>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

150$ do PartyPoker

Status
Zamknięty.
O 0

orez18

Użytkownik
Dz za odp.

Gratulujemy zdania naszego quizu, czym udowodniłeś, że poznałeś nasze szkolenia z sekcji dla początkujących. ble ble ble...

Czyli że zdalem i kase przyslączy dopiero system to sprawdzi i może przyslą a moze nie?
 
O 0

orez18

Użytkownik
mam 2 pytana:
1.Jest tu jeszcze ktos taki głupi jaj ja?? xD(zapomnailem hasła na partypoker, a zeby bylo jeszcze smieszniej to przyznali mi juz kase)
2.Daje tam ze zapomnialem haslo podaje mejla imie , nazwisko.Na mejla przychodzi link wchodze w niego wpisuje nowe hasło strona sie ładuje i pisze ze błąd serwera:/...
Mógłby ktos sprawdzic czy błąd jest u nich czy moze u mnie sie cos zjeba*o??
 
amigo 0

amigo

Użytkownik
Strategia Shortstack pre-flop: Trzymasz AQo w Middle Position. Przed tobą gracz z Early Position podbił. Kolejny gracz to podbicie sprawdził. Pozostali gracze spasowali. Co robisz?

--------------------------------------------------------------------------------

Podbijam o trzykrotność pierwszego podbicia.
Pasuje.
Podbijam o czterokrotność pierwszego podbicia


Proszę o szybką pomoc....
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Moze mi ktos pomoc w rozwiazaniu tego Quizu zebym znowu nie oblal !! Prosze ????
odezwij sie do mnie na gg co bede mogl to pomoge (ale tak czy inaczej wydaje mi sieze jakbys przeczytal te artykuly zamieszczone na temat konkretnej strategii na pokerstyrategy to nie powinines miec problemu z quizem ???? )
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
Witam

mam taki problem z tym kasynem ale chodzi o inna promocje ktora jest na PokerStrategy.org.uk dostaje sie 50$ jezeli zaliczy sie quiz.Ja ten QUIZ zaliczylem i mialem czekac 48 h na te 50$ na konto,minelo juz 52 h a tej kasy na dal nie ma napisalem do supportu ale mi odpisali ze nie mogą mi odpowiedziec w tym języku abym napisał w angielskim lub niemieckim

wiec prosze kogos kto pisze biegle po angielsku zeby opisal sytuacje ze po 48h pieniedzy dalej nie ma... z góry thx
 
O 0

orez18

Użytkownik
Strategia Shortstack pre-flop: Trzymasz 99 w Late Position i podbiłeś na 0.40$. Za tobą gracz podbił na 1,50$. Twój stack wynosi jeszcze 1,80$. Co robisz?

--------------------------------------------------------------------------------

Pasuje.
Sprawdzam podbicie przeciwnika.
Wchodzę All-In.

pilne !!plis
 
D 13

drizzd91

Użytkownik
Witam

mam taki problem z tym kasynem ale chodzi o inna promocje ktora jest na PokerStrategy.org.uk dostaje sie 50$ jezeli zaliczy sie quiz.Ja ten QUIZ zaliczylem i mialem czekac 48 h na te 50$ na konto,minelo juz 52 h a tej kasy na dal nie ma napisalem do supportu ale mi odpisali ze nie mogą mi odpowiedziec w tym języku abym napisał w angielskim lub niemieckim

wiec prosze kogos kto pisze biegle po angielsku zeby opisal sytuacje ze po 48h pieniedzy dalej nie ma... z góry thx
Ja mam taki sam problem jak kolega. U mnie nawet chcieli aby im wysłał jakiś rachunek z widocznym moim adresem [zrobiłem to] i kasy po 48 godzinach nie ma :/
 
K 18

klakson

Użytkownik
Gratulujemy zdania naszego quizu, czym udowodniłeś, że poznałeś nasze szkolenia z sekcji dla początkujących. Jesteś teraz dobrze przygotowany do startu w PartyPoker. 50$ swojego kapitału startowego powinieneś otrzymać na twoje konto na PartyPoker nie później niż za 48 godzin.

Po 5000 raked hands (czyli ok 10000 rozdań) dostaniesz kolejne 100$, trwa to ok 3-4 tygodnie. Z naszym wykształceniem, twoją ambicją i cierpliwością nie powinno to być trudne.


WRESZCIE ZDAŁEM JEJEJE :p
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jak jest w tym PartyPoker jeżeli zostało mi 64 rakedhands a po ich ugraniu dostane kolejne 25$ z promocji to po ilu obrotach moge je wypłacić????
 
R 0

radk

Użytkownik
witam mam pytanie, dostałem kase na party te 50$ i czy odrazu moge je wypłacic czy musze przynajmniej raz je postawićw zakładach? Lub kilka razy zagrac w pokera?prosze o pomoc
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom