>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3 EURO za rejestrację. Apostandum.com

rgonzaless 11

rgonzaless

Użytkownik
no jacie, myślałem że już wiem o co tu chodzi, ale teraz to szlak , bo np. dałem na typ kubica - hidfeld na 1 w puli było 20E zagrałem za 1.5E rozliczyli i dali mi 1.35E o co chodzi?? czyli jak się dobrze wytupuje to się traci dodam jeszcze że 23% było na hidfelda a 76% na kubice. !
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
no jacie, myślałem że już wiem o co tu chodzi, ale teraz to szlak , bo np. dałem na typ kubica - hidfeld na 1 w puli było 20E zagrałem za 1.5E rozliczyli i dali mi 1.35E o co chodzi?? czyli jak się dobrze wytupuje to się traci dodam jeszcze że 23% było na hidfelda a 76% na kubice. !
To jest proste... w przypadku tego zakładu zdecydowana większośc stawiała że lepszy bedzie Kubica i tak się okazało. Dlaczego masz jeszcze mniej niż postawiłes dlatego że oni od każdej wygranej odtracają 10 %. Czyli ty postawiłeś 1.5 E na Kubice i nic nie zyskałeś ponieważ dużo ludzi postawiło na Kubice, no a po potraceniu 10 % chyba procent zostało ci 1.35 E.
 
jabol 0

jabol

Użytkownik
01:00 // 28-04 NBA
Dallas Mavericks - New Orleans Hornets
Philadelphia 76ers - Detroit Pistons

kurwa weszły mi te mecze a kuponu jeszcze nie rozliczyli
Hahahhahah, uśmiałem się ????

Ogólnie czekam na trzecią wypłatę 3 dni, mam nadzieję, że dojdzie. Pierwsza była zrealizowana w 8 godzin, druga w 2,5 dnia, mam nadzieję, że teraz też się wzbogacę ;)
Pozdrawiam!
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Miałem 10 euro na koncie. Postawiłem 9 euro na zwycięstwo Nadala 2-0 w meczu z Federerem. Wchodzę, patrzę. Na koncie 10 euro i kupon rozliczony jako wygrany i wygrane 8.1 euro. WTF!?
 
xavi90 200,3K

xavi90

Znawca - Boks
Miałem 10 euro na koncie. Postawiłem 9 euro na zwycięstwo Nadala 2-0 w meczu z Federerem. Wchodzę, patrzę. Na koncie 10 euro i kupon rozliczony jako wygrany i wygrane 8.1 euro. WTF!?
Pokaż screena jak to wygląda :-?
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Proszę bardzo. Napisałem do supportu, ale ktoś w tym temacie pisał, że support na żadne maile nie reaguje. ????

Niby wszystko rozliczone ok. A stan konta 10 euro. Czyli 1 euro które sobie zostawiłem i 9 które postawiłem. Nie wiem o co chodzi... ????
 
V 0

ver

Użytkownik
Przeciez pula wynosila 9 E , czyli sam stawiales na ten zaklad i po odtraceniu 10% z 9 E dostales 8.1 E .Wszystko sie zgadza
 
Do góry Bottom