>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

150$ do PartyPoker

Status
Zamknięty.
B 0

bunia

Użytkownik
No ja niestety dzisiaj nie zaliczyłem tego quizu, dlatego też mam pytanie, czy byłby ktoś jutro w stanie mi pomóc? ???? Jeśli tak to proszę o kontakt na gg 4283382, test będę mógł wypełniać jutro o tej porze najwcześniej, jestem w domu do godziny 21.30, potem ide do pracy, także jak by ktoś miał czasu trochę między 13 a 21.30.... bardzo bym prosił o pomoc ????
 
B 0

bunia

Użytkownik
Panowie mam znowu problem, jestem już po przejściu quizu, wysłałem do poker strategy zdjęcia mojego dowodu, ale nie odpisali mi nic na ich temat, jak myślicie, będzie spoko? Bo robilem je moim telefonem i maja niską rozdzielczość 640 x 480 czy jakoś tak ale jak dla mnie to co potrzeba widać, czyli dane które im podałem, no i teraz tak, mam konto na party poker, i ono niby obowiązuje na całe PARTY GAMES, ale w momęcie jak wchodze na strone Party bets wyskakuje mi błąd logowania, no i nie rozumiem co jest nie tak... Czy musze założyć osobno? Czy coś innego się dzieje, bo oprócz gry w poksa chciałbym też troche tam stawiać

Oto jaki wyskakuje komunikat:

Wystąpił błąd podczas logowania!
The money in your account is part of a promotion that you have been offered. The rules of the promotion will tell you how you can withdraw this balance. To create a real money account and/or make a deposit please click here and continue to PartyCashier.

rozumiem że nie zaloguje sie tam dopuki nie dostane kasy przynajmniej tej z bonusu? Czy musze coś wpłacić, albo po jakimś obrocie na pokerze dopiero moge stawiać? Bo ktoś tu pisał wcześniej że też stawiał...

POMOCY z góry dzięki
 
S 11

support75

Użytkownik
obecnie masz konto play money wiec nie jestes wstanie logowac sie np do party bets gdy wplacisz swoja kase badz dostaniesz ja od pokerstrategy wtedy bedziesz wstanie logowac sie na wszystkie konta Party Games...
 
B 0

bunia

Użytkownik
Panowie powiedzcie mi o co chodzi poniewaz dostalem wiadomosc na poker strategy o treści

Accountname:

Hello

please ignore the email you just received from us.
We weren&#39;t able to transfer your $50, because you either did not register at the Cashier or you did not validate your e-mail at PartyPoker. But you can change that quickly.

Register at the Cashier:
To do this, click on &quot;Cashier&quot;-&gt;&quot;Deposit&quot; in the menu
and fill out the form. It is important that you enter the correct data
to get the $150. After confirming your data, a browser window with
different methods of payment will open. You can simply close this
window without changing anything in it.

Validate e-mail:
You got an e-mail from PartyPoker with a Code. Open the PartyPoker Software. Go to &quot;My Account&quot;, select &quot;Validate/Change E-Mail&quot;. Here you have to enter the code, or you can request another code, in case you lost the mail from PartyPoker.

After doing so, please just answer this ticket so we know that we can transfar your $50 now.

Best regards,
pure


natomiast na maila dostałem coś takiego...

Witaj ,

jeszcze raz gratulujemy zdanego quizu! Posiadasz teraz status brązowy na PokerStrategy! Właśnie przelaliśmy 50$ na twoje konto PartyPoker:

Kolejne $100 otrzymasz po ugraniu 800 PartyPoints. Te 150$ jest prezentem od nas i jednocześnie twoim kapitałem startowym. We własnym interesie powinieneś troskliwie postępować z tymi pieniędzmi. Masz teraz jedyną szansę zbudowania majątku pokerowego bez wpłacania własnych pieniędzy.

Poza tym masz od zaraz dostęp do naszych strategii w sekcji brąz! Przy pomocy umieszczonych tam artykułów możesz nadal rozwijać swoją wiedzę pokerową. To pomoże Ci zostać lepszym pokerzystą. Gdy tylko uzyskasz 100 PartyPoints, otrzymujesz dostęp do naszej sekcji srebro.

Jeśli będziesz ściśle przestrzegał zasad zarządzania kapitałem jest nieomal niemożliwe abyś zbankrutował. Rozpoczynasz swoją karierę pokerową prawdziwymi pieniędzmi czyli na stołach dla początkujących. Jeśli przeczytałeś dokładnie sekcję dla początkujących, nie powinno być problemów ze słabymi graczami na tym poziomie. Potem powoli na pewno opanujesz coraz wyższe etapy.

Dalsze kształcenie teoretyczne nie może się oczywiście zakończyć wobec takiej praktyki. Polecamy aktywny udział w dyskusjach na forach, przesyłanie przykładowych układów kart i w końcu udział w szkoleniach na żywo. Przede wszystkim powinieneś wykorzystywać twój dostęp do strategii w sekcji brąz i dalej kształcić się tam.

Na poziomie dla początkujących na Partypoker możesz przebywać tylko 45 dni. W ciągu tych 90 dni nie powinieneś mieć żadnych problemów z ugraniem 800 PartyPoints, dzięki którym otrzymasz drugą część bonusu ($100).

Zacznij więc na najmniejszych limitach grać o prawdziwe pieniądze. Jeśli jesteś zadowolony z PokerStrategy, powinieneś skorzystać z naszej akcji „Powiedz przyjacielowi? – za każdego zwerbowanego użytkownika dostajesz 100$ bonusu!

Życzymy ci przyjemnej gry i wielu sukcesów w awansowaniu do kolejnych limitów!


co wydaje mi się że jedno z 2 się wyklucza, co mogę teraz zrobić? pomóżcie ???? przepraszam za moje pytania ale nie mialem takiej sytuacji jeszcze nigdy.
 
K 0

krystekpl

Użytkownik
mam podobny problem....dostalem tego samego maila i niechca mi wyslac kasy bo niby mam konto na play maney a zrobilem cala weryfikacje.Bunia napisz jak dostaniesz kase....lub jakąś informacje
 
B 0

bunia

Użytkownik
Nie wiem czy kogoś to interesuje, sprawa się wyjaśniła tak mi jak i Krystkowi, także wszystko OKy, mamy czekać na kase na koncie.

Ja mam jeszcze jedno pytanie, bo do wypłacenia potrzebne jest HR, ja miałem na koncie nie wiem skąd na dzien dobry 7 $ i troche pograłem na real money, czy te HR które zdobyłem liczą się do tej wypłaty czy nie? A także gdzie moge sprawdzić liczbę HR.
 
volky 0

volky

Użytkownik
Mam problem z tym Quizem.
Cholera już 4 razy nie trafiłem. ile można mieć nie prawidłowych odpowiedzi ??
Z tym poradnikiem robiłem i szok
na tej stronce z odpowiedziami wszystkich nie ma. Właściwie to jest tylko 1/3 pytań
jak nie zdam 5 raz to co ? cała promocja przepada ?
 
volky 0

volky

Użytkownik
Ok udało się ????
Polecam do Quizu pomoc jeszcze ze stronki
http://www.yourbet.pl/forum/topics30/pokerstrategy-vt455.htm

Trzeba bardzo uważnie te pytania czytać. Trochę podchwytliwe.
Jak dają coś z tabeli to trzeba przeanalizować. Najlepiej na kartce rozpisać i sprawdzić z 2 razy.
jak np (10 A s) raise/raise 1 wychodzi z tabeli 1 podbił drugi sprawdził ..... i co teraz
w tekscie doczytałem wkońcu że call. Wiedziałem od początku bo tak bym zrobił bez tabeli ale jak trzymać się zasad to trzymać. ????
 
B 0

bunia

Użytkownik
Wszystko ok , wlasnie dostalem kase na konto, dzieki za info o tej promocji ????

Pytanie:

Czy te Party Pointsy to jest Hr?
 
P 0

ppawell

Użytkownik
Help
pomocy ...

NIgdy nie gralem w pokera i nie moge sobie poradzic z tym testem.

3 proba i dupa

Zyczliwych prosze o pomoc...

MOj GG 5479866

POzd
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Re: Help
pomocy ...

NIgdy nie gralem w pokera i nie moge sobie poradzic z tym testem.

3 proba i dupa

Zyczliwych prosze o pomoc...

MOj GG 5479866

POzd
Przecież masz tam wszystko ladnie opisane, podaczes quizu mozna kozystac z kursu. Raz to przeczytasz i nie powinienieś mieśc problemu z wiekszoscia pytan, co do reszty zawsze mozna sobie przypomniec.
 
afrance 0

afrance

Użytkownik
Witam mam pytanko ! Czy ktos z forum dostal 50$ do Titan Poker od PokerStrategy??? Juz dostalem na Party poker 50$ ale na Titan jeszcze nie. Na stronie PokerStrategy jest aktywowany mój bonus??? Prosze o pomoc!!
 
K 84

kpk25

Użytkownik
Ja sie zapisalem i proboje rozwiazac quiz ???? Juz 2 razy mi sie nie udalo:/ Teraz chce uruchomic 3 raz a tu pisze: Tymczasowo nie masz dostępu do naszego quizu. Spróbuj ponownie 10.08.09:17:36 PM o godz. 21:17 (GMT). To juz chyba minął ten czas i dalej to samo ;/ Pomocy!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom