>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

30 Euro za FREE!!!! giełda...

K 0

kozaq5

Użytkownik
panowie trzeba czytac regulamin Sadam nie wiem jak to zrobiles ze ci wyplacili ale wedle regulaminu nie mozna wyplacic na netteler jesli sie korzystalo z bonusa


The NETeller withdrawal option is not available to members participating in the free bet promotion until further notice.


mozna wyplacic dopiero jesli przeslesz im te dokumenty i przejdziesz pozytywnie proces ich weryfikacji
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
To jak można wypłacić tą kase? Po co Sadam miałby kłamac? Byłby ktoś tak miły i udzieliłby mi swojego konta netteler, żebym mógł przesłać pieniądze do niego na konto, a później przelałby mi do Expekta? Chciałbym wypłacić z tąd kase, bo ta giełda mi na nerwy działa... :roll:

Bardzo proszę!
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
panowie trzeba czytac regulamin Sadam nie wiem jak to zrobiles ze ci wyplacili ale wedle regulaminu nie mozna wyplacic na netteler jesli sie korzystalo z bonusa


The NETeller withdrawal option is not available to members participating in the free bet promotion until further notice.


mozna wyplacic dopiero jesli przeslesz im te dokumenty i przejdziesz pozytywnie proces ich weryfikacji

,moim zdaniem to dziwne ze niby mu wyplacili ...jak kazdy ma takie samo haslo jak ty piszesz, trzeba bedzie chyba na konto probowac chociaz duza kurcze opłata... no ale trudno
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
zaloguj sie na ibetx na swoje dane, i tam poprosza o kod weryfiujacy, pod tym masz dwie opcje, wyslij mail jeszcze raz, lub zmien adres. Zmien adres @, a pozniej ponow wysylanie.
 
D 0

denas

Użytkownik
znajdzie sie ktos zyczliwy,ktory wytlumaczy mi jak wyplacic kase z tego buka np na konto bankowe??
i czy mozna sobie zamowic czek z kwota pieniedzy znajdujaca sie na koncie,i gdzie go mozna pozniej zrealizowac?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
kasy raczej nie da sie wyplacic,
podejrzane ze ktos daje 30e jeden obrot i juz mozna wyplacac

mi to też bardzo smiedrdzi , bo oni nawet na emaile nie odpowiadaja , a dokumenty wyslalem im juz 3 razy i na stronce widnieje mi ze(konto niezweryfikowane), a tym bardziej ze ktos pisal ze brak im fumduszy na Netllerer czyli co to za &quot;gównina&quot; Firma ktorej brak kasy==chyba nici z kasy! :zy3ou:
 
Do góry Bottom