>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 22.10.2013 - wtorek

Status
Zamknięty.
A 0

asod

Użytkownik
Skoro Napoli pokonało Borussię, która rozniosła Marsylię 3:0, to i samo świetnie sobie poradzi z Francuzami
Idąc takim tokiem rozumowania, można też napisać że skoro Arsenal wygrał z Napoli, które wczesniej pokonało bvb, to na bank ich jutro rozniosą ????
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
@Adhemar
Nie wystąpi 4 na pewno. Poza tym wrócić do treningów to nie znaczy być w formie meczowej i nie wiadomo czy będą oni wstanie zagrać na pełnym dystansie meczu. Więc prawdopodobnie zaczną albo na ławce, albo zagrają tam max do 60-70 minut, a jak wiadomo zmiany są tylko 3, więc wątpię, czy Klopp, będzie podejmował takie ryzyko. Tak jak napisałem BVB osłabiona, bo taki jest fakt, więc spodziewam się tutaj okazania potencjału ofensywnego obu ekip i dlatego gram over.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Troszkę mijacie się z prawdą jeżeli chodzi o kadrę S04.
Boateng jest gotowy i zagra. Podobno do gry będzie też Jones. Co nie zmienia faktu, że Schalke jest bardzo osłabione. Dodatkowo dzisiaj okazało się, że na pół roku wypadł Hoeger, niezły szpital tam mają.
Skład według &quot;Kickera&quot;:
Hildebrand - Uchida, Höwedes, Matip, Aogo - Neustädter, Goretzka - K.-P. Boateng, M. Meyer, Draxler - Szalai
Dwóch osiemnastolatków w składzie - Meyer i Goretzka. Super sprawa dla niemieckiej piłki.
Co do meczu Borussii to ja bez dłuższych wywodów. Powiem krótko. Stawiam na Kloppa i BVB. Mimo ostatnich wyników Arsenalu widzę większy potencjał w jedenastce Borussii. Jak na moje na pewno nie przegrają, a i mogą wywieźć trzy punkty. Co do kontuzji w BVB...nie zagra Gundo i Piszczu, co było wiadome od dawna. Reszta podstawy zwarta i gotowa do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Arsenal v Borussia Dortmund
Borussia Dortmund AH: 0,+0,5 kurs: 1,90 buk: Bet365
Idę ostro pod prąd forum i to nie dlatego, że robi się masówka na Arsenal, bo nie wierzę w jakąś klątwę masówek, ale po prostu nie jestem przekonany tak jak wy, że Arsenal wygra to spotkanie. Pamiętajmy, że mówimy o 2 najlepszej drużynie Europy, drużynie która na LM potrafi się bardzo spiąć. Dlaczego to niby Borussia ma jutro przegrać ? Kontuzje, owszem, ale Lewy, Reus zagrają. Oprócz Piszczka, Sebastiana Kehla i Ilkaya Guendogana reszta zawodników z tego co wiem też zagra. O ile Arsenal obecnie prowadzi i może nawet zremisować to Borussia ma przegrać 2 mecz w swojej grupie ? No way ! Piszecie o meczu z Hannoverem, a nikomu nie przyszło do głowy, że właśnie dlatego było tylko 1:0 bo grali tak, żeby nie złapać kontuzji i za dużo zmęczenia przed Arsenalem. To normalna strategia. Borussia jest szalenie zmotywowana na LM, z Napoli przegrali, owszem, ale pojedynek był w mojej ocenie wyrównany. I właśnie też po zimnym prysznicu we Włoszech teraz będą podwójnie na wszystko uważać. Co do Arsenalu - zgadza się - grają ładną piłkę, wygrali z Napoli, ale szczerze mówiąc jak widzę całą tą ligę angielską z Man Utd na czele, ligę w której praktycznie każdy może wygrać z każdym, biorę pod uwagę, że to właśnie na tym tle Arsenal odnotowuje sukcesy. Reasumując nie jestem aż takim optymistą by grać na czystą 2, ale wierzę, że choć 1 punkt uda się Dortmundowi wywieźć. Jeśli nie, postawią się w nieciekawej sytuacji.

Mrzonki,mrzonki,mrzonki...
Twoim argumentem Adamo jest to że Borussia po prostu nie może przegrać?? To jest dobre pod koloryzowanie typu ale spójrzmy prawdzie w oczy obecna Borussia na tym etapie sezonu traci wiele do tej która roznosiła Real w poprzednim sezonie!
Te wymęczone zwycięstwa w Bundeslidze mówią wszystko ta drużyna bez Piszczka na prawej stronie nie wygląda tak jak powinna a brak Gundogana człowieka który w poprzednim sezonie robił całą robotę odbije się jutro Borussi wielką czkawką.
Środek Arsenalu z Wilsherem,Ozilem i Ramseyem zajedzie jutro środek Borussi.
Borussia jest szalenie zmotywowana?
Nie kolego Borussia ma kupę w gaciach i to pełną a to Arsenal który tyle lat czekał na ten moment jest szalenie zmotywowany.
A już argument że Premiership z tego co można wyczytać dla Ciebie jest nijaka to już mnie rozbraja.
Sory ale tak widzę Twoją analizę.
Ja gram taki kupon:
Barcelona lub remis 1.12 ✅
Barcelona jedzie do Mediolanu i myślę że sobie luźno poradzi Messi już gotowy historia spotkań skłania mnie jednak do pogrania z remisem,zwycięstwo Milanu będzie cudem także tutaj pewka do kuponu.
Arsenal lub remis 1.38 ⛔ Szacun Adamo nie wierzyłem w bvb pokazali klasę dzisiaj jednak dali rade i walka o awans bedzie ciekawa przecenilem Arsenal chociaż było blisko.
To co wyżej napisałem obrazuje moje spojrzenie na ten mecz daję sobie rękę uciąć że Wenger tego meczu nie przegra.
Odpadnięcie Borussi żadną niespodzianką przy braku Piszczka i Gundogana i przebudowie po stracie Goetze dla mnie nie będzie.
Chelsea lub remis 1.33 ✅
Chelsea kryzys ma za sobą widać już rękę Mourinho myślę że remis wywiozą ze stadionu Schalke które osłabione nie mam pojęcia co musiałoby zrobić żeby pokonać drużynę z Londynu.
City lub remis 1.18 ✅
Kolejny typ na podbicie ako ale City po porażce z Bayernem moim zdaniem pokaże jutro klasę.CSKA ostatnio słabiej nawet w lidze rosyjskiej idzie im słabiej myślę że remis to wszystko na co będzie stać Rosjan ale grałbym tu czystą 2.
PSG win 1.45 ✅
Paryżanie przyjeżdzają do Brukseli i co można powiedzieć na temat tego meczu.Drużyna o dwie klasy lepsza zmierzy się z zespołem który dopiero za 2-3 lata będzie zbierał plony stawiania na młodzież.
Anderlecht ma zbyt nie doświadczoną drużynę aby walczyć w LM z takimi drużynami jak PSG
Bayern win 1.071 ✅
Tu chyba za wiele tłumaczyć nie trzeba.
Atletico win 1.36 ✅
Drużyna z Madrytu po pierwszej porażce w sezonie pojedzie do Wiednia aby pieczętować awans i myślę że Simeone i spółka staną na chuju żeby tylko wygrać ten mecz i mieć już tak blisko do wyjścia z grupy.
Absolutnie wszystkie argumenty za Atletico.
Łączny kurs 5.18 Bet365 ⛔
Ostatnio była mała wtopa na reprezentacjach pora odrobić straty.
Jestem pewien że ten kupon siądzie miękko.
Powodzenia
Szkoda tego Arsenalu...
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Już miałem sprowadzać Adamo do pionu ale konar mnie uległ. Takiego zatrzesięnia z kapelusza wzietych argumentów nie widziałem już dawno. Aaaa już wiem kiedy. Derby Madrytu gdzie każdy kto stawiał na real to stawiał bo to real. Tu jest podobnie bo dortmund w tamtym roku osiagnal final(przypominam o chelsea , która zdobyła tytuł a rok później nie wyszła z nawet łatwiejszej grupy)... BVB jest cieniem drużyny sprzed roku, taka prawda.
Drugie spotkanie, do którego chciałem się odnieść to to w mediolanie - na litość boską, Barca nie potrafi grać, na San Siro wygrać może tak ale handi jak dla mnie bet hardcore`owy.

Ja chłopaki puszczam jutro arsenal + napoli Ako ponad 5 jako główny kupon i niech sie dzieje wola boska
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Już miałem sprowadzać Adamo do pionu ale konar mnie uległ. Takiego zatrzesięnia z kapelusza wzietych argumentów nie widziałem już dawno. Aaaa już wiem kiedy. Derby Madrytu gdzie każdy kto stawiał na real to stawiał bo to real. Tu jest podobnie bo dortmund w tamtym roku osiagnal final(przypominam o chelsea , która zdobyła tytuł a rok później nie wyszła z nawet łatwiejszej grupy)... BVB jest cieniem drużyny sprzed roku, taka prawda.
Drugie spotkanie, do którego chciałem się odnieść to to w mediolanie - na litość boską, Barca nie potrafi grać, na San Siro wygrać może tak ale handi jak dla mnie bet hardcore`owy.

Ja chłopaki puszczam jutro arsenal + napoli Ako ponad 5 jako główny kupon i niech sie dzieje wola boska
Mnie do pionu nie musi nikt sprowadzać, szczególnie koleś z 27 postami i 6 punktami reputacji. Co najwyżej &quot;sprowadzić mnie do pionu&quot; może jutrzejsza beznadziejna gra Borussi i świetna Arsenalu. Piszesz, że są cieniem samych siebie. No cóż po 9 kolejkach zajmują 2 miejsce w najlepszej lidze świata i ustępują jedynie mistrzowi Niemiec i mistrzowi LM. Ja nie wiem gdzie tu cień ? Co do derbów - owszem nie doceniłem Atletico, ale jak bym trafiał WSZYSTKIE typy nie pisał bym raczej na forum, tylko opalał się z 2 napalonymi laskami na rajskich wyspach. Najważniejsze, że większość typów, a już szczególnie tu publikowanych wchodzi.
Kolegi Konar to już dawno nie gram, jak wylądował na mojej czarnej liście po wielu katastrofalnych wpadkach w zeszłym roku, więc to też dla mnie żaden autorytet. Co najśmieszniejsze tak neguje mój typ, ale sam nie ma odwagi by włączyć do kuponu czystą 1 tylko daje 1x ????
Nie podałem argumentów wyssanych z palca. Argument, że spinają się na LM, a niekoniecznie na Bundesligę można sobie sprawdzić z zeszłego roku. Jeszcze raz powtarzam - nie bierzcie pod uwagę meczu z Hannoverem. Ja taki błąd popełniałem w zeszłym sezonie. Gra na lidze gdzie zawsze gdzieś tam z tyłu głowy wiedzą, że mogą jeszcze odrobić punkty to zupełnie co innego niż grupa składająca się z kilku zespołów i dwumeczów. Tu każdy mecz to 100%. Zresztą mają te 3 punkty za Hannover, a że minimalistycznie - pewno nawet jak by tam zremisowali nie było by to tak ważne jak przegrana w Anglii. Kontuzje - te same co już od dłuższego czasu. Każdy ma swoją kasę, swój rozum, nie twierdzę, że to jakiś rewelacyjny bet na ten Dortmund, ale w zakładzie 3 drogowym na w miarę równym poziomie wybieram opcję podwójną czyli Dortmund lub remis (wygrana połowy stawki). Uważam po prostu, że nie sprawdzi się ta wiara w Arsenal, przynajmniej nie jutro.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Kolegi Konar to już dawno nie gram, jak wylądował na mojej czarnej liście po wielu katastrofalnych wpadkach w zeszłym roku, więc to też dla mnie żaden autorytet. Co najśmieszniejsze tak neguje mój typ, ale sam nie ma odwagi by włączyć do kuponu czystą 1 tylko daje 1x ????

Po wielu katastrofalnych wpadkach ????
Takich typów miałem może na palcach jednej ręki.
Kolego podaj te katastrofalne wpadki a nie mi antyreklamę robisz czekam na odpowiedz bo ja mogę z miejsca przytoczyć Twoje wspaniale trafione typy.
Granie na Real z Atletico na Legię z handicapami z Apoelem,Legię z Wisła,Polskę z Ukrainą czy Bayern z handicapem w meczu z Leverkusen.Widać że idziesz po najmniejszej linii oporu i grasz przeważnie faworyta i bardziej uznaną markę.
Pamiętam jeszcze wiele Twoich typów np.granie na Bayern win z chelsea w superpucharze Europy mógłbym wyliczać i wyliczać tyle że ja wtedy trafiałem a Ty pewnie już chałupę zastawiłeś ;)

Rozumiem że masz swoje zdanie i podajesz takie a nie inne argumenty ale widzisz jak dla mnie to wyssane z palca argumenty i tyle.
Twoja analiza to lista życzeń co jutro zagra BVB.Będzie zdziwko.
W odpowiedzi atakujesz mnie chociaż z miejsca sam mogę powiedzieć że moja wiedza na temat piłki nożnej przewyższa Twoją o lata świetlne także trochę pokory bo jak widzę Twoje nie które typy to aż na litość idzie a Ty atakujesz innego użytkownika że ma 27 postów i 6 punktów reputacji.
Zabawne
Proszę o nie kasowanie tego postu może ktoś się nauczy że co drugi ekspert to persona która ma pojęcie o piłce znacznie mniejsze niż ta która bierze od niej typy.
Lanie wody na pół strony to nie wszystko najważniejsze są rzeczowe argumenty a ja u kolegi takowych nie widzę.
A co do grania na 1X widzisz ja nie gram za 50 złotych a nie lubię tracić pieniędzy...
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Arsenal-Borussia
Typ: Arsenal DNB Kurs:1.57 ⛔Ach ten Lewy...✅

Na dzien dzisiejszy Arsenal jest zespolem lepszym.Borussia na wyjazdach nie zachwyca i mysle ze dzis co najwyzej moze pokusic sie o remis w Londynie, dlatego w przypadku remisu zwrot.Bedzie duzo walki to pewne, gdyz w wypadku porazki strasznie skomplikuja sobie szanse na awans.Pare kartek zobaczymy wiec za drobne zagralbym kartke dla Bendera, kurs: 5.00. ✅


Shalke - Chelsea
Typ: Chelsea DNB Kurs: 1.57 ✅

Druzyna z Londynu po dosc nieoczekiwanej porazce w pierwszej kolejce musi teraz odrabiac straty w pozostalych meczach.Shalke lekko oslabione, do tego geniusz i doswiadczenie Mou zrobia swoje.Chelsea ewidentnie gra coraz lepiej, zabezpieczam sie jednak i w razie remisu zwrot.

Milan - Barcelona ✅
Typ: Messi strzeli Kurs: 1.70


Widze tu bramke Messiego, ktory mial przerwe w grze.Leo po kontuzji to gracz podwojnie niebezpieczny.Czesto taki powrot na boisko konczy sie tym ze strzela 2 bramki lub wiecej.Krotkiego wystepu w Pampelunie nie licze, gdyz zagral tam chyba 15 minut.Milan nie powala forma wiec mysle ze conajmniej raz Messi wpakuje pilke do bramki Milanu.

Wszystkie kursy z Betsson.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Mnie do pionu nie musi nikt sprowadzać, szczególnie koleś z 27 postami i 6 punktami reputacji. Co najwyżej &quot;sprowadzić mnie do pionu&quot; może jutrzejsza beznadziejna gra Borussi i świetna Arsenalu. Piszesz, że są cieniem samych siebie. No cóż po 9 kolejkach zajmują 2 miejsce w najlepszej lidze świata i ustępują jedynie mistrzowi Niemiec i mistrzowi LM. Ja nie wiem gdzie tu cień ? Co do derbów - owszem nie doceniłem Atletico, ale jak bym trafiał WSZYSTKIE typy nie pisał bym raczej na forum, tylko opalał się z 2 napalonymi laskami na rajskich wyspach. Najważniejsze, że większość typów, a już szczególnie tu publikowanych wchodzi.
stary, możesz mieć miliard reputacji - piszesz farmazony i trzeba Ci to uświadomić. Ogólnie, żeby czepiać się reputacji i postów a nie rzetelności argumentów to już jest smutne. Ja mam odwagę postawić czystą 1 i tak zrobię. Nawet jak nie wejdzie, mówi się trudno - ja przynajmniej mówie do rzeczy!!! A jeśli wejdzie to liczę na kliknięcie dzięki szczególnie od Ciebie Adamo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego znów urósł kurs na Zenit? W Bet365 już 6.25, a przecież to nie są żadne ogórki typu Austria Wiedeń, żeby na wyjeździe z Porto, przecież nie jakąś wybitną drużyną, dawać taki kurs? Jakieś kontuzje, zawieszenia, ktoś coś wie?
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
MIALN - BARCELONA X @ 4.20 ✅
Jeden z hitów tej kolejki. Milan podejmie Barcelonę. Jak widzę po forum jest mocna presja na wygraną Barcy nawet z handi. Ja to jednak widzę trochę inaczej.
Milan to nie żadne ogórki: może w lidze nie stoją najlepiej (dopiero 8 pozycja) ale:
- jest to drużyna bardzo doświadczona w LM, grają w niej co rok, praktycznie wszyscy zawodnicy w LM grali i grali w meczach przeciwko Barcelonie
- Milan zagra u siebie i tutaj może być dla nich bardzo duży plus, pamiętam ostatni mecz między nimi, gdzie Barca miała ich roznieść i co zrobili? zryli boisko tak, że Messi nie mógł trafić czysto w piłkę przy strzałach, a przy dryblingach piłka odskakiwała. Niestety ale pole do popisu tutaj Milan ma duże: parę nierównych kęp trawy i Barcy (grającej głównie po ziemi z pierwszej piłki) szyki mogą się bardzo skomplikować
-Milan ma szalony atak: Balotelli, el Shaarawy, Robinho. Oni wszyscy mogą zrobić różnicę
-Barcelona na wyjazdach szału nie robi. W tym sezonie wygrywają te mecze skromnie lub remisują (1-1 z Atletico, 3-2 z Valencią, 1-0 z Malagą czy ostatnio 0-0 z Osasuną). Strata jednej bramki w tym meczu może im bardzo utrudnić sprawę
-Ostatnie mecze między tymi dwoma drużynami w Mediolanie pokazują jasno: lekko to tu Barcelonie nie jest. 3 ostatnie spotkania (wielu tych samych zawodników) to bilans 1-1-1 i to właśnie ostatnie spotkanie między tymi dwoma drużynami wygrał Milan (2-0) w lutym bieżącego roku (kursy na Milan były w okolicach 1.60)! Też grał Messi, Iniesta, Xavi i Puyol (ma zagrać w tym meczu), grał Fabregas i Alves. Praktycznie ten skład jaki będzie dziś. Skład Milanu także niewiele się zmienił, główna zmiana to Balotelli za Boatenga.
Reasumując: parcie na Barcę jest duże ale czy kurs w okolicach 1.55 to value? Wg mnie wcale! Dużo większe value jest w postawieniu na remis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Robicie z Arsenalu jakąś drużynę z kosmosu. Borussia nawet mimo kontuzji Gundogana i Piszczka w mojej opinii ma lepszą drużynę. BVB &quot;zesrane&quot;, że tak ładnie to napisałeś. Chłopie, Borussia uwielbia grać nie będąc faworytem, co pokazał poprzedni sezon. Na Emirates według wielu to ten wielki i wspaniały Arsenal rozniesie Borussię, która jest totalnie bez formy(kolejna głupota). Czy tak będzie, śmiem wątpić.
Powiem tylko tyle, że Borussia na początku sezonu robiła kapitalne wrażenie, znacznie lepsze od Bayernu. Okej, Bayern teraz się rozkręca, to było wiadome, że Pep potrzebuje czasu. Borussię wielu ocenia przez pryzmat meczu z Napoli, który im totalnie się nie ułożył (każda ekipa ma takie mecze). A Arsenal? Z kim poważnym Arsenal grał w tym sezonie? Tottenhamem? Ok, wygrali, brawo. Napoli? Sztucznie pompowana marka przez wielu, która koniec końców i tak nic nie będzie znaczyła w Europie w tym sezonie.
Co do meczu z Hannoverem..ludzie, litości. BVB miało się pompować i strzelać jak najwięcej bramek przed wtorkowym bojem w LM?
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
Borussię wielu ocenia przez pryzmat meczu z Napoli

Napoli? Sztucznie pompowana marka przez wielu, która koniec końców i tak nic nie będzie znaczyła w Europie w tym sezonie.
I widzisz.. Dortmund nie istniał z tak nieliczącą się drużyną w europie.. Jak mnie takie argumenty bawią... a to powiedz z kim Dortmund wygrał na wyjeździe. Przeczytaj post Bułeczki to się dowiesz co gra Dortmund na wyjazdach.A Arsenal ma drużynę, która jest w mega formie, zwłaszcza u siebie. Argumenty są by grać na Arsenal, bo grają w tym sezonie bardzo dobrze. Chyba każdy to dostrzega stąd, nie powinna dziwić taka masówka na Arsenal.

edit.
na Arsenal skoczył kurs do 2.6 na bet365. To samo na Napoli do 2.65. hm, raczej to nie jest podyktowane tym,że tyle ludzi grało w stronę ich rywali. ciekawe ???? . Choć pamiętam przy ostatnich kolejkach też były podobne sytuacje.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Schalke - Chelsea 2 @ 2.32 Pinnacle ✅ 0-3
Po porażce z Bazyleą na Stamford Bridge awans Chelsea do następnej fazy rozgrywek stanął pod małym znakiem zapytania. Szwajcarzy są bowiem na własnym terenie groźni dla najlepszych, także jeśli Anglikom nie uda się ugrać czterech punktów w dwumeczu z Schalke to z awansem może być różnie. Na szczęście dla fanów The Blues podopieczni Jose Mourinho zaczynają łapać właściwy rytm. W ostatniej kolejce pomimo niekorzystnego rozwoju wydarzeń byli w stanie odwrócić losy meczu i pewnie wygrać. Na szczególne wyróżnienie zasługują Oscar i Hazard, którzy napędzają ataki Chelsea. Z kolei Schalke w ostatniej kolejce długo meczyło się z beniaminkiem i ostatecznie szczęśliwie wygrało bo bramce w doliczonym czasie gry. Jednak powodów do zbytniego optymizmu nie ma, gdyż zero-czwórki bramki zdobywały raczej po ewidentnych błedach obrońców beniaminka aniżeli po świetnych swoich akcjach. Jednocześnie formacjom defensywnym Schalke zbytniej chwały nie przynosi strata dwóch bramek z ligowym outsiderem. Ponadto widoczne jest, że wracający po kontuzjach Draxler i Boateng nie są jeszcze w optymalnej formie. Z powyższych względów liczę na skuteczność Chelsea i wygrana gości po całkiem atrakcyjnym kursie.
 
L 0

leni89

Użytkownik
-Milan ma szalony atak: Balotelli, el Shaarawy, Robinho. Oni wszyscy mogą zrobić różnicę
Reasumując: parcie na Barcę jest duże ale czy kurs w okolicach 1.55 to value? Wg mnie wcale! Dużo większe value jest w postawieniu na remis.
Kolego najpierw sobie uświadom że z wymienionej trójki od początku może zagra tylko Robinho, Balotelli jest powołany do kadry meczowej ale ma zacząć na ławie bo jest tyle co po kontuzji a el Shaarawy&#39;ego w ogóle nie ma w kadrze meczowej...
A odnieś się jeszcze do ostatniego meczu Milanu z Ajaxem, pokazali swoją moc.
 
L 0

leni89

Użytkownik
Mam nadzieje że to była ironia?
Milan gra wielkie *****, czy to w LM czy też w lidze. I stawianie na nich jakikolwiek pieniędzy jest debilizmem.
Dokładnie była to ironia, bo co niektórzy przywołują jakieś historyczne mecze które co prawda im wyszły a zapominają obejrzeć się na poprzednią kolejkę LM gdzie Milan grał taki piach że oczy bolały. Do tego nie widzę żadnych znaków mówiących o poprawie ich gry i dyspozycji.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
I widzisz.. Dortmund nie istniał z tak nieliczącą się drużyną w europie.. Jak mnie takie argumenty bawią... a to powiedz z kim Dortmund wygrał na wyjeździe.
a oglądałeś tamten mecz ? przecież wszystko ustawiła czerwona kartka dla Weidenfelera, ocenianie formy BVB na podstawie tego meczu jest śmieszne. Prawdą jest że Borussia świetnie gra z kontry, przegrali np. z M&#39;Gladbach bo się zamurowali (ja zresztą wtedy to przewidziałem i złapałem kurs 5.0 na gladbach). Wracając do tego meczu ja nie widzę żednego value w stronę Arsenalu. Można by pograć over tyle że kursy są śmieszne w okolicach 1.50 za over 2.5 więc proponuje under 3.5 po 1.53 co jest promocją moim zdaniem. W takich meczach rzadko pada grad bramek.
Arsenal - BVB - under 3.5 - 1.53 ✅ ✅ ✅
Bet365
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Arsenal - Dortmund

TYP: GOSP. +1,5 GOLA - KURS: 1,80

BUK: MILENIUM



Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyc, że Arsenal gra teraz kosmiczny futbol jak na Premier League... Wiadomo, liga to co innego a LM to jeszcze co innego. Kasa...
Myślę, że kurs wejdzie jak w masło. Borussia już nie taka mocna jak jeszcze to było pół roku temu. A Arsenal gra świetny futbol. Wygrali u siebie z Napoli, które przecież pokonało właśnie BVB. Dlatego myślę, że wyjdzie &quot;goła&quot; jedynka, a Arsenal strzeli minimum 2 bramki. Stawiam na wynik 2-1 dla Arsenalu.



Austria - Atletico

TYP: Atletico wygra dwoma bramkami - KURS: 1,85

BUK: MILENIUM



Trochę ten kurs jest za duży ale trzeba korzystac, że buki wykładają na tacy taki kurs... ???? Moim zdaniem ten mecz będzie się toczył do pierwszej bramki, potem już Austria pęknie i może się skończyc pogromem. Atletico moim zdaniem odpuściło mimo wszystko trochę ligę, żeby odniesc trzecie zwycięstwo w grupie i praktycznie zapewnic sobie awans. Bo potem grają z Austrią u siebie i nie myślę nawet, że może byc inaczej niż zwycięstwo Atletico. Grają naprawdę solidny futbol i powinni sobie poradzic z takim rywalem jak Austria. Zagram to na pewno. Polecam i powodzenia.
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
a oglądałeś tamten mecz ? przecież wszystko ustawiła czerwona kartka dla Weidenfelera, ocenianie formy BVB na podstawie tego meczu jest śmieszne. Prawdą jest że Borussia świetnie gra z kontry, przegrali np. z M&#39;Gladbach bo się zamurowali .
Nawet do momentu czerwonej kartki nic nie grali. Ja nie oceniam tylko na podstawie tego meczu a generalnie tego co Dortmund w tym sezonie prezentuje, zwłaszcza w wyjazdowych spotkaniach. No tak, ale pisanie ze Arsenal wygrał z nic nie znaczącą w europie drużyną Napoli to jest sensowne ???? .
Gdyby się nie murowali z Glabach to by gładko wygrali.. stąd moje mylne wrażenie co do ich formy..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom