>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3 EURO za rejestrację. Apostandum.com

dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Stworzyłem u tego buka takie zdarzenie:

Philadelphia Flyers - Montreal Canadiens

Jeżeli chcecie, to możecie obstawić, bo ciekawy mecz się zapowiada i wielu ludzi będzie miało odmienne typy ;) Dlatego wygrani zgarną trochę kasiorki ;)

Pozdrawiam.
 
julez 27

julez

Użytkownik
Nie wiem czy już takie pytanie padło wcześniej (pewnie tak, ale za dużo stron w tym wątku) ale czy jak przed wypłatą na MB zmieniłem mejla, gdyż na inne konto założem w buku, a inne mam w MB i żeby wogóle spróbować wypłacić musiałem to zrobic, to pytanie takie czy nie będą mieli jakiś pretensji do mnie co do tej zmiany e-mail&#39;a?
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
luki nie dojdzie Ci raczej bo w MB pisze że tylko z tego imienia i nazwiska bo pranie brudnych pieniedzy i cos tam ... ale powodzenia.
 
M 281

mkow14

Użytkownik
Pomocy... Co mam zrobić? Zleciłem wypłate 2 tyg temu w czwartek 80E... te pieniądze mi nie doszly. Pisalem im maile ale nie odpisywali. A teraz nie mogo sie zalogowac na konto!
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Kurcze ten buk byłby ok.... daja te darmowe Euro z których da się wyciągnać nawet niezła sumkę... ale co z tego skoro ta ich oferta na spotkania jest bardzo uboga... tak sobie teraz siedze i nie mam nawet co obstawić ;/
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
Na co wy stawiacie ze tyle wygrywacie proponuje zrobic nowy temat z typami do tego buka ???? bo ja co obstawie to przegram albo nie ma nawet co obstawiac ????
 
Do góry Bottom