>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

A 45

as1996

Użytkownik
Naprawdę póki co nie mogę złego słowa powiedzieć. Bonusy czytelne i przyznawane, wpłaty i wypłaty realizowane bardzo szybko, weryfikacja bez problemów. Czytam wiele jakichś negatywnych opinii i serio mnie one dziwią.
 
ranczo0123 481,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jest w tym buku możliwość zakładów DNB w piłce nożnej?
serio ku*wa takie pytanie. jaki masz problem z wejsciem na strone i sprawdzeniem sobie tego? po za tym jest to tak podstawowy zaklad ze trudniej bylo by Ci znalezc bukmachera ktory takich zakladow nie oferuje.. Ludzie myslcie nad tym co piszecie bo niepotrzebny tylko spam sie robi na forum..
 
D 15

dziarkiewicz

Użytkownik
serio ku*wa takie pytanie. jaki masz problem z wejsciem na strone i sprawdzeniem sobie tego? po za tym jest to tak podstawowy zaklad ze trudniej bylo by Ci znalezc bukmachera ktory takich zakladow nie oferuje.. Ludzie myslcie nad tym co piszecie bo niepotrzebny tylko spam sie robi na forum..

Kolego Ranczo jeżeli kolega pyta to znaczy że nie wie i należy mu w tym pomóc , a pyta bo zapewne zaglądał tam i nie mógł znaleźć.

A teraz opowiem moją krótką historię , szukałem na tym buku dnb.... chyba z 2 dni po czym napisałem na live czacie, zapytanie . Otrzymałem odpowiedz że nie prowadzą, ale mają inną bogatą ofertę. no trochę mnie to zasmuciło bo często korzystałem tego typu zakład . Nie mogłem się z tym pogodzić i zapytałem jeszcze raz to samo , ale odpowiedzi tym razem udzieliła mi pani Kasia, i jasno sprecyzowała że dnb to inaczej handicap : 0 , no i faktycznie jest taka opcja w każdym wydarzeniu. I od tej pory dowiedziałem się co to jest handicap 0.
Pozdrawiam i odpowiadam na pytanie kolegi ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
J 0

jaceksock21

Użytkownik
Otworzyłem dzisiaj konto. Pogralem kilka kuponów a tu raptem takie cos. Postawiłem kupon.. wszedł, rozliczuli jako wygrany a za moment anulowali...
 
J 0

jaceksock21

Użytkownik
To jest śmiech na sali. Nie korzystałem z żadnych bonusow. Wpłacilem i grałem za swoje pieniądze. Wedlug tego to każdy wygrany zakład mogą tak rozliczyc. Nie polecam! Oszusci!
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
To już jest ksiąźkowe sku...nie forum i pogoń za kasą...
Panowie i Panie, w ramach przypomnienia : 1xbet jest tuż przed Otobetem w rankingach????
Na wcześniejszych stronach macie wiele przypadków defraudacji, oszustw, wysyłania e-maili ze wstecznymi datami itd...
Ale polecam, polecam. Większości wypłacą, otobet też wypłacał :cool:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@Obserwator (M)
Widzę, że bardzo Cię boli to, że chce spróbować pomóc swoim userom w razie problemów... Kto będzie chciał spróbować na własnej skórze to sprawdzi, kto nie chce to nie. Często negatywne opinie o bukmacherach (nawet tych licencjonowanych na Malcie) są po prostu osób, które grają z kilku kont z uwagi na limity czy wyłudzenie bonusów.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jeśli jest tak jak piszą, czyli chcą &quot;podbić&quot; rynek polski to nie mogą pozwolić sobie na akcje, że komuś nie wypłacają kasy. Podaj mi swój login na PW to sprawdzę jak sprawa wyglądała.
Marcin, to złodzieje. Cofamy się w czasie i był na kilku forach, w tym tu, Agent Tomek ???? Odszedł, gdy kilka osób udowodniło mu, że czarne jest czarne a białe jest białe...
https://forum.bukmacherskie.com/f22/1xbet-bonus-powitalny-400zl-135820.html#post6054024 tu się zaczyna postępowanie dowodowe, wszystko czarno na białym, zerknij w wolnej chwili na kilkanaście następnych postów i bądź obiektywny.
1.Zrobili zwrot jako jedyni na rynku ?
2.Kursy obniżają wygrywającym do 1.60/1.60 po zalogowaniu ?
3.Jakiś tam ich przedstawiciel kłamał, że wszyscy rozliczyli tak jak oni ?
4.Wysyłają maila o zmianie 2dni później ? a w historii grzebią i wstawiają godzinę 17.29 2 dni wstecz ?
Nie były to jakieś wielkie pieniądze, bo bodaj z 1k euro, żadnych bonusów nie brałem chyba... Nie pamiętam czy rejestrowałem się z forum ? Jak mogę to sprawdzić ? bo z chęcią sprawdziłbym jak wybielą swoją kradzież, gdy spyta o to administrator forum, gdzie się reklamują ?
Widzę, że bardzo Cię boli to, że chce spróbować pomóc swoim userom w razie problemów...
Bądź poważny ;) Nie wiem, co mnie niby boli, na pewno nie żadna pomoc. Parę razy sam do Cb chyba nawet pisałem, chwała Ci za to, dzięki za wszelkie próby itp bo jednak czerwony czasem może więcej ;)
 
A 185

adikos

Użytkownik
To już jest ksiąźkowe sku...nie forum i pogoń za kasą...

Panowie i Panie, w ramach przypomnienia : 1xbet jest tuż przed Otobetem w rankingach????

Na wcześniejszych stronach macie wiele przypadków defraudacji, oszustw, wysyłania e-maili ze wstecznymi datami itd...

Ale polecam, polecam. Większości wypłacą, otobet też wypłacał :cool:
lepiej bym tego nie określił.
 
ranczo0123 481,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Orientuje się ktoś jakie sa warunki obrotu bonusu od pierwszej wpłaty?
3. Należy obrócić sumę bonusu pięciokrotnie w formie zakładów akumulatorowych. Każdy zakład akumulatorowy musi zawierać co najmniej 3 wydarzenia. Co najmniej 3 wydarzenia w akumulatorze muszą mieć kursy 1.40 lub wyżej.
 
D 15

dziarkiewicz

Użytkownik
Witam ponownie wszystkich , teraz mogę wam wszystkim przekazać jak wygląda moja sytuacja ktoś kto czytał kilka postów wcześniej , zna moją sytuację . Straty to siwy czubek głowy A więc zaznaczę że udało się odzyskać pieniądze z bukmachera 1xbet.
I to co wcześniej pisałem żę rezygnuje z tego bukmachera , cofam!!! otóż Nie robią żadnych problemów , chciałem z mienić adres zamieszkania , bez problemu zmienili . Kłopot się zrobił tak jak już pisałem to że wpłaciłem do nich przez przelewy a nie przez tego popie....rdolo..ego skrilla . To właśnie przez niego komplikacje się zaczeły. Zrobiłem tak jak mi kazali na 1xbet , wpłać min.1 euro postaw na byle co kurs 1.1 min. I wypłać na skrilla . Ale to co przeszedłem przez ten skrill to idzie dostać białej gorączki!!!!! ich weryfikacja z dowodami przy twarzy , ukrainka ze skrilla na infolini twierdziła że mam zablokowanego skrilla , polaczek dzisiaj mówi że tutaj jest wszystko wporządku no i dzisiaj udało się . Podjełem bez problemu na raz ponad 4 tyś zł.
Bukmacher kompletnie nie robił mi żadnych problemów , żadnych weryfikacji. Pieniądze na skrillu pojawiły się dosłownie w 3 minuty . Uwierzcie mi przez ten cały tydzień walczyłem ze skrillem a nie z 1xbet . A więc na pewno będę dalej grać u tego bukmachera , bo jest wszystko tak jak być powinno .
Jeżeli ktoś natrafił na jakiś problem u nich , chętnie pomogę. A teraz za te wszystkie stresy i te posty które czytałem i się bałem , idę w tango ???? pozdrawiam i wielkie podziękowania dla Maćko oraz straszak sam którzy polecili mi tego buka . Pozdro
 
T 43

tomasz55

Użytkownik
Również polecam szeroki wachlarz dyscyplin sportowych i najlepsze kursy na rynku, gram tam od kilku miesięcy i jak dotąd nie mogę narzekać.wypłaty bardzo szybkie

 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Już byłem skłonny założyć tam konto po zapewnieniach o możliwości grania przez VPN i opiniach kilku użytkowników. Postanowiłem jednak jeszcze raz zapytać na czacie o przyzwolenie na korzystanie z VPN-a (zwłaszcza, że nawet na stronie jest wzmianka o takiej możliwości w popularnej przeglądarce)
Oto co usłyszałem:
XXX:
Może Pan, ale jeżeli nie będzie możliwości zidentyfikować Pana Państwo, w którym Pan aktualnie jest, to mogą być problemy z wypłatą.
14:08, dzisiaj
rozumiem, czyli w rzeczywistości można grać pod warunkiem przegrywania...
w takim razie dziękuje
XXX, 14:09, dzisiaj
Proszę bardzo.
 
Do góry Bottom