>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 € w Interwetten za free :)

Status
Zamknięty.
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Dzięki temu, kto zamieścił promocję ???? jestem spłukany po ostatnich zakładach i może dzięki temu odbuduje internetowy bankroll nie robiąc depozytu ????
A debile, którzy sprzedają kody na allegro nie mają honoru i są zwykłymi złodziejami, nie można sprzedawać kodów z promocji, gdyż kod nie jest generowany osobno dla danego usera... ???? założysz konto, ale jeśli nie wykorzystasz po tym szybko kodu, ktoś inny go dostanie...
Dlatego to jest bez sensu i tylko robi złą opinię o Polakach, zobaczycie, niedługo się pojawi &quot;nie dla Polaków&quot;. Promocja baha z rumunskiej strony znikla w ciągu paru godzin? Czemu? Oficjalna wiadomość strony - Kody masowo wykorzystane przez obcokrajowców...Kolega zna ten język trochę...
 
M 55

meggie1

Użytkownik
mnie sie nie wyświetla:kwasny4565:
w jakiej przeglądarce to otwieracie?
Nie wiem jakiej przeglądarki uzywasz ale najlepiej takie strony otwierac w IE, zazwyczaj korzystam z Opery ale jesli chodzi o zaklady bukmacherskie to jest to najgorsza mozliwa przegladarka bo wiekszosci stronek bukmacherskich poprostu nie wyswietla, tak wiec polecam IE i wszystko piwinno smigac ;-)
 
K 6

koziuch

Użytkownik
moze ktos wrzucic na jakis serwer instalke pokera z interwetten bo nie chce mi sie sciagac, ma swoj alias i wszystko ok ale jak naciskam download a potem akceptuje warunki daje &quot;dalej&quot; to nic sie nie dzieje...
 
J 0

jabolek

Użytkownik
;] dzięki skorzystałem z tego ???? ;] ... miałeś się zalogować na tamtej stronie z tych danych i po logowaniu pokazywał się kod
ja już kilkanaście maili dałem ;d zaraz na allegro kody sprzedać trzeba
Takich śmieciów świat nie widział... Wytłumaczcie mi jak można być takim palantem -_-
BTW, dzięki za promo ????
Jeszcze jedno... Jeśli można i ktoś ma takie informacje, prosiłbym opisać wszystko o co pewnie w przyszłości będą padać pytania: czy będzie potrzebna wpłata przed wypłatą, dokładne zasady obrotu, skany dowodów, itp. Z góry dzięki ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Panowie prosze juz nie pisac takich postow , jak dzieki Vader kasa doszla itp. tylko pisac co do tego bonusu czyli np, czy przy wyplacie zadaja skanow i czy trzeba zrobic depozyt bo to sie przyda a inne rzeczy raczej nie.
Pozdrawiam.
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Mam dosc istotny problem moze ktos juz sie z tym spotkal: chcialam zawrzec zaklad kombinacyjny skladajacy sie z 4 meczy (tenis). Jednak po
wpisaniu stawki i zatwierdzeniu kuponu wyskakuje kokunikat :&quot;Błąd Pewne
stawki są poniżej ich limitu. Te zakłady zostały cofniętę na stawke 0.
Proszę sprawdż twoje stawki. &quot;. O co w tym chodzi skoro wybralam zaklad
kombinacyjny i wpisalam stawke to dlaczego wyskakuj mi taki bład ? (Pod spodem tzn pod okienkiem zaklad kombinacyjny - tam wpisalam stawke, znajduje sie okienko zaklady systemowe mimo ze wcale takiej opcji nie zaznaczalam ze stawka do wpisania:/). I niestety nie moge dokonac tego zakladu. W innych bukmacherach nie bylo z tym zadnego problemu, niestaty kaska sie skonczyla i zostalo mi tylko interwetten ????

Czy ktos sie orientuje co mam w takiej sytuacji zrobic?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom