>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

3 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 22.10.2013 - wtorek

Status
Zamknięty.
seba75 32

seba75

Użytkownik
Schalke - Chelsea 2 @ 2.25 Bet365 ✅
Dużo zostało powiedziane o tym spotkaniu.Chelsea widać,że nastąpiła zwyżka formy,pewne wygrane ze Steauą i z Cardiff w lidze.Ktoś wspomniał właśnie,że piłkarze który grali w eliminacjach pokazali się z bardzo dobrej strony i są w gazie więc to jest ważne.Po niespodziewanej porażce z Bazyleą w pierwszej kolejce Chelsea aby wskoczyć na 1 miejsce musi ograć Schalke.Bayern wygrał tutaj nie tak dawno aż 4-0 więc myślę,że Londyńczyków też spokojnie stać na zwycięstwo,zwłaszcza,że w Schalke nie wystąpi paru zawodników.
Austria - Atletico 2 @ 1.35 Bet365 ✅
Tutaj nie ma sensu się rozwodzić.Inny wynik niż zwycięstwo Atletico będzie odebrane jako ogromna niespodzianka.
Porto - Zenit BTS @ 2 Bet365 ⛔
Spory kurs na bts w tym spotkaniu.Porto przegrało ostatnie spotkanie z Atletico natomiast Zenit niespodziewanie zremisował z Austrią u siebie więc dla obu drużyn jest to ważny mecz a zwłaszcza dla gości którzy jeśli chcą awansować to muszą powalczyć o 3 punkty.W obu drużynach jest komu strzelać bramki i myślę,że dzisiaj
padną one z obu stron.
Oprócz tego dobrze wygląda Napoli DNB @ 1.83. ✅
 
dx2 241K

dx2

Użytkownik
Porto-Zenit 1 @1.65
Dwa czy trzy sezony (mozna mnie skorygowac dokladnie) byl w fazie grupowej taki mecz w ostatniej rundzie spotkan Porto-Zenit, ktory decydowal o awansie do dalszej fazy. Porto wygrana dawala awans, Zenitowi wystarczal remis. Pamietaj to prawie jak wczoraj, bo postawilem wtedy na druzyne mistrza Portugalii. Porto zdominowalo tamten mecz, stworzylo mnosto okazji, ale skonczylo sie 0-0 i do dalszej fazy awansowal Zenit. W Porto na pewno nie zapomnieli. Ja tez nie. Wec moze &quot;co sie odwlecze to nie uciecze&quot; i dzisiaj Porto wygra. Wlasciwie jestem przekonany, ze Porto bedzie miec inicjatywe w tym meczu, takze probuje na Portugalczykow tak czy owak.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Wszędzie na forum tylko Arsenal i Arsenal. No ja nie wiem, bo co oni wygrali w ostatnim czasie? Nic, zupełnie nic. Poczytałem sobie kilka ciekawych rzeczy z których wynika, że na forach celowo wprowadza się ludzi w błąd, bo fora są w zmowie z bukami. Nie wolno o tym pisać, bo wpis szybko zniknie i grozi mi ban. Coś mi w tym typie nie pasuje, bo Arsenal raczej jest za cienki w uszach do Borussii. Ale jestem ciekaw, czy ppost zniknie i czy dostanę ostrzeżenie lub bana. Jeśli tak to trudno, najwyżej! Chcę się jednak dowiedzieć, czy typy na forach są manipulowane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 50

radeknic

Użytkownik
bmw... nie chodzi o zgadywanie się z bukami bo to jest wolne forum raczej od takich rzeczy. Po prostu piłkę którą gra teraz Arsenal, to chyba dawno nie grali takiej. Oni wygrają wg mnie lige angielską a i być może być to czarny koń tych rozgrywek. Na prawdę grają dobrą, mądrą piłkę.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
radeknic
Wiem jak gra Arsenal, a tu nie chodzi o to jak gra, tylko chodzi o to by wygrać kasę, a nie pomoczyć. I wieczorem przekonamy się, czy rzeczywiście jest to &quot;wolne forum&quot;, bo coś mi się nie wydaje. Niech wynik rozstrzygnie
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wszędzie na forum tylko Arsenal i Arsenal. No ja nie wiem, bo co oni wygrali w ostatnim czasie? Nic, zupełnie nic. Poczytałem sobie kilka ciekawych rzeczy z których wynika, że na forach celowo wprowadza się ludzi w błąd, bo fora są w zmowie z bukami. Nie wolno o tym pisać, bo wpis szybko zniknie i grozi mi ban. Coś mi w tym typie nie pasuje, bo Arsenal raczej jest za cienki w uszach do Borussii. Ale jestem ciekaw, czy ppost zniknie i czy dostanę ostrzeżenie lub bana. Jeśli tak to trudno, najwyżej! Chcę się jednak dowiedzieć, czy typy na forach są manipulowane.
Forum nie jest manipulowane, nie sądzę też, że buki wysyłają swoich ludzi do podawania mylnych typów. Sami ustalając takie, a nie inne kursy mogą robić małe manipulacje. Idzie niezła masówka, przynajmniej na tym forum na Arsenal, ja sam gram na Borussię - ożywiona dyskusja strona wcześniej. Już pomijając wszystko naprawdę jestem ciekawy co dzisiaj pokaże Arsenal, może uratują honor tej ligi, bo po tym co widziałem z Man Utd w lidze, City z Bayernem w LM, a nawet czasami Chelsą nie mam o niej za dobrego zdania. Dla mnie dzisiaj tu będzie remis, a zwycięstwo Dortmundu przyjął bym z niekłamaną radością.
 
C 3

cammel

Użytkownik
szukasz teorii spiskowch jak Antoni M. @bmw12.5 ? wiadomo, że jeśli ktoś podaje jakieś info to może mieć ono taki skutek, że kurs albo rośnie albo spada w dół. ale nie popadajmy w skrajnosci.
ale wracając do sensu stricte. Jeśli miałbym pójść w którąś stronę to byłaby to strona angielska a nie niemiecka. Powodów jest kilka. Arsenal jest na fali, kto sledzi lige angielska ten wie co tam sie dzieje na chwile obecna. Wzrost formy osiagnal Ramsey, Ozil gra na swoim poziomie do jakiego nas przyzwyczail grajac w Realu, dobrze uklada sie wspolpraca wlasnie Ozila z Giroud, ktory takze strzela bramki. Wiekszych zmian w Arsenalu nie przewiduje. Jedynie w miejsce kontuzjowanego Flaminiego prawdopodobnie zagra wyzej wspomniany Ramsey. Kolejnym smaczkiem jest to że dzisiaj urodziny obchodzi Arsene Wenger. Kiedy jak nie dzisiaj &#39;dzieciaki Wengera&#39; maja mu zrobic prezent?
Teraz pare slow o Borussi. Wyniki w lidze niemieckiej nie rzucaja na kolana. Nie przypominaja druzyny z ubieglego roku, ktora masakrowala swoich rywali czy to w LM czy lidzie niemieckiej. Lewandowski troszke mniej skuteczny w ostatnim czasie, ale nadal jest to zawodnik ktory moze zrobic roznice i przesadzic o losach meczu. W meczu z Napoli Borussia zaliczyla falstart, chyba nikt z forum nie spodziewal sie takiego obrotu sprawy. Moje odczucie podczas tego meczu bylo bardzo slabe. Nie tego oczekiwalem po druzynie, ktora doszla az do finału LM. Dzisiaj spodziewam sie duzej ilosci bramek, ale to zespol z Londynu wygra z Borussia Dortmund.
Arsenal wygra - @2,45
Bukmacher: Expekt
 
W 6

wilek100

Użytkownik
NIe pierwszy zauwazylem ze idzie bardzo duza masowka na Arsenal!!! Osobiscie nie gram tego typu poniewaz widzialem mecz BVB ktorzy sa nieprzwidywalni. Poprostu maja mecze w ktorych graja doslownie &quot;lipe&quot; a w wazniejszych meczach potrafia znalesc recepte na przeciwnika. Mielismy przyklad z poprzedniej edycji gdzie nikt nie widzial BVB wsrod finalistow. Nie ujmuje Arsenalowi bo idzie w tym sezonie jak burza ale jak mowia kiedys musi sie to skonczyc teraz tylko czekac kiedy przegraja niestety taka jest pilka. Do koncowego gwizdka nigdy nic ni wiadomo. Zauwazmy ze bedziemy mieli tez pojedynek POLSKI w tym meczu. W bramce Szczesny-Arsenal i Lewandowski-BVB. Kazdy widzi golym okiem ze Lewemu zdobycie bramki w barwach klubowych przychodzi z latwoscia niz w Reprezentacji dlatego nie zdziwie sie jak w tym meczu Lewy skieruje pilke do bramki Szczesnego.
Sam gram typ:
FC Schalke 04 - Chelsea FC 2
Olympique Marseille - SSC Napoli 2
FK Austria Wien - Atletico Madrid 2
Wybralem dzisiaj same 2 zdecydowanie stawiam na Chelsea gdzie pod wodza NOWEGO STAREGO trenera wchodzi na dobre tory. Duzo opisane na temat meczu napisali poprzednicy ja tylko sie podpisuje w strone Chelsea.
Drugi mecz to Napoli ktore jedzie do Francji. Wydaje mi sie ze pod wodza Beniteza Napoli spokojnie pokusi sie o 3pkt ktore sprawia ze sytuacji w grupie zrobi sie jeszcze bardziej ciekawsza. Marseille moim zdaniem trafila najgorzej jak mogla sposrod calej czworki klubow w swojej grupie. NIe przekonuje mnie zbytnio ich styl gry. Graja czesto w kratke w swojej lidze choc zastanawialem sie nad X ale poszedlem i zaufalem ofensywie Napoli.
A trzeci mecz to tylko formalnosc.Moim zdaniem Atletico bedzie zdecydowanie czarnym koniem tych rozgrywek. Z przecietna Austria powinni spokojnie sobie poradzic...
Ako wyszlo: 7,29 Bet-at-home
osobiscie gram po stawce 100.. do wygrania 729 ;D
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
AC Milan-FC Barcelona: over 3,5 żółtych kartek @1,65 Marathonbet 250=412,5✅ 4 sztuki


Typ opieram wyłącznie na statystykach w pojedynkach tych dwóch drużyn oraz statystykach pana sędziego Brycha.Najpierw mecze Milanu z FCB,których było ostatnio sporo,bo 2 rocznie przez ostatnie 3 lata:

-2011: 5 żółtych w meczu nr 1; 8 żółtych w meczu nr 2
-2012: 4 żółte w meczu nr 1; 9 żółtych w meczu nr 2
-2013: 4 żółte w meczu nr 1; 4 żółte w meczu nr 2

Jak widać 6/6 został pokryty over 3,5 żółtych.

Teraz sędzia Brych,który jak na Niemca pokazuje naprawdę sporo kartek.Ostatnie 5 meczów na arenie międzynarodowej(Bundesligi nie biorę pod uwagę bo tam trochę inaczej się sędziuje,kumaci wiedzą o co biega):

- Armenia-Bułgaria(El.MŚ): 5 żółtych
- Olympiakos-PSG(LM): 2 żółte
- Serbia-Chorwacj(El.MŚ): 8 żółtych
- Maribor-Pilzno(el.LM): 4 żółte
- Anglia-Szkocja(towarzyski): 4 żółte

Jak widać 4/5 razy pokrył over 3,5 żółtych.​
 
G 42

gks711

Użytkownik
Arsenal - Borussia Dortmund

Widzę w tym temacie mobilizację masową :grin: na Arsenal. Skąd te zachwyty ? Wiadomo, Arsenal w tym sezonie gra dużo lepiej niż w poprzednich, ale jak tu już niektórzy pisali - z jaką drużyną na miarę Borussi grali ? Z żadną. Borussia w bundeslidze może nie zawsze gra tego co się od niej oczekuje, ale zawsze w LM grają na 200%. Dzisiaj Borussia pewnie wygra i przed następnym meczem Borussi Wasze typy będą obrócone o 180 stopni. Dziś Lewy 2 bramki strzela , a DW wynik obstawiam na 3:0 dla Borussi.

Miłego oglądania.

 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Olympic Marsylia - Napoli
Typ: BTS - yes Kurs: 1,73 Buk: WilliamHill
✅✅✅ (1:2)

Dorzucam jeszcze od siebie na dziś coś takiego bo uważam, że warto.
I do końca nie jestem przekonany jak większość o zwycięstwie na francuskiej ziemi włoskiego zespołu. Może i po 90 minutach odniosą korzystny dla siebie rezultat ale na pewno nie obejdzie się to bez walki ze strony gospodarzy.
Marsylczycy w październiku rozegrali 3 mecze i odnotowali 3 porażki. W LM po 2-óch meczach też zero punktów na koncie. Trzeba się wreszcie wziąć w garść i zmobilizować. Rywal niby mocniejszy ale ich ostatnie wyjazdy to też same porażki w dodatku bez jednej strzelonej bramki. Także jak nie teraz to kiedy. Plus to na pewno Stade Velodrome bo tutaj Marsylia zdobywa większość bramek a zdobywali je także w każdym spotkaniu z mocnym rywalem, w których to spotkaniach schodzili pokonani ( Monaco, Arsenal, PSG - wszystkie wyniki to 1:2) także dzisiaj o gola jestem raczej spokojny. Do gry wraca Payet, także już ten mega mocny kwartet Ayew-Valbuena-Payet-Gignac powinien zatroszczyć się o chociażby jedną bramkę w meczu o &quot; lepsze jutro&quot; dla drużyny gospodarzy.
Z drugiej strony goście, zespół patrząc całościowo na pewno mocniejszy kadrowo. Mają braki kadrowe w tyłach z powodu kontuzji ale z przodu wszyscy zdrowi więc siła ofensywna będzie mocna. Napoli musi powalczyć o jak największą ilość punktów w tym meczu jeśli na serio myśli o wyjściu z grupy i bramkę powinni strzelić. Więcej nie będę się rozpisywał bo nie chce powtarzać kolegów. Mimo wszystko wcale nie jestem przekonany do zwycięstwa tego meczu przez gości, raczej skłaniałbym się ku bramkowemu remisowi. Stawiam BTS. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
staleczka-1947 20

staleczka-1947

Użytkownik
Arsenal - BVB 1 @ 2,45
Spotkanie, które będzie dzisiaj nam podawane jako główne danie i szykuję się ono niezwykle smakowicie, czy po nim wszyscy będziemy syci? Ja uważam, że tak!
Forma zespołów jest bardzo dobra, a szczególnie dzisiejszych gospodarzy, którzy grają jak zwykle efektownie, ale i tym razem łączą, to z efektywnością. A, to wszystko dzięki rekordowemu transferowi za 50 mln Oezila. Tej osoby właśnie brakowało &quot;Kanonierom&quot; od dłuższego czasu, on dał impuls tej drużynie, która jeszcze bez niego potrafiła przegrać z Aston Villą na inaugurację. Potem już było, tylko lepiej, a klub z Londynu &quot;potknął&quot; się, tylko z WBA remisując 1-1 . Ostatni mecz, to kanonada 4 drużyny ubiegłego sezonu. Wygrali z Norwich 4-1 .
W Pucharach Arsenal, także jest świetny. Wygrana najpierw w Marsylii 2-1, a później z Napoli u siebie 2-0
BVB po dotarciu do finału w poprzednim roku i detronizacji przez Bayernu, trochę poszalała w okresie tranferowym. Mchitrian, Aubayang, to największe wzmocninia wicemistrza Niemiec. Transfery zdają się mieć pokrycie w cenie i już powoli zaczynają się zwracać. Forma Dortmundczyków jak pisałem jest bdb. Wygrana Superpucharu Niemiec z Bayernem, tylko jeden remis i porażka w lidze, jednak w pucharach BVB przegrało na inaugurację z Napoli, chwilę później rehabilitując zwycięstwem u siebie z Marsyilą 3-0.
Jeśli chodzi o samych zawodników, to gospodarze mają świetny atak, który ustrzelił 18 goli, obrona poprawiła się i Wojtek musiał 10 razy wyciągać piłkę z siatki(licząc LM i ligę). Wydaję się, że większość zawodników ma sezon konia. Szczęsny gra dużo lepiej niż w poprzednim sezonie, Kościelny mniej błędów, Gibbs dużo pewniej, Sagna, także pewny, czyli boki dobrze zabezpieczone. W środku pola gra świetny tego roku Ramsey(5 goli i 3 asysty na 8 spotkań w lidze), dobry poziom trzyma Cazorla, u Wilshera nie widać śladu kontuzji, o Oezilu pisałem, a Giroud skuteczny jak nigdy (4 gole i 4 asysty), trzeba też pamiętać o utalentowanym rezerwowym Gnabrym.
BVB za, to ma bardzo solidny skład. Wyróżniającymi postaciami są Lewandowski 6 goli w lidze, Reus 5 goli, Roman jako golkiper.
Obie ekipy przystąpią do rywalizacji osłabione. Wenger nie może skorzystać z Abou Diaby&#39;ego, Theo Walcotta, Lukasa Podolskiego, Alexa Oxlade-Chamberlaina i Mathieu Flaminiego, natomiast Borussia będzie musiała radzić sobie bez Łukasza Piszczka(GrosBkreutz radzący sobie nieźle), Ilkaya Gundogana(Sahin, który gra dobrze, ale Gundi jest dużo lepszy) oraz Sebastiana Kehla(Bender), a miejsce rekonwalescenta Marcela Schmelzera ma zająć Erik Durm, który całkiem dobrze wszedł do drużyny. Na ławce trenerskiej gości zabraknie, także trenera Kloppa.
Reasumując uważam, że Arsenal gra w tym sezonie świetną piłkę i przejdzie BVB.
E: To było jakieś lekkie śniadanie, a nie uczta. Nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem takie szachy :/
Bez analiz:
OM- Napoli - Obie drużyny strzelą -tak @1,72 ✅
Schalke - Chelsea - Obie drużyny strzelą- tak @ 1,52
⛔
Expekt
Pzdr
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Arsenal - Borussia Dortmund
Widzę w tym temacie mobilizację masową :grin: na Arsenal. Skąd te zachwyty ? Wiadomo, Arsenal w tym sezonie gra dużo lepiej niż w poprzednich, ale jak tu już niektórzy pisali - z jaką drużyną na miarę Borussi grali ? Z żadną. Borussia w bundeslidze może nie zawsze gra tego co się od niej oczekuje, ale zawsze w LM grają na 200%. Dzisiaj Borussia pewnie wygra i przed następnym meczem Borussi Wasze typy będą obrócone o 180 stopni. Dziś Lewy 2 bramki strzela , a DW wynik obstawiam na 3:0 dla Borussi.
Idąc Twoim tokiem rozumowania z jaką drużyną klasy Arsenalu grała Borussia? Z żadną.
Wygrali z Bayernem który grał rezerwowym składem a tak to męczą się z ogórkami niemieckimi gdzie w tym samym czasie Arsenal takie ekipy rozjeżdża.
I kolejny argument że Borussia w LM gra na 200% proszę skończcie z tymi psychologicznymi zagrywkami podawajcie RZECZOWE atuty Borussi!!!
Może i Borussia wygra może i tak ale z analizy przedmeczowej takiej że zagrają na 200 % to rzeczywiście wato stawiać na BVB -2 weź już ten kupon skopiuj i wklej do kosza.
Zwycięstwo BVB dzisiejszego wieczora dla mnie będzie małą niespodzianką ale co ja tam wiem...
Adamo80
Z tego co wiem to ma nie być ale to już nie od dziś wiadomo Zunigi i Britosa ale zastępują ich Cannavaro i Armero także nie powinno to wpłynąć znacząco na jakość defensywy.
Z przodu jest Higuain,Hamsik,Insigne,Callejon także osłabień nie widać.
Może buki idą że w końcu Marsylia zdobędzie punkty w LM?
Ja bym i tak szedł w stronę Napoli Marsylia ma dobrych zawodników ale drużynowo słabo to wygląda.
Potwierdzony skład Atletico:
Atletico: Courtois - Juanfran, Alderweireld, Miranda, Filipe, Tiago, Gabi, Arda, Koke, Raúl García, Diego Costa
Barcelony:
Barcelona: Valdés - Alves, Piqué, Mascherano, Adriano, Sergio, Xavi, Iniesta, Alexis, Neymar, Messi
Arsenalu:
Arsenal: Szczęsny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Arteta, Ramsey, Wilshere, Ozil, Rosicky, Giroud
Borussi:
Borussia: Weidenfeller - Großkreutz, Subotic, Hummels, Schmelzer - Bender, Sahin - Blaszczykowski, Mkhitaryan, Reus - Lewandowski
Napoli:
Napoli: Reina - Maggio, Fernandez, Albiol, Armero - Behrami, Inler - Callejon, Hamsik, Mertens - Higuain.
Chelsea:
Chelsea: Cech; Ivanovic, Cahill, Terry, Azpilicueta; Ramires, Lampard; Schurrle, Oscar, Hazard; Torres.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
A ja myślę że można dziś pograć handicapami i to przy minimalnym wkładzie ładnie się obłowić...
Ac Milan - Fc Barcelona
Piersze spotkanie które biorę na moje potrójne ako to właśnie MIlan z Barceloną.
Pamiętamy zeszłoroczne sensacyjne rozwiązanie kiedy mało kto grał na włochów a oni wygrali z barcą.. Dziś jednak nie sądzę aby to się powtórzyło. Milan gra słabiej niż w zeszłym roku tym bardziej że wtedy był to inny etap rozgrywek i w kraju i w europejskich pucharach..
Widać że włosi mają tendencje do póznego wchodzenia w sezon nazwijmy to tak a przynajmniej na pewno drużyna Ac milan..w tej chwili we włoszech mamy dopiero 8 kolejkę i wszyscy widzą co prezentują czerwono czarni. Barca...z chęcią rewanżu za zeszłoroczny wynik moim zdaniem jak najbardziej typ do Handi..

Typ: Fc Barcelona (-1)
kurs:2,55

Arsenal - Borussia Dortmund
O tym meczu już chyba wszyscy wszystko powiedzieli...idzie masówka na Arsenal...nie którzy się doszukują manipulacji na forum...tylko że to jest forum wolne dla każdego i nie sądze baa nawet wiem że wszyscy na forum nie mogą być zmanipulowani...Sam podaje typy od czasu do czasu z własnej woli i jak mam na to ochotę i nikt nie ma na to wpływu... Dla mnie to drugi mecz do mojego Ako... w handi..
Gram na Arsenal...Dla mnie osobiście również czarny koń Ligi Mistrzów i dziś moim zdaniem nie będą mieli problemów z Bvb. Nie ujmując nic Dortmundczykom których osobiście bardzo lubię,,,to na obecną forme Arsenalu i to w londynie to troche za mało. Mało tego typuje powtórke z sezonu 2002 bodajże gdzie Arsenal wygrał 2-0 z Dortmundem ????

Typ:Arsenal (-1)
Kurs:4,5
Typ: Dokładny Wynik 2-0
Kurs:13

Olimpique Marsylia - Napoli
Trzeci mecz ostatni również w handicapie.. Gram na Napoli..Uważam że są w dobrej formie...niestety widać za słabej na obecny Arsenal... czy też wpadke w lidze jakiś czas temu z wychodzącym chyba z kryzysu Sasuollo..Na Marsylie to w zupełności wystarczy... Marsylia gra bardzo słabo...a Napoli na pewno będzie chciało wykorzystać szanse na zdobycie tu kompletu punktów i zbliżenie się do kolejnej fazy rozgrywek LM.. Higuain i spółka zrobią sobie festiwal strzelecki we Francji a ja proponuje najniższy handicap na który jest wysoki kurs
Typ: Napoli (-1)
Kurs:5,5

Ako 63,11
I osobno oczywiście typ na dokładny wynik Arsenalu 2-0 z kursem 13
 
patos 90

patos

Użytkownik
Piłka Nożna - Liga Mistrzów
wtorek 2013-10-22 20:45
AC Milan - Barcelona
typ: Żółta kartka - Philippe Mexes
kurs: 2.00
betsson
Myśle że jeden z ciekawszych typów na to spotkanie to właśnie żółta kartka dla Mexesa. W lidze Philip może i nie łapie zbyt wiele kartek jeśli chodzi o ten sezon SerieA (jedyne kartki to w meczu z Juve) i LM, jednak przeciwko Barcelonie w dwóch ostatnich meczach to właśnie Mexes łapał zawsze żółte kartki, szczególnie że jego rywalami będzie nie tylko Messi ale również Neymar, którzy są zdecydowani szybsi od francuza i na pewno nie jeden raz Mexes jak i cała obrona Milanu będzie ratować się po przez faule.
Kadry obu drużyn :
Kadra Milanu na mecz z Barceloną:
Amelia, Coppola, Andrenacci (N.60), Abate, Constant, Mexes, Silvestre, Zaccardo, Zapata, Birsa, De Jong, Emanuelson, Kakà, Montolivo, Muntari, Nocerino, Poli, Balotelli, Matri, Robinho.
Kadra Barcelony na Milan:
Victor Valdes, Pinto, Olazabal; Montoya, Piqué, Puyol, Mascherano, Bartra, Adriano, Dani Alves; Fabregas, Xavi, Iniesta, Jonathan Dos Santos, Busquets, Song, Sergi Roberto; Pedro, Alexis Sanchez, Messi, Neymar, Tello.
 
robel 153

robel

Użytkownik
Bardzo dobre zapowiedzi poszczególnych grup można przeczytać na sportowyportal.pl

Schalke 04 - Chelsea 2 2.20 Espekt✅✅✅

Dużo już było tutaj napisane na temat tego spotkania. Podsumowując w Schalke ogromne problemy z kontuzjami, nie najlepsza forma, w zasadzie jedynie własny teren in plus.

Chelsea po kiepski początku zaczyna chyba się rozpędzań. Murinho potrzebował trochę czasu aby to wszytko zgrać, co zastał. Spotkanie z rodzaju tych, które muszą wygrać. Porażka oznaczać może nóż na gardle w serii rewanżowej i kłopoty jak chociażby w ubiegłym sezonie. Abramowicz chyba nie przełknąłby kolejnego braku awansu. Jest forma, spotkanie z wysokim piorytetem, musi być wygrana.

Austria - Atletico 2 (-1) 1.85 Expekt✅✅✅

Różnica co najmniej dwóch klas. Austria w lidze nie moze sobie poradzić a co dopiero z Atletico, które jedzie ze wszystkimi w Primera Division. Dodatkowo zespół se stolicy Hiszpanii, może sobie już dziś zapewnić awans. Powinno być sporo bramek.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Tak na szybko, bo piszę posta z mikrofalówki a kolacja mi stygnie.
Przede wszystkim:
Arsenal - Borussia X @ 3,60 (bwin) ⛔ 1:2
Celując w tym przeciaganiu liny w najlepiej płatne rozwiązanie. Kurs ładny. Wyspiarze mocni, ale zawodni. Borussia coraz to słabsza i słabsza, ale potrafiąca wyrywać pojedyncze punkty rywalom nawet w ciężkich sytuacjach.
Plus:
Porto - Zenit 2 @ 6,00 (PaddyPower) ✅ 0:1
Liczę, że groźni Rosjanie zaskoczą bezbarwnych Portowców. Walju!
Nawet jeszcze odważniej:
Steaua - Basel ponad 2,5 bramki w II połowie @ 5,00 (BetVictor) ⛔ 2
Steaua miewa nierówne połówki, tutaj spodziewałbym się strzelnicy w drugiej.
Austria-Atletico: Atletico wygra różnicą przynajmniej 3 bramek @ 3,85 (MarathonBet) ✅ 0:3
Sam zakład na wygraną Hiszpanów jest nędznie płatny. Jak się biało-czerwoni panowie rozpędzą i przejadą po wiedeńczykach to jakieś 0:3, 1:4 czy wyżej nie wygląda wcale abstrakcyjnie.
No i coś radosnego na koniec, bo od licznych propozycji inwestycji w kursy rzędu 1,30 jakoś tak markotnie się robi...
Schalke-Chelsea: Chelsea przegra różnicą co najmniej 2 bramek @ 7,30 (BetVictor) ⛔ 0:3
Bo Mourinho jeszcze należycie nie poukładał swoich.
Marsylia - Napoli ponad 4,5 bramki w meczu @ 9,00 (BetVictor) ⛔ 3
Niby Francuzi lubią murować, ale być może okoliczności ich zmuszą do postawienia na napad.
Celtic-Ajax 0:0 @ 10,00 (NordicBet) ⛔ 2:1
Nikt nie ma urodzin. Partyjkę szachów, Mr Lennon?
oraz na koniec powrót królów:
Milan-Barcelona HT/FT 1/2 @ 26,00 (MarathonBet) ⛔ X/X
PS: Jak ktoś ma przemądre uwagi w stylu &quot;oci**ałeś, w sensie bukmacherskim się tak nie typuje&quot; proponuję powściągnąć cugle i dać sobie spokój ;-)
Miłego oglądania elem!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Porto - Zenit 1 1.57 Bwin ⛔
Swój typ opieram na wynikach Porto w ostatnich 2 latach. W tamtym roku 3-0-0 d w LM, ogranie PSG 1-0. 2 lata wcześniej Porto odpada sensacyjnie z Zenitem, remisując 0-0, grając wyśmienicie w ostatniej kolejce LM. Oni tego nie zapomnieli. W lidze Porto radzi sobie w porządku, aczkolwiek fajerwerków nie ma. Przeglądałem oficjalne strony Porto i Zenitu. W bardzo dobrym tonie wypowiadal się Lucho oraz trener Porto o dzisiejszym meczu. Ich interesuje tylko zwycięstwo i zrobią wszystko, żeby wygrać.
Ostatni mecz przegrali w LM 1-2 z Atletico . Pierwsza porażka od ponad 2 lat (jak się myle poprawcie) . Bramka pada w skandalicznych okolicznościach, bo po spalonym. Arda Turan pakuje bramkę w doliczonym czasie gry. Porto w tym meczu nie grało zle. Chwilami wydawało się, że remis im &quot;starczy&quot; i nie poszli na całość. Dzisiaj nie będą kalkulować, kto dziś wygra awansuje dalej. Zenit ograł 2-0 CSKA w pt. Mnie to nie przekonuje, ponieważ CSKA nie wygrała meczu od ilu ? 2 miesiecy ? Porto w tygodniu grało puchar. Skończyło sie 1-0, a grał okrojony skład. Martinez i spółka odpoczywali. Zaufałem Porto i trzymam mocno kciuki za Smoki. Mam nadzieję, że Zenit dostanie za swoje (remis 0-0 z Austrią Wiedeń)
Schalke - Chelsea 2DND 1.5 ✅
uważam, że wszystko do tego meczu zostało powiedziane, ja się podpisuje pod tym i twierdzę, że Chelsea na pewno nie przegra, a czy wygra ? Tak (DNB ograniczam ryzyko)
Arsenal FC - Borussia Dortmund
Zakład dwustronny (w przypadku wygranej gości w regulaminowym czasie gry otrzymasz stawkę z powrotem)
Typ: Arsenal FC ZWROT ✅
Tutaj sytuacja wydaje się jasna. Arsenal wspaniała gra, są nie do zdarcia. BVB niby wygrywa, ale gra słabo. Lewandowski po ostatnim meczu, dostał najniższą notę. BVB nie wygrało z Napoli (2-1). Rozgromili słabą Marsylię i dzisiaj grają mecz o &quot;życie&quot;. Czy są w stanie narzucić swój styl gry ? Nie. Arsenal to jedna z lepszych drużyn punktujących w LM, mówiłem to już podczas eliminacji do LM, gdzie bukmacherzy wystawili 2,6 na wyjezdzie z Fene, a wiemy jak się skończyło. Jak grali z Marsylią to powyżej 2 także było, ja pobrałem jakiś czas temu 1 za 2,35. Może bukmacherzy chcą nas rozpieścić i dają nam zarobić na Arsenalu, nie wiem, ale wiem że piłka jest okrutna i dla was proponuję coś pewniejszego, a mianowicie przy wygranej BVB zwrot za 1.5. Pamiętam jak Arsenal 2 lata temu miał wygrać z Schalke w domu, a przegrali 0-2. Nie wierzę w to, ale dla was robię wyjątek i proponuję właśnie taki zakład.
Celtic - Ajax
powyżej 8 kornerów 1.36 Bet365
✅ (18 kornerów w meczu ! )
Celtic król kornerów, zdobywa ich całą masę. W tym roku pobili chyba jakiś rekord ???? w jednym z meczy pucharowych wraz z dogrywką mieli ich 20 (sam Celtic). W tym meczu Celtic będzie próbował atakować, co z tego wyniknie ? na pewno kornery, pogromu nie będzie, mecz bardziej wyrównany. Ajax zagra z kontry, a nie grają zle co pokazali z Milanem. Minimalna ilość kornerów 8 zaproponowana przez bet365, to niska linia. Śmiało można uderzyć w więcej, lub wyścig do 3 kornerów - Celtic 1.66.
Bukareszt - Basel ✅
Basel strzeli 1,22 Bwin
Weteran pucharowy, czyli Basel podejmie rządzącą w Rumuni Steaue. Basel w ostatnich tygodniach nabiera wiatru w żagle. Już nie męczy się w lidze, wygrana z St.Grall 3-0, wyjazdowa wygrana 1-2 z Lusanne, gdzie przegrywali 1-0 i grali w 10. Pokazali charakter w tym meczu i wygrali. Nie zapominajmy, że Basel wygrał na wyjezdzie z Chelsea 1-2. Rumuni wymiatają w lidze, ale tylko tam mogą sobie na to pozwolić. Na razie blamaż w LM. Wydaje mi się, że awansowali tam tylko dlatego, że grali z Legią. Kto tutaj wygra ? nie wiem, ale Basel strzeli na pewno
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Kaka w pierwszym składzie to już akt desperacji. Jeśli Barca zagra na swoim poziomie to nie widzę szans dla Milanu. Ich problemy są już wszystkim znane więc nie ma co się powtarzać. Barca w najmocniejszym składzie.
AC Milan - Barcelona typ: 2 @ 1.56 Betsafe
W składzie BVB brakuje tylko Gundogana (z tych istotnych).
Mimo tego najmocniejszy skład jaki może być. Na papierze dwie ekipy wyglądają super. Oby miało to potwierdzenie na boisku.
Arsenal - Borussia Dortmund typ: BTS @ 1.51 Betsafe
Również jestem zdania, że należy obserwować dzisiejszą grę zarówno Schalke jak i Chelsea.
Kurs na ekipę Mou przy takich problemach Niemców to lekka przesada. Kontuzje Huntelaara i Farfana to nie drobne urazy. Pierwszemu z nich odnowiła się kontuzja więzadeł, zaś Farfan zerwał mięsień co również wyklucza go z gry na jakiś czas. Nie wiem co jest Boatengowi i Jonesowi. Kevinovi coś się goi, ale nie wiem dokładnie co. Niby wszystko jest na dobrej drodze ale jeśli nie wystąpi w Brunszwiku to zarówno od niego jak i od Jones&#39;a nie oczekujmy cudów. Do tego dochodzi uraz pleców Hildebranda. Jeśli nie wystąpi w ligowym meczu to będzie miał w sumie znaczącą przerwę co może wpłynąć na jego dyspozycję.
Na ten moment:
Schalke - Chelsea typ: 2 DNB @ 1.70 ; 2X @ 1.37 Betsson
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Drużyna z najwyższym wynikiem
Ciekawy zakład proponuje nam bet365 mianowicie, która drużyna osiągnie najwyższy wynik w dniu 22.10. Faworytem buków jak i moim jest Atletico @ 5 (1,5/10), które gra z outsiderem Austrią z Wiednia. Hiszpanie skład mają mocny, raczej powinno być na 0 z tyłu, ale minus jest taki, że na wyjeździe strzelają mało.
Później mecz, którym się zabezpieczam: Milan - Barca @ 6,5 (1,5/10). Wołałbym, aby punkty zostały na San Siro, jednak z obroną Milanu ostatnio różnie, tym bardziej, że gra w pierwszej 11. Zapata no i wraca Messi po kontuzji - głodny gry.
Trzecią opcją IMO jest Chelsea @ 13 (1/10). W Schalke szpital, a Londyńczycy wracają na dobre tory po objęciu Mou i w ataku wygląda to świetnie.
Przy obojętnie, której wygranej jesteśmy na plus.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom