>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher 1xbet - opinie

macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
O co chodzi z opcja Sprzedaj kupon ? cos jak cash out ?
W założeniu to jest właśnie zamknięcie zakładu, czyli cash-out, ale jak już gdzieś wcześniej pisałem wydaje mi się, że praktycznie nie da się normalnie skorzystać z tej opcji. Albo dają jakąś śmieszną kwotę do zamknięcia, albo w ogóle ta opcja jest niedostępna.
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
dzisiaj sie przekonalem na wlasnej skorze ze to jest scam, troche wieksza wygrana i juz mi blokuja wyplate, tragedia jakas, czlowiek tylko traci nerwy, ostatni raz z takimi wynalazkami. NIE POLECAM! mam juz gdzies te pieniadze, gdy napisalem do nich ze w takim razie chce zamknac konto kazali mi wyslac rachunek za media i zdjecie paszportu, parodia...
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Dostałem od nich dziś po zalogowaniu darmowy zakład na 34 zł, nie wiem czy to jakieś promo, czy dają raz na jakiś czas, bo mało tam grałem.
 
dedikas 19

dedikas

Użytkownik
A ja miałem dziś rozmowe tytułem problemów z wypłatą, dowiedziałem się tylko że mam czekać na meila i że maja problem który rozwiążą, ciekawe
A jak wpisalem konsultantce na czacie problem to juz godzine sprawdza

ominełem to robiac wpłate za 5zł z karty kredytowej zony i od razu srodki wypłaciłem na karte, trza sie tera usmiechac do zonki bo nie odda
 
dedikas 19

dedikas

Użytkownik
dzisiaj sie przekonalem na wlasnej skorze ze to jest scam, troche wieksza wygrana i juz mi blokuja wyplate, tragedia jakas, czlowiek tylko traci nerwy, ostatni raz z takimi wynalazkami. NIE POLECAM! mam juz gdzies te pieniadze, gdy napisalem do nich ze w takim razie chce zamknac konto kazali mi wyslac rachunek za media i zdjecie paszportu, parodia...
A ja dziś:grin::grin::grin:
 
dedikas 19

dedikas

Użytkownik
Dziękujemy za zamówienie na 1xbet
Złożyłeś zamówienie: 1xPłatność konta bankowego xxxxxxxx
Zaloguj się, aby zapłacić za rozpoczęcie procesu płatności
Użyj tych informacji, aby się zalogować:
Stronie internetowej:
Https://secure.inpay.com/tracker
Identyfikator zamówienia:
xxxxxxx
Referencje płatności:
xxxxxxx

Aby uzyskać więcej informacji o zamówieniu - lub anulować - przejdź na stronę https://secure.inpay.com/tracker i zaloguj się za pomocą adresu e-mail i numeru referencyjnego płatności: xxxxxxx
Dlaczego otrzymałem ten e-mail?
Otrzymałeś ten e-mail, ponieważ adres e-mail został zarejestrowany w związku z zamówieniem na: 1xbet.
1xbet korzysta z zaliczek w celu przetwarzania płatności bankowych online. Więcej informacji na temat opłat za korzystanie z usług można znaleźć pod adresem http://www.inpay.com.

Dostal który take coś podczas próby wypłaty środków,
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Mi się ostatnio rzuciły w oczy kursy.
Gdy jestem niezalogowany to są takie jak w porównywarce, niemniej gdy się zaloguję, to wszystkie spadają w dół. Nie wiem, czy to tylko dla Polaków, czy inni też tak mają. Mocno się zawiodłem.
 
A 185

adikos

Użytkownik
mniejsze kursy po zalogowaniu oznaczają że już cię limitują poprzez większą marżę na kursy aż do 10% (stopniowo) ją podnoszą.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
witam. postawilem dzisiaj na mecze rozgrywane o 20 w la lidze zaklad ze 1 zmiana nastapi w drugiej polowie. lacznie 7 zdarzen za 300zl kurs 43 i wygrana 12900zl w 1xbet. w meczu Bilbao vs Leganes i meczu Real vs Sevilla zmiany nastapily w przerwie meczu i rozliczyli mi to na minus. Wczoraj gralem singla w meczu Espanyol vs Valencia i rowniez zmiana nastapila w przerwie i tam mialem plus. Dodam tylko ze wszystkie mecze powinny mi wejsc i powinni mi rozliczyc kupon jako wygrany. co mam zrobic? Support mi pisze ze zmiana zostala dokonana podczas przerwy i ze dobrze rozliczyli zaklad. Zaklad byl dwudrozny i nie bylo w nim opcji zagrania ze zmiana nastapi w przerwie. z ich regulaminu:
&quot;Ilość żółtych oraz czerwonych kartek, rzutów rożnych, trafień w słupek oraz poprzeczkę wyznacza się według transmisji wideo. Jeżeli transmisja została przerwana lub jej wcale nie było, to wynik żółtych oraz czerwonych kartek, rzutów rożnych bierze się z oficjalnych źródeł informacji. Wszystkie inne dane statystyczne (ofsajdy, faule, zmiany, itd.) biorą się tylko z oficjalnych źródeł informacji. Zmiana zawodnika, dokonana według źródła oficjalnego na 46-j minucie, uważa się za dokonaną w przerwie meczu.&quot;
czym mam jakies szanse na wygranie sporu? gdzie mam to ewentualnie zglosic albo do kogo sie zglosic po porade? dzieki za wszelakie info bo czuje sie mega oszukany..
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Zmiana zawodnika, dokonana według źródła oficjalnego na 46-j minucie, uważa się za dokonaną w przerwie meczu.
To jedno zdanie z regulaminu u mnie budzi podejrzenie, że tego typu zakład to nic innego jak pułapka.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
To jedno zdanie z regulaminu u mnie budzi podejrzenie, że tego typu zakład to nic innego jak pułapka.
na telefonie mialem nie odswiezona strone z tymi typami i jednak byl to zaklad 3-drozny. trzecia opcja byla 1 zmiana nastapi w przerwie. ku*ewski zapis no ale niestety jestem na straconej pozycji.. probowalem sie klocic ze we wszystkich protokolach oficialnych taka zmiana jest zapisywana na druga polowe ale niestety z g*wnianymi zapisami z ich regulaminu nie wygram.
 
dedikas 19

dedikas

Użytkownik
Witam
Metoda Inpay Bank Transfer jest więcej niedostępna w Polsce.Może Pan skorzystać z alternatywnych systemów płatniczych, na przykład Skrill lub Neteller. Pan wtedy musi złożyć minimalny depozyt przez system, który Pan wybierze, obrócić ten minimalny depozyt z kursem 1,1 lub wyżej i wypłacać środki przez ten system płatniczy.

--
Z uszanowaniem,
1xBet
 
thecakeisaspy 1,5K

thecakeisaspy

Użytkownik
Poziom obsługi klienta tego bukmachera to jest dno i 3 metry mułu. Nie dość, że bombardują formułkami kopiuj-wklej i nikt nie raczy się podpisać to jeszcze wmawiają klientowi, że jest idiotą.

Obstawiłem ostatnio mecz Dota 2, w trakcie zawierania zakładów jak byk napisane było, że format meczu to &quot;Best of 3 maps&quot;, chwilę przed meczem okazało się jednak, że format się zmienił na &quot;Best of 5 maps&quot; ale 1xbet nie raczył interweniować poprzez anulowanie zakładów i otworzenie nowych na poprawny format, a zamiast tego po prostu w środku meczu zedytowali istniejące zakłady z &quot;Best of 3&quot; na &quot;Best of 5&quot; i normalnie rozliczyli.

Napisałem do nich w tej sprawie i dostałem odpowiedź, że &quot;format meczy musi Pan sprawdzać samodzielnie&quot; i to nic, że opisują zdarzenie jawnie wprowadzając wszystkich w błąd, a potem sobie zmieniają jak im się rzewnie podoba.

Jeszcze gdyby to była zmiana dotycząca czegoś po &quot;ich stronie&quot; w stylu kursu, sumy, handicapu to bym nie miał się do czego przyczepić bo to ich regulaminy itp ale zmienili fundamentalną rzecz. To tak jak by opisywać, że gra Polska - Niemcy w piłkę nożną i mecz trwa 30 minut, a w rzeczywistości trwa 90 i później tylko zedytować sobie zakłady. Albo lepiej, wystawili by Polska - Niemcy, a okazałoby się, że jednak gra Brazylia zamiast Polski ale zakłady nie zostały anulowane, a jedynie ktoś nam pomajstrował przy kuponie.

Żenada. I najgorsze, że ***** takim zrobisz, bo mają wywalone jajca na takich jak my.
 
A 97

analyst

Użytkownik
Hm, ja osobiście nie mam zastrzeżeń do tego buka. Ostatnio wygrywam ale wypłacam maks 200 zł jednorazowo na Skrill i zero weryfikacji a gram już z miesiąc i mam 11 koła na plusie u nich. Oferta i kursy kozak, póki co nie mam limitu, stawki 500-1000 zł. Jak się czyta tutaj te złe opinie to aż się dziwie ale pewnie traktują każdego indywidualnie. Żadnych bonusów nie brałem i żadnych multi nie robiłem
 
thecakeisaspy 1,5K

thecakeisaspy

Użytkownik
Hm, ja osobiście nie mam zastrzeżeń do tego buka. Ostatnio wygrywam ale wypłacam maks 200 zł jednorazowo na Skrill i zero weryfikacji a gram już z miesiąc i mam 11 koła na plusie u nich. Oferta i kursy kozak, póki co nie mam limitu, stawki 500-1000 zł. Jak się czyta tutaj te złe opinie to aż się dziwie ale pewnie traktują każdego indywidualnie. Żadnych bonusów nie brałem i żadnych multi nie robiłem
Ja też bonusów nie brałem, wypłacam po 1000-2000 bez weryfikacji w parę minut, kursy mogą być, oferta mogłaby być lepsza - ale nawigacja po stronie i wygląd jest tragiczny. Limity na esport bardzo różne, czasami nawet schodzi poniżej 50zł... ale tą akcją to mnie tak zdenerwowali, że spluwam na nich, bo jeszcze z tydzień temu wyłapałem piękny kurs na zdarzenie to mi wyzerowali, bo chyba stwierdzili, że za duży wystawili.. a teraz takie cyrki
 
over-bet 915

over-bet

Użytkownik
kolejne wypłaty: 3000 i 5000 zł po max 10 minutach na skrill... ✅ :)
buk bajka!
pokażcie mi drugiego takiego gdzie wystawią na live spotkania koszykówki do lat 14/15/16/17 lig każdego państwa w europie :-D
 
dedikas 19

dedikas

Użytkownik
Ale mozna wypłacić INstant Internet Banking by citadel wybieram bank transfer i bez prowizji kasa na koncie. To takie nasz przelew24 ale kasa po 24h
 
dedikas 19

dedikas

Użytkownik
kolejne wypłaty: 3000 i 5000 zł po max 10 minutach na skrill... ✅ :)

buk bajka!

pokażcie mi drugiego takiego gdzie wystawią na live spotkania koszykówki do lat 14/15/16/17 lig każdego państwa w europie :-D

Popieram, miałem problemy z wypłata po 10 minutach koles oddzwonil i powiedzial jak mam wypłacic kase innym sposobem i podzialalo,
 
Do góry Bottom