mozecie ale nic nie obiecuje
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Re: Darmo kupon-chyba:p
mi przysłali 2, ale moge uzyc tlyko jednego wiec jak ktos chce to prosze:p69B OEL9 L62S 1M1S , sprobowac mozecie ale nic nie obiecuje
no teraz to im sie pomieszało z tymi kodami wysyłaja po kilka nawet :wowsdf:
 
tomazo 0

tomazo

Użytkownik
dostałem kod. ale co jest ciekawego w winunited jest jeszce freebet. ciekawe czy nas jako &quot;bonusowiczow&quot; tez on obowiązuje? Grał już ktos?
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik
bukmacher jest wypłacalny.. w maju mieli taką samą promocje i wypłaciłem z tego ok. 150zl bez problemu tylko skan dowody trzeba ;)
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
bukmacher jest wypłacalny.. w maju mieli taką samą promocje i wypłaciłem z tego ok. 150zl bez problemu tylko skan dowody trzeba ;)
nie no z tego buka po niedzieli czyli po 7 dniach od wklikania kodu bedzie kaska na naszych kontach tylko je :mrgreen: den warunek....dobrze obstawiac :grin:
 
Do góry Bottom