>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Panowie usiłuję właśnie wypłacić pieniądze z konta głównego, wyskakuje błąd o spełnieniu warunków bonusowych, rozumiem, że trzeba dokonać obrotu 1x po min 1,10 a taki obrót wykonałem już ze trzy razy, miał ktoś podobny problem?
e: dobra juz wszystko wiem, bonusowy stan konta również musi zostać obrócony, śmieszne te ich przepisy ale cóż zrobić ????
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Panowie usiłuję właśnie wypłacić pieniądze z konta głównego, wyskakuje błąd o spełnieniu warunków bonusowych, rozumiem, że trzeba dokonać obrotu 1x po min 1,10 a taki obrót wykonałem już ze trzy razy, miał ktoś podobny problem?

e: dobra juz wszystko wiem, bonusowy stan konta również musi zostać obrócony, śmieszne te ich przepisy ale cóż zrobić ????
Hehe dobry jesteś, zdziwiony że bonus trzeba obrócić przed wypłata, no nie mogę z gościa...⛔
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Witam, czy ten bukmacher oferuje wcześniejsze zamknięcie zakładu? Zwany gdzieniegdzie cashoutem?
Oferują taką opcję, ale wydaje mi się, że jest ona na tyle niedopracowana, że nigdy nie działa w normalny sposób i zazwyczaj proponowana stawka zamknięcia jest śmiesznie mała i nieopłacalna.
 
A 2

alorotom

Użytkownik
Czy ktoś jest w stanie udzielić mi informacji na temat rzutów rożnych
Przed założeniem konta zapytałem czatu czy te 3 drożne rzuty rożne działa na zasadzie handi azjatyckiego, że w razie postawionego zakładu powyżej 6 mecz zakończy się z 6 rożnymi dostanę zwrot ( oczywiście potwierdzili ;) ) i oczywiście nie było zwrotu. Zauważyłem też że czasem pojawia się pełna linia w ogólnych rogach np 6,5 / 7 / 7,5 / - czy w tym przypadku będzie zwrot stawki ?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Czy ktoś jest w stanie udzielić mi informacji na temat rzutów rożnych

Przed założeniem konta zapytałem czatu czy te 3 drożne rzuty rożne działa na zasadzie handi azjatyckiego, że w razie postawionego zakładu powyżej 6 mecz zakończy się z 6 rożnymi dostanę zwrot ( oczywiście potwierdzili ;) ) i oczywiście nie było zwrotu. Zauważyłem też że czasem pojawia się pełna linia w ogólnych rogach np 6,5 / 7 / 7,5 / - czy w tym przypadku będzie zwrot stawki ?
Wszystko zależy od tego, czy dany zakład jest dwudrożny, czy są jednak trzy opcje do obstawienia. Jeżeli masz tylko over i under, to w przypadku równej liczby będzie zwrot. Jeżeli jednak oprócz opcji over i under masz także dokładną liczbę, to zwrotu nie będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 185

adikos

Użytkownik
azjany są zawsze 2 drogowe, tam gdzie masz 3 opcje wyboru to nie jest azjatycki handicap tylko tzw europejski gdzie są możliwe 3 rozstrzygnięcia a nie 2 jak w tzw azjanie.
 
M 0

m4rc1nm

Użytkownik
Tak jak wcześniej pisałem....
Weryfikacja, blokada konta i wysyłka dokumentów do rosji...
Dokumenty wysłane i teraz po miesiącu oczekiwania znów trzeba wysłać dokumenty do rosji lecz już pod inny adres...
Pewnie następnym razem będę musiał stawić się osobiście w rosji a i tak nie ukończę nigdy weryfikacji :grin:
kombinują jak mogą aby nie wypłacić kasy...
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Na chacie również w pare sekund gość Ci anuluje bonus.
Teraz wyszło szydło z worka bo okazało się ,że adres na jaki ludzie słali dokumenty do moskwy był z typu &quot;radosna twórczość&quot;.
Żaden dokument ponoć nie trafił do weryfikacji.Podali nowy adres... zapewne znowu fałszywy.
 
Do góry Bottom