>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 22.10.2013 - wtorek

Status
Zamknięty.
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: AC Milan - Barcelona
Typ : 1x
Kurs : 2.40
Bukmacher : Bet365
Analiza:
Witam. Chciałem postawić na Arsenal... już ktoś postawił. Myślałem nad tym, że Arenal wygra jedną bramką... zajęte. No ale dostrzegłem spore value w meczu w Mediolanie. Może to mniej niż w tamtym roku ale kurs 2.40 na 1x w Mediolanie przeciwko przeciętnie grającej Barcelonie jest naprawdę dobry. Nie rozumiem ludzi piszących na forum, że Barca się odrodziła i gra jak za Guardioli albo lepiej bo to nieprawda. Neymar póki co nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań (bo i chyba nie mógł patrząc na jego mecze zanim przyszedł do Barcy gdy musiał się mierzyć z drużynami z Europy), Messi wraca po kontuzji i nie wiadomo w jakiej będzie formie bo to aktualnie już różnie u niego z tym bywa. Xavi to już nie ten Xavi co 3-4 lata temu. Iniesta także miewa większe lub mniejsze wahania formy, a obrona Barcelony potrafi być dziurawa jak sito. Wraca Puyol którego tak naprawdę nigdy specjalnie ceniłem (no chyba, że za charakter) i uważam, że wybitnym środkowym obrońcą nigdy nie był. Lepszy w szczycie formy był Pique ale od jakiś 2 lat gdzieś ten szczyt formy znikł. Barcelona ma wiele problemów i może nie zawsze wychodzą one na jaw w dość przeciętnej lidze Hiszpańskiej w której prócz Realu, Athletico, czasem Valenci czy Bilbao gdy gra w domu próżno szukać konkurentów dla katalońskiego giganta. Tak czy siak... Włosi na pewno będą bardzo niewygodną drużyną dla Barcelony. Myślę, że zarówno Neymarek i Messi sobie dziś za wiele nie pograją.
Balotelli znalazł się w końcu w kadrze więc na pewno może być groźny. Nikt chyba nie ujmuje mu umiejętności i trzeba jasno powiedzieć, że gdyby nie jego głowa to byłby zaliczany do absolutnego topu. Tak, to prawda. Milan w Serie A gra nie za ciekawie. Zajmuje 8 miejsce w tabeli i w ogóle. No ale Barca też nie zachwyca i póki co bronią ja jeszcze wyniki... ale one trochę przysłaniają obraz mizernie grającej Barcelony. Podsumowując.
Milan to uznana marka która w LM zawsze była i nadal jest groźna. Mimo niezbyt udanego sezonu na pewno będą groźni u siebie i kurs 2,40 na 1x jest naprawę bardzo dobry. Ogólnie myślę, że w spotkaniu może paść remis ale to już trochę loteria. Polecam gorąco i radzę się zastanowić przed stawianiem 2 bo śmiesznym kursie. Rok temu było podobnie i udało mi się nieźle zarobić a większość pewnie zastanawiała się czemu postawiła na czystą dwójkę czy dziwne handicapy po śmiesznych kursach na średnio grającą Barcę. Ot to chyba tyle. Życzę owocnego dnia :wink:
co do reszty to:
Arsenal (jakoś chodzi mi po głowie wynik 3:2)
CFC (Schalke mocno osłabione, plus róznica klas trenerów na łąwce)
Celtic (bardzo dla mnie wątpliwe by Ajax wywiózł choć jeden punkt ze Szkocji)
Zenit +1 1.85 (kursy jak dla mnie mocno zawyżone... rozumiem, że Porto mocne u siebie i w ogóle ale nie wierzę by pokonali Zenit więcej niż jedną bramką, a możliwe, że Rosjanie pokuszą się o mała niespodziankę)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 20

sensimila

Użytkownik
drogie dzieciaczki spójrzcie na mecze:
Milan - Barca 1X 2,30 lub X 4,20
Ich mecze były zwykle fascynujące, spotykają się juz trzecią edycję z rzędu, granie we Włoszech dla Katalonii nie bywa łatwe. Dla takiego kursu mega warto!
Arsenal - Dortmund 1 2,60
Rosnące kursy na Londyn to śmiech na sali! Ktoś chyba nie widzi jak mocny jest Arsenal w tym sezonie! Szczęsliwi bedą ci co zobaczą w ogóle remis.
Celtic - Ajax 1 (rożne) 1,61
Szkoci jak to u siebie bedą starali sie zdominować przeciwnika, zatem win na rożnych wydaje sie oczywisty.
 
N 66

niepowazny

Użytkownik
apropo arsenal - bvb

wenger ma dzisiaj urodziny więc dochodzi kolejny argument dla którego chłopaki zepną poślady by pewnie wygrać!
Tak wychodzi ozil i szczęsny oraz żiru i mówią ... Wiesz co wenger dziś masz urodziny i jebniemy bvb 6;0 a co .... Jak czytam takie mobilizujace info to aż uśmiech na ustach powstaje.
Typu nie nieguje ... Chodź finalista lm postawi opór a arsenal wygra jakoś jedną bramka
Przepraszam za pisownię z dona piszę.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Właściwie to ciężka kolejka dziś...
Arsenal Londyn - Borussia Dortmund
Mimo tego, że Arsenal gra obecnie bardzo ładną dla oka piłkę i co więcej skuteczną, to tak naprawdę największy egzamin dla &quot;Kanonierów&quot;... Grali tylko z Tottenhamem i Napoli z mocniejszych ekip w tym sezonie. Wielu tutaj pisze, że Borussia przegrała z Napoli (tak, to prawda) ale nie zapominajmy o fakcie, że grali całą połowę z czerwoną kartką. Zapowiada się bardzo ciężkie spotkanie na Emirates Stadium, jednak myślę, że jedną bramką wygra ekipa Arsene Wenger&#39;a. Warto dodać, że do składu wrócił Cazorla (wszyscy kibice czekali na taką pomoc z Hiszpanem i Niemcem.) Przyznaję z Norwich nie zagrał tego co zawsze, jednak wiadomo jak to jest z powrotem po kontuzji, z każdym spotkaniem jest coraz lepiej. To najciekawsze spotkanie w tym dniu Ligi Mistrzów.
Najprawdopodobniej takie składy zobaczymy w meczu Arsenal - Borussia.
No nie do końca... Bo nawet Wenger wypowiadał się o tym, że Flamini dostanie &quot;wolne&quot;. Po zderzeniu podczas spotkania z Norwich, musi dojść do siebie. Co nie zmienia faktu, że za Flaminiego na DP wskoczy Ramsey (który nota bene i tak będzie zapędzał się do przodu) bądź Wilshere udostępni miejsce Santiemu. Więc prędzej widziałbym to tak:
Szczęsny
Sagna-Merte-Kościelny-Gibbs
Arteta-Wilshere
Ramsey-Ozil-Cazrola
Giroud
????
Arsenal Londyn @ 2,45 - Betsafe.
Marsylia - Napoli
Tutaj nie ma się nad czym rozpisywać... Ktoś napisał, że Napoli to ekipa budowana na kasie i tylko na &quot;chwilę&quot;. Ale zaraz, zaraz... Na jakiej kasie!? Skoro oni tą kasę zdobyli (za Cavaniego), tak samo jak dziś zdobędą - Stade Vélodrome. Marsylia nie gra właściwie nic... Ostatnio przegrali z Nicea, która na własnych śmieciach jest ekipą mocną, ale bez przesady, żeby nie wywieźć nawet jednego punktu... Szczerze? Nie potrafię sobie wyobrazić dzisiaj tryumfujących graczy Marsylii...
Napoli @ 2,55 - Betsafe.
Schalke - Chelsea
Kontuzje w ekipie Schalke, o których praktycznie cztery strony tego tematu mówią. Z drugiej strony ekipa &quot;The Blues&quot;, która... można powiedzieć, że zaczyna grać na swoim poziomie. Może i znajdowali się w czołówce Premier League, ale dopiero od trzech spotkań a dokładnie od zwycięstwa w Rumunii, zaczęło coś trybić i ich gra jest na poziomie.
Chelsea @ 2,16 - Betsafe.
Poza tym myślę nad pograniem Ajaxu , Steauy i Milanu z dodatnim handi.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Kolegi Konar to już dawno nie gram, jak wylądował na mojej czarnej liście po wielu katastrofalnych wpadkach w zeszłym roku, więc to też dla mnie żaden autorytet. Co najśmieszniejsze tak neguje mój typ, ale sam nie ma odwagi by włączyć do kuponu czystą 1 tylko daje 1x :smile:
Po wielu katastrofalnych wpadkach:smile:
Takich typów miałem może na palcach jednej ręki.
Kolego podaj te katastrofalne wpadki a nie mi antyreklamę robisz czekam na odpowiedz bo ja mogę z miejsca przytoczyć Twoje wspaniale trafione typy.
Granie na Real z Atletico na Legię z handicapami z Apoelem,Legię z Wisła,Polskę z Ukrainą czy Bayern z handicapem w meczu z Leverkusen.Widać że idziesz po najmniejszej linii oporu i grasz przeważnie faworyta i bardziej uznaną markę.
Pamiętam jeszcze wiele Twoich typów np.granie na Bayern win z chelsea w superpucharze Europy mógłbym wyliczać i wyliczać tyle że ja wtedy trafiałem a Ty pewnie już chałupę zastawiłeś :wink:
Rozumiem że masz swoje zdanie i podajesz takie a nie inne argumenty ale widzisz jak dla mnie to wyssane z palca argumenty i tyle.
Twoja analiza to lista życzeń co jutro zagra BVB.Będzie zdziwko.
W odpowiedzi atakujesz mnie chociaż z miejsca sam mogę powiedzieć że moja wiedza na temat piłki nożnej przewyższa Twoją o lata świetlne także trochę pokory bo jak widzę Twoje nie które typy to aż na litość idzie a Ty atakujesz innego użytkownika że ma 27 postów i 6 punktów reputacji.
Zabawne
Proszę o nie kasowanie tego postu może ktoś się nauczy że co drugi ekspert to persona która ma pojęcie o piłce znacznie mniejsze niż ta która bierze od niej typy.
Lanie wody na pół strony to nie wszystko najważniejsze są rzeczowe argumenty a ja u kolegi takowych nie widzę.
A co do grania na 1X widzisz ja nie gram za 50 złotych a nie lubię tracić pieniędzy...
Oj chyba nie lubisz Borussi. Pierwszy zakład jaki znalazłem przez który ostro wtopiłem sugerując się Twoim typem był Nomen omen właśnie z Borussią. Przypomnijmy: 05.03.2013 r Borussia Dormund vs Schaktar i typy kolegi Konar25 2(+1,5+2) i BTS. WYNIK: 3:0 dla Borussi. Jest oczywiście parę więcej takich, ale to nie jest jakaś prywatna wojenka, żebyśmy teraz sobie dawali po mordzie. Pouczałeś mnie zresztą już wtedy i wcześniej. Dla mnie pewnym wyznacznikiem są ilość postów i punkty reputacji. Ja bez prowadzenia wątku w kuponach mam ich znacznie więcej niż Ty, więc jak byś tak się świetnie znał pewno by było inaczej. Analiza kolego to jest tylko drobny dodatek. Zawsze najważniejsza jest skuteczność, jak w piłce nożnej. Wziąłeś parę moich nie trafionych typów na przestrzeni ostatniego miesiąca, weź oblicz Yield i inne te bzdury, policz swój i wtedy będzie szacun. To by była rzetelna analiza. Myślę, że nie ma co dalej prowadzić tego sporu, jak zwykle boisko wszystko zweryfikuje i pamiętajmy, że każdy ma prawo do swojego zdania i tracenia lub zarabiania kasy. A Twój typ 1x do grania w aku wcale nie nie neguję, bo jak napisałem skłaniam się bardziej ku remisowi niż wygranej Dortmundu, ale do grania singlem remis za ryzykowny, tak samo czysta 2 dlatego połączenie.

stary, możesz mieć miliard reputacji - piszesz farmazony i trzeba Ci to uświadomić. Ogólnie, żeby czepiać się reputacji i postów a nie rzetelności argumentów to już jest smutne. Ja mam odwagę postawić czystą 1 i tak zrobię. Nawet jak nie wejdzie, mówi się trudno - ja przynajmniej mówie do rzeczy!!! A jeśli wejdzie to liczę na kliknięcie dzięki szczególnie od Ciebie Adamo ????
No nie wiem czy mówisz do rzeczy, a argumentów podałem sporo. Odpowiadaj więc na argumenty. Może np, że Wagner ma dzisiaj urodziny ???? ?
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
AC Milan vs Barcelona / possession 12 handicap (33:0) : 1 @ 1,87 (Betsafe) ✅ 36% - 64%
Nie wiem czy mi sie wydaje, czy betsafe sie machnal ale taka linie to chyba przesada. Barca bedzie miala ciezki orzech do zgryzienie na San Siro przeciwko milanowi i nie sadze by poszlo jej tak latwo jak to przewiduja buki. Wydaje mi sie, ze spokojnie Milan bedzie sie utrzymywal w okolicach 40 %. Na dodatek w wielu spotkaniach Barca grajac na wyjazdach nie ma tak wielkiego posiadania pilki jak sie wydaje. Dla przykladu w meczu z Rayo mieli ledwie 45% - zupelnie nie jak Barca ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Oj chyba nie lubisz Borussi. Pierwszy zakład jaki znalazłem przez który ostro wtopiłem sugerując się Twoim typem był Nomen omen właśnie z Borussią. Przypomnijmy: 05.03.2013 r Borussia Dormund vs Schaktar i typy kolegi Konar25 2(+1,5+2) i BTS. WYNIK: 3:0 dla Borussi. Jest oczywiście parę więcej takich, ale to nie jest jakaś prywatna wojenka, żebyśmy teraz sobie dawali po mordzie. Pouczałeś mnie zresztą już wtedy i wcześniej. Dla mnie pewnym wyznacznikiem są ilość postów i punkty reputacji. Ja bez prowadzenia wątku w kuponach mam ich znacznie więcej niż Ty, więc jak byś tak się świetnie znał pewno by było inaczej. Analiza kolego to jest tylko drobny dodatek. Zawsze najważniejsza jest skuteczność, jak w piłce nożnej. Wziąłeś parę moich nie trafionych typów na przestrzeni ostatniego miesiąca, weź oblicz Yield i inne te bzdury, policz swój i wtedy będzie szacun. To by była rzetelna analiza. Myślę, że nie ma co dalej prowadzić tego sporu, jak zwykle boisko wszystko zweryfikuje i pamiętajmy, że każdy ma prawo do swojego zdania i tracenia lub zarabiania kasy. A Twój typ 1x do grania w aku wcale nie nie neguję, bo jak napisałem skłaniam się bardziej ku remisowi niż wygranej Dortmundu, ale do grania singlem remis za ryzykowny, tak samo czysta 2 dlatego połączenie.




Nie Adamo to nie jest tak że nie lubię Borussi nie lubię lania wody przyznaję zaliczyłem pod koniec tamtego sezonu kilka wtop ale nie to żeby były jakieś spektakularne,grając stałą stawką to co wrzuciłem do tej pory będziesz na plusie także tragedii nie ma.
Istotnie nie doceniłem Kloppa i jego maszynki w poprzednim sezonie ale sam zobacz ile dla tej drużyny robiła dwójka Gundogan i Goetze dziś tych zawodników nie będzie i powiedz mi kto tam wygra walkę w środkowej części boiska z Ozilem Wilsherem i Raamseyem?
Sahin i Bender?
Reszta składu bez większych zmian tylko że Arsenal jest teraz na takim poziomie że ja naprawdę im zaufam i bliżej mi w tym meczu do ich zwycięstwa aniżeli Dortmundu.

Nie wiem co Ty się masz z tymi punktami reputacji to nie moja wina że nie mam całego dnia na dodawanie analiz a chyba nie wyglądam tak źle bo mam większy procent reputacji od Ciebie? ????
Nie będę liczył Twojego yielda bo ja widzę że jeśli w ogóle jesteś na plus to chyba jakoś minimalnie jeśli tak jest to szacun oczywiście kolego.
To nie była rzetelna analiza bo tak nie wygląda rzetelna analiza.
Hehe no to wieczorem siadamy i mecz w Londynie będzie miał coś więcej niż tylko okazję do wygranej ale jednemu z nas da satysfakcję;)
Good luck
 
icewarrior 41

icewarrior

Użytkownik
Celtic - Ajax 1 (rożne) 1,61
Szkoci jak to u siebie bedą starali sie zdominować przeciwnika, zatem win na rożnych wydaje sie oczywisty.
A kogo oni tak strasznie zdominowali u siebie ?? może Barcelonę ? posiadanie piłki 28% do 72% widzisz tu jaką dominacje ? A może Ci chodzi o Shakhtar ? może żyjesz pamięcią o tym meczu ???? , Ajax to nie ogórki ,a dzisiaj na pewno nie przyjadą się przecież bronić tylko walczyć o 3pkt. Dla mnie będzie dużo klepki w środku pola.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Arsenal - Borussia
Typ: HT/FT 1/1 ⛔ (X/2)
Kurs: 4,30
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Idę tym tropem co większość ale jeszcze pewniej wchodzę w Arsenal. Bo nie oszukujmy się, zdrowy rozsądek, logika i to co oglądamy w wykonaniu obu zespołów przez ostatnie tygodnie na nic innego stawiać nie pozwala.

Arsenal w takiej formie nie był od lat. Wystarczyło sprowadzić jednego gościa z mózgiem (bez urazy oczywiście dla innych zawodników bo sam kibicuję Kanonierom) i wszystko się odmieniło. Choćby poprzedni sezon to było bieganie, walka, zadziorność ale jak przychodziło czasem do skonstruowania lepszej akcji to była lipa. Teraz jest Ozil i wszystko się zmieniło. Robi to co umie najlepiej czyli rozgrywa i asystuje a do tego jeszcze dokłada bramki i mamy Arsenal tu gdzie mamy. Oczywiście nie ujmuję nic całemu zespołowi bo grają po prostu świetnie a kilku piłkarzy jest wręcz w znakomitej formie (choćby Wilshere czy Ramsey w pierwszej kolejności). Wisienką na torcie tego wszystkiego dobrego co dzieje się w Arsenalu była genialna akcja rozegrana pomiędzy Santim Cazorlą, Olivierem Giroudem i Jackiem Wilsherem w ostatnim meczu z Norwich zakończona bramką tego ostatniego. Niektórzy już uznają ją za jedną z najpiękniejszych w całej historii Premier League.

Z drugiej strony mamy i trzeba to jasno powiedzieć średnio na ten moment dysponowany zespół. Przegrana z Napoli nie może być tłumaczona czerwoną kartką dla bramkarza skoro do momentu jej pokazania zespół grał piach piachu i nie zrobił kompletnie nic aby postarać się chociaż zaatakować włoski zespół. Przypominało to trochę drugą połowę pierwszego meczu z Malagą w poprzedniej edycji LM. Czyli na stojaka i może jakoś to będzie. Niestety dla nich nie było. A już ostatni mecz z Hannoverem to był dla mnie dramat, oglądać się tego nie dało. Dodajmy do tego jak ostatnimi czasy Borussia gra poza domem (co oczywiście tylko odzwierciedla ich dyspozycję) i wychodzi mi to tak a nie inaczej. Ja próbuję bo uważam, że po takim kursie naprawdę warto. Powodzenia !
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Tak wychodzi ozil i szczęsny oraz żiru i mówią ... Wiesz co wenger dziś masz urodziny i jebniemy bvb 6;0 a co .... Jak czytam takie mobilizujace info to aż uśmiech na ustach powstaje.
Typu nie nieguje ... Chodź finalista lm postawi opór a arsenal wygra jakoś jedną bramka
Przepraszam za pisownię z dona piszę.
???? ???? ???? nie no ja to widziałem bardziej w stylu - wychodzi żiru i ekipa i mówią - no dziadzio wenger ma urodziny to wypadałoby mu sprawić prezent i odprawić szwabów praktycznie zapewniając sobie awans.

jedno jest pewne - spotkanie na emirates będzie ciekawe!
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Arsenal Londyn - Borussia Dortmund
⛔ Arsenal | 2.40 Bwin 2/10 ⛔
Sporo było napisane o tym spotkaniu. Ja się przychylam do typowania gospodarzy(ostrożnie, ale jednak). Co zadecydowało? Parę bardziej i mniej istotnych kwestii.
-Klopp na trybunach. Tu nawet nie trzeba rozpisywać się, bo wiele decyzji, które podejmował w trakcie meczu były bardzo trafne i nierzadko decydowały o wyniku spotkania.
-Arsenal nie gra tak jak w ubiegłym sezonie. Nie trzymają piłki na upór, nie ma takiego też pressingu. Będą bardziej cofnięci, bo też nie zagra Flamini. Trochę się upodobniają do Borussi czy Bayernu z ubiegłego sezonu. Błyskawiczne przejścia z obrony do ataku, bądź też rozgrywanie w środku pola i ostro do przodu(tak padła bramka z Norwich, która jest często powtarzana w tv).
-Hummels w wyjściowym składzie. Tego pana nikomu nie trzeba przedstawiać, pięta achillesowa defensywy Borussi. Dziecinne błędy, ogrom sprezentowanych bramek rywalom, wciąż nie mogę uwierzyć, że ten człowiek gra w podstawowym składzie. Owszem, nieźle rozgrywa, dużo widzi, ale stoper powinien być przede wszystkim stoperem. Ogólnie Subotic też pod formą. Ładnie na spółę z Sokratisem sprezentowali bramę Norymberdze.
-Tragiczna skuteczność w ataku. Hannover, Moechengladbach, Braunchweig, Werder, Frankfurt, TSV 1860 - z tymi drużynami męczyli się niemiłosiernie, walenie głową w mur i gra bez pomysłu. Z Gladbach dostali 2:0. Proszę tylko mi nie zwracać uwagi na mecze z wyprzedanym Freiburgiem, dziurawym HSV, czy nawet Superpucharu z Bayernem, bo w tych meczach więcej zasługi przeciwników niż ich samych. Z Napoli piach, Marsylia to chłopcy do bicia w grupie.
-Bilans wyjazdowy w LM: 1-4-5. Oczywiście, pierwszy sezon to było frycowe, ja jednak nadal nie jestem pewien co do ich gry na obcym podwórku.
Na minus dla Arsenalu na pewno brak Flaminiego, przez co więcej miejsca będzie w środku pola dla Dortmundczyków oraz również nie zawsze pewni obrońcy Kanonierów, jednakże mam nadzieję, że nie będzie dziś odpuszczania w kryciu z ich stron.
A teraz już króciutko.
Schalke - Chelsea
✅ Chelsea DNB | 1.57 Bwin ✅
Szpital w Gelsenkirchen, dziurawa obrona, jakaś zaraza musiała by dopaść Londyńczyków by to przegrali.
Austria Wiedeń - Atletico Madryt
✅ Atletico Madryt | 1.3 Bwin ✅
Tu nawet nie ma co się rozpisywać, po prostu trzeba wygrać.
AKO 1.99 3/10

✅0,97j

Zastanawiałem się nad postawieniem na Barcelonę i na BTS w meczu Bazylei, ale odpuszczam, starczy to co jest.
Tyle ode mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 125

max-payne

Użytkownik
CHELSEA DNB - 1,67✅
Chelsea to specyficzna drużyna. Można na nich narzekać co mecz - tu stracą gola, tam grają bez zaangażowania ale koniec końców, w większości przypadków udaje im się wygrać. Dziś po prostu nie mogą przegrać. Remis to też będzie tragedia, ale mniejsza. Co przemawia za Chelsea? Silna i wyrównana kadra, oczywiście silniejsza niż Schalke, praktycznie brak kontuzji (poza Cole&#39;m) i to o czym wspominałem - determinacja. Do Niemiec poleci też Andre Schurrle, który ostatnio ustrzelił 3 bramki w meczu reprezentacji, a w poprzednim meczu LM w Bukareszcie był jednym z najlepszych graczy.
ARSENAL ZDOBĘDZIE +1,5 GOLA - 1,80⛔
BTS - 1,45✅
Arsenal serwuje nam powtórkę z jesieni 2007. Piękna i skuteczna gra, dużo zdobywanych bramek, wygrana z Borussią mocno przybliży ich do awansu. Ograli już Marsylię i Napoli (2-1 i 2-0), więc zarówno w Europie jak i kraju nikt im nie podskoczy. Myślę, że zdobędą dziś te 2 bramki, patrząc na to co pokazują poszczególni gracze.
Jednak w większości meczy Arsenal traci bramkę - w tym sezonie nie stracili jej jedynie w meczach z Napoli i Tottenhamem oraz w obydwu meczach z Fenerbache. Borussia może i formą nie zachwyca, ale powinna ustrzelić coś na Emirates.
kursy z Fortuny oczywiście
 
michal132 6

michal132

Użytkownik
Milan ma szalony atak: Balotelli, el Shaarawy, Robinho. Oni wszyscy mogą zrobić różnicę

El Shaarawy kontuzjowany, a Balotelli zagra najwyżej 30 minut ;) taka podpowiedź ????
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
drogie dzieciaczki spójrzcie na mecze:

Milan - Barca 1X 2,30 lub X 4,20
Ich mecze były zwykle fascynujące, spotykają się juz trzecią edycję z rzędu, granie we Włoszech dla Katalonii nie bywa łatwe. Dla takiego kursu mega warto!

Nie warto. Milan w Serie A gra średnio, to nie jest ta drużyną, którą chcieliby oglądać na co dzień kibice.
Mają jakieś problemy finansowe. Trener Allegri nie jest najlepszy w tym co robi, nie ma sposobu na złapanie równego tempa.
Wygrali z odmłodzonym Ajaxem, strzelając bramkę w ostatnich minutach gry, gdzie drużyna z Holandii nie należy do czołówki Europy.
Moim zdaniem nie mają szans w dzisiejszym starciu z Barcą.
Nie wiem jak wyglądają braki kadrowe w Milanie, ale podobno ma nie zagrać Balotelli, Abbiati, El Shaarawy i być może Pazzini.
Nie widzę, argumentów, dzięki którym Milan ma wygrać dzisiejszy pojedynek.
Obrona słabo się spisuje plus osłabienia w ataku.


AC Milan - FC Barcelona
1X2
Typ: FC Barcelona
Kurs: 1.60⛔⛔⛔
bwin


Warto pograć po takim kursie, nawet za więcej zł.
 
P 57

przemekmaty

Użytkownik
Mecz: Arsenal Londyn- Borussia Dortmund
Typ: 1
Kurs: 2,50
Buk: Williamhill

Dla mnie absolutnym faworytem tego spotkania jest Arsenal, który będzie grał przy własnej publiczności. Kanonierzy spisują się świetnie w Premier League prowadzą w tabeli mając 19 punktów. Doznali tylko jednej porażki w lidze w meczu na inauguracje z Aston Villa 1-3. Grają świetną piłke gracze z Londynu przykładem jedna z bramek z Norwich gdzie po świetnej wydanie podań z pierwszej piłki zdobyli gola. Wenger potrafił poukładać środek pola z Ozil&#39;em grając efektownie i efektywnie. Odblokował się Giroud, który strzela bramki praktycznie co mecz. Natomiast drużyna gości będzie poważnie osłabiona z powodu kontuzji graczy. Największą stratą będzie napewno brak Reusa. Jeszcze na dodatek trener Jurgenn Klopp będzie musiał oglądać spotkanie z trybun a nie z ławki. Jeśli Arsenal zagra na takim samym poziomie co w ostatnich spotkanich nie powinien mieć problemu z rywalem. Borussia w ostatnich trzech latach na arenie międzynarodowej na wyjeździe wygrała tylko 3 razy i to z przeciętnymi rywalami ( Karabakh, Karpaty Lwów i Ajax. Czyli z 15 spotkań na wjeździe tylko trzy razy potrafili pokonać rywala.
 
A 1

andn

Użytkownik
Też mi się wydaje, że Aresenal dzisiaj pozamiata. Ozil jest w mega formie i postawiłem dziś w Toto-Mixie, że strzeli bramkę. Moim zdaniem na Borssia ciąży widmo poprzedniego sezonu, gdzie świetnie się zaprezentowali i teraz każdy wymaga od nich kolejnych super wyników. Arsenal nie ma nic do stracenia, ale widać, że ostatnio chce im się grać!
 
C 22

cris7

Użytkownik
Arsenal-Borussia
Typ: Borussia 3.10

Nie ukrywając Arsenal jest w niesamowitej formie w lidze zajmują 1 miejsce jak i w swojej grupie LM. Ich przeciwnicy jest drużyna Borussi nie mozna zapominać iż ten zespół rok temu grał w finale Ligi Mistrzów a skład maja bardzo podobny do tego sprzed roku. Borussia nie może sobie pozwolić na porażkę w tym meczu jak w pierwszej kolejce zaliczyli blamaż w meczu z Napoli liczę tutaj na skromną wygraną Niemców.


Schalke - Chelsea
Typ: Chelsea 2.30
Hazard Strzeli 5.50
Polecam grać w stronę Anglików ,Schalke osłabione plus do tego dochodzi fakt ,iż drużyna z Londynu po prostu ma dużo lepszą kadrę. Nie można jednak zapominać ,że drużyna z Niemiec ma na swoim koncie 2 zwycięstwa w Grupie i jest liderem. Liczę tutaj również w tym meczu na gola Hazarda jest w świetnej dyspozycji ten zawodnik dla odważniejszych proponuje również pograć ,że ten zawodnik strzeli. Po świetnym kursie 5.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom