>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

150$ do PartyPoker

Status
Zamknięty.
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
jesli nigdy nie mialas na tym koncie pieniedzy (depozyt), ani tez nigdy nie dostalas depozytu od jakies strony mozesz bez problemu zalozyc nowe konto.
Zwiazku z tym nie bedzie zadnych nie przyjemnosci, gdyz tamte konto jest traktowane jako play money (dla party poker to tak jak by go nie bylo)
nie musisz nic zamykac, otwierasz nowe, tylko na innym email.
Info sprawdzone, z pierwszej reki (odp. od party) wiec mozesz smialo korzystac z promocji.
Zycze powodzenia.
Pozdrawiam
Dzięki wielkie za info :]
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
mam pytanie, poniewaz wiem ze kase mozemy wyplacic po wyrobieniu 2500 comp points, ale czy mozna wyplacic to co sie ugra ponad te 50$?
 
S 0

strugo14

Użytkownik
kto pomoze mi w rozwiazaniu quizu na pokerstrategy??
moje gg 9111622
śmieszny jesteś, tam masz wszystko napisane, jeśli tego nie przeczytasz, wątpię czy coś ugrasz, szybko stracisz, i co do Twojego podpisu &quot; net jak alkohol powinien byc dozwolony od lat 18&quot; haha, pewnie TY nie masz tych 18-stu skoro prosisz o pomoc w rzeczach które bez problemu mona znaleźć, pozdrawiam
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
śmieszny jesteś, tam masz wszystko napisane, jeśli tego nie przeczytasz, wątpię czy coś ugrasz, szybko stracisz, i co do Twojego podpisu &quot; net jak alkohol powinien byc dozwolony od lat 18&quot; haha, pewnie TY nie masz tych 18-stu skoro prosisz o pomoc w rzeczach które bez problemu mona znaleźć, pozdrawiam
nie wiem czy zauwazyles ale odpowiedziales na posta napisanego 20-10-2007, 09:34
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
mam jeszcze pytanie jaka jest minimalna wyplata z titan poker na moneybookers aha (bo jest potrzebny depozyt przed wyplatą) i jesli ugram np 10$ ponad te 50$ bonusu to czy moge wplacic depozyt minimalny i potem zaraz ten depozyt z ugraną nadwyzką od razu wyplacic?
 
K 18

klakson

Użytkownik
Jutro Koncze 18 Lat i zapisuje sie do tej promocji. Jesli ktos chce zebym sie zapisał pod jego refflik to niech napisze do mnie PW !! ZA TO CHCIALBYM POMOC W QUIZIE
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Jezeli mnie prosza o skan dokumentów to mam im wysłac te dane z partypoker czy z pokerstrategy ??
A czy to ma znaczenie? Przeciez i tu i tu wpisujesz te same dane, chyba ze po rejestraci na PartyPoker zmienilo Ci sie nazwisko :O
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Dzien dobry,
prosimy o to, zeby pisac E-maily do nas po angielsku, niemiecku albo po
rosyjsku.
Prosze nam podac termin, kiedy mozemy do ciebie zadzwonic, zeby
sprawdzic, czy jestes ta osoba, ktora jest u nas zarejestrowana. Tez ten
E-mail prosze napisac po angielsku, niemiecku albo po rosyjsku.
DOSTAłEM TAKIE COS ?? CZEMU TAK NAPISALI
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
A jak myślisz?
Chcą Cię sprawdzić i tyle, z resztą nie dziwie się. Przecież zmieniły Ci się dane od czasu rejestracji na PS, do rejestracji na PP.
Poza tym, chyba nie pisałeś maila po polsku?
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
No ale pierwszy raz napisali mi maila po polsku w ktorym napisali ze chca skana dowodu to im przesłaem.(meila po polsku pisałem!) To po co teraz mi pisza ze mam im po polsku nie pisac? ok napisze im zeby zadzwonili i tyle.
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
Ja za quiz wybrałem 50$ do PokerStars. I mam pytanie czy tu są takie same warunki z wypłatą kasy jak w PartyPoker? tzn chodzi mi o ugranie odpowiedniej ilości pktów do wypłaty
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom