>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5 € w Interwetten za free :)

Status
Zamknięty.
matizoj33 0

matizoj33

Użytkownik
Chciałem postawić kupon za 2 zł to się nie da. Muszę odrazu za 16.88 zł stawiać ?
Pisze mi coś takiego:
Pewne stawki są poniżej ich limitu. Te zakłady zostały cofniętę na stawke 0. Proszę sprawdż twoje stawki.
Musisz postawić 4 zł lub powyżej
 
P 12

premiership

Użytkownik
Działają wam konta na Interwetten? Ja skorzystałem wczoraj z tej promocji, zarejestrowałem się w Interwetten, pograłem trochę w pokera, teraz chce się zalogować i wyskakuje mi cały czas że niepoprawna nazwa użytkownika lub hasło...Nie rozumiem? Jeśli zamkneli mi konto to ciekawy jestem za co????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Działają wam konta na Interwetten? Ja skorzystałem wczoraj z tej promocji, zarejestrowałem się w Interwetten, pograłem trochę w pokera, teraz chce się zalogować i wyskakuje mi cały czas że niepoprawna nazwa użytkownika lub hasło...Nie rozumiem? Jeśli zamkneli mi konto to ciekawy jestem za co????
u mnie wszystko w porządku
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
Aha, czyli w tej promocji nie musimy robic depozytu, by wyplacic na konto bankowe? (tylko skan dowodu o.) pytam bo zaczalem grac u tego buka wlasnie za 5 €
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Witam ????
Mam takie pytanko czy obrot kursem rownym 2.00 jest wliczany , bo jak niektorzy tu pisali to kursem 2.01 ??? jak to jest ?? ????
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
premiership &gt; mi też zamknęli konto...:/ miałem tam bonus pokerowy jeszcze, bowiem wygrałem freerolla tam... i chciałe wyrabiać punkty
 
P 12

premiership

Użytkownik
premiership &gt; mi też zamknęli konto...:/ miałem tam bonus pokerowy jeszcze, bowiem wygrałem freerolla tam... i chciałe wyrabiać punkty
Do bani z taką promocją...jak nawet w pokera nie można zagrać bo zamkną konto tym bardziej że skoro można było przelać tam pieniądze tzn. że nie było na to ograniczeń...miałem interwetten za bardziej poważną firmę...ale wali mnie to nie moje pieniądze tylko z bonusu...szkoda tylko czasu bo spędziłem nad tym parę godzin...a czasu już mi nikt nie odda ani za niego zapłaci...????
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Do bani z taką promocją...jak nawet w pokera nie można zagrać bo zamkną konto tym bardziej że skoro można było przelać tam pieniądze tzn. że nie było na to ograniczeń...miałem interwetten za bardziej poważną firmę...ale wali mnie to nie moje pieniądze tylko z bonusu...szkoda tylko czasu bo spędziłem nad tym parę godzin...a czasu już mi nikt nie odda ani za niego zapłaci...????
Skoro bonus jest przeznaczony na zakłady to grasz na zakładach i koniec, nie potrafisz tego zrozumieć ? Widocznie nie, skutki widać.
 
baz 25

baz

Użytkownik
Skoro bonus jest przeznaczony na zakłady to grasz na zakładach i koniec, nie potrafisz tego zrozumieć ? Widocznie nie, skutki widać.
Ja tylko zapytam gdzie masz takie info. że jest to bonys tylko na zakłady ?
 
P 23

pootm

Użytkownik
Witam ludziska. Mam pytanie ???? Długo się u nich czeka na potwierdzenie skanu dowodu? Bo wczoraj im wysłałem a chciałbym se kasę wypłacić bo ugrałem z tego 5 € ponad 100 € :jezora::jezora::-D ???? Aa no i jeszcze jedno pytanie. Oczywiście kurs ponad 2.0 juz dawno został obrócony 3 razy a wiec nie muszę nic wpłacać żeby wypłacić tak? Proszę o odpowiedź ???? PZDR
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Mam pytanko. Czy w interwetten można zmienić język na polski? Jeśli tak, to gdzie? Bo ja niestety z niemieckiego zero :/

Z góry dziękuję ????
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Mam pytanko. Czy w interwetten można zmienić język na polski? Jeśli tak, to gdzie? Bo ja niestety z niemieckiego zero :/
Z góry dziękuję ????
Na dole po lewej stronie masz wybrane Deutsch, wiec musisz zmienic na polski...
Pzdr
 
M 0

merlin1984

Użytkownik
Działają wam konta na Interwetten? Ja skorzystałem wczoraj z tej promocji, zarejestrowałem się w Interwetten, pograłem trochę w pokera, teraz chce się zalogować i wyskakuje mi cały czas że niepoprawna nazwa użytkownika lub hasło...Nie rozumiem? Jeśli zamkneli mi konto to ciekawy jestem za co????
Mam niestety to samo...
Wczoraj sie zarejestrowalem i zagralem zaklad akumulacyjny za caly bonus...

Dzisiaj chce sie zalogowac a tu pokazuje sie:

&quot;ERROR
Nazwa użytkownika lub hasło jest nieważne. Proszę podaj swoje dane ponownie względnie rejestruj się, jeśli nie jesteś zarejestrowany.&quot;

Co jest nie tak?

Napisalem do obslugi... Zobaczymy co odpisza...

Ps. Mial ktos jeszcze tak ?
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
&quot;ERROR
Nazwa użytkownika lub hasło jest nieważne. Proszę podaj swoje dane ponownie względnie rejestruj się, jeśli nie jesteś zarejestrowany.&quot;
Mam identyczną sytuację niestety, nie wiem czym to jest spowodowane - rano normalnie mogłem się zalogować, lecz gdzieś od godziny 13, cały czas error ...
 
matejo 9

matejo

Użytkownik
Mam identyczną sytuację niestety, nie wiem czym to jest spowodowane - rano normalnie mogłem się zalogować, lecz gdzieś od godziny 13, cały czas error ...
Własnie mi sie stało to samo tuz po zalogowaniu i dostaniu bonusa wyłaczył mi sie komp i teraz wyskakuje mi to samo przy logowaniu:-?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom