>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

150$ do PartyPoker

Status
Zamknięty.
iron77 2

iron77

Użytkownik
wyplacal ktos te pieniadze bez rozgrywania tych 5000 rh w pokera??
niestety , ale musisz ugrać!! ale pamiętaj że możesz się przez ten czas wiele nauczyć, więc opłaca Ci się powoli, powoli ale ugrać to uczciwie ????

Da sie w partypoker wysylac pieniadze z jednego konta na drugie ?
Tak.

To chce ktos kupic 40euro na partypoker ?
musisz miec min $100 na koncie, aby wysłać komuś kase (min. wysyłka wynosi $50)
 
maverik 0

maverik

Użytkownik
Wasze posty nie sa takie znowu nowe wiec pytam czy to nadal aktualne to 150$, gdzie moge wiecej o tym poczytac bo na prtypoker.com nie potrafie tego odnalezc, tylko bez wysmiewania prosze ;-)
 
I 0

imek744

Użytkownik
Jestem tu nowy więc witam wszystkich (chociaż nie do końca bo czytam już długo :p)

Mam pytanie jak dokładnie wygląda rozmowa po zażądaniu wypłaty?
Jakie oni zadają pytania? Musiałbym się przygotować bo konto jest na moją mamę...
pozdROWienia
Pytają o: imię i nazwisko, adres , data urodzenia,kwota wypłaty, metodda wypłaty i chyba tyle jesli się nie myle
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Dzięki wielkie a mam jeszcze jedno pytanie czy po zdobyciu 5000rh i otrzymaniu dodatkowych 100$ trzeba je jeszcze obracać czy można zaraz wypłacić?
pozdROWienia
jak zdobęzdiesz 5000 rh to możesz wyplacac;)
 
lowcag 0

lowcag

Użytkownik
Quiz No-Limit zaliczony za 1 razem ????
Wystarczy przeczytać 1-2 razy wszystkie te artykuły i banał ????

EDIT:
3h temu pisałem że quiz zaliczony... a teraz właśnie dostałem 50$ na konto ???? zaczynamy grać ???? bo kasa błyskawicznie dodana
 
B 0

bielmen

Użytkownik
Ugrałem te 5000 rh. ???? Mam pytanko czy ktoś z was wypłacał pieniądze na konto w MBanku? Jeśli tak to prosze dokładnie napisać jak to zrobić. Z góry dziękuję.
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Ugrałem te 5000 rh. ???? Mam pytanko czy ktoś z was wypłacał pieniądze na konto w MBanku? Jeśli tak to prosze dokładnie napisać jak to zrobić. Z góry dziękuję.
Gratulacje ????

wchodzisz do Cashier -&gt; Cash Out -&gt; Wire Transfer

Za wypłatę prosto na konto bankowe Party pobierze opłatę $10


*Amount : ile chcesz wyplacic
Bank Account Currency : chyba musi zostać USD
*Bank Name : nazwa banku, w przypadku mBanku to bedzie chyba BRE Bank
*Bank/Branch Address : adres gł. oddziału banku. Ja w Inteligo, aby się dowiedzieć jaki on jest, musiałem dzownić na infolinie
*Your Account Number : numer konta
*Swift Code : swift code mbanku, o ile sie nie myle to BREXPLPWMUL
Comments : można zostawić puste

Intermediary Bank Details najlepiej wybrać Non-Required , a pola na dole zostawić puste

Dodatkowo możesz spodziewać się, że Party zadzwoni do Ciebie na numer jaki podałeś w danych konta zanim wypłaci kase i poprosi o potwierdzenie Twoich danych, mogą też się pytać ile kasy wypłacałeś i jaką metodą

Jakbyś miał jakieś pytania to pisz

Pozdr
 
B 0

bielmen

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie. Jeżeli by do mnie dzwonili z potwierdzeniem wypłaty to czy może moja żona rozmawiać z nimi, bo ja nie bardzo znam angielski.
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
pisz bez polskich znakow. Nie wiem jak bedzie z ta weryfiakcja, ale jezeli Twoja zona wsjo im wyjaśni to chyba nie powinni robic problemow
 
B 0

bielmen

Użytkownik
Otrzymałem takiego emaila od pay-pro czy ktoś może mi to przetłumaczyć. Z góry dziękuję.

All cash outs must first be &quot;approved&quot; by our internal review team (to
ensure fairness) before they are processed by our redeems department, this is why
the current status of your request reads &quot;Pending Approval&quot;. The review
normally takes 24-48 hours. However, this process is faster for players who have
completed and returned the Preferred Player Application with supporting
documents (available at http://www.pay-pro.com/preferred_member.html).

You can check the status of your cash out anytime by selecting &#39;Cashier&#39;
from the Lobby, then &#39;Cash Out History&#39; .

Checks will only be mailed or couriered to your registered address. To
change your mailing address for future cash outs, please login to the PartyAcount
and click &quot;My Account&quot; followed by &quot;Update Personal Info&quot;.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom