>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

30 Euro za FREE!!!! giełda...

P 0

padilo

Użytkownik
Potwierdzam Kasa Jest !!!!!!!!!!!!!!!!!! 30 Euro !!!!! ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅


A co trzeba zrobic zeby moc wyplacic ?? znaczy warunki ?? Ktos wie??
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
No właśnie napisałem do nich do supportu, ale jeszcze nie odpisali, a jak chciałem wypłacić na Netellera to był komunikat, że jeśli będę kontynuował proces wypłaty to stracę bonus... Trochę dziwny ten buk-giełda, jeszcze nie wszystko czaję, ale puściłem właśnie singla na Milan po kursie 2.08 za 10 E...
 
S 0

sebastian81

Użytkownik
Obrót to nic ale ile tam dokumentów różnych wysłać trzeba będzie to nawet myśleć nie chce nie bedzie to prosta sprawa wypłata z tego buka.
 
W 0

wieczmen

Użytkownik
ja sobie w osza podnoslem ods do 20, dalem za 5 dolcow i wyszlo ze mam do wygrania 95, o co tu chodzi, dozytalem ze jak daje na zwyciestwo to wciskam back, ale to ods mozna samemu ustawiac, to przeciez jak moglo by byc tak jak zrobilem, to wygrywac mozna ogromne pieniadze z malym wkladem, cos musialem zle zrobic
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
No to prawda sebastian81, trzeba będzie trochę poskanować albo porobić zdjęć. Polecam wszystkim &quot;zielonym&quot;- tam pod loginem jest &quot;Betting Demo&quot;. W prosty, przejrzysty sposób wszystko wytłumaczone ????
 
mario4all 0

mario4all

Użytkownik
Obrót to nic ale ile tam dokumentów różnych wysłać trzeba będzie to nawet myśleć nie chce nie bedzie to prosta sprawa wypłata z tego buka.
Z tego co piszą: The acceptable documents are listed below: Chodzi o to że akceptują jako dowód tożsamości jeden z dokumentów więc wystarczy tylko skan dowodu.
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
wiczmen...odds wybierasz bo...

gielda = ty jestes bukiem i ty wystawiasz kurs na cos, odds = kurs ktory wystawiasz najprawdopodobniej, i inni gracze go od ciebie biora, wiec jak wystawiasz kurs wysoki to kazy postawi i jak wtopisz - czyli oni wygraja - to tracisz kase....

Mozesz tez ty brac kursy od innych graczy jakie wystawiaja - bo tu nie obstawiasz przeciw bukowi tylko przeciw innemu graczowi ktory jest bukiem albo sam jestes bukiem.
 
siwyafc 0

siwyafc

Użytkownik
30 euro jest , tylko mi powiedzcie czym sie różni lay od back . postawilem na toronto po kursie 6.1 na back , i co to oznacza? czy jesli jakiś ktoś kupi odemnie po tym kursie to zdarzenie i toronto umoczy to ja dostaje profit tak?
 
A 0

arkadiks

Użytkownik
KRYSTIANO,

czy wogole czytales ten topic? :zoltakartka:

wiczmen...odds wybierasz bo...

gielda = ty jestes bukiem i ty wystawiasz kurs na cos, odds = kurs ktory wystawiasz najprawdopodobniej, i inni gracze go od ciebie biora, wiec jak wystawiasz kurs wysoki to kazy postawi i jak wtopisz - czyli oni wygraja - to tracisz kase....

Mozesz tez ty brac kursy od innych graczy jakie wystawiaja - bo tu nie obstawiasz przeciw bukowi tylko przeciw innemu graczowi ktory jest bukiem albo sam jestes bukiem.
 
W 0

wieczmen

Użytkownik
ok, ja wczoraj obstawilem kosza, 2 mecze weszly, kase przy obstawianiu mi zabralo, a teraz wchodze i pieniedzy jest tyle samo co jak bym nie obstawial, w historii nie mam nic napisane o tym co gralem, nie rozumiem za bardzo tego
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Nie jest tak jak ktos wczesniej napisal z tymi skanami. Skan samego dowodu osobistego (ID Card) nie starcza, oni chca po jednym skanie z kazdego dokumentu (rachunek za gaz - lol). Troche roboty - wg mnie .. nie warto :p
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
ok jest 30 euro

Moglby ktos wytlumaczyc to krok po kroku jak sie tam obstawia na czym to polega ?bo chcialbym oc s pyknac na lige mistrzow

Pozdrawiam
 
Do góry Bottom