>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka LOTTO Ekstraklasy (27.07-30.07.2018)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Górnik Zabrze -:- Wisła Płock 1-1
Typ: Obie strzelą gola TAK @ 1.64 ✅
Fortuna

Górnik Zabrze jest zespołem całkiem innym zespołem niż tym co mogliśmy oglądać w poprzednim sezonie. Po tym jak odeszli najważniejsi gracze, trener Brosz musi się posiłkować młodymi graczami, którym brakuje ogrania i doświadczenia. Mowa o formacji defensywnej gospodarzy, która z pośród wszystkich wygląda najsłabiej. Dziś na ławkę powinni usiąść Wiśniewski i Wolniewicz. W środku obrony widziałbym Koj-Suarez. W ofensywie również nie jest zbyt kolorowo. Angulo nie daje tyle w ataku co w poprzednim sezonie, Jimenez potrzebuje chyba jeszcze czasu aby się rozegrać, a młodzi Smuga i Liszka, no właśnie, to chyba jeszcze nie to...Jestem ciekaw czym zaskoczy nas dziś trener Brosz. Bowiem w pierwszej kolejce wystawił skład, który miał zaledwie 20,2 lat!. W czwartek rewanżowy mecz z Trencinem, ale Górnik nie może zapominać o lidze, która również jest ważna. Goście przeszli podobną rewolucję co Górnik. Jednak w spotkaniu z Lechem nie wyglądali źle. Dobrą zmianę dał Merebaszwili, który oprócz bramki dał dużo zespołowi. Słabo wypadł Stilić, który został dość szybko zmieniony. Gościom na pewno brakuje napastnika takiego jakim był Kante. Tu za gole mają być odpowiedzialni Zawada i Ricardinho, lecz obu panom jeszcze trochę brakuje do formy Kante. Po raz kolejny typuje bramki. Górnik ma spore problemy w formacji defensywnej, a Wisła Płock, która ma potencjał jest w stanie to wykorzystać i jestem zdania, że strzeli przynajmniej jedną bramkę. Górnik pomimo, że nie zachwyca to stwarza sobie sytuacje bramkowe i myślę, że podobnie jak goście dziś jedną z nich zamieni na gola.
19nowik45 - Górnik w kryzysie?. Byśmy mogli tak pisać, gdyby po kilku kolejkach nie strzelali goli i nie zdobywali punktów. Gdybyś oglądał mecz z Trencinem nie pisał byś, że są w kryzysie. Smuga nie trafia na pustaka. kontra 3 v 1 oraz odgwizdany metrowy spalony, którego nie było ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Górnik Zabrze - Wisła Płock
Typ:
Wisła Płock (remis = zwrot) @1,69 fortuna ZWROT
Od tygodnia myślę o tym meczu, bardzo ciekawie się zapowiada i raczej na ten moment goście są wg mnie drużyną bliższą 3 punktów. Górnicy po meczu pucharowym, z Koroną skład mocno przemeblowany, dziś może być podobnie. Trener Brosz coś wspominał o poobijanym Żurkowskim, umówmy się, jak on nie zagra to środek pola może zagarnąć Płocczanie. Warto zwrócić uwagę na godzinę meczu, będzie bardzo parno i intensywność spotkania może nie stać na wysokim poziomie. Już widać, że brakuje Michalaka oraz Kante w Wiśle, jednak wierzę, że chociaż Angielski zastąpi godnie napastnika Legii. Gdybym był trenerem Wisły to na skrzydłach wyszedłbym Merbą oraz Varelą (jeżeli jest już zdrowy). Stilić na 10 i czekać na dobre widowisko.
Lech Poznań - Cracovia Kraków
Typ:
remis lub Cracovia @1.98 fortuna ⛔
W drużynie Lecha szykują się zmiany po stojącym na wysokim poziomie pod względem intensywności meczu na Białorusi kilka dni temu. Trener Lecha powiedział, że Amaral nie zagra od 1&#39;, szkoda, bo liczyłem zobaczyć co potrafi w większym wymiarze czasu niż 20 minut. Patrząc w statystyki meczu z Wisłą Płock szału nie ma: 6 strzałów, 3 celne, 2 rożne, 1 spalony i 48% posiadania piłki. Trochę mało jak na taką drużynę, dziś warto przypomnieć przy pustych trybunach odbędzie się spotkanie.
Co do Cracovii to mam takie zdanie: Trener Probierz zanalizował dosyć dokładnie porażkę we Wrocławiu i dziś zobaczymy zupełnie inną drużynę z Krakowa. Taktyka się nie sprawdziła, dziś trzeba trochę pozmieniać i powinno być lepiej. Wiadomo o problemach wewnątrz klubu, jednak taka sytuacja może mieć jakiś mniejszy bądź większy wpływ na zespół. Co do nowego napastnika Cracovii to widząc sparingi oraz pierwszy mecz to raczej nie zdobędzie tylu bramek co Krzysztof Piątek. Zakładam również scenariusz sprowadzenia jeszcze jednego gracza na tą pozycję, żeby wzmocnić konkurencję. Bardzo liczę w tym meczu na stałe fragmenty gry pod bramką Lecha. Lech ma problemy przy SF a Cracovia (Helik czy Ditjatiev) mogą coś ukuć.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Lech - Cracovia
Typ: x2
Kurs: 2.00
Godz: 18:00
Bukmacher: Totolotek
Lech na starcie sezonu niby nie radzi sobie najgorzej, ale o dobrym stylu ciężko mówić. Wymęczony awans w Lidze Europy i generalnie wszystko co dobre to dzieje się w końcówkach meczów. Lech nie gra przekonująco, brakuje im jeszcze świeżości, a biorąc pod uwagę nie taki znowu najgorszy remis na Białorusi to dziś można spodziewać się rotacji, grania trochę drugim składem, bo priorytetem na lato jest pewnie walka w Lidze Europy. Cracovia nie zagrała dobrze ze Śląskiem, ale ten projekt Probierza jest naprawdę ciekawy i myślę, że runda wiosenna z poprzedniego sezonu nie była dziełem przypadku. Dziś Cracovia jest w stanie wyszarpać ten punkt w Poznaniu, a kto wie może nawet wygrać. 2.00 na stratę punktów przez Lecha jest moim zdaniem dość ciekawą propozycją z oferty Totolotka.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Lech Poznań - Cracovia
Mecz przyjaźni w Poznaniu to ostatnimi czasu dominacja Kolejorza. Bowiem od dziesięciu spotkań przy bułgarskiej Cracovia ani razu nie potrafiła wywieź 3 punktów. To tak gwoli statystyk. Natomiast jak będzie dzisiaj - przekonamy się wieczorem.
Moim zdaniem zapowiada się overowe spotkanie. Lech wywiózł w czwartek z Białorusi cenny punkt w kwalifikacjach do Ligi Europejskiej po walce do samego końca. Dobrze, że to początek sezonu bo pewnie zawodnicy jeszcze nie odczują tak mocno trudu tego spotkania. Trener Ivan Djurdjević potrafi zmotywować swoich piłkarzy, z pewnością nie zlekceważą dzisiejszego rywala. Jestem dobrej myśli, że Lech dzisiaj strzeli minimum dwie bramki ponieważ w meczu z Soligorskiem dominowali przez całą pierwszą połowe. Świetnie oglądało się takiego Lecha ponieważ od dawna nie pamiętam tak dobrej gry z ich strony.
Cracovia natomiast zmaga się z kontuzjami m. in. nie zagra Adrian Danek (grał od pierwszych minut ze Śląśkiem Wrocław) oraz lewy obrońca Michał Siplak. Do tego 25 lipca Tomasz Siemieniec złożył wypowiedzenie, był kierownikiem drużyny. No w Cracovii jednym zdaniem nie dzieje się najlepiej. Czeka ich bardzo trudne spotkanie i jeżeli Michał Probierz niczego nie wymyśli, to wrócą do Krakowa bez punktu.
Lech wygra i będzie powyżej 1.5 goli @2.02 fortuna
✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
A ja dziś sobie zagram over 2,5 gola 2,05 zł forbet w meczu Arki i Jagielloni.
Arka przebudowana przed sezonem z jasnym celem: zmiana stylu gry na bardziej ofensywny. Trener Smółka który w Mielcu stworzył ciekawie grająca ofensywa ekipę próbuję to samo zrobić nad morzem sprowadził kilku sprawdzonych żołnierzy Janote czy Koleva został Zarandia. Postraszyli Legia postrasza i Jage. Trener Mamrot po czwartkowej padaczce da odpocząć pewnie kilku zawodnikom. Uważam że gole będą. Kopacze z Podlasia z Rio ave biegali 75% meczu za piłka więc sił może braknac.
H2h to pokryte overy liczę na fajny otwarty mecz ????
 
K 52

korbin88

Użytkownik
Górnik Zabrze - Wisła Płock 2 DNB 1,78 Betsson Zwrot KE 0pts
Z dzisiejszej oferty gram to zdarzenie z następujących względów. Myślę, że pomimo porażki u siebie w lidze europy w klubie zapewne upatrują jakieś szanse na awans do następnej fazy rozgrywek i to rozgrywki w pucharach w pewnym sensie nadal stanowią dla Górnika priorytet. Na Wisłę, Górnik wyjdzie zapewne w podobnym składzie co na Koronę. Skład ten pomimo, że kreował sytuacje z przodu, to obrona prokurowała naprawdę groźne sytuacje i duże zamieszanie pod własną bramką. Tylko naprawdę dzięki wysokiej nieskuteczności Korony spotkanie zakończyło się remisem. Jeśli chodzi o Wisłę P zagrali naprawdę przyzwoity mecz przeciwko Lechowi i myślę że po prostu tego spotkania Wisła nie przegra. Nie wykluczam, że spotkanie zakończy się bramkowym remisem lub będziemy mieli BTS, natomiast w Wiśle upatruje delikatnego faworyta stąd DNB wydaje się rozsądną propozycją.
 
B 0

brak21

Użytkownik
Górnik Zabrze - Wisła Płock
Żal nie postawić dzisiaj na ekipę z Płocka. Nie ma co się dużo rozpisywać. Górnik w kryzysie, a jeszcze dobrze Ekstraklasa się nie zaczęła. Porażka w złym stylu z Trencinem, jednak przywołajmy ostatni mecz z Koroną. Na szczęście dla Górnika mecz ten skończył się remisem, a przypomnijmy, że na Roosevelta goście mieli 21 sytuacji podbramkowych. Wisła u siebie 1:2 z Lechem, grali jednak fajną piłkę i byli stroną przeważającą, stracili jednak bramkę w 89 minucie. Wisła stworzyła z Lechem 15 sytuacji podbramkowych. Goście porównywając składy na obecną chwilę mają drużynę bardziej doświadczoną. Rzadko stawiam na mecze z udziałem Górnika, jednak dzisiaj spróbuję.
Wisła Płock - 2.65 - Toto
Wisła nie była stroną przeważajacą w meczu z Lechem.Polecam najpierw oglądnąć mecz a potem sie wypowiadac.
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok ⛔
Typ: (+2,5 gola)
Kurs: 1,90
Bukmacher: Fortuna
Generalnie to zastanawiałem się, jak to spotkanie rozgryźć. Z jednej strony dla Jagi dużo ważniejszy rewanż w Rio Ave i to w tym meczu będą się starać dać z siebie wszystko (a jak wyjdzie zobaczymy), z drugiej strony rozpoczęcie rozgrywek od dwóch porażek nie będzie leżało po myśli trenera Mamrota zapewne. Bądź co bądź ten mecz to też będzie jakaś faza przygotowania do tego meczu, a jak wiadomo to początek sezonu, więc nawet najlepszy sparring nie zastąpi meczu o punkty. Wystawienie rezerw na moje byłoby grubym błędem, bo coś mi się zdaje, iż trener Mamrot nie ma jeszcze w głowie tej najlepszej, wyjściowej jedenastki. A jak nawet ma, to czy jest ona rzeczywiście najlepsza? Z Lechią nie było Machaja, z Rio Ave już był i strzelił decydującego gola... Niemniej już Mamrot zadeklarował, iż w tym meczu szanse dostaną rezerwy, co jeszcze bardziej zwiększa szanse Arki. Jaga też nie powinna na ten mecz rzucać wszystkich sił, zwłaszcza w defensywie, a jak wiadomo gra w obronie zawsze kosztuje tych sił najwięcej. W związku z tym, liczę, że będzie to ofensywne spotkanie. W Arce największe osłabienie to linia obrony (Marcjanik), z przodu wygląda to już całkiem nieźle - Janota, Bogdanow, Kolew. Kolejny argument to ten, iż w 4 ostatnich spotkaniach obu drużyn zawsze (!) padło 5 goli. Nie widzę argumentów, dlaczego dziś miałoby być spotkanie defensywne. Jedyny to taki, że Jaga ostatecznie zleje sobie ten mecz, a Arka sama nie nastrzela dużo, dlatego alternatywny typ to:
Arka 1 2,72 ⛔
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Górnik - Wisła Płock
obie strzelą @1,72
LVBET ✅
Angulo strzeli @2,8 LVBET ✅
Faworytem na pewno są goście, raz, że trener Brosz z racji na mecze pucharowe musi rotować składem, a dwa, że większość graczy, którzy stanowili o sile Górnika w poprzednim sezonie opuściła już Zabrze i muszą na nową tworzyć drużynę z młodych zawodników, w przyszłosci może to oczywiscie przynieść wymierne korzyści, z Płocka również odeszli podstawowi gracze jak Reca czy Kante, ale Wisła nie gra w Europie, więc i sił powinno być więcej, tymbardziej, że mecz będzie rozgrywane w temperaturze ok 30 st. Dobrym typem wydaje mi się wisła DNB, który kilka osób wcześniej proponowało, ja jednak po cichu liczę na ambicję młodych zawodników z Zabrza i że stać ich będzie conajmniej na bramkę honorową, atmosfera w Zabrzu na trybunach jest doskonała, bramka dla Wisły myślę, że jest dość pewna, stąd typ na BTS, natomiast gol Angulo, jest to najlepszy strzelec Górnika, na chwilę obecną jeden z najbardziej doswiadczonych zawodników, poza tym strzela karne, więc jeżeli Górnik ma strzelić to duze prawdopodobieństwo, że zrobi to właśnie Hiszpan.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Górnik Zabrze - Wisła Płock
Wisła P. powyżej 4,5 celnych strzałów @ 1,83
Totolotek
O tym spotkaniu już praktycznie wszystko napisano więc nie ma sensu się powtarzać. Dzisiaj w składzie gospodarzy zapewne znowu zobaczymy zmiany i najlepsi zawodnicy zaczną mecz na ławce aby oszczędzali siły przed rewanżem z Trencinem, do tego na Śląsku straszny upał więc tym bardziej prawdopodobne wydaje się, że zmiany w składzie będą. Młodzież z Zabrze jest jeszcze niedoświadczona, szczególnie defensywa i błędy po ich stronie będą się pojawiać, rywal też ma łatwiej aby dochodzić do pozycji strzeleckich.
Górnik w pierwszej kolejce pozwolił Koronie na oddanie aż 8 strzałów a gościom ze Słowacji 4. Piłkarze z Płocka natomiast mimo porażki u siebie z Lechem oddali 6 celnych strzałów. Większość stawia dzisiaj na gości i bramki z ich strony, mi wystarczy jak te parę razy celnie uderzą na bramkę a mają do tego odpowiednich wykonawców.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Górnik wychodzi bez Angulo i drugiego Hiszpana. Wisła Płock i Dźwigała pozytywnie zaskoczyli. 3 zmiany w porównaniu do meczu z Lechem i każda z korzyścią. Varela za Stilicia, Merebashvili za Calo i Richardniho za Zawadę.
Wisła Płock all in w dnb 1,90 Totolotek
Wisła powyżej 1,5 bramki @ 2,25 Totolotek
Dokładam jeszcze azjan.
Wisła -1 @ 4,30
Tak to poszło już w czwartek, do przewidzenia były spadki kursów.
Młodzi z Górnika to jest maks 70 minuta i będzie dętka i wtedy Płock nie będzie miał litości. Korona dwa razy słabsza w ofensywie od Płocka mogła postrzelać w Zabrzu. Dzisiaj Górnik dostaje najmocniejszego rywala. Dla mnie najlepszy bet z tej kolejki jeśli chodzi o 1x2.
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Wisła Płock ostatnie 2 bramki w jednym meczu w Zabrzu strzeliła uwaga....... W 2003! Nie wydaje mi się żeby byli dzisiaj aż takimi faworytami. Dla mnie Górnik spokojnie to weźmie. Pozdro
 
B 212

bulek78

Użytkownik
W Gdyni przeszla dzis ulewa . Wiele ulic podtopionych . Polecam sprawdzic jaki bedzie stan boiska zanim postawicie ten over 2,5.
Słuszna uwaga, ale pisałem to, jak jeszcze nie padało, a piszę z Gdańska, więc mam obraz sytuacji ????
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Wisła Płock ostatnie 2 bramki w jednym meczu w Zabrzu strzeliła uwaga....... W 2003! Nie wydaje mi się żeby byli dzisiaj aż takimi faworytami. Dla mnie Górnik spokojnie to weźmie. Pozdro
Nooo tak, a od 2003 roku ilu zawodników zostało w składach obu ekip ???? , mecz nudny, generalnie zastanawiam się czy Górnik nie będze underowy w tym sezonie.
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
W Gdyni przeszla dzis ulewa . Wiele ulic podtopionych . Polecam sprawdzic jaki bedzie stan boiska zanim postawicie ten over 2,5.
Tak w ramach ciekawostki w zeszłym sezonie w podobnych warunkach Arka grała dwukrotnie - dwa razy wygrała, a w spotkaniach padło po 5 bramek- z Midtjylland 3:2 i z Sandecją 5:0. Żeby było ciekawiej to w ubiegłym roku mecz w Gdyni z Jagiellonią też był w opadach deszczu, co prawda mniej intensywnych, wygrała Arka 4:1.
Do tego taka ciekawostka nr 2 jeszcze ;)
Arka nie przegrała 8 ostatnich inauguracji sezonu w Gdyni:
17/18 Arka - Śląśk Wrocław 2:0
16/17 Arka - Wisła Kraków 3:0
15/16 Arka - Zawisza Bydgoszcz 1:1
14/15 Arka - Sandecja Nowy Sącz 1:1
13/14 Arka - GKS Tychy 3:0
12/13 Arka - Warta Poznań 2:0
11/12 Arka - Warta Poznań 0:0
10/11 Arka - Górnik Zabrze 2:0
Bilans: 5-3-0
Bramki: 14:2
Ja sam odpuszczę ten mecz, bo nie lubię grać spotkań Arki, ale może komuś takie zestawienia wstecz się przydadzą do wyciągnięcia jakichś ciekawych wniosków ;)
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Arka - Jagiellonia
obie strzelą @1,75
LVBET ⛔
Obie ekipy jeszcze nie wygrały w obecnych rozgrywkach, po wywalczeniu Superpucharu i pokonaniu Legii w poprzedniej kolejce wielu uważało Arkę za murowanego faworyta do wywalczenia 3 pkt w Krakowie, jednak w tamtym meczu Arka zagrała słabo i tylko dzięki nieskuteczności Białej Gwiazdy udało im się wywiezć punkt z Krakowa, Jagiellonia również była faworytem w pierwszej kolejce w meczu u siebie z Lechią, ale szybko stracona bramka i mimo wielu sytuacji nie udało się odwrócić losów spotkania, w tygodniu dość niespodziewania ekipa z Białegostoku pokonała w eliminacjach Ligi Europy Rio Ave i dzisiaj jak już wspomniane zostało trener do gry desygnuje raczej zmienników, a pierwszy garnitur będzie się szykował do rewanżu w Portugalii. Tą sytuację za pewne będzie chciała wykorzystać Arka i uważam, że minimum tą jedną bramkę zdobędzie, natomiast jeśli chodzi o przyjezdnych to również uważam, że stać ich conajmniej na tą jedną bramkę, nawet jeśli zmiennicy nic by nie strzelili to możliwe, że w przypadku niekorzystenego wyniku trener Mamrot w drugiej połowie wpuści swoich podstawowych graczy. Kolejnym argumentem przemawiajacym za typem są bezpośrednie mecze obu ekip, na ostatnie 4 ich pojedynki w każdym był over 4,5 i BTS, jednak ze względu na upały panujące u nas, nie sądzę aby dzisiaj takie overy wchodziły w grę, jednak sam BTS jest bardzo prawdopodobny.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Lech Poznań - Cracovia
Cracovia powyżej 0,5 gola @ 1,63
Cracovia powyżej 1,0 gola @ 2,75
LVBET
Lech bardzo mizernie sobie radzi jak na razie w tym sezonie. Widać po grze i przygotowaniu Kolejorza do sezonu brak doświadczenia w prowadzeniu seniorskiego zespołu przez Ivana Djordjevicia. Lech gra wolno, nie ma pomysłu na rozegranie oraz widać ewidentne słabe przygotowanie wydolnościowe oraz szybkościowe. Miejmy nadzieję że przyjdzie moment że to wypali i LEch będzie wyglądał lepiej w dalszej części sezonu. Na ten moemnt nie jest w stanie grać co 3 dni tym samym składem na pełnych obrotach. W cwartek Kolejorz wywiózł niezły remis z Białorusi i zapewne rewanżowe spotkanie w Poznaniu będzie tym priorytetowym. Dziś na pewno LEch zagra o 3 punkty ale nie wydaje mi się aby trener postawił na najmocniejszy skład. Lech ma spore problemy w defensywie po odejściu Emila Dilavera i cięzko jakoś to poukładac Vujadinoviciowi, więc spodziewam się dziś koeljnych sporym problemów w defensywie i overowego wyniku ze strzelonymi golami przez przyjezdnych.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Gornik osmiesza lige, graja dziecmi i jeszcze nie przegrali meczu,cala pierwsza polowe podaja tym z Plocka a ci graja na swojej polowie, drugiej juz nie dalem rady ogladac,liga jest tak slaba, ze tego sie nie da ogladac albo to jest ustawione.Nie dziwie sie, ze zaden krezus finansowy w taki badziew nie inwestuje.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Gornik osmiesza lige, graja dziecmi i jeszcze nie przegrali meczu,cala pierwsza polowe podaja tym z Plocka a ci graja na swojej polowie, drugiej juz nie dalem rady ogladac,liga jest tak slaba, ze tego sie nie da ogladac albo to jest ustawione.Nie dziwie sie, ze zaden krezus finansowy w taki badziew nie inwestuje.
Obejrzałem końcówkę. Ktos tam wyżej pisał, ze Gornik maks 70 minut, a poxniej dętka. Farmazon. Obie drużyny tak samo słabo grały w końcówce. Dętki i wyplutych płuc nie było.
W tym meczy Arki tez śmierdzi podobnym wynikiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom