>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 22.10.2013 - wtorek

Status
Zamknięty.
W 6

wilek100

Użytkownik
NIe pierwszy zauwazylem ze idzie bardzo duza masowka na Arsenal!!! Osobiscie nie gram tego typu poniewaz widzialem mecz BVB ktorzy sa nieprzwidywalni. Poprostu maja mecze w ktorych graja doslownie &quot;lipe&quot; a w wazniejszych meczach potrafia znalesc recepte na przeciwnika. Mielismy przyklad z poprzedniej edycji gdzie nikt nie widzial BVB wsrod finalistow. Nie ujmuje Arsenalowi bo idzie w tym sezonie jak burza ale jak mowia kiedys musi sie to skonczyc teraz tylko czekac kiedy przegraja niestety taka jest pilka. Do koncowego gwizdka nigdy nic ni wiadomo. Zauwazmy ze bedziemy mieli tez pojedynek POLSKI w tym meczu. W bramce Szczesny-Arsenal i Lewandowski-BVB. Kazdy widzi golym okiem ze Lewemu zdobycie bramki w barwach klubowych przychodzi z latwoscia niz w Reprezentacji dlatego nie zdziwie sie jak w tym meczu Lewy skieruje pilke do bramki Szczesnego.
Sam gram typ:
FC Schalke 04 - Chelsea FC 2 ✅
Olympique Marseille - SSC Napoli 2 ✅
FK Austria Wien - Atletico Madrid 2 ✅
Wybralem dzisiaj same 2 zdecydowanie stawiam na Chelsea gdzie pod wodza NOWEGO STAREGO trenera wchodzi na dobre tory. Duzo opisane na temat meczu napisali poprzednicy ja tylko sie podpisuje w strone Chelsea.
Drugi mecz to Napoli ktore jedzie do Francji. Wydaje mi sie ze pod wodza Beniteza Napoli spokojnie pokusi sie o 3pkt ktore sprawia ze sytuacji w grupie zrobi sie jeszcze bardziej ciekawsza. Marseille moim zdaniem trafila najgorzej jak mogla sposrod calej czworki klubow w swojej grupie. NIe przekonuje mnie zbytnio ich styl gry. Graja czesto w kratke w swojej lidze choc zastanawialem sie nad X ale poszedlem i zaufalem ofensywie Napoli.
A trzeci mecz to tylko formalnosc.Moim zdaniem Atletico bedzie zdecydowanie czarnym koniem tych rozgrywek. Z przecietna Austria powinni spokojnie sobie poradzic...
Ako wyszlo: 7,29 Bet-at-home
osobiscie gram po stawce 100.. do wygrania 729✅✅✅✅ ;D
tak jak myslalem dzisiaj wieczor mozna zaliczyc do udanych;D na plusie 629zl;) wszystko ladnie siadlo choc osobiscie meczow nie ogladalem bo wybralem BVB to ciesze sie z wynikow;) I tak jak pisalem o Lewym... uprzedzalem nie gralem i dobrze zrobilem;D Lewy jak to Lewy w kadrze nie strzela ale w klubie jest ich bochaterem!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Hehe no to wieczorem siadamy i mecz w Londynie będzie miał coś więcej niż tylko okazję do wygranej ale jednemu z nas da satysfakcję;)
Good luck
No dał mi satysfakcję, ale i tak kiedy Borussia strzeliła na to 1:2 to pomyślałem od razu, że Ci nie wejdzie ładny kuponik z 1x na Arsenal i wcale się z tego prowadzenia Borussi nie ucieszyłem, bo chyba tylko to ci położy kupon, a mnie remis też by wystarczył do szczęścia. Mam nadzieję, że za dużo nie wtopiłeś, ale ja naprawdę szczerze ostrzegałem przed tym optymizmem na Arsenal. Sam w zeszłym sezonie popełniałem błędy związane z nierówną grą Dortmundu i teraz doskonale wiem, że w zależności od rangi grają różnie. Na początku w śmiesznych niemieckich pucharach AUDI itd grali beznadziejne, minimalistycznie, żeby zaraz pokonać Bayern w Superpucharze, teraz minimalistyczna obronna gra z Hannoverem, po to, żeby pokonać objawienie ligi angielskiej - Arsenal. To właśnie cała Borussia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Na Barcę Dzisiaj jak i rok temu stawiali albo desperaci bez pojęcia albo dzieci...
Masz zdanie jakie masz, ale pozwól że akurat ja się z Tobą nie zgodzę i też wyrażę swoją opinię.
Przed meczem nic oprócz miejsca w którym rozgrywał się mecz nie przemawiało za szansami Milanu. Obserwuję od dłuższego czasu ich poczynania i to są ciągle wyrywane na siłę punkty. A to jakiś karny w ostatnich minutach który daje w ostatecznym rozrachunku jeden pkt, a to minimalne prowadzenie którego bronią do samego końca - tak teraz wygląda gra Milanu. Dołożyć do tego należy ciągłe problemy kadrowe. Czego jeszcze potrzebujesz żeby zagrać na przeciwnika który rozpierd.la wszystkich jak leci?
Personalnie Barca wyszła najlepszym z możliwych składów. Możemy się jedynie kłócić czy Fabregas nie powinien wyjść od pierwszych minut. W lidze znakomite zrozumienie podłapali Neymar z Messim co powinno dodać gazu atakom. Jest na pewno więcej argumentów aby zagrać Barcę z tak chimeryczną ekipą jak Milan niż argumentów przemawiających za Rossoneri. Takie jest moje zdanie, jednak boisko weryfikuje wszystko.
I jeszcze podsumowując... gra Barcelony przypomina mi grę Hiszpanii - niby ma być pogrom, zero stresu a jednak czasami trzeba drżeć do końca o wynik.
PS. Wspomnisz moje słowa w rewanżu na CN.
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
Chłopie o czym ty mówisz, wiesz na czym polega bukmacherka? kursy 6.50 na milan i 1.55 na barcelone, a ty wyskakujesz z tekstem, ze dajesz wiecej szans barcelonie i czy druzyna, ktora ma troche wiecej argumentow, dodatkowo grajac na boisku przeciwnika jest warta gry po kursie 1.50?
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Ja pragnę powiedzieć dwa słowa o meczu Arsenalu z Borussią.
Bramki były delikatnie ujmując dziwne, bo 3 bramki padły po 3 błędach w obronie. Pierwsza - winowajca Ramsey, druga - Subotic + Romek, trzecia - brak asekuracji ze strony Kanonierów. Spodziewałem się nieco lepszego widowiska, no ale cóż, nie było tak źle. ;)
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Chłopie o czym ty mówisz, wiesz na czym polega bukmacherka? kursy 6.50 na milan i 1.55 na barcelone, a ty wyskakujesz z tekstem, ze dajesz wiecej szans barcelonie i czy druzyna, ktora ma troche wiecej argumentow, dodatkowo grajac na boisku przeciwnika jest warta gry po kursie 1.50?
Poszukuję w tym temacie Twojej analizy w stronę Milanu ale... jej brak...
Dlatego też - zamilcz. Po meczu każdy jest mądry... Jeśli widziałeś value i zarobiłeś na tym to ok. Powiedziałem jak widziałem ten mecz i już. Ja przejechałem się na Barcelonie a inni na Arsenalu. Takie życie.
Oby te dwa ostatnie remisy Barcy nie były oznaką lekkiego kryzysu.
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Poszukuję w tym temacie Twojej analizy w stronę Milanu ale... jej brak...
Dlatego też - zamilcz. Po meczu każdy jest mądry... Jeśli widziałeś value i zarobiłeś na tym to ok. Powiedziałem jak widziałem ten mecz i już. Ja przejechałem się na Barcelonie a inni na Arsenalu. Takie życie.
Oby te dwa ostatnie remisy Barcy nie były oznaką lekkiego kryzysu.
Lekkiego kryzysu? Ty nie widzisz chłopie, że Barca od 2 lat jest w kryzysie? Albo nastąpi udana zmiana pokolenia albo skończą jak właśnie Milan swego czasu... Tabela ligi Hiszpańskiej nie mówi prawdy (jak wcześniej pisałem). Jeżeli ogląda się mecze z bardziej wymagającymi rywalami to dobrze to widać. Lubię bardzo Katalończyków ale otwórzcie oczy... to nie jest ten zespół który wygrywał ze wszystkimi jak chciał. Dziś już nikomu nie uginają się kolana na samą myśl o Barcelonie. Pozdrawiam ;)
 
miralas 26

miralas

Użytkownik
Lekkiego kryzysu? Ty nie widzisz chłopie, że Barca od 2 lat jest w kryzysie? Albo nastąpi udana zmiana pokolenia albo skończą jak właśnie Milan swego czasu... Tabela ligi Hiszpańskiej nie mówi prawdy (jak wcześniej pisałem). Jeżeli ogląda się mecze z bardziej wymagającymi rywalami to dobrze to widać. Lubię bardzo Katalończyków ale otwórzcie oczy... to nie jest ten zespół który wygrywał ze wszystkimi jak chciał. Dziś już nikomu nie uginają się kolana na samą myśl o Barcelonie. Pozdrawiam ;)
Z tym kryzysem to bym nie przesadzał nie zapominajmy , że w tych dwóch poprzednich sezonach ta drużyna dochodziła do półfinału Ligi Mistrzów. Kilka drużyn w europie chciało by być w takim kryzysie. Ale fakt nikt nie klęka już przed Barceloną , ale wcale nie jest wykluczone że to właśnie Barcelona w maju przyszłego roku uniesie ku górze puchar mistrzów.
 
frem 59

frem

Użytkownik
Po raz pierwszy zagralem przeciwko BVB i zemscilo sie to strasznie. Byl to jedyny mecz ktory spartolil mi wygranie ponad 1000 zl za 100. Ogladalem go do drugiego gola w 81 min. Panowie, angielska liga zostala pokonana. Chelsea moj typ pieknie wszedl. Ale arsenal i city pokazaly ze to nie ta liga. BVB grala lepiej od samego poczatku. Arsenal mial problem z podaniami. To byl blad, zeby zaufac angielskiej pilce. Jedyny i ostatni zespol z wysp, ktory jeszcze nie stracil zaufania. Dzisiaj ostatnia szansa dla city. Bravo dla tych co trzezwo mysleli i nie stawiali na Arsenal.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Bravo dla tych co trzezwo mysleli i nie stawiali na Arsenal
Niestety, potwierdza się, że forum jest manipulowane. Nagonka na Arsenal powiodła się. Teraz właściciele forum liczę kasę jaką dostaną od buków. Moje wpisy poginęły, ten także długo nie zagrzeje miejsca. Czyli wszystko się zgadza.
Wzorcowa podręcznikowa akcja opisywana na niezależnych blogach.
Wierzcie dalej w niezależność forum i w wolne typy. Powodzenia!
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Lekkiego kryzysu? Ty nie widzisz chłopie, że Barca od 2 lat jest w kryzysie? Albo nastąpi udana zmiana pokolenia albo skończą jak właśnie Milan swego czasu... Tabela ligi Hiszpańskiej nie mówi prawdy (jak wcześniej pisałem). Jeżeli ogląda się mecze z bardziej wymagającymi rywalami to dobrze to widać. Lubię bardzo Katalończyków ale otwórzcie oczy... to nie jest ten zespół który wygrywał ze wszystkimi jak chciał. Dziś już nikomu nie uginają się kolana na samą myśl o Barcelonie. Pozdrawiam ;)
A nie sądzisz że po prostu Barca obniżyła lekko loty? Ale czy można mówić o ciągłym kryzysie? Widać różnicę miedzy grą teraz a tą którą prezentowali kiedy wygrywali LM ale pokaż mi drużynę która przez 3-4 sezony prezentuje się ciągle tak samo. Też jestem zdania że należy pomału wprowadzać pewne zmiany. Ale spokojnie. Myślę że trzymają w klubie rękę na pulsie. Zakup Neymara to też pewien znak. Moim zdaniem wielu znudziła się już piłka jaką gra Barca. Przeciwnicy taktycznie są lepiej przygotowani niż miało to miejsce wcześniej. Po to właśnie Tata wprowadza nowe schematy. Pożyjemy zobaczymy. Czekam z niecierpliwością na Gran Derbi.
 
frem 59

frem

Użytkownik
Tak. Manchester city vs bayern munchen. Co prawda tam nie stawialem, ale mozna powiedziec ze dwa najlepsze angielskie kluby przegraly u siebie z dwa najlepszymi klubami z Niemiec. Jak dla mnie wniosek taki ze angielska pilka jest gorsza od niemieckiej. Skoro niemcy przyjezdzaja do gospodarzy i wygrywaja mecze to pokazuje ze angielskie kluby nie odrabiaja lekcji domowych.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Niestety, potwierdza się, że forum jest manipulowane. Nagonka na Arsenal powiodła się. Teraz właściciele forum liczę kasę jaką dostaną od buków. Moje wpisy poginęły, ten także długo nie zagrzeje miejsca. Czyli wszystko się zgadza.
Wzorcowa podręcznikowa akcja opisywana na niezależnych blogach.
Wierzcie dalej w niezależność forum i w wolne typy. Powodzenia!
Kolego ja sam grałem na Borussię i zostałem ostro zaatakowany za to, że śmiałem się przeciwstawić ogólnemu trendowi, ale jestem jak najdalszy od jakiś spiskowych tez, że forum jest manipulowane. Po prostu moi koledzy z których jedni mają większy, inni mniejszy autorytet podzielali inny punkt widzenia. Arsenal ostatnio na tle ligi angielskiej spisywał się świetnie, za to Borussia słabo - to spowodowało, że większość poszła tym kierunkiem. Takich nieudanych masówek jest więcej, ale to nie znaczy, że forum jest manipulowane. Samo to, że jednak twoje posty są świadczy o tym, że nie ma manipulacji. Po prostu czasami warto posłuchać Adamo, nawet jak niektórzy myślą, że opowiada bajki. ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@bmw14.5
Bawisz się w Antoniego Macierewicza? Nie wiem czy to frustracja czy brak wiedzy. W dziale dla początkujących dowiesz się, na czym tak na prawdę zarabia bukmacher.
Inni, doświadczeni gracze powiedzą Ci co to &quot;syndrom masówki&quot;...
Nie dam Ci ostrzeżenia ani bana, ale proszę na przyszłość nie pisać postów z kategorii science fiction. To są informacje nieprawdziwe, wprowadzające w błąd, stawiających w złym świetle forum. Bukmacherka to nie jest łatwy kawałek chleba i nie zawsze pewniaki, faworyci wygrywają. Usprawiedliwianie tego, że to wina Tuska (sorry... forum) jest nonsensowne. (na szczęście większość myślących użytkowników to zauważyło)
Pozdrawiam i życzę samych trafionych typów w dzisiejszych spotkaniach LM.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom