>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

30 Euro za FREE!!!! giełda...

K 0

kusiu

Użytkownik
A moglby mi ktos pomoc ?

Branch Number - co to jest ?

Czy w numerze konta (wyplata na konto) podaje zwykly numer czy IBAN z PL ?
 
D 0

dandi1

Użytkownik
wpisujcie maksymalna kwote wyplaty 30dolcow, wtedy bedzie wszystko ok! naprawde placa

wpisalem 25$ i tez wyplacili ale szybkie te wyplaty ???? mam tam jeszcze 17.50$ wiec czekam na jakis meczyk na dzis o mniejszym kursie aby postawic i bede mial 20$ to zlecam znow wyplate . Pozdrawiam
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Właśnie przed chwilą wypłaciłem ponad 20 funtów i po 5 sekundach na NETellerze 40.23 euro ;) Dzięki za promocje ???? Zaraz wrzuce skana do tych co niewierzą 8)


EDIT:

Nawet nie miałem konta Premium na Netellerze (czekam jeszcze na weryfikacje ;) )

 
kropek 0

kropek

Użytkownik
ja mam konto w euro i mam 36 minimlana kwota wyplaty to 20 i probuje ktorakolwiek wyplacic i nic a ile razy nikifor, obracales ten bonus bo ja czytaem ze raz wystarczy
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Obróciłem tylko raz całe 20 funtów (postawiłem na wygraną Liverpoolu) i wygrałem 25 funtów i wypłaciłem ... żadnych skanów nie przesyłałem ;)
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Hmm a u mnie za to jest napisane, ze mam 53 euro, ale z tego moge wyplacic tylko 23 euro, pozostale to bonus. Obracalem 3x. Czy bede mial kiedykolwiek mozliwosc wyplacenia tez tej kasy bonusu ?
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
nikifor, a za pierwszym razem udalo Ci sie wyplacic ?
jak wejde na viev account to mam &quot;Available to Withdraw Balance : €36.24 &quot; czyli ze niby moge wyplacic
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
WIECIE CO PIERDULY PISZECIE!!! JAK KTORYS WYPLACIL TO NIECH RZUCI SCREEN TO UWIERZE......(CHYBA WIECIE JAK MOZNA RZUCIC SCEREEN TU!!!)&lt; BO NARAZIE TO TYLKO WASZE PUSTE SŁOWA!!! A MOIM ZDANIEM TO NIKT NIE WYPŁACIŁ!!
 
Do góry Bottom