>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5 EURO w www.winunited.com

D 0

dandi1

Użytkownik
ma ktos wolny bon zeby troche pograc w tym buku bo oferta podoba mi sie ???? . Prosze o kontakt na PW , jak cos moge oddac bon do Bet at Home ale tylko na 5zł , bo o wiekszej wartosci nie mam ???? ???? ???? Pozdrawiam
 
R 0

renton

Użytkownik
Renton, na jaki adres pisales maila z reklamacja?
na adres [email protected]

a w treści napisałem im
Jezeli własnie promocja skonczyła sie 15.01.2007 to czemu ja nie dostałem bonusu?? 14-01-2007 o godz 13:04 i 15:39 wysłałem 2 emaile z prosba o skorzystanie z promocji, podałem w temacie hasło bon5euro i w tresci wiadomosci moje ID. W załączniku przysyłam te 2 wiadomosci które mam w elementach wysłanych z programu Outlook Express. Pozytywne rozpatrzenie mojego listu bedzie śwadczyło o sprawiedliwosci i uczciwosci Waszej Firmy!
i przyznali :jezora:
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Czy wam dzis tez wysłali jakies kody? bo im się troche chyba komp zaciał i 3 dni pod rzad wysyłają kody :-?

JESLI KTO MA INNE BONY TO CHETNIE WYMIENIĘ na WINunited --zaznaczam tylko wymiana wchodzi w rachubę.
 
rykos 0

rykos

Użytkownik
@sala66 : Lol niezle ???? . Mam nadzieje ze mi tez sie przydarzy kiedys taka mila niespodzianka ;). Ale jak narazie nie jest zle, bo mam 15€ i zakłady otwarte na jutro(AO) na 5€ ;P.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
niektorzy robia sobie jaja !! jak mozna darmowe bony , ktore dostaje sie na maila sprzedawac ?? smieszne

Kazdego indywidualna sprawa co zrobi z takim darmowym bonem, moze go wymienic , sprzedac lub nawet...zjeśc jesli ma wiecej- nie zawsze sa Swięta i przychodzi sw. Mikołaj z prezentami
 
tomazo 0

tomazo

Użytkownik
Ciekawe czy wypłata też od tych 20 euro jak na starbecie. Bo mam narazie 10 i coś te obracanie mi pod górke idzie...
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Ciekawe czy wypłata też od tych 20 euro jak na starbecie. Bo mam narazie 10 i coś te obracanie mi pod górke idzie...

wypłata moze byc nizsza niz 20 euro nawet , ale ponizej 30 euro biora opłate za przelew 2 Euro
 
tomazo 0

tomazo

Użytkownik
grał ktos tego freebeta z bonusa? Dostał kase jak przegrał ???? ? Prosze o odpowiedź to bym wieczorkiem sobie zagrał ????

Dzieki Bodi za szybką odpowiedź ????
 
Do góry Bottom