>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5 € w Interwetten za free :)

Status
Zamknięty.
matizoj33 0

matizoj33

Użytkownik
Mam niestety to samo...
Wczoraj sie zarejestrowalem i zagralem zaklad akumulacyjny za caly bonus...

Dzisiaj chce sie zalogowac a tu pokazuje sie:

&quot;ERROR
Nazwa użytkownika lub hasło jest nieważne. Proszę podaj swoje dane ponownie względnie rejestruj się, jeśli nie jesteś zarejestrowany.&quot;

Co jest nie tak?

Napisalem do obslugi... Zobaczymy co odpisza...

Ps. Mial ktos jeszcze tak ?

Tak jak moi przedmówcy mam to samo ..
 
F 0

fb_dean

Użytkownik
ja tam obróciłem bonus, i mam normlanie, cały czas pogrywam na LIVE obecnie...
ps. a może robiliście po pare kont i teraz wam poblokowali....
 
M 0

merlin1984

Użytkownik
Witam raz jeszcze:

Dostalem od nich odpowiedz:

&quot;Dear Customer,
due to security reasons please send us a copy of your identity card to [email protected] !

You can also fax the copy of your passport to +43-(1)-7746444!
Thanks in advance
Your INTERWETTEN-Team&quot;

Hehe... czyzbym az tak dobrze zagral ze az chca mnie sprawdzic ???? &lt;lol2&gt;

Pozdrawiam
M.
 
marcinku 0

marcinku

Użytkownik
u mnie wszystko Ok z kontem; rejestrowalem sie w srode i od razu postawilem pierwszy kupon za czesc bonusa; przed chwila drugi raz wszedlem na konto i zadnych problemow, a kasa dodana za wygrany kupon.
 
gorbi99 0

gorbi99

Użytkownik
u mnie wszystko Ok z kontem; rejestrowalem sie w srode i od razu postawilem pierwszy kupon za czesc bonusa; przed chwila drugi raz wszedlem na konto i zadnych problemow, a kasa dodana za wygrany kupon.

Ja bym juz wyplacal bo mam ponad 120 zł ale nie wie czy trzeba robić depozyt :roll:
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
rowniez nie mam pojecia czemu wam blokneli konta...ja sie elegancko loguje stawiam zaklady szybko rozliczaja wiec pewnie juz kiedys mieliscie u nich konto bo innego wytlumaczenia nie widze
 
F 0

fb_dean

Użytkownik
mi nic nie zablkowali , mam 177 pln na koncie, lecz wyslalem im dowod ( bo mnie poprosili jak zlecalem wypate) lecz do teraz nie dsotalem odpowiedzi od supportu i dalej mam konot nie zweryfikowane.
 
krist69 0

krist69

Użytkownik
Ugrałem 112zł z bonusu, chce sie zalogować na konto i d**a!! Założone miałem tylko jedno konto!! Napisałem do nich zobacze co mi odpiszą... ;/
 
P 12

premiership

Użytkownik
Ugrałem 112zł z bonusu, chce sie zalogować na konto i d**a!! Założone miałem tylko jedno konto!! Napisałem do nich zobacze co mi odpiszą... ;/
Tyle ci odpiszą co i mnie czyli nic...ja wczoraj wieczorem do nich napisałem i do tej pory brak odzewu a pisałem do supportu anglojęzycznego...Miałem tylko jedno konto więcej kont nie zakładałem...grałem natomiast w pokera i pewnie dlatego mi blokneli ale widze ze tym ktorzy grają zaklady tez blokuja...moze wiec ta promocja ma jakies ograniczenia?...nieladnie skoro daja te 5 euro to potencjalny klient powinien mieć swobodę ich użytkowania w obrębie serwisu...czy poker jest latwiejszy od obstawiania czy ruletki? nie wiem...nie wiem skad te blokady kont...????
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Glupia gadka. Napisalem maila to w ciagu 10h odpowiedzieli bez zadnych problemow. Kiedys wplacalem i wyplacalem nie bylo zadnych problemow. Teraz tez zlecilem wyplate na konto i dam znac co i jak ale jestem spokojny ???? pzdr
 
M 0

motylica

Użytkownik
Też domyślałem się, ze będą takie pytania.
Najpierw opcja- Wpłata
Później wybieramy- Bon zakładu ( to jest jedna opcji wpłat). Tam wpisujemy kod.
mam kato w interwiew klikam na wplate i nie ma tam nigdzie bon zakladu wiecie cos moze prosze o odpowiedz
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
kurde przegladalem poprzednie strony ale nie znalazle byc moze przegapilem :/ mam trzy pytania : czy potwierdzone jest to ze trzeba obrocic do 15 czerwca ? a jak nie zdaze to co ? po drugie czy ktos juz wyplacil z tej promocji ? po 3 mozna gdzies sprawdzic obrot ? w sumie to mozna samemu policzyc ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom