>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

30 Euro za FREE!!!! giełda...

bodi 70

bodi

Użytkownik
Wchodzimy na stronke http://www.ibetx.com/ przy rejestracji podajemy
kod LING1811 i potem przychodzi mail aktywacyjny klikamy i mamy juz na koncie 30 Euro/20 Funtow

acha jeszcze jedno prosze pojedyncze konta , bo moment IP wychwytują ????
 
D 0

daniell123

Użytkownik
do mnie przyszedł email, i bardzo dużo chcą skanów!!! a jak chcę się zalodować to trzeba podać kod, którego nie mogę znaleść w mailu od nich!!!
 
K 0

kozaq5

Użytkownik
cierpliwosci ja tez czekalem z pol godziny ale juz jest kasa na koncie ten buk to cos w rodzaju betfair gielda bukmacherska fajne kursy lecz troche uboga oferta tzn sa tylko najlepsze ligi i liga mistrzow
 
D 0

dandi1

Użytkownik
potwierdzam kasa jest!! dokladnie 38$ . dostalem zweryfikowac konto na maila link zaloowalem sie i od razu kasa . jaki obrot?
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Bo to jest giełda jak zresztą bodi napisał w temacie, ja mam już te 30 euro, mail szybko doszedł, zaraz obadam co i jak z wypłatą i takimi tam...
 
F 0

frantic20

Użytkownik
O co chodzi gdzie ten kod rejestracyjny ....


Thank you for registering your account with iBetX.

iBetX endeavours to protect all our members from fraudulent activities. In order to assist us with this, we kindly ask that you provide iBetX with the following:

- A valid landline contact number.
- Proof of personal identification.
- Proof of address.
- Proof of source of funds.

The acceptable documents are listed below:

-Personal Identification
- Copy of Passport.
- Copy of Drivers Licence (new version).
- If no Photographic ID is available th! en a copy of an official document such as a Birth Certificate/UK old style licence, Marriage Certificate may be acceptable.

-Proof of Address
- Copy of Utility Bill such as Landline Phone, Gas, Water or Electricity.
- Copy of recent Bank Statement / Credit card statement showing residential address.

Please black out any financial information if need be, but we need to clearly see the name, address and account number.

-Proof of Source of Funds
- Copy of front and back of any card(s) used to fund your iBetX account (Please note for security purposes you can black out the main card number except for the last 4 digits).
- Co! py of Bank Statement for the Bank account used to fund your i! BetX account.
- Copy of Credit/Debit Card statement used to fund account your iBetX account.

Once again, please black out any financial information if need be, but we need to clearly see the name, address and account number.

METHODS OF SENDING DOCUMENTS TO iBetX

POST: [Please do not send originals, as these cannot be returned].

iBetX Verification
6th Floor, New Enterprise House
149-151 High Road
Chadwell Heath
&amp;! nbsp; Essex, RM6 6PJ

FAX: [Must be legible otherwise we will not be able to process the documents.].
UK: 0208 599 6688
International +44 208 599 6688

SCAN and EMAIL: [email protected]

Thanking you in advance for providing the necessary documentation and looking forward to activating your account as soon as we receive and verify the documentation.

Best Regards,

iBetX Member Verification Team
------------------------------------------
Tel: +44 208 599 4334
Fax: +44 208 599 6688
------------------------------------------
Life is a gamble. Win it on http://www.ibetx.com
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Powinniście dostać wcześniej takiego maila...

Dear Kowboj

Thank you for registering your account with iBetX!

Please follow this link to complete your registration:

Tutaj linka: www....

If you have problems with opening this URL, simply enter this code in the email verification box

Code: xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Email Verification Page: tutaj alternatywna linka

Best Regards,

iBetX.com
Member Verfication Team
 
Do góry Bottom