>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher 1xbet - opinie

A 205

amindada

Użytkownik
Skad wieści , ze adres był lewy?? Ja tam gram sporo, póki co nie mialem weryfikacji , nawet jak mam 2-3 tysie do wypłaty to rozkładam dla niepoznaki na 300 zł , trwa to może dłuzej ale w razie czego nie będę oze tyle statny. Nic nie kombinowalem z bonusami itp moze dlatego nic nie chcieli do tej pory.
 
P 0

pokorny9

Użytkownik
Chcę wypłacić pieniądze, a mam 200 zł bonusu, jak mogę zrobić wypłatę, na bonusie mi nie zależy. Mam komunikat ,,Zanim wypłacisz pieniądze, musisz spełnić warunki bonusowe&quot;.
 
michal5g 5

michal5g

Użytkownik
Zastanawiam się nad założeniem konta na 1xbet , czy ten buk jest wypłacalny? Czy można tam bezpiecznie grać nie ma lipy z wypłatą środków??

Jakie są wasze doświadczenia, dzięki za rzetelną odpowiedź.
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Zastanawiam się nad założeniem konta na 1xbet , czy ten buk jest wypłacalny? Czy można tam bezpiecznie grać nie ma lipy z wypłatą środków??

Jakie są wasze doświadczenia, dzięki za rzetelną odpowiedź.
Jak wyjdziesz na ładny plus to duże szanse, że hajsu nie zobaczysz.
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Stalinowcy mają swój konkretny program affilacyjny do okradania ludzi ????
Przy ewantualnych problemach z wypłatą , możesz wysyłać dokumenty na fikcyjny adres gdzie nikt tego nie odbierze ???? To jest dopiero PROFESJONALIZM.
 
A 97

analyst

Użytkownik
Jak to jest z tym bonusem ? Jak pytałem na czacie niedawno to mi napisali, że bonus należy się 30 dni po rejestracji i mi się nie należy i nawet się ucieszyłem jak czytam tutaj o problemach z tym. Jednak teraz dokonałem depozytu i ten bonus jednak mi dodali. Czy jest opcja zrezygnowania z tego ?
 
A 185

adikos

Użytkownik
pisz na chat, o ile nie zacząłeś jeszcze grać powinni ci go anulować, poza tym w ustawieniach konta jest opcja że nie chcesz brać udział w bonusach.
 
K 0

koniumk

Użytkownik
Witam.
Ja również mam pytanie odnośnie bonusu, nie do końca rozumiem co zrobić aby móc go wypłacić. Moja sytuacja wygląda tak że wpłaciłem 300zł i dostałem bonus o takiej samej kwocie. Niestety środki z konta głównego szybko poszły w niepamięc i zaczęłem grać środkami z bonusu. No i jakimś fartem z 300zł zrobiło się 1800zl. Czyli jakby nie patrzeć to 5cio krotność bonusu. Chyba że obrócenie kwoty 5cio krotnie znaczy suma postawionych zakładow. Z góry dziękuje za pomoc.
 
K 0

koniumk

Użytkownik
Dzięki wielkie. To w sumie nie dużo mi brakuje ???? i wtedy te pieniądze automatycznie przechodzą na konto główne czy trzeba coś tam zrobić/kliknąć?
 
K 0

koniumk

Użytkownik
Dzięki wielkie. To w sumie nie dużo mi brakuje ???? i wtedy te pieniądze automatycznie przechodzą na konto główne czy trzeba coś tam zrobić/kliknąć?
 
ste 21

ste

Użytkownik
Dzięki wielkie. To w sumie nie dużo mi brakuje ???? i wtedy te pieniądze automatycznie przechodzą na konto główne czy trzeba coś tam zrobić/kliknąć?
Po spelnieniu warunkow obrotu ,kwota bonusu zostanie automaatycznie zaksiegowana na glownym koncie.Czyli w Twoim przypadku kwota 300pln
 
K 0

koniumk

Użytkownik
Po spelnieniu warunkow obrotu ,kwota bonusu zostanie automaatycznie zaksiegowana na glownym koncie.Czyli w Twoim przypadku kwota 300pln
A co z resztą? Czyli jak ugram przykładowo 3000zl to tylko 300zł przejdzie mi na głowne konto a reszta pójdzie w zapomnienie?
 
K 0

koniumk

Użytkownik
To jest chore... :| no ale nauczka na przyszłość. Trzeba czytać regulamin z 20 razy, a jak dalej sie nie rozumie to zapytać ???? dzięki za odpowiedź
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Niestety od jakiegoś czasu się wycwanili i po obróceniu tylko kwota bonusu przechodzi na saldo główne, kilka miesięcy temu czegoś takiego nie było.
Co piątek jest u nich również promocja &quot;Czarny Piątek&quot; - i tam jest dokładnie tak samo, o tym również warto pamiętać.
 
M 3

matik111

Użytkownik
Jaką opcję mam wybrać jeśli chce zlecić wypłatę na konto bankowe(tak chcę na konto bankowe nie musicie pisać jakie to głupie ???? ) bo tyle opcji że aż się człowiek głupi.. co Wy wybieracie?
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
W regulaminie bonusu czarny piątek( w tym tygodniu) jest napisane, że nie może być żadnej wypłaty środków przed wpłatą na bonus? Próbował ktoś wypłacać np w czwartek i potem wpłacić w piątek i otrzymał bonus?
W ubiegłym tygodniu był zapis, że 24h od wypłaty trzeba poczekać na wpłatę, by otrzymać bonus - teraz, że nie wolno zrobić wypłaty?
Bo jesli juz nie mozna wyplacac, to jeśli ktoś skorzysta z bonusu w piątek - uda się wygrać ten bonus, to potem może skorzystać z bonusu środowego - warunkiem nie wypłata środków od piątku - a potem żeby skorzystać w kolejny piątek dalej nie wypłacać. Tym samym nazbiera się duża suma z własnych depozytów.
 
Do góry Bottom