>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 22.10.2013 - wtorek

Status
Zamknięty.
gepard 34

gepard

Użytkownik
Marseille - Napoli
Napoli @ 2.40 WilliamHill
Napoli/Napoli @ 4.00 WilliamHill
A ja wezme na ruszt powyzsze spotkanie. Napoli ostatnia kolejka porazka z Roma 2:0 Jednak zostawili po sobie pozytywne wrazenie (Roma na pelnym gazie 8 wygrana w lidze z rzedu). Marsylia poprostu dno 3 ostatnie mecze porazka w tym ostatnie z Nice (Masakryczna nieskutecznosc 18 strzalow na bramke i zaden niewykorzystany). Mysle ze Napoli nie da tu Marsylii najmniejszysz szans, a co lepsze uwazam ze Napoli bedzie chcialo sprawe zalatwic szybko i juz w pietrwszej polowie zobaczymy Popisy strzeleckie Higuaina albo Hamsika. Napoli jesli wygra bedzie juz jedna noga dalej Porazka strasznie utrudni im sprawe przed runda rewanzowa. Kurs zacheca ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Celtic vs Ajax / 1 DNB @ 1,8 ✅
Celtic vs Ajax / 1 @ 2,55 ✅
Celtic vs Ajax / Celtic wygra i bts @ 4,75 ✅

Celtic vs Ajax / cornery: Celtic AH (-1) @ 1,85 (Bet365) ⛔ 9-9
Celtic vs Ajax / Celtic wygra I-polowe (-1) @ 10 --&gt; 1:0

(kursy procz cornerow z BetVictor)
Ja sie nie zgodze z &quot;Icewarrior&quot; i zdecydownie zagram na Celtic. Rzeczywiscie na papierze Ajax jest zdecydowanie lepszy i ma wiecej jakosci w druzynie niz Celtic lecz ostatnio dyspozycja Holendrow mnie nie powala. Juz o tym pisalem w dziale Holenderskim (taka moja luzna uwaga co do gry Eredivisie) i w tym meczu zagram przeciwko Ajaxowi. Po pierwsze Ajax dla mnie jest zespolem ktory na papierze jest lepszy niz w rzeczywistosci. Zawodnicy tacy jak Sigthórsson, Fischer, De Jong, Poulsen nie daja zespolowi tyle ile od nich mozna by oczekiwac. Pamietam Ajax z koncowki poprzedniego sezonu, zespol ktory wlasciwie nie zmienil sie az tak bardzo, i byla to ekipa &quot;z zebem&quot; ktora nie tylko walczyla do konca w kazdym meczu co po prostu potrafila pokazac swoja wyzszosc nad przeciwnikiem wygrywajac mecze na styku i pokazujac jakosc w swoim zespole. W tym sezonie tej jakosci mi po prostu brakuje. Ajax, jak dla mnie nie ma lidera. De Jong sie zagubil i wyglada jakby nie byl w stanie podolac temu zadaniu. Sigthórsson radzi sobie lepiej ale on jeden nie jest w stanie wygrywac spotkan. Fischer gra jakby nie widzial kolegow, ma mase strat i dla mnie jest takim Koseckim Eredivisie - jak mu wyjdzie mecz to zagra bardzo dobrze a jak nie to bedzie mial mase strat i nieudanych dryblingow. Jedyny jasny punkt zespolu to Cillessen, mlody bramkarz ktory ostatnio mial powody do zadowolenia bo swietnie gra w klubie i bardzo dobrze zaprezentowal sie w meczu pierwszej reprezentacji Holandii w Turcji przeciwko Turkom gdzie zachowal czyste konto broniac kilka dobrych strzalow gospodarzy. Tego samego nei mozna powiedziec o defensywie Ajaxu. W meczu z Twente gola stracili frajerskiego, a zawodnicy z Enschede wchodzili z kontrami w linie defensywne Ajaxu jak chcieli (puki sie nie zmeczyli bo z poczatku tepo narzucili wysokie).
Teraz troche statystyki. Ajax na 5 spotkan wyjazdowych w Eredivisie i potencjalne 15 pkt zdobyl ...3 i jak do tej pory nie wygral na wyjezdzie notujac 3 remisy i 2 porazki. W bramkach na wyjezdzie jest beznadziejnie 7-12. Jakbym nie znal ekipy i ktos pokazalby mi taki bilans to bym powiedzial, ze ten zespol bedzie sie bil o utrzymanie. Wlasciwie to Ajax w tym sezonie jeszcze na wyjezdzie nie wygral (!) a ostatnie zwyciestwo, czy mozle trafniej &quot;zwycieski - remis&quot; padl w meczu o Superpuchar Holandii z AZ - 2:2 i dopiero 2:3 po dogrywce.
Gdy ogladam Ajax to wydaje mi sie, ze ta ekipa troche sie wypala. Nie widze w niej ochoty do gry z przeciwnikami ktorzy sa slabsi. Moze to troche dziwnie zabrzmi ale moim zdaniem Ajax lekcewazy swoich przeciwnikow szczegolnie gdy gra na wyjezdzie. Mozna mowic, ze grali z Twente a to dobra ekipa, ale moim zdaniem Twente jest o dwie klasy slabszym zespolem niz Ajax (na papierze) a juz takie Groningen o 3 klasy slabszym (wiem bo tu mieszkam i ogladam ich kazdy mecz :p ).
Teraz o Celticu. Celtow nie ogladam tak czesto jak Ajax ale wystarczy mi spojrzec na ich styl gry i wiem, ze sa duzym faworytem do wygrania tego meczu. Po pierwsze Celtic, choc jak juz napisalem, to druzyna na papierze slabsza potrafi spiac sie w sobie i zagrac ambitnie przez 90+ minut. Sczegolnie na wlasnym stadionie, przed wlasna publicznoscia. Celtic takich spotkan nie odpuszcza. Oni mieli, maja i beda miec zawsze mentalnosc walczakow. Jesli brakuje im umiejetnosci to nadrobia ambicja, wola walki agresywnoscia, pressingiem itd. Tego ich ucza i oni to swietnie potrafia wykorzystac. Ajaxowi ciezko sie gra z przeciwnikiem na plecach, szczegolnie, ze Ajax nie ma jakiegos wybitnego srodka pola. Celtic moim zdaniem zdominuje ten mecz od poczatku i bedzie wbijal sie w obrone Ajaxu jak w maslo. Celtic jest ekipa grajaca bardziej silowy futbol. Kilka fauli na poczatek powinno zdeprymowac zawodnikow Holenderskich. Celtic moim zdaniem to &quot;cwanszy&quot; zespol. Ajax stara sie budowac akcje wypracowane, Celtic gra tak, ze nie wazne jak gra byle pilka trafila do bramki. Sklad Celticu nie powala, ale moze to i lepiej, bo im mniej gwiazd tym lepsza gra zespolowa a na tym opiera sie gra Szkotow.
Nie odmawiam Ajaxowi bramki, zapewne przeblysk geniuszu ktoregos z zawodnikow da im gola ale mysle, ze Celtic jak zacznie grac od 1&#39; do 90&#39; to wbije tych goli wiecej. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rafu 247

rafu

Użytkownik
Arsenal - Dortmund
Arsenal @2.30
Arsenal lub remis @1.36

Arsenal wygra i obie druzyny strzela @3.65
William Hill
Mysle, ze bezpiecznie jest zagrac niemal pewny typ - Arsenal z podporka, ale mozna sprobowac singla na bezposrednia wygrana Arsenalu po dobrym kursie.
Kanonierzy sa w swietnej formie - Ozil to transfer roku w PL. Facet jest niesamowity, strzela, asystuje, rozgrywa jak w swoim pierwszym sezonie w Realu. Ramsey klasa sama w sobie - zdecydowanie najlepszy srodkowy pomocnik w PL w obecnym sezonie. Wrocil Cazorla, ktory w meczu z Norwich pokazal sie z bardzo dobrej strony. Zreszta kazdy kto widzial mecz z Norwich, albo chociaz skrot i pierwsza bramke Wilshere, ten zdaje sobie sprawe, ze Arsenal jest obecnie jedynym klubem z Anglii, ktory potrafi robic takie piekne akcje. Akcja ta byla zwienczeniem tego co Arsenal prezentuje w tym sezonie. Jezeli chodzi o druzyne z Dortmundu, to nie spodziewajmy sie fajerwerkow. Nie potrafia odejsc od tego do czego zdazyli przyzwyczaic, czyli nieskutecznosc. Pilkarze BVB musza sobie stworzyc 10, 20 akcji, zeby wykorzystac jedna lub dwie. Z tym, ze obecnie graja mocno przecietnie, i tych sytuacji stwarzaja sobie znacznie mniej, zas zwazywszy na wysoka forme Arsenalu i przewage w postaci wlasnego stadionu, mysle ze Kanonierzy nie pozostawia zludzen kto zasluguje na awans z pierwszego miejsca i wygraja ten mecz. Nie mniej jednak uwazam, ze bardziej oplaca sie zagrac z podporka do jakieos dubla. Typ niemal pewny.

Shalke - Chelsea
BTS @1.65
William Hill

Shalke w 2 meczach LM nie stracilo jeszcze gola. Z kim maja stracic, jak nie z Chelsea, ktora gra z nozem na gardle i z wiadomych wzgledow nie moze sobie pozwolic na przegrana w tym meczu? The Blues nie gra niewiadomo jakich zawodow, a ich gra jest pelna bledow - zwlaszcza w defensywie. Ofensywa tez pozostawia duzo do zyczenia; dlugie bezsensowne zagrania i szarpane akcje skrzydlami to ostatnio wizytowka Chelsea, ale maja na tyle silna lawke, ze jak nie idzie Macie, to gra Oscar, jak nie wychodzi Schurrle to jest np. William. Jest kim grac i poki co w lidze to sie sprawdza. Ponadto w dobrej formie jest Hazard, ktory napedza cala gre Chelsea. On jeden w tym sezonie nie zawodzi w zadnym meczu. Tak czy inaczej Mourinho rotuje i Chelsea badz co badz strzela sporo bramek. Shalke jest zespolem, ktory tak jak wspomnialem w LM nie stracil jeszcze gola, ale raz ze nie mierzyli sie z nikim konretnym - Basel akurat w meczu z Niemcami zagralo beznadziejnie, zas w lidze graja przecietnie i traca sporo goli. Nie wierze, ze z Chelsea, ktora bedzie chciala wygrac ten mecz zachowaja czyste konto. Z drugiej strony nie wydaje mi sie, zeby Shalke ograniczalo sie do defensywy, bo zwyczajnie oni nie umieja grac defensywnie. To jest zespol, ktory lubi grac swoja pilke i nawet przeciwko mocniejszym rywalom staraja sie atakowac, anizeli skupiac sie na kontratakach. Stad typ bts. Mysle, ze pewniejszy niz wskazywanie zwyciezcy meczu.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Steaua vs Basel / Steaua strzeli gola pierwsza @ 1,925 ⛔
Steaua vs Basel / 1 polowa: 1 DNB @ 2,05
Steaua vs Basel / 1 polowa: 1 @ 3,5 ⛔
Steaua vs Basel / HT/FT: 1/X @ 17 --&gt; tak dla zabawy za grosze ????
(wszystko BetVictor)
W tym meczu kieruje sie troche statystyka a troche stylem gry jaki prezentuja obie ekipy - Steaua i Bazylea. Po pierwsze gospodarze tego meczu jak nam wszystkim wiadomo graja bardzo dobrze na wlasnym boisku. W lidze w 5 domowych spotkaniach maja komplet punktow (i wiem, ze wiele osob uwaza lige Rumunska za slaba - ja osobiscie uwazam, ze stoi na rowni z liga Szwajcarska) ale na co chcialem zwrocic uwage to fakt, ze we wszystkich 5 spotkaniach na wlasnym boisku zawodnicy Steauy wygrywali juz do przerwy. W 9 ligowych meczach do przerwy Steaua wygrywala w 7 spotkaniach. Styl Rumunow to taki troche hurra-optymistyczny futbol od samego poczatku. Maja do tego potencjal i to wykorzystuja. Trzeba im tez przyznac, ze sa w miare skuteczni i nie maja problemow ze zdobywaniem goli. Jak do tej pory w lidze 24 gole zdobyte i zaledwie 5 straconych. Dodatkowo mysle, ze Steaua wie, ze w tej edycji LM latwiejszego meczu miec nie bedzie. Bazylea co prawda wygrala z Chelsea na wyjezdzie ale byl to raczej wypadek przy pracy Londynczykow niz jakis wybitny futbol Szwajcarow. Steau bedzie zmotywowana do wygrania tego meczu. Spodziewam sie, ze jesli nie rzuca sie odrazu do przodu na przeciwnika to wykorzystaja jakas kontre tak jak w meczu z Legia. Jak do tej pory Rumunie nie spisuja sie w LM najlepiej ale grali z dobrymi zespolami, teraz przyjedzie teoretycznie najslabsza ekipa tabeli. Szwajcarzy potrzebuja czasu by wejsc w mecz i w tym upatruje szansy dla Steauy.
Teraz Bazylea. Szwajcarski styl jest z gola odmienny do Rumunskiego. Szwajcarzy graja bardzo ospale pierwsze polowy w ktorych w wiekszosci nic sie nie dzieje. Goli w nich niewiele, okazji do strzelenie goli tez malo. W 12 spotkaniach ligowych tylko w 5 Bazylea wygrywala do przerwy a w 6 meczach wyjazdowych tylko w 2 a jest liderem tabeli. Bazylea czesciej gra na remis w pierwszej polowie po czym przyciska w drugiej niz na odwrot. Powiem szczerze, ze Bazylea nie przegrywa wielu spotkan to trzeba im oddac, ale biorac pod uwage styl gry calej ligi szwajcarskiej oraz to, ze w wiekszosci Bazylea ogrywa rywali w drugich polowach, to ten fakt (ze nie przegrywaja) na niewiele mi sie przydaje bo i tak pierwsze polowy w ich wykonianiu sa przecietne. Bazylea to dobra ekipa z wiekszym doswiadczeniem w LM oraz z solidnymi zawodnikami ktorzy sa dobrze ustawieni taktycznie lecz mysle, ze Steau bedzie bardzo zmotywowana by sie pokazac w tym meczu i zagraja na 120% swoich umiejetnosci i bedzie ich stac na wygranie pierwszej polowy.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Marsylia vs Napoli / Napoli wygra 1 badz 2 polowe @ 1,7 (Betsafe) ✅
Marsylia vs Napoli / Napoli over 1,5 @ 2,45 (Betsafe) ✅

Ostatnio ogladalem mecz Marsyli z PSG. Kilka rzeczy rzucilo mi sie w oczy ktore moim zdaniem beda widoczne we wtorkowym meczu z Napoli. Po pierwsze Marsylia jest zespolem nie do konca poukladanym ktory nie do konca wie jak ma grac. W meczu z PSG mieli karnego i grali z przewaga jednego zawodnika od okolo 30 minuty. Strzelaja gola na 1:0 i...i przez kolejne 60 minut panuje totalny nielad w szeregach gospodarzy. PSG od poczatku tamtego meczy wygladalo dobrze lecz nawet po stracie jednego zawodnika wygladali o niebo lepiej. PSG potrafilo skleic akcje zaczepna, Marsylia nie. Gospodarze platali sie kolo pola karnego Paryzan ale jej zawodnicy nie potrafili sie ze soba dogadac. Rzucal sie w oczy brak zrozumienia, brak wizji na gre. I to nawet po przerwie, na ktora schodzili juz z remisem 1:1. W takiej sytuacji liczylem na trenera, ze przypomni zawodnikom, ze graja z jednym zawodnikiem wiecej, ze trzeba to wykorzystac, podrzuci im jakis pomysl na gre, jakies warianty, no cos co da im tak zwany &quot;edge&quot; a tutaj nic. Po drugie trzeba przyznac, ze po okresie dobrej gry w obronie Marsylia obnizyla loty. W meczach domowych praktycznie w kazdym zaczyna tracic gola a jak przyjedzie jakas lepsza ekipa to traca jeszcze wiecej. PSG - 2 gole, Monaco - 2 gole, Arsenal - 2 gole, St. Etienne - 1 gol. Widac, ze ta obronie nie dziala az tak dobrze i sa luki w ktore mozna wejsc, szczegolnie gdy ma sie takich zawodnikow jakich ma Napoli.
O Napoli duzo juz bylo powiedziane, wiec nei bede wiele pisal. Warto jednak podkreslic, ze Napoli to zespol ktory na wyjazdach gra calkiem dobrze. Maja zawodnikow ktorzy potrafia strzelac gole, dokonali duzych wzmocnien przed sezonem i co najwazniejsze te wzmocnienia zaczely dzialac juz od pierwszych kolejek wiec widac, ze ekipa jest silna. Do tego dochodzi doswiadczony trener ktory moze cos ciekawego wymysli na ten mecz. Ogolnie mysle, ze kursy na Napoli sa wysokie i warte gry. Powodzenia
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
AC Milan vs Fc Barcelona (-1) / bet365 2.70
Prezencik od bukmacherów! Kurs 2.70 na handicap to jest zdecydowanie za dużo, ale nie ma co płakać, a wręcz przeciwnie. Barca jest na fali, można powiedzieć, że jest to ta Barca za za czasów Pepa, może nawet jeszcze lepsza, a Milan... kompletna padaka nie tylko w lidze gdzie dopiero zajmują 8 lokatę. W LM nie lepiej, wymęczony remis z Ajaxem po bardzo słabej grze i wygrana na własnym stadionie przeciwko Celticowi, ale również słaba gra nic się nie kleiło i 2 bramki w końcówce spotkania dające 3 punkty. Barca nie powinna mieć problemów z takim Milanem i przy takiej formie gdzie po kontuzji wraca Messi i od dawien dawana oczekiwany Puyol, który w meczu z Osasuną zagrał świetne zawody. A więc spokojnie do kuponiku można dodawać po naprawdę super kursie! ;)
 
michal132 6

michal132

Użytkownik
No nie mogę się zgodzić z powyższym komentarzem. Fakt, Milan gra piach ale jak dla mnie handicap to lekka przesada. Z Celticiem też był mecz wyjazdowy i jakoś nie było ogromu bramek. Prawda, że Szkoci postawili autobus przed bramką, ale dlaczego Milan miałby tego nie zrobić? Allegri tak ich pewnie ustawi, żeby wybijali i czekali na kontry bo to pewnie ich jedyna szansa. Zwłaszcza, że kontuzjowani są El Sharaawy i chyba Balotelli. Więc jeśli w ataku cienko to raczej skupią się na bronieniu. Poza tym rok temu Barcelona też była murowanym faworytem na San Siro (bodajże była to 1/8 finału) a tu proszę, 2-0 dla Włochów. Zgadzam się, Barcelona powinna wygrać mecz, ale handicap to według mnie przesada. A kurs 1.60 to też nie byle co ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Steaua - FC Basel
Typ: 2 DNB
Kurs: 1,73
Bukmacher: WilliamHill

vs.


Świetny kurs na zakład bez remisu w stronę FC Basel. Szwajcarzy to dużo lepsza ekipa od Rumunów. Pokazali to w starciu z Chelsea na Stamford Bridge, zwyciężając 2-1, podczas gdy Steaua poległa u siebie bez walki w stosunku 0-4. Mam nadzieję, że pokażą to również w bezpośrednim pojedynku. Inna, wyższa kultura gry, przemawia za gośćmi. Świetnie konstruują kontrataki, wykorzystywany do granic możliwości jest Salah, który odpoczywał w ostatnim ligowym meczu z St Gallen (wygranym przekonująco 3-0). Ponadto, kiedy zmuszeni są do ataku pozycyjnego również radzą sobie dobrze. Stałe fragmenty? Z Chelsea pokazali, że opracowali je dobrze. Steaua leje przeciwników w swojej lidze, ale czy liga rumuńska jest wyznacznikiem formy i siły? Raczej nie. Lepszą odpowiedź dają europejskie puchary. Awansowali do fazy grupowej tylko dzięki szczęściu w losowaniu i trafieniu Legii Warszawa, która nie jest drużyną na miarę Ligi Mistrzów. Brak awansu byłby w Rumunii tragedią. Mimo to nie potrafili pokonać Warszawiaków w żadnym z dwóch spotkań. W fazie grupowej baty zebrane od Schalke (0:3) i Chelsea (0:4). Brak zwycięstwa ze strony FC Basel będzie dla mnie sporym zaskoczeniem. Przemawia za nimi forma (dobry, wygrany 3:0 mecz w ostatniej ligowej kolejce z mocnym w tym sezonie St Gallen), doświadczenie w Lidze Mistrzów, moc składu (praktycznie na każdej pozycji lepszy zawodnik). Za Steauą przemawia stadion. Trochę mało. Biorę DNB po dobrym kursie.


Mecz: Celtic - Ajax
Typ: Kolbeinn Sigthórsson zdobędzie bramkę
Kurs: 3,00
Bukmacher: WilliamHill

vs.


Warto spróbować, Islandczyk to główna strzelba drużyny z Amsterdamu., kto ma strzelić dla Holendrów, jak nie on. Ajax walczy o drugie miejsce w grupie i nie jest w tej walce bez szans. Milan jest dużo słabszy niż przed laty, jest słabszy z roku na rok. Ajax pechowo zremisował z Mediolańczykami w ostatniej kolejce, po karnym z kapelusza w ostatniej minucie, na pewno to pamiętają i podejdą na serio do starcia z Celticiem, by utrzymać się w walce o awans. Szkoci to kopciuszek w tej grupie, nie daję im szans na nic wielkiego, nie zdziwię się jak skończą grupę z dorobkiem zerowym. Co do samej osoby Sightórssona. Świetne warunki fizyczne i dobra gra głową, gdzie jak gdzie, ale na Wyspach przydadzą się bardzo. Islandczyk bardzo dobrze wykorzystuje również sytuacje sam na sam z bramkarzem. Koniec końców, jest wykonawcą rzutów karnych w drużynie z Amsterdamu, co zwiększa szanse na powodzenie typu. Moim zdaniem warto.


Moim zdaniem warto po tym kursie również stawiać na Chelsea. Nie piszę analizy, bo nie widziałem ani razu w tym sezonie w akcji Schalke. Wyniki mają dobre, ale podobno panuje tam szpital. Chelsea chcąc się liczyć dalej w LM jest zobowiązana do odniesienia w Niemczech zwycięstwa. Skład dużo mocniejszy, głębia na każdej pozycji, forma też bardzo dobra. Od siebie polecam zagranie bramki Andre Schurrle. Niemiec jest ostatnio w niesamowitym gazie, w meczu ze Steauą został graczem meczu, potem przyszły 4 bramki w dwóch meczach dla kadry. Teraz czas na gola w Chelsea. Schalke i specyfikę gry w Niemczech zna bardzo dobrze, bo jeszcze niedawno błyszczał w koszulce Leverkusen. Powinien strzelić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Arsenal - Borussia
Widzę duże value w kursie na Arsenal. Wg mnie powinno być nie więcej niż 2,00. Arsenal jest od początku sezonu w dużym gazie, notuje świetne wyniki zarówno w lidze jak i LM. Wszystko w drużynie funkcjonuje bardzo dobrze. Wenger na pewno będzie chciał wygrać to spotkanie, co będzie oznaczało, że Arsenal z kompletem punktów nadal będzie przewodził grupie i będzie bliski awansu z tej jakże trudnej grupy. Wg mnie Borussia nadal jest przeceniana przez bukmacherów. A tak naprawdę ta drużyna na wyjazdach nie potrafi wygrywać. Pisałem już o tym przy okazji wyjazdowego meczu z Napoli, ale wówczas zostałem zjechany za to, że śmiem typować przeciwko &quot;wielkiej&quot; Borussi. Jak było, wszyscy wiemy. Po raz kolejny przytaczam statystykę meczów wyjazdowych Borussi z ostatnich 3 lat i jest ona wręcz żałosna. Borussi w ciągu 3 ostatnich lat udało się wygrać UWAGA 3 wyjazdowe spotkania, w dodatku ze słabiakami europejskimi jak Karabakh, Karpaty Lwów i Ajax. Całkowity bilans to: 3-6-6. Jak dla mnie ta drużyna może mieć nawet kłopot, żeby awansować z tej grupy, ale bukmacherzy wiedzą swoje i raczą nas takimi wysokimi kursami na gospodarzy (najpierw z Napoli, a teraz z Arsenalem), więc trzeba z tego skorzystać. Borussia może wygrać jeśli mecz od samego początku ułoży się po ich myśli (szybko zdobyta bramka), w innym wypadku nie widzę ich wygranej w Londynie.

Arsenal - Borussia
Typ: 1DNB
Kurs: 1,71 (zagrane 1,79)
Buk: Marathonbet


Schalke - Chelsea
Kolejny pojedynek niemiecko-angielski i po raz kolejny typuję na Anglików. Chelsea ostatnio wygrywa, w dodatku bardzo pewnie. 3 ostatnie mecze to wyniki 4:0 ze Steauą, 3:1 z Norwich i 4:1 z Cardiff. The Blues mają korzystny bilans z niemieckimi drużynami: 7-4-4. Schalke z kolei ma ten bilans niekorzystny: 4-3-6. Wydaję mi się, że nie uda im się polepszyć tego bilansu. Schalke wprawdzie jest liderem grupy z kompletem punktów, wygrali oba mecze, ale nie sądzę, aby wygrali po raz trzeci. U gospodarzy sporo osłabień. Nie zagrają: Huntelaar, Farfan, Papadopoulos, Obasi, Annan. Niepewny jest występ Boatenga. Widać, że Schalke będzie osłabione w ataku, jeśli nie zagra także Boateng, to Schalke może mieć kłopoty ze strzeleniem bramki dobrze grającej defensywie Chelsea. Bukmacherzy po raz kolejny nie doceniają angielskiego zespołu. Wprawdzie Chelsea gra na wyjeździe, ale nie powinni tego meczu przegrać i powinni sobie poradzić z Schalke.

Schalke - Chelsea
Typ: 2DNB
Kurs: 1,67 (zagrane 1,833)
Buk: Pinnacle
 
_cbd_ 0

_cbd_

Użytkownik
AC Milan - Barcelona
Typ : Barcelona
Kurs : 1,57
Bukmacher : bet 365
Barcelona po dwóch wygranych nad Ajaxem ( 4:0) i Celtickiem (0:1) prowadzi w swojej grupie i nie zamierza tracić pkt z Milanem, powrót Puyola i Messiego do składu są wielkim wzmocnieniem, po ligowym wyjazdowym meczu z Osasuną padł niespodziewany remis, było wiele okazji nie wykorzystanych i bardzo znaczna przewaga w prowadzeniu gry (Messi nie zagrał od pierwszych minut ponieważ trener postanowił oszczędzić argentyńczyka na potyczkę z Milanem, w drużynie gości prawdopodobnie nie zagra podstawowy snajper Balotelli, Barca zaś zagra swoją najlepsza jedenastką i będą starać się za wszelką cenę wywieźć 3pkt z Mediolanu który prezentuje nie równą forme w tym sezonie. Powodzenia!
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Arsenal FC - Borussia Dortmund
1X2
Typ: Arsenal FC
Kurs: 2.20⛔⛔⛔
bwin


Wchodzę w to. Arsenal jest liderem, grają na swoim stadionie, mają za sobą sporą publiczność. Kanonierzy ostatnimi czasy daje sporo radości swoim kibicą, wierzę, że jutro będzie tak samo.
Śmiało mogę stwierdzić, że Arsenal dopiero się rozkręca. Niektóre akcje, są po prostu magiczne.

Ramsey

Premier League - 5 goli, 3 asysty
kwal. LM - 3 gole
LM - 1 gol, 1 asysta

Ogółem 12 spotkań - 9 goli, 4 asysty

Giroud

Premier League - 4 gole, 4 asysty
kwal. LM - 1 gol
LM - 1 gol

Ogółem 12 spotkań - 6 gole, 4 asysty

Ozil

Premier League - 2 gole, 4 asysty
LM - 1 gol, 1 asysta

Ogółem 7 spotkań - 3 gole, 5 asyst

Mają silną ofensywę, co widać powyżej.

W LM idzie im dobrze, dwa mecze i dwa wygrane. Zdobyli 4 gole i jeden stracili. Nie grali z byle kim, bo z Marsylią (drużyna średnia) i Napoli, które jest bardzo odmienionym zespołem porównując do wcześniejszych lat.

Dortmund, oszczędzał się ostatnio, ale nie sądzę, abym im to pomogło.
Arsenal jest mocną drużyną na swoim terenie. Grali ze sobą 4 razy i tylko raz Borussia odniosła zwycięstwo na terenie Kanonierów, ale było to w 2002 roku!

Na pewno na minus zasługuje brak Kloppa na ławce trenerskiej, który został zawieszony za naganą postawę w meczu z Napoli.


Biorę powyższy kurs i zgarniam jutro z niego kasę ????
 
M 88

macior1

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie : Schalke 04 - Chelsea -1
Typ : Chelsea -1
Kurs : 4,30
Bukmacher : Unibet

Dla odwazych typ dnia ...patrzac na kadre Schalke ktora zostala im na mecz w LM to warto sie zastanowic nad takim typem ktory jest bardzo przyzwoity do okolicznosci tego meczu ...Chelsea zabraknie jedynie Ashley Cole ,ktory boryka sie z kontuzja zeber,co do samego Schalke ...Z usług aż pięciu podstawowych zawodników nie mógł skorzystać w miniony weekend szkoleniowiec zespołu Schalke Jens Keller. Lista kontuzjowanych Królewsko-Niebieskich jest jednak znaczenie dłuższa...
Z gry wykluczeni są: Klaas-Jan Huntelaar (więzadło), Jefferson Farfan (ścięgno udowe), Kevin-Prince Boateng (kontuzja kolana), Chinedu Obasi (problem z piszczelem) Kyriakos Papadopoulos (kontuzja kolana), Jermaine Jones (kontuzja kolana) i Gerald Asamoah (uraz łydki). Problemy z biodrem ma także 18-letni Max Meyer, a z grypą borykał się również ostatnio Adam Szalai.
Najpoważniej wygląda jednak uraz Marco Högera. Dla obrońcy Schalke sobotni pojedynek z Eintrachtem Braunschweig zakończył się już w 36.minucie. Wstępna diagnoza - uraz prawego kolana. Dziś rano zawodnik poddany został jednak szczegółowej diagnozie, która wykazała poważny uraz więzadła. Dla 24-letniego Högera oznacza to przerwę od meczów przez najbliższe sześć miesięcy.
To naturalnie fatalna wiadomość zarówno dla poszkodowanego zawodnika, jak i całej drużyny z Zagłębia Ruhry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adhemar 374

adhemar

Użytkownik

Dochodzi jeszcze czerwona kartka Waidenfelera (nie chce mi się sprawdzać, jak się poprawnie pisze), a młody Australijczyk praktycznie nie grywa.


Weidenfeller miał tylko jeden mecz zawieszenia i jutro może zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
To przepraszam w takim razie, że wprowadziłem w błąd.
Dzięki za uwagę.

Steaua Bukareszt - FC Basel
1X2
Typ: FC Basel
Kurs: 2.40⛔⛔⛔
bwin



Ładny kurs serwuje nam bwin na win FC Basel.
Jedyne co jutro może Steaua zostawić u siebie, to remis, na więcej ich nie będzie stać, nie jutro i nie z takim przeciwnikiem.
Basel pokazał nam już niejednokrotnie, że nie boją się nikogo, potrafią grać na równi z najlepszymi drużynami.
Szansę mają, aby wyjść z grupy i wiedzą o tym doskonale, dlatego potrzebują jutro kompletu punktów.
Pobieram czysty win, tylko dlatego, że Basel potrafi dobrze zaprezentować się na tle dobrych zespołów, a bywa tak, że nie radzą sobie ze średniakami. Nie rusza mnie, mogą wiele stracić jutro.
Grali ze sobą dwukrotnie, Szwajcarzy nie wygrali jeszcze, dlatego jutro napiszą nową historię wygrywając i poprawiając sobie jutro wynik w tabeli.

Jedziemy dalej:]

FC Schalke 04 - Chelsea FC
1X2
Typ: Chelsea FC
Kurs: 2.10✅✅✅
bwin



Chelsea zespół mający znakomitych graczy, świetnego trenera, wielką motywację. Są głodni sukcesów. Na pewno głodny jest Mourinho, który zrobi wszystko aby dojść jak najdalej w LM.
Londyńczycy potknęli się w meczu z FC Basel, lekko komplikując sobie sytuację, dlatego jutrzejszy mecz muszą wygrać.
Plus w stronę Chelsea, to brak kilku kluczowych graczy Schalke:
Farfan
Boateng
Huntelaar
Draxler (występ niepewny)

Nie są to byle jakie osłabienia, bo Ci zawodnicy wnoszą sporo do drużyny.
 
J 0

julas

Użytkownik
Arsenal-Dortmund
Typ: Arsenal
Kurs:
2.25
Buk: Fortuna
Arsenal jest wysmienitej formie i myśle ze poradzi sobie z Borusia u siebie Arsenal z Ozilem jest w bardzo dobrej formie i jest liderem grupy F Ligi Mistrzów i również 1 miejsce w Premier League Ostatnie mecze z ligi mistrzów
Arsenalu :
Ol.Marsylia 1:2 Arsenal
Arsenal 2:0 Napoli
Borussi :
Napoli 2:1 Borussia
Borussia 3:0 Ol.Marsylia
Arsenal w tym sezonie jest bardzo mocny. Ramsey, Ozil i reszta tworzą całość która jest bardzo skuteczna. Do tego Szczęsny wraca do bardzo dobrej formy. Borussia jedzie tam osłabiona i to dość mocno. Według mnie Arsenal może być &quot;czarnym koniem&quot; tych rozgrywek.
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Zwykle nie lubię typować wszystkiego, ale dzisiaj coś mnie jednak podkusiło. No to lecimy ????
Milan - Barcelona
Ekipa z Włoch ostatnimi czasy gra bez szału. Nie wiadomo czy zagra juto Balotelli (bardzo wątpliwe), a w mojej ocenie jest to spore osłabienie ofensywy gospodarzy. Natomiast z drugiej strony w ekipie barcelony powrócił Messi, a wiemy co on w połączeniu z Xavim i Iniestą są w stanie zdziałać. Do tego dochodzi jeszcze Neymar i kilku innych ofensywnie usposobionych zawodników, więc bramek po stronie gości na pewno nie zabraknie. Poza tym pozostaje jeszcze kwestia zeszłosezonowej porażki na San Siro (przyp. 2:0) i chęć może niezbyt wielka, ale jednak jakiegoś &quot;odgryzienia się&quot; bo mimo iż wówczas w drugim meczy było aż 4:0 to jednak Barca musiała gonić. Oczywiście stawianie po kursie ~1.6 na FCB jest wg mnie wysoce nieopłacalne proponuje zabawę z handi.
Barcelona -1.5 @2.42 Bet365 ⛔ 1:1
Arsenal - BVB
Tutaj kwestia wydaje się wręcz banalna W ekipie z zagłębia Ruhry panuje jeden wielki szpital i to głównie wśród graczy z defensywy, więc jedyne na co może liczyć Borussia to to, że ofensywa będzie skuteczna, a oponenci będą patrzeć za strzeloną piłka po trybunach. Osobiście bardzo wątpię w taki obrót sytuacji i wydaje mi się, ze to będzie po prostu bardzo fajny, obfitujący w dużą liczbę strzałów mecz, gdzie w mojej opini to Ozil i spółka wyjdą prawdopodobnie zwycięsko. Zastanawiam się tutaj pomiędzy BTS, a Over 2.5, ale to na to drugie jest większy kurs, więc nie ma co się zastanawiać
Over 2.5 @1.62 Bet365 ✅ 1:2
Austrai Wiedeń - Atletico Madryt
W tym meczu pytanie nie brzmi kto wygra tylko jak wysoko, bo mocno śmiem wątpić czy drużyna z Austrii poza próbą jak najdłuższego utrzymania czystego konta raczej nie powinna nazbyt dużo działać w druga stronę. Austria miała swoją szanse na wygranie nawet meczu w tej edycji LM, ale mimo iż przez ponad 45 minut grała w przewadze w meczu z Zenitem to i tak nie była wstanie wygrać tego meczu, ba wg mnie to Zenit miał lepsze szanse i okazje na wygranie tego meczu. A co do Atletico to powinno tutaj spokojnie zainkasować 3 pkt, umocnić się na pozycji lidera oraz spokojnie i konsekwentnie dążyć do zapewnienia sobie awansu z tej grupy
Atletico over 1.5 gola @1.44 Bet365 ✅ 0:3
Celtic - Ajax
Ależ walecznie grali wyspiarze w meczu z Barceloną, i jeżeli powtórzą to i w tym meczu to jestem pewien, że zainkasują jakiekolwiek punkty. The Bhoys grają bardzo fajnie w defensywie, w ofensywie też nie jest źle, i nie ma co komplementować ich dalej, lecz wystarczy pokazać ten mecz z Barceloną. Ajax póki co ma tylko jeden punkt, który dzielnie zdobyli z Milanem, a poza tym przegrali z Barcą aż 4-0 i w zasadzie tyle, bo nie ma sie tutaj nad czym zachwycać. W meczach między tymi ekipami rozstrzygnie się zapewne sprawa tego, kto awansuje, ale do LE. Mam wrażenie, że The Bhoys to wygrają, albo przynajmniej zapunktują, aczkolwiek nie spodziewam się tutaj jakiejś opiewające w bramki gry.
Under 2.5 @1.96 Unibet ⛔ 2:1 (bramka w 94 minucie niech to ch*j strzeli)
Porto - Zenit
Tego meczu najchętniej bym nie ruszał, ale jak wszystkie to wszystkie. Wydaje się, ze gospodarze powinni to wygrać, ale z drugiej strony ekipa gości jest lekko mówiąc nieobliczalna. Najbardziej przekonuje mnie argument, że z St. Petersburgu do Porto jest kawał drogi, a jak wiadomo podróż zazwyczaj negatywnie wpływa na stan zawodników. Do tego jeszcze różnica kilku stref czasowych i inna nawierzchnia (przyp. w Rosji Zenit gra na sztucznej murawie) mam nadzieje, ze kumulacja tych niezbyt sportowych okoliczności wpłynie na to, że 3 pkt zostaną w Portugali, aczkolwiek podkreślam - ostrożnie z tym meczem.
Porto @1.62 Bet365 ⛔ 0:1 (czerwona w 6 minucie pozamiatała, na końcówce wyszlo)
Marsylia - Napoli
Napoli będzie chciało to wygrać za wszelką cenę. Przegrali w lidze z Romą i na pewną są tym zdrowo poirytowani. Jeżeli Napoli chce wyjść z tej grupy to ma obowiązek wygrać ten mecz. Tutaj nie ma kalkulacji trzeba wyjść i zrobić swoje, aczkolwiek wiadomo jak z drugiej strony działa atut własnego stadionu, poza tym Marsyla jest zmotywowana mocno przed tym meczem i będą chcieli się pokazać od strony takiej, że nie są kompletnym outsiderem tej grupy, więc no Marsylczycy mogą coś tam urwać, ale nie więcej jak punkt, więc najpewniejszym wydaje się tutaj postawić x2, ale w mojej opinii za niski kurs, więc:
Napoli DNB @1.67 Bet365 ✅ 1:2
Schalke - Chelsea
Wiem, że często faworyzuję Chelsea w moich analizach, i teraz też nie będzie inaczej, w końcu kibicowanie zobowiązuje ???? . Schalke jest liderem tej grupy, ale tylko i wyłącznie dlatego, że Chelsea zaliczyła wpadkę w meczu z Basel, czego uczynić nie powinna, no ale stalo się. Mou poszedł po &quot;Mate do głowy&quot; i widać efekty. Mata gra, i wszystko się wzorcowo klei, The Blues strzelają jak z szaleni, wygrywają mecz za meczem, a opinie ludzi którzy na początku sezonu mówili, że dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi, i stwierdzenia, że The Special One sobie nie poradzi tym razem, można śmiało wstawić między bajki i fantastykę. Moja subiektywna prawda jest taka, że Chelsea, gra bardzo dobrze i jeżeli to utrzymają to spokojnie wywiozą komplet punktów wraz z fotelem lidera ze stadionu Schalke. A a propos Schalke to in minus jest brak Huntelaar&#39;a i jeszcze wielu innych bo juz w meczu ligowym szczęśliwie wygranym przez nich 2:3 widać było spore braki. Jest pełno pomysłów na ten mecz co postawić, ale jednak moja kibicowska więź nie pozwala na nic innego (no chyba, że rozsądnie na kuponie)
Chelsea @2.30 Bet365 ✅ 0:3
Steaua - Basel
Promocja od bukmacherów. Basel będzie do końca walczył o awans do 1/16, a Steaua to w tej grupie ewidentnie drużyna do dawania punktów i jeżeli Basel nie wygra, to będzie miał w tej grupie bardzo ciężko, no chyba, że zadowala ich awans do LE, ale czy ktokolwiek grający w LM na to liczy? Różnica potencjału w tych drużynach oraz lekkie w tym wypadku moje asekuranctwo dają w tym wypadku taki oto typ:
Basel DNB @1.81 Oddsring :zwrot: 1:1 (szkoda bo było dobrze do &#39;88)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jutrzejsze spotkania są dosyć niewdzięczne do typowania bo przeważnie drużyny w mojej ocenie lepsze grają ze słabszymi, ale są jednak gośćmi, a wiadomo jednak, że swój stadion to 12 zawodnik, choć akurat w LM nie ma to aż takiego wpływu.

Arsenal v Borussia Dortmund
Borussia Dortmund AH: 0,+0,5 kurs: 1,90 buk: Bet365 ✅ (edit po meczu: no i macie Panowie swoją masówkę na Arsenal. Pojedynek był wyrównany, remis jak najbardziej możliwy, ale ostatecznie Borussia wygrała. Szczególne pozdrowienia dla kolegi Konar25 i ShakeYoBody, którzy mnie ostro zaatakowali, za to jak śmiałem podważyć typy na Arsenal. Podobno wypisywałem farmazony, jeden przez drugiego chciał mnie &quot;stawiać do pionu&quot;. Boisko zweryfikowało. Tak jak mówiłem mobilizacja na LM Dortmundu inna, a cała liga angielska beznadziejna i w kolejnym sezonie żadna z drużyn Premier Ship nie dojdzie nawet do półfinałów. Jeśli ktoś, ktokolwiek mnie posłuchał i choćby po moim poście wstrzymał się z graniem na Arsenal, nie mówiąc o zagraniu na Borussię wdzięczny bym był za punkcik reputacji.)
Idę ostro pod prąd forum i to nie dlatego, że robi się masówka na Arsenal, bo nie wierzę w jakąś klątwę masówek, ale po prostu nie jestem przekonany tak jak wy, że Arsenal wygra to spotkanie. Pamiętajmy, że mówimy o 2 najlepszej drużynie Europy, drużynie która na LM potrafi się bardzo spiąć. Dlaczego to niby Borussia ma jutro przegrać ? Kontuzje, owszem, ale Lewy, Reus zagrają. Oprócz Piszczka, Sebastiana Kehla i Ilkaya Guendogana reszta zawodników z tego co wiem też zagra. O ile Arsenal obecnie prowadzi i może nawet zremisować to Borussia ma przegrać 2 mecz w swojej grupie ? No way ! Piszecie o meczu z Hannoverem, a nikomu nie przyszło do głowy, że właśnie dlatego było tylko 1:0 bo grali tak, żeby nie złapać kontuzji i za dużo zmęczenia przed Arsenalem. To normalna strategia. Borussia jest szalenie zmotywowana na LM, z Napoli przegrali, owszem, ale pojedynek był w mojej ocenie wyrównany. I właśnie też po zimnym prysznicu we Włoszech teraz będą podwójnie na wszystko uważać. Co do Arsenalu - zgadza się - grają ładną piłkę, wygrali z Napoli, ale szczerze mówiąc jak widzę całą tą ligę angielską z Man Utd na czele, ligę w której praktycznie każdy może wygrać z każdym, biorę pod uwagę, że to właśnie na tym tle Arsenal odnotowuje sukcesy. Reasumując nie jestem aż takim optymistą by grać na czystą 2, ale wierzę, że choć 1 punkt uda się Dortmundowi wywieźć. Jeśli nie, postawią się w nieciekawej sytuacji.
Marsylia v Napoli
Napoli kurs: 2,40 buk: Bet365 ✅ (edit po meczu: Marsylia beznadziejna)
Napoli AH: -1.0 kurs: 3,70 buk: Bet365 ZWROT (edit po meczu: powinno to wejść spokojnie bo Napoli miało tyle okazji, że i na 3:0 mogło być)
Tu już zgadzam się z resztą forumowiczów. Oprócz PSG i Monako w lidze francuskiej nie ma obecnie dobrych zespołów. Skoro Napoli pokonało Borussię, która rozniosła Marsylię 3:0, to i samo świetnie sobie poradzi z Francuzami. Jak dla mnie to jest spora różnica klas. Może nie będzie zwycięstwa aż 2 bramkami i wtedy mam zwrot z jednego zakładu, ale w to, że wygrają to naprawdę wierzę i to nawet bardziej niż w pozostałych jutrzejszych faworytów.
Dodatkowo gram ✅dubelka: Arsenal vs Borussia - ✅BTS + ✅Napoli(DNB) łączny kurs: 2,53 buk: Bet365
Co do Chelsy niby powinna wygrać bez problemu, ale ja jakoś za bardzo nie ufam angielskim zespołom i to jeszcze na wyjeździe. Barcelona już w poprzednim sezonie pokazała się z Milanem. Może i nie przegrają, ale remisu nie wykluczam, prowadzą w grupie, za to Milan i dla prestiżu i walcząc o punkty się ostro zepnie. Celtic vs Ajax to dla mnie też no bet, własny stadion, wielkie aspiracje, ale i czasami fatalna gra zmierzy się z zespołem może tylko trochę lepszym. Najbliższy mi tu jest remis, ale oczywiście tego nie gram. Jeszcze godny rozważenia jest Atletico Madryt, które pewno rozniesie Austrię, ale za czysty win dają 1,36, a z handi na wyjeździe nie ma co ryzykować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Spotkanie: Austria Wiedeń - Atl.Madrid
Typ: D.Costa strzeli bramkę i Atletico wygra( zwrot,gdy gracz nie wystapi)
Kurs 2.50 ✅
bwin
Jedyna sprawa,to występ Diego Costy stoi pod znakiem zapytania,z powodu urazu kostki,ale wtedy będzie zwrot;P
Tutaj sprawa wydaje się prosta.Atletico,zdecydowany faworyt,mimo ze na wyjazdach nie strzelają dużo to we wtorek będzie overowo.W lidze Atletico radzi sobie doskonale,widać ze są w stanie powalczyć z Barca czy Realem,a sam Diego Costa jest obecnie liderem strzelców w La Liga(10 trafień) W dotychczasowych potyczkach LM jeszcze nie występował,wiec we Wiedniu będzie doskonala okazja do debiutu zwieńczonego zdobyciem bramki.Myślę,ze typ ma spore szanse,jeśli tylko Diego zagra z pewnością coś dołoży do wyniku swojego klubu
pzdr
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Celtic - Ajax
Celtic w meczach u siebie w lidze ma średnią 12.33 rożnych na mecz, na wyjeździe 8.00, ogólnie 9.86.
W pierwszej kolejce LM Barcelona-Ajax było 6-4 w rożnych, zaś w meczu Milan - Celtic 6-9 w rożnych.
W drugiej kolejce LM: Celtic - Barcelona było 2-6 w rożnych(Celtic się zamurował), zaś w meczu Ajax - Milan 5-4.
Spodziewam się, że Celtic przejmie w tym meczu inicjatywę, na pewno nie da się tak zepchnąć jak z Barcą, także wg mnie warto zagrać:
Celtic over 5,5 rożnego @1,83 7/10
Celtic -1 rożny @ 1,85 5/10
Powyżej 12 rożnych @3,2 2/10
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
W ekipie z zagłębia Ruhry panuje jeden wielki szpital i to głównie wśród graczy z defensywy
Nie wiem dlaczego każdy podkreśla,że BVB będzie jutro zdziesiątkowana.
Oficjalna strona klubu podaje,że 4 zawodników jest aktualnie kontuzjowanych:
Piszczek(od końca ubiegłego sezonu),Gündogan(praktycznie też od początku sezonu),Kehl(moim zdaniem na szczęscie,bo to słabszy DM nawet od Bendera),no i Hummels(to faktycznie jest osłabienie).
Do treningów ostatnio wrócili: Bender, Reus, Sahin, Hofmann, Schmelzer.
Czerwoną kartkę odpokutował już pełniący obowiązki kapitana pod nieobecność Kehla Weidenfeller.
Ergo w porównaniu do meczu ligowego z Hannoverem oraz LM z Marsylią należałoby powiedzieć,że kadra będzie mocniejsza.
Inną sprawą jest to jak tam kto wygląda po kontuzjach/przerwach, zwłaszcza Schmelzer.
Prawdą jest też to co zostało wspomniane,czyli słaba gra(a w zasadzie wyniki) na wyjazdach BVB w LM,zwłaszcza w kontraście z osiągnieciem(finał LM) z ubiegłego sezonu,jednakowoż w ostatnim meczu wyjazdowym Borussi z Napoli wcale nie było źle,było raczej pechowo.
Generalnie gdybym miał tu coś stawiać to chyba brak czystego konta Borussi (ledwo @1,18 w bet365),gdyż w tym sezonie strasznie marnie wygląda ta obrona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom