>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

30 Euro za FREE!!!! giełda...

kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Rzeczywiście ???? Nie wiem też, czy skończyła się promocja (chyba nie) ale teraz eurosy dają dopiero po weryfikacji, czyli przesłaniu bodajże 3 skanów dokumentów...
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
pewnie duzo osob od razu wyplacilo kase na netellera i dlatego zablokowali taka mozliwosc, ale moze ja przywroca?!

nie ma co sie spieszyc Panowie powoli to wyplacac...ale coz Polak chytry i wszyscy sie zucili sadze ze za kilka dni dalej NETLLERA otworzą.....jak czesc ludzi przegra tego bonusiaka...spieszmy się powoli
 
adi705 0

adi705

Użytkownik
doszlo na innego maila ale teraz kod pisze ze zly a przeciez wpisuje recznie i powinno byc ok wie ktos co z tym zrobic??
 
A 0

adrian_02

Użytkownik
&quot;Jeżeli mam status Verified to znaczy że nie muszę wysyłać im żadnych skanów??&quot; Powtarzam pytanie! Prośba o odpowiedz!
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Jak wyplacic kase? Wybralem bank wire transfer dodalem bank i gdy chce wyplacic to sie nie da (There are no approved cards for you to withdraw to) Dodane konto ma status not verified to dlatego sie nie da?
Available to Withdraw Balance : €59.70
Wychodzi na to ze moge wyplacic te 60 E
Pomocy!!
 
W 0

wieczmen

Użytkownik
nie wiem dlaczego niektorzy maja konto zweryfikowane, a inni nie. ja nic nie wysylalem a kase mam wyplacona! jak narazie na netellera nie da sie juz wyplacac, zablokowali ta mozliwosc, wszystko jest na stronie w zakladce news. ale cos mi sie wydaje ze niedlugo odblokuja ta usluge :p
 
afrance 0

afrance

Użytkownik
Wypłacał ktos na konto bankowe bezposrednio ze strony??? Ja chciałbym wypłacic 40 euro !!! Nie mam konta na Netellerze, a widze ze na monneybookers nie ma oopcji wiec lipa!!. Co mam zrobic???
 
Do góry Bottom