>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

S 440

straszaksam

Użytkownik
Nie jesteś, ja regularnie wpłacam i wypłacam pieniądze i wszystko się dzieje błyskawicznie. Kwoty trzy- i czterocyfrowe. Ci wyże którzy narzekają to albo jakieś fejki, albo - co bardziej prawdopodobne - coś kombinowali i głupio im się teraz przyznać. Albo nawet nie wiedzą, że robili coś niezgodnego z regulaminem, bądź podejrzanego ????
 
D 0

dr-gregory-t

Użytkownik
Fakt regulamin w języku polskim u nich trochę a może bardzo delikatnie mówiąc leży, lepiej sprawdzać inną wersję językową...
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Moja porada dla wszystkich którzy grają w 1XBET i regularnie wygrywają.
WYPŁACAJCIE regularnie od nich kasę ...
starajcie się żeby stan konta był na na możliwie niskim poziomie bo w każdej chwili mogą zablokować konto i często tak robią , a wtedy będą problemy z wypłatą...
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Moja porada dla wszystkich którzy grają w 1XBET i regularnie wygrywają.
WYPŁACAJCIE regularnie od nich kasę ...
starajcie się żeby stan konta był na na możliwie niskim poziomie bo w każdej chwili mogą zablokować konto i często tak robią , a wtedy będą problemy z wypłatą...
zgadzam się w 100% .pograłem tam trochę i jak się trafiła lepsza seria to 1 weryfikacja -dowód ,potem 2 weryfikacja: zrzuty z ekranu skrill (ok 6 zrzutów trzeba było zrobić) Potem gnoje napisali żeby dopełnić formalności to zdjęcie jak trzymam dowód przy twarzy -jak to dodałem to napisali :Należy przesłać dosyć miarowe zdjęcie dowodu osobistego przy twarzy i na tle korespondencji ze Służbą Bezpieczeństwa.
OGRAŁEM ICH NA KILKA STÓW i MEGA PROBLEMY ROBIĄ.OCENA SBR D- zasłużona ???? uciekajcie od nich jak najdalej
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Nie jesteś, ja regularnie wpłacam i wypłacam pieniądze i wszystko się dzieje błyskawicznie. Kwoty trzy- i czterocyfrowe. Ci wyże którzy narzekają to albo jakieś fejki, albo - co bardziej prawdopodobne - coś kombinowali i głupio im się teraz przyznać. Albo nawet nie wiedzą, że robili coś niezgodnego z regulaminem, bądź podejrzanego ????
Jedyny powód by Ci uwierzyć to trzebaby widzieć. Ludzie dajecie tutaj skany że wypłacacie po 3-4 k , ale to żaden dowód. Jak ktoś wyśle całą historię transakcji bo ona w 1xbet nie znika po msc , to można uwierzyć.
Jak konto jest minusowe to i gracz jest bezproblemowy.
Jeśli ma ktoś konto na 20-30 tys plus i gra bez limitów to będzie cud.
Ludzie po kilka stów wyciągają i muszą słać selfie na tle kompa, większość zakładek skrill , selfie osobno , rachunek a czasem słać dokumenty na fałszywy adres od nich.
Powód wypłat po kilka tys jest jeden - jesteś grubo na minus.
Jak z wieloma ocenami buków się nie zgadzam tak dla 1xbet ocena 0/10 u konkurencji i ocena D- jest prawdziwa.
Fajna oferta i kursy to nie wszystko. Ugrać byle gdzie to nie sztuka .Sztuką jest tam wypłacić.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Pytanie brzmi dlaczego niektórzy mają tak skomplikowane weryfikacje (wiążące się choćby z wysyłaniem dokumentów do Rosji) a inni bez takich cudów na kiju grają i wypłacają bez problemu duże kwoty. Gdyby każdy miał takie problemy to szybka piłka - buk scam i nie ma sobie co dupy zawracać - ale tak nie jest, co widać po różnorodności opinii. Z pewnością styl gry musi mieć na to spory wpływ, grane typy i jeszcze inne czynniki których możemy się tylko domyślać.
Oczywiście jest różnica jaki masz bilans, natomiast da się być te kilkadziesiąt tysięcy na plus i móc dalej grać (chociaż jak pisałem u mnie limitów stawek nie wprowadzili ale zwiększyli marżę do 5-6%, bez wykluczenia jednak z promocji czy wymagania dalszych weryfikacji przy wypłatach). Zdecydowana większość u mnie to zakłady z bardzo popularnych, często najpłynniejszych rynków które każdy bukmacher lubi najbardziej. Dlatego trzeba pamiętać że każdy przypadek jest indywidualny i to nie są cuda - to z czegoś nawet logicznie myśląc musi przecież wynikać.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
@rafael1987
Nie zamierzam nikomu nic udowadniać. Napisałem jak jest w moim przypadku, nie chcesz to dalej siedź i wierz w dziwne teorie. Ja tam gram normalnie, a bilans mam dodatni. Napisałem za jakie stawki gram mniej więcej i jakie wypłacam. Jestem na plusie, nie jakimś ogromnym, ale jestem. Nigdy problemów nie miałem.
Zresztą o czym my tu mówimy, jak ktoś ma konto na pięciocyfrowym plusie, czy też więcej to każdy buk limituje i mówi do widzenia ????
@OgarnijSie
w jaki sposób zwiększyli Ci marżę? Masz inne kursy niż &#39;reszta&#39; czy jak?

Co do grania rynków to wiadomo że jak gra się niszowe i wali pod limit, to buk siętym interesuje. Ja gram różne, czasem &#39;topowe&#39; ligi w danej dziedzinie jak NBA czy BPL w kwestii nożnej, a zdarza mi się zagrać darta czy esport, gdzie limit na zdarzenie jest max parę stówek.
Także ja nikogo nie namawiam ani nie odradzam, tylko nie lubię patrzeć, jak sporo osób jedzie z 1xbet jak największym krzakiem, gdzie na pewno daleko temu bukowi do tego.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Powiedzmy na dzisiejszy mecz Real - Atletico w momencie pisania tego postu na 1xbet kursy na 1X2 to:
1,79 - 3,74 - 5,3 (marża ~1,5%)
u mnie natomiast:
1,73 - 3,54 - 4,98 (marża ~6%) - z czego na przykładowo Real mogę postawić 240 000PLN, także nie ma tragedii ;)
Nie są to jednak tak skrajne kursy jak u niektórych gdzie na zdarzenia o tym samym prawdopodobieństwie mieli praktycznie jak u ziemniaków 1,6 - 1,6, u mnie to kursy rzędu 1,88 - 1,93.
Taka sytuacja jednak pojawiła się dopiero gdy mój bilans był na naprawdę duży plus, wypłaty wciąż dochodzą na Skrill w kilkanaście minut.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
To mnie zaskoczyłeś. Nie spodziewałbym się, że będą stosować takie praktyki, tylko obcinanie max stake. Widocznie analizują dokładnie grę gracza i stosują to, co jest najbardziej odpowiednie. Mówiłeś, że grałeś rynki raczej bardziej popularne, więc ograniczenie stawki nie dałoby takiego efektu, jak zwiększenie marży. Ciekawa sprawa z tym.
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Ja tu żadnego kłamstwa nie powiedziałem.
SBR ma cała listę konfiskat , przeważnie duże sumy. Wiadomo że jakiś procent to multi.
Jak masz konto długo i z początku naminusujesz to pare tys.wyciagniesz bo ja tak miałem , tyle że miałem o nich dobre zdanie wtedy ponieważ też wypłacali duże sumy. Z biegiem czasu byłem na plus , nabrałem zaufania do nich.
Dowalili mi weryfikację a potem kilka miesięcy odpisywali że weryfikacja w toku , a co godzine przy weryfikacji żadali coś nowego więc sprawdzać nadążali.
To było tamtego roku. W nowym roku w marcu chyba pojawiła się niby nowa menager i po interwencji gościa z innego forum zdecydowali mi wypłacić .
Także zastanówcie się z czasem bo nie życze tego nikomu , jest dobrze do czasu.
Moje wnioski są takie , że czekali na jakiś błąd z mojej strony ,że założę nowe konto i mnie nakryją.
A jednym kliknięciem można tam to zrobić.
Masa osób pisze o wygraniu paru stów i zdjęć na tle emaila i wiele z tych osób wypłaciła więc chyba nie tacy wszyscy źli i kombinatorzy.
Przecież buk jak ma dowód to blok i nie wypłaca,prosta sprawa.
Kombinatorzy to 1xbet bo taka polityka , za wysoko sobie postawili poprzeczkę pod własne zyski a z drugiej strony trochę ich rozumiem ,skoro oferują najlepsze kursy i wogóle mega oferta.
Niemniej jednak sami widzicie ich oceny ,więc jak to mówią , nie mów jeszcze hop.
Wszystko jest fajnie dopóki na koncie nie leży kilka tysięcy a Ty od kilku msc nie możesz ich powąchać.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
@rafael1987
Nie chodzi o to, że kłamiesz natomiast jak sam widzisz w 1xbet sytuacja nie jest czarno-biała i każdy przypadek trzeba by rozpatrywać indywidualnie. Tylko Ty znasz swoją historię i wyciągasz na jej podstawie wnioski, u mnie akurat sytuacja wyglądała tak, że od samego początku byłem na plus, który się z czasem powiększał (akurat tak się złożyło, powiedzmy że nawet tego nie chciałem) i jak widzisz w moim przypadku problemów nie ma, gram tam od roku.
Niestety myślę że ilość kombinatorów/multikontowców/wyłudzaczy jest u nich tak duża (a nie każdy pamięta jakie kiedyś mieli proste bonusy do wyciągnięcia, warunki obrotu banalne do zrobienia) że pewnie przy okazji Ci uczciwi czasem są przez to pokrzywdzeni jak zagrają coś nie tak albo jest jakiekolwiek podejrzenie nawet oszustwa.
Konkluzja taka, że 1xbet po prostu nie jest dla wszystkich i należy się zastanowić czy warto się tam rejestrować, nie jest to najbezpieczniejszy bukmacher na rynku. Trzeba tam grać bardzo ostrożnie i mieć świadomość ponoszonego ryzyka.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
W momencie wpłaty ze SKRILL na 1xbet w koncie skrill pojawia sie przy tej właśnie transakcji adnotacja- zrezygnuj ze stałego polecenia zapłaty .Oczym to świadczy ,że bukmacher 1xbet może sobie sam pobrać bez mojej zgody drugi raz kwotę którą wpłaciłem??? jeśli tak to kolejny duży minus
 
saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Wygrał ktoś jakies punkty bonusowe z tej promocji overdrive lottery? Moim zdaniem to chyba jakas kolejna ściema,miałem od zaje...a biletów i nawet głupich 50 pkt nie wygrałem,albo mam takiego pecha..
 
A 205

amindada

Użytkownik
Wygrał ktoś jakies punkty bonusowe z tej promocji overdrive lottery? Moim zdaniem to chyba jakas kolejna ściema,miałem od zaje...a biletów i nawet głupich 50 pkt nie wygrałem,albo mam takiego pecha..
ja miałem ponad 3000 biletów i też nic.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
*niż, szanujmy język ojczysty.
Swoją drogą nie wyskakiwał Ci komunikat żeby wpisać mniejszą kwotę do wypłaty przy zleceniu na te 17000? Możliwe, że już to poprawili, kiedyś mieli jakiś błąd w systemie.
 
Do góry Bottom