>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

R 67

romeq

Użytkownik
Dlaczego mój komentarz na temat tej pseudo frmy został usunięty? Czyżby administracji nie podoba się, że piszę prawdę o tym krzaku? Jesteście nastawieni tylko na zysk z programów partnerskich. Macie w d***e graczy. Nie macie honoru. Jest tyle porządnych firm, choćby amerykańskich, gdzie można grać. Ludzie, nie rejestrujcie się w tej firmie, oni mają ocenę D-.
To jest tylko jeden malutki poziom wyżej od firm typu otobet - czyli od zwykłych oszustów, którzy okradają Was z wygranych. Chcecie wysyłać dokumenty listownie do Rosji i liczyć na cud, że uda Wam się wypłacić?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 43

tomasz55

Użytkownik
Dlaczego mój komentarz na temat tej pseudo frmy został usunięty? Czyżby administracji nie podoba się, że piszę prawdę o tym krzaku? Jesteście nastawieni tylko na zysk z programów partnerskich. Macie w d***e graczy. Nie macie honoru. Jest tyle porządnych firm, choćby amerykańskich, gdzie można grać. Ludzie, nie rejestrujcie się w tej firmie, oni mają ocenę D-.
To jest tylko jeden malutki poziom wyżej od firm typu otobet - czyli od zwykłych oszustów, którzy okradają Was z wygranych. Chcecie wysyłać dokumenty listownie do Rosji i liczyć na cud, że uda Wam się wypłacić?
W dupie mam ten ranking sbr !1xbet buk jak najbardziej wyplacalny wyplaty szybsze niż w bet365
 
R 67

romeq

Użytkownik
Dla gracza, który notuje regularny zysk grając standardowo powiedzmy single, nie ma żadnego znaczenia czy wypłata jest w czasie rzeczywistym czy trwa 24 godziny. Liczy się wiarygodność firmy, a ta w przypadku tej firmy jest prawie zerowa. Wszystkim powinna się zapalić wielka lampka ostrzegawcza przed wpłacaniem pieniędzy do tej firmy. Ranking nie wziął się z niczego. Poczekaj aż wygrasz naprawdę dużą sumę, wejdzie Ci kupon roku i zacznie się płacz jaka ta firma nie dobra bo zablokowała konto. Nie mam absolutnie żadnego interesu by hejtować tą firmę. Piszę prawdę - to zwykły scam, za jakiś czas się o tym przekonacie.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Opisz swoją historię, buk jest coraz popularniejszy (gdzieś grać trzeba jak poblokowali wielu wiarygodniejszych) i jak widać opinie są podzielone. Od lipca może się okazać że 1xbet pozostanie dla wielu z nas jednym z ostatnich możliwych do grania bez podatku. Dlatego nie bądź taki tajemniczy, jeśli już się udzieliłeś to podziel się swoim doświadczeniem, każde informacje są bardzo cenne.
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Cwane ruskie nastawione są maxymalnie na krojenie kasy.
A dlaczego ? Bo nie zrobisz weryfikacji za wczasu , jak ugrasz z 1000zł to Cie przetrzepią ,że się zdziwisz i obetną kursy , więc lepiej tutaj prezentują się nawet najmniejsze buki. Jak uwalisz sporo to nigdy nie ma weryfikacji. Nigdy tam nie wpadłem ,ale wiem jakie jest ich podejście.
Jest to prawie scam.Bywało że czekało sie 2 msc i wklejali to samo i potem nagle wypłacili.
Stąpanie po cienkim lodzie. Gram tylko tam bo musze jakies ryzyko wliczac chcąc cos zarobic.
Oszukuje się jak i oni oszukują. I to nie jest problem u multikontowców , tylko zwykły kowalski bedzie słał z nimi 20 emaili jak ugra tysiaka a uzależniony od hazardu wtopi 50k i mu nie bedą chcieli zablokować konta na prośbę.
95% komentów negatywnych o nich to prawda a ocena krązy wokół scamu i wogóle mnie to nie dziwi. Jak ktoś za jednym zamachem ugra coś więcej to sztuką będzie to wypłacić.
Ja akurat do takich speców nie należę dlatego mi się z nimi udaje.
Konfiskaty przewaznie przy większych sumach. Na SBR dłuuugggaaa lista.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Dla gracza, który notuje regularny zysk grając standardowo powiedzmy single, nie ma żadnego znaczenia czy wypłata jest w czasie rzeczywistym czy trwa 24 godziny. Liczy się wiarygodność firmy, a ta w przypadku tej firmy jest prawie zerowa.
Bardzo mądre słowa. Widzę tu sporo osób które ponad wszystko uwielbiają w tej firmie to że mają wypłatę w 15minut. I co z tego? Cały budżet masz ulokowany w tym krzaku, że się cieszysz, iż masz kasę w kwadrans? To tylko o tobie świadczy.
Ostatnio podobno wzmożyli swoją &#39;działalność&#39; w korygowaniu kursów: trafisz @8? Obetniemy Ci kurs do @3, bo po co masz nas kroić na kasę, mimo że wystawiliśmy idiotyczną ofertę kursową, bo mamy debili jako oddsmakerów ;)
Także słuszne słowa o tym że ich kapitalna ocena w rankingu SBR nie wzięła się z nikąd. Tak jak wcześniej pisałem; większość chwali, dopóki nie stanie się tym szczęśliwcem w loterii 1x-a pt. &#39;dziś wyruchamy ciebie&#39; ????
 
G 6

gracz7777

Użytkownik
Bardzo mądre słowa. Widzę tu sporo osób które ponad wszystko uwielbiają w tej firmie to że mają wypłatę w 15minut. I co z tego? Cały budżet masz ulokowany w tym krzaku, że się cieszysz, iż masz kasę w kwadrans? To tylko o tobie świadczy.
Ostatnio podobno wzmożyli swoją &#39;działalność&#39; w korygowaniu kursów: trafisz @8? Obetniemy Ci kurs do @3, bo po co masz nas kroić na kasę, mimo że wystawiliśmy idiotyczną ofertę kursową, bo mamy debili jako oddsmakerów ;)
Także słuszne słowa o tym że ich kapitalna ocena w rankingu SBR nie wzięła się z nikąd. Tak jak wcześniej pisałem; większość chwali, dopóki nie stanie się tym szczęśliwcem w loterii 1x-a pt. &#39;dziś wyruchamy ciebie&#39; ????
skoro ten buk dla ciebie to krzak to napisz coś więcej gdzie polecasz grać ?
może mam założyć konto w STS ?
 
G 6

gracz7777

Użytkownik
wstawił bym zrzut ekranu ale nie mogę nie mam napisanych 10 postów
12 maja wypłacałem z tego buka 34tyś PLN wypłata pojawiła się na moim koncie skrill w niecałe 15min także firma jest wypłacalna! gram u tego buka i nigdy nie miałem z nimi problemów. Najbardziej mnie śmieszą Ci którzy mówią, że nie wypłacalny a czytając ich posty mówią tylko o bonusach
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
skoro ten buk dla ciebie to krzak to napisz coś więcej gdzie polecasz grać ?
może mam założyć konto w STS ?
Jak ktoś chce, to potrafi zakombinować i kwietniowe wycofanie zielonego buka nie jest tragedią. Poczytaj posty usera
 
R 67

romeq

Użytkownik
Bardzo wiele osób może grać w bet365. Wystarczy mieć kogoś znajomego w kraju, gdzie bet365 pozwala na grę. Np. w UK. Jeśli masz nowy dowód osobisty, gdzie nie ma adresu to zakładasz konto w banku w Polsce na adres znajomego z kraju, gdzie jest możliwa gra na całorocznym. Bank bez najmniejszego problemu wpisze przy rejestracji konta adres zagraniczny(na starym dowodzie też to powinno spokojnie przejść). Dla banku Twój adres nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Do weryfikacji konta na bet365 dajesz zdjęcie dowodu i wyciąg z banku z adresem zagranicznym. Jeśli będą chcieć zrobić dokładną weryfikację konta - potwierdzenie adresu w postaci listu z kodem, który wyślą na adres zagraniczny to w czym problem? List zostanie wysłany na adres Twojego znajomego, który grzecznie poda Ci ten kod za pomocą sms,fb, itd. Oczywiście na konto w bet365 musisz logować się za pomocą brytyjskiego vpn. Problem z głowy. Jeśli dostaniesz limit na konto na swoje dane, to może kolega pozwoli założyć konto na jego dane, a wtedy korzystasz z bonusu 100% do 400$ i kasujesz prawie 1600 złotych.
NIE REJESTRUJCIE SIĘ I NIE WPŁACAJCIE PIENIĘDZY DO 1XBET.
 
G 0

groszekmarchew

Użytkownik
U mnie również szybkie wyplaty bez żadnych problemów !1xbet to obecnie najlepszy buk na polskim rynku ofertom i kursami miażdży konkurencje
przestan wprowadzac ludzi w blad bo ta firma to scam. nie trzeba daleko szukac, a na jednym z polskich serwisow zajmujacych sie recenzowaniem bukow ma on ocene 0/10 - nie przez przypadek . jesli dobrze poszukacie to znajdziecie setki ludzi, ktorym zaj****i kase. moze i czasem komus wyplaca, ale to jak rosyjska ruletka ...
e/ na SBR maja rating D- co swiadczy o tym, ze sa totalnym gownem
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Marekmateja a zdradź nam prawdę ile jesteś tam na minus ?
To nam wiele pomoże.
Ja pierwsze moje konto ugrałem okolo 2000zł , miałem ciężka weryfikację. Dali mi limity i obcieli kursy. Kase wypłacili. Nigdy nie gram błędów bo staram się nie palić kont.
Jak przegrałeś tam kope siana to nic w tym nadzwyczajnego.
Widziałem gdzies w necie co koleś stracił ponad 50k bo był hazardzista i nie chcieli mu zablokowac konta na jego prośbe.
 
owen930 414

owen930

Użytkownik
Nie podoba mi się jak rozliczają krecze, ostatnio dałem na wygraną Sharapovej, skreczowała w 3 secie (a nawet wygrywała) i kit zakład przegrany :/ a zagrałem grubiej niż zwykle :/
 
plugin 12

plugin

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie dalszej gry w bet365. Romeq piszesz:&quot;zakładasz konto w banku w Polsce na adres znajomego z kraju, gdzie jest możliwa gra na całorocznym... Do weryfikacji konta na Bet365 dajesz zdjęcie dowodu i wyciąg z banku z adresem zagranicznym.&quot;
Znajomego bym znalazł. Interesuje mnie ten wyciąg z banku. Na nim będzie widać - poza adresem (zagranicznym;)) - numer konta zaczynający się od liter PL (IBAN, SWIFT.). Czy taki wyciąg z polskiego banku Bet365 zaakceptuje? No i czy powinny być na takim koncie jakieś transakcje, czy wystarczy pusty? A jeżeli transakcje byłyby konieczne, to robione dla uwiarygodnienia w Anglii?
 
R 67

romeq

Użytkownik
Jeśli dział weryfikacji bet365 nie zaakceptuje wyciągu z polskiego banku z adresem zagranicznym to raczej na pewno będzie wymagał kodu z listu, który trafi na adres znajomego. Gdyby to było mało, to zawsze możesz na dzień wyskoczyć do kolegi i założyć tam konto w banku podając ten sam adres(kolegi). Transakcje jakieś powinny być choćby na małe kwoty, żeby były po prostu. Możesz zapłacić na jakiejś aukcji w innym państwie przelewem za jakąś pierdółke. Jak będą bardzo upierdliwi to będą chcieli porozmawiać telefonicznie z Tobą na numer telefonu z zagranicy. Wtedy telefon będzie musiał odebrać przeszkolony przez Ciebie kolega i po problemie. Powinien wystarczyć skan z polskiego banku, dowód osobisty i kod z listu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 13

kapa3991

Użytkownik
Panowie, wczoraj w nocy postawilem zaklad na Poludniowo Amerykańską piłkę nozna, dzisiaj rano sie obudzilem i patrzę, ze zaklad postawilo mi razy dwa, dwukrotnie pobralo mi stawkę, zaklad byl nietrafiony.
Da rade napisac do nich na czacie, ze dwukrotnie postawiło pieniądze, chociaż kliknalem tylko raz?
 
Do góry Bottom