>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5 EURO w www.winunited.com

R 0

raprobie

Użytkownik
Witam .. mam jedno pytanie odnosie wypłaty środków pieniężnych ugranych z bonusu 5 euro .. w regulaminie było napisane że po 7 dniach można wypłacać .. czyli jak realizowałem bonus na koncie gracza 18.01.2006 to czyli mogę wypłacić 25.01.2006 ?? ?? Czy to musi być 7 dni roboczych ?? Proszę o odpowiedz
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Mam następujące pytanie dotyczące zasady zakłady freebet w winnuited.
Otóż chcę jako freebet zagrać za 7 euro zakład na zwycięstwo Nancy w dzisiejszym meczu z St. Etienne - kurs na Nancy 1,80 , ewentualna wygrana 12,60 e.
I pytanie brzmi: czy to prawda, że jeśli nie trafię tego wyniku, to czy zostanie mi zwrócona stawka, czyli 7 euro ?
 
K 358

koeman66

Użytkownik
jezeli grasz tylko tym bonusem co dawali (5euro) to nie
mozesz zagrac w freebecie ale jak im wplacisz kase (i to nie wiem czy nie tyle co sumka w tym banerze na ich stronie rowna 50 euro - tam jest o tym freebecie)
mowie ci ze tak jest, bo ja zagralem w freebecie, przegralem i kasa poszla sie........
 
S 0

szwedu

Użytkownik
raprobie, nie, czytam temat. -_-&#39;
Ale ja wysłałem po 7 dniach od dostania bonusa i napisali żebym przesłał skany, a następny mail że pieniądze na koncie mają być dziś teraz ide do banku i jak wejdę później na kompa to napisze czy kasa jest ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Coraz bardziej zaczynaja oszukiwac! dzis rano rozliczyli mi wynik z NBA jako wygrany , bo w regulaminowym czasie było 87-87 czyli under 184,5 ---a pozniej zmienili decyzje rozliczajac jako przegrany bo zaliczyli punkty jeszcze z dogrywki!!!!! a undrer/over był na regulaminowy czas a nie na dogrywke też--na emaile tez słabo odpisuja prawie wcale :zoltakartka:
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Coraz bardziej zaczynaja oszukiwac! dzis rano rozliczyli mi wynik z NBA jako wygrany , bo w regulaminowym czasie było 87-87 czyli under 184,5 ---a pozniej zmienili decyzje rozliczajac jako przegrany bo zaliczyli punkty jeszcze z dogrywki!!!!! a undrer/over był na regulaminowy czas a nie na dogrywke też--na emaile tez słabo odpisuja prawie wcale :zoltakartka:
Dokładnie. Mało tego. Wczoraj chciałem 30 minut przed meczem Sharapovej obstwić kase. Loguje sie normalnie i dziwnym trafem przy potwierdzeniu zakładu mnie wylogowało. Przez okrągłe 30 minut chciałem się zalogowac i nic a po 30 minutach wszystko normalnie. Oczywiscie nie zdazylem obstawic! Tak samo uważam, za oszustwo, że na kilka godzin znika jakieś zdarzenie z oferty. Np. Mecz Federer- Nadal zniknęło wczoraj koło 19 i dopiero o 4 w nocy było dostępne!! Chętnie bym już wypłacił wszystko od nich, ale niestety nie moge, bo nie mam jeszcze dowodu.
 
S 0

szwedu

Użytkownik
Taki mail mi od nich przyszedł o 19 :

Your withdrawal of 30.00 Euro has now been wired to your bank account. You should receive the money within 5 banking days.
Kind regards and good luck!

Z Tego co zrozumiałem to poszedł od nich przelew i w ciągu 5 dni będę miał kase ????

więc czekam ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Trudno powiedziec jak jest z tymi 7 dniami od pierwszego depozytu (czytaj bonusa) ponieważ dzis o 8 rano mineło dokładnie 7 dni , ale jak wchodze na wypłaty to jeszcze wskazuje że nie ma 7 dni.....mysle że dzień po upływie tygodnia trzeba probowac czyli na 8 dzien od bonusa, wtedy powinno przejsc
 
R 0

raprobie

Użytkownik
Też wczoraj mi mijał 7 dzień .. i tez się nie dało przed chwilą wypłaciłem 80 euro ???? wysłałem skan itp zobaczymy co dalej ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Niestety bukmacher jest bardzo niepowazny- kolega upomnił sie ze zle mu zaklad rozliczyli i co sie stało- zablokowali mu konto!!!!!!! z 12 euro - to jest naprawde niepowazna Firma strasznie kombinuja za duzo stracili na bonusach i teraz oszukuja na rozliczeniach i jeszcze ta blokada - myśle , ze powypłacaja tym co zlecili i zleca wyplaty :zoltakartka:
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Informacje o firmie WINunited.com

WINunited jest w pełni licencjonowaną firmą bukmacherską, założoną w 2005 roku, której siedziba znajduje się na Malcie. Firma została założona przez było modelkę, bizneswomen Yarę Wortmann. WINunited.com zatrudnia 25 osób. 12 pań zajmuje następujące stanowiska:

Założycielka / główny udziałowiec - Yara Wortmann (37), dyrektor operacyjny - Sanuela (27), dyrektor ds. płac - Lisa (25), dyrektor marketingu - Sandra (34), zespół obsługi klienta - Charlene (23), przedstawiciele zespołu obsługi klienta: Regina (25), Victoria (24), Liz (29), kierownik ds. pokera i produktów kasyn - Louise (33), kierownik na kraje Europy Zachodniej - Susanna (28), kierownik na kraje Europy Wschodniej - Blanka (24), kierownik stowarzyszony - Melanie (26).

Firma działa na rynku międzynarodowym, ma klientów w 15 krajach. Dalszy rozwój na rynki Europy Wschodniej jest planowany na ten i kolejny rok, jak również ekspansja produktów do kasyn i gier zręcznościowych.
No, to już wiemy, dlaczego takie kanty. Same baby tam pracują ... :jezora:
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Informacje o firmie WINunited.com

WINunited jest w pełni licencjonowaną firmą bukmacherską, założoną w 2005 roku, której siedziba znajduje się na Malcie. Firma została założona przez było modelkę, bizneswomen Yarę Wortmann. WINunited.com zatrudnia 25 osób. 12 pań zajmuje następujące stanowiska:

Założycielka / główny udziałowiec - Yara Wortmann (37), dyrektor operacyjny - Sanuela (27), dyrektor ds. płac - Lisa (25), dyrektor marketingu - Sandra (34), zespół obsługi klienta - Charlene (23), przedstawiciele zespołu obsługi klienta: Regina (25), Victoria (24), Liz (29), kierownik ds. pokera i produktów kasyn - Louise (33), kierownik na kraje Europy Zachodniej - Susanna (28), kierownik na kraje Europy Wschodniej - Blanka (24), kierownik stowarzyszony - Melanie (26).

Firma działa na rynku międzynarodowym, ma klientów w 15 krajach. Dalszy rozwój na rynki Europy Wschodniej jest planowany na ten i kolejny rok, jak również ekspansja produktów do kasyn i gier zręcznościowych.
No, to już wiemy, dlaczego takie kanty. Same baby tam pracują ... :jezora:

skad dorwales tą info? no tak jak baby to tak bywa za co one sie wzieły? za bukmach :zoltakartka: erkę
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
i co komuś udało się wypłacić ??
Ja otrzymałem email wczoraj ze w poniedzialek przeleją mi na monybookres pieniadze, poniewaz wplacałem do nich 1 Euro i moneybookers mialem do wypłat odblokowane-jak otrzymam cos to rzuce screen
 
Do góry Bottom