>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5 € w Interwetten za free :)

Status
Zamknięty.
M 55

meggie1

Użytkownik
No wlasnie niestety nie bo probowalam tez z wieksza stawka, ja chce tylko jeden zaklad kombinacyjny a tam oprocz tego wyskakuja jakies zaklady systemowe :/. i nie moge sobie z tym poradzic, niby napisalam do supportu ale na odpowiedz pewnie bede musiala troche poczekac a zalezy mi na czasie.
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Mam pytanie do osób, które pisały na forum, że obrót bonusem wynosi 3x i że trzeba go wykonać do 15 czerwca, skąd to wiadomo ? czy otrzymaliście taką informację od support ?
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Mam dosc istotny problem moze ktos juz sie z tym spotkal: chcialam zawrzec zaklad kombinacyjny skladajacy sie z 4 meczy (tenis). Jednak po
wpisaniu stawki i zatwierdzeniu kuponu wyskakuje kokunikat :&quot;Błąd Pewne
stawki są poniżej ich limitu. Te zakłady zostały cofniętę na stawke 0.
Proszę sprawdż twoje stawki. &quot;. O co w tym chodzi skoro wybralam zaklad
kombinacyjny i wpisalam stawke to dlaczego wyskakuj mi taki bład ? (Pod spodem tzn pod okienkiem zaklad kombinacyjny - tam wpisalam stawke, znajduje sie okienko zaklady systemowe mimo ze wcale takiej opcji nie zaznaczalam ze stawka do wpisania:/). I niestety nie moge dokonac tego zakladu. W innych bukmacherach nie bylo z tym zadnego problemu, niestaty kaska sie skonczyla i zostalo mi tylko interwetten ????
Czy ktos sie orientuje co mam w takiej sytuacji zrobic?
pisalo na forum, minimalna stawka 4zl
 
F 0

fb_dean

Użytkownik
ja tam sie nie martwie ;] to jest tylko bonus a wy przezywacie ;] jak sie uda to sie uda cos ugrac i gram ostro jak nie to nie ;] dzi zagralem za all na DW 3:1 dla Federra i weszlo i teraz gram za 57 na Detroit z NHL ;] jak wejdzie to leci wyplata ;]
 
marcinku 0

marcinku

Użytkownik
Pieknie 17 zeta na koncie jest! Juz dalem kuponik zeby zaczac obracac.

Dostalem od kolegi jeszcze jeden voucher, ale jest limit 90 dni na doladowywanie bonem, wiec moze za 3 miesiace z niego skorzytam.
 
krist69 0

krist69

Użytkownik
Witam, jak to jest dokładnie z obrotem? Postawiłem na noc całość na Detroit Red Wings i mam 38,82 PLN, teraz musze postawić 38,82 i jak siądzie znowu całość?
Czy znowu postawić za 17zł i za trzecim razem też za 17zł ?? Dzięki pozdroo
 
krist69 0

krist69

Użytkownik
Ok to super, a musze dać jedno spotkanie kurs 2,0 czy moge mieć na kuponie ako 2,0 złożone z np. dwóch spotkań?
 
P 187

promil80

Użytkownik
podaje niewykorzystany jeszcze kod bonu
podaje niewykorzystany jeszcze kod bonu.Kod można zrealizowac tylko raz na 90 dni na jednym koncie.Kto pierwszy ten lepszy ????
EMTE-CKFL-XLCE-VFWH
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom