>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

150$ do PartyPoker

Status
Zamknięty.
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jak wam idzie gra w tym pokerroomie? Ile pozostało wam jeszcze raked hand do ugrania i ile już macie kasy?
mi z 500 zostało 64 raked hand i potem do odebrania 25$ a na koncie mam 0.26$ udziubie jeszcze 0.24$ na freerolle i ugram te jeb...e punkty :grin:
 
amigo 0

amigo

Użytkownik
Jak wam idzie gra w tym pokerroomie? Ile pozostało wam jeszcze raked hand do ugrania i ile już macie kasy?
mi z 500 zostało 64 raked hand i potem do odebrania 25$ a na koncie mam 0.26$ udziubie jeszcze 0.24$ na freerolle i ugram te jeb...e punkty :grin:
hm??
o ile mi wiadomo, to aby dostać dodatkowe 100$ trzeba rozegrać 5000 a nie 500 raked hands
dodakowo za 2500 party points można wymienić na 25$

To niby z jakiej okzji masz do wzięcia 25 dolców&gt;?
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jak wam idzie gra w tym pokerroomie? Ile pozostało wam jeszcze raked hand do ugrania i ile już macie kasy?
mi z 500 zostało 64 raked hand i potem do odebrania 25$ a na koncie mam 0.26$ udziubie jeszcze 0.24$ na freerolle i ugram te jeb...e punkty :grin:
hm??
o ile mi wiadomo, to aby dostać dodatkowe 100$ trzeba rozegrać 5000 a nie 500 raked hands
dodakowo za 2500 party points można wymienić na 25$

To niby z jakiej okzji masz do wzięcia 25 dolców&gt;?

Tak jak wyżej napisane..wcześniejsza promocja

a z tego co wiem to punkty można już wymieniać od 100=1$....ale nie wiem na 100%

 
O 0

orez18

Użytkownik
Dostalem mejla ze kasa przyznana loguje sie i nie moge sie zalogowac wyslalem im mejla to mi napisali:

We would like to inform you that your account is put on temporary hold
as we need to verify the details registered on your account.

This is a standard security procedure we follow to ensure that the
details registered on the account are yours and that no one else is
using your information on the Internet.

We tried to call you but were unable to reach you.

Please call us from the phone number registered on the account. Once we
speak with you, your account will be marked validated. You can call us
at the numbers given below 24 hours a day, 7 days a week. It is never
too early or too late to call us!

If you prefer that we contact you, please reply to this email with a
phone number and convenient time for us to call and we will do so at the
earliest.

Czyli ze co????
 
A 0

adrian1

Użytkownik
chcą żebyś potwierdził ze konto jest na ciebie
We tried to call you but were unable to reach you.
dzwonili do ciebie ale sie nie dodzwonili :mrgreen:
Please call us from the phone number registered on the account
zadzwon do nich z numeru który podałeś przy rejestracji
If you prefer that we contact you, please reply to this email with a
phone number and convenient time for us to call and we will do so at the
earliest.
jezeli nie chcesz marnować kasy na dzwonienie do nich wyślij im maila a oni zadzwonią do ciebie jak najszybciej ????
 
R 0

rafioso

Użytkownik
Mi udało się bez problemu zdać ten quiz, wystarczy dobrze przeczytać strategie dla początkujących i nie powinno być problemu. Czekam na 50$.
 
D 0

denas

Użytkownik
Uwaga!
KAzdy kto zarejestruje sie na http://www.pokerstrategy.org.uk ,podajac nick dangorka jako nick osoby polecajacej przy rejestracji,po zdaniu quizu i otrzymaniu 50$ od pokerstrategy,otrzyma ode mnie:

po ugraniu 5Partypoints: 20zł
po ugraniu 100Partypoints: 30zł

Pieniadze przeleję na konto moneybookers.

a wiec oprocz kasy od pokerstrategy,otrzymujesz kase ode mnie,juz w zlotowkach,i prosto na twoje konto moneybookers!
 
O 0

orez18

Użytkownik
Mam problem.Zalozylem konto w niedziele,w poniedzialek wieczorem zdałem quiz.Wysłąlem skan dowodu tak jak chcieli i kasy nie mam na koncie dalej.Mało tego.Nie moge sie zalogowac na pokerstrategy.Gdy loguje sie z moim nickime pisze:&quot;Nieprawidłowy login. Konto nie zostało jeszcze otwarte&quot;.Wysłalem wczoraj 2 mejle dzisiaj tez i narazie nie ma zadnej odp.Co mam zrobic??
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Mam problem.Zalozylem konto w niedziele,w poniedzialek wieczorem zdałem quiz.Wysłąlem skan dowodu tak jak chcieli i kasy nie mam na koncie dalej.Mało tego.Nie moge sie zalogowac na pokerstrategy.Gdy loguje sie z moim nickime pisze:&quot;Nieprawidłowy login. Konto nie zostało jeszcze otwarte&quot;.Wysłalem wczoraj 2 mejle dzisiaj tez i narazie nie ma zadnej odp.Co mam zrobic??
Może dlatego że już kiedyś dostałeś kase od Liquid Poker ? :zoltakartka:
 
O 0

orez18

Użytkownik
Koles po pierwsze to ty mnie nie obrazaj( a ja gratuluje twoich rodzicom fajnego dzieciaka)
Nie zamierzam wdawac sie z toba w zadna dyskusje bo to i tak nie ma sensu
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Mam problem.Zalozylem konto w niedziele,w poniedzialek wieczorem zdałem quiz.Wysłąlem skan dowodu tak jak chcieli i kasy nie mam na koncie dalej.Mało tego.Nie moge sie zalogowac na pokerstrategy.Gdy loguje sie z moim nickime pisze:&quot;Nieprawidłowy login. Konto nie zostało jeszcze otwarte&quot;.Wysłalem wczoraj 2 mejle dzisiaj tez i narazie nie ma zadnej odp.Co mam zrobic??
Odnośnie tematu, to gwarantuję że ani się już nie zalogujesz na konto, ani nie dostaniesz kasy.

Pozdrawiam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom