>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

150$ do PartyPoker

Status
Zamknięty.
R 0

renton

Użytkownik
przecierz żadnego reflinka itp. nie daje to czemu i na czym ma zarobić??
Zarabia, ale to nie istotne dla mnie. Tylko nie lubie jak ktos ciagle pisze ze to jest gorsze a tamto nie. Dlka niego to jest konkurencja i nie powinien wypowiadac sie czy ta promocja czy ta jest lepsza! BO nie jest obiektywny. Ty oczywiscie mozesz to stwierdzic ale nie On. To tyle
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
przecierz żadnego reflinka itp. nie daje to czemu i na czym ma zarobić??
Zarabia, ale to nie istotne dla mnie. Tylko nie lubie jak ktos ciagle pisze ze to jest gorsze a tamto nie. Dlka niego to jest konkurencja i nie powinien wypowiadac sie czy ta promocja czy ta jest lepsza! BO nie jest obiektywny. Ty oczywiscie mozesz to stwierdzic ale nie On. To tyle
hmm. Podaj mi więc OBIEKTYWNIE czemu PokerStrategy jest lepsze od Liquida.
Ja widze to tak, powiedz mi gdzie NIEOBIEKTYWNIE rozumuje:



wynika z tego że PokerStrategy niby oferuje 50% więcej kasy od Liquida, w zamian rządając 4000% więcej grania. Z matematycznego punktu widzenia Liquid jest więc 80 razy lepszy od PokerStrategy ????
Liquid nie wymaga równiż żadnych Quizów!
Pisałeś że wypłaciłeś przed 5000 rh, jak już mówiłem to złamanie zasad poczytaj sobie regualamin PokerStrategy. I gdzie ta nieobiektywność ????
 
R 0

renton

Użytkownik
Pisałeś że wypłaciłeś przed 5000 rh, jak już mówiłem to złamanie zasad poczytaj sobie regualamin PokerStrategy. I gdzie ta nieobiektywność ????
To nie ja pisałem ze wypłaciłem!!
Dodajmy ze bonus 25$ jst do kasyna a nie na poker, i przyjmujac Twoje rozumowanie ze kazdy tylko zapisuje sie zeby jak najszybciej wypłacic to moze i masz racje, a jezeli ktos lubi gre w pokera i jest dobry w tym to spokojnie ugra te 5000 rh i bedzie miał 150$. dla niektórych to nie jest problem wiec nie widze tu niczego aby uwazac ze Liquid jest lepszy. a jeżeli mowisz ze problemem jest quiz, to tak samo mozna powiedziec ze w Liquid problemem jest posiadanie tel stacjonarnego. Podsumowujac wszystko do kupy, to ta rozmowa jest do dupy! i tak każdy zrobi jak uwąza.

Ale prawda jest taka ze gryzie Cie to ze niektórzy nie korzystaja z Twojej stronki przy rejestracji i próbujesz uwydatnic to że Liquid jest lepszy. Dla mnie koniec tematu.
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
To nie ja pisałem ze wypłaciłem!!
sorry moja wielka pomyłka!!!

jezeli ktos lubi gre w pokera i jest dobry w tym to spokojnie ugra te 5000 rh i bedzie miał 150$
może i spokojnie, ale na pewno nie szybko, zajmnie to około 3 tygodni, chyba żeby grać całymi dniami

a jeżeli mowisz ze problemem jest quiz, to tak samo mozna powiedziec ze w Liquid problemem jest posiadanie tel stacjonarnego
niby tak, ale jak już ktoś ma stacjonarny to wpisuje nr i po 10 sek ma kod, a z quizem jest czekanie. zawsze można na czyiś domowy sie zarejestrowac

próbujesz uwydatnic to że Liquid jest lepszy.
dla zdecydowanej większości osob odwiedzających to forum Liquid jest lepszą opcją.. nie probuje uwydatnić, a robię to ;)
 
R 0

renton

Użytkownik
dla zdecydowanej większości osob odwiedzających to forum Liquid jest lepszą opcją.. nie probuje uwydatnić, a robię to
Mówisz juz głosem ludu?? :mrgreen:
Ja nie mam ani w tym ani w tym żadnego zysku, tylko czasami denerwuje mnie to ze wkółko i w wiekszosci postów w tym temacie piszesz że liquid jest lepszy. Masz swój temat i nie powinienes robic w gacie przed konkurencja. Tym bardziej że jest sporo osób które korzysta z promcji na Twojej stronie. Zachwalaj promocje z Liquida ale w temacie z Liquidem. Tu jest temat o PokerStrategy.
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
no ok, co trzeba na temat PoekrStrategy już tu napisałem wiec nie będe wiecej nikogo przekonywał. Niech każdy sam zobaczy co jest dla niego lepsze i doknona wyboru
 
afrance 0

afrance

Użytkownik
[glow=red:b681100809]witam
wiecie moze gdzie mozna sprawdzic ilosc rozegranych parii. Dostałem od pokerstrategy 50$ i chce rozegrac 5000 parii mam na to 45 dni. Chcialbym rozegrac te wszystkie partie ale nie wiem czy zdaze. Czy turnieje freeroll sie do tego licza???.
[/glow:b681100809]
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
[glow=red:a365edaf06]witam
wiecie moze gdzie mozna sprawdzic ilosc rozegranych parii. Dostałem od pokerstrategy 50$ i chce rozegrac 5000 parii mam na to 45 dni. Chcialbym rozegrac te wszystkie partie ale nie wiem czy zdaze. Czy turnieje freeroll sie do tego licza???.
[/glow:a365edaf06]
nie;) chodzi o gry na prawdziwe pieniadze (nie trunieje),kazda z pulą przynjamniej 1$
 
I 0

incomer

Użytkownik
Mam pytanko co do tego partypoker i promocji z pokerstrategy.
Jaka jest wymagana ilość rąk do wypłaty?[nie do przyznania bonusu+ 100$]
Z tego co slyszałem to podobno 200rh, ale chcialbym sie upewnić.
 
I 0

incomer

Użytkownik
Ok to jeszcze raz ja, przejrzałem ten topic i z tego co zrozumialem partypoker pluje sie jesli miales zalozone konto w liquidpoker?

Czy sa w związku z tym jakies problemy z wypłata kasy?
niestety konto na lp mam , czy wobec tego wypłata nie jest mozliwa?
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Ok to jeszcze raz ja, przejrzałem ten topic i z tego co zrozumialem partypoker pluje sie jesli miales zalozone konto w liquidpoker?

Czy sa w związku z tym jakies problemy z wypłata kasy?
niestety konto na lp mam , czy wobec tego wypłata nie jest mozliwa?
Nie ma problemow
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
czesc
a ja mam problem z quizem.
Jakies pytania strasznie dziwne
Prosilbym o skontaktowanie sie na gg 7945472 aby mi pomoc z rozwiazaniem.
Z gory thx i czekam.
Czesto siedze na niewidoku
 
V 0

viktor11

Użytkownik
siemka ja też!;/
mam stronkę ze 107 odpowiedziami, ale większość pytań jakie mi się trafiło tam nie było..
Pomoże kto??
4500744
PLS;)
edit: a wogóle to jak się ma tą kasę to ile trzeba rozegrać rh aby wypłacić??
 
Z 0

zicoo

Użytkownik
wszystko ladnie pieknie tylko teraz jest problem:
ile trzeba rozegrac rh by wyplacic to 50$, nie zależy mi na tym pozostałym 100 $
 
S 11

support75

Użytkownik
Regulaminowo 15 RH, bo jak dostajesz pieniadze po przez przelew &quot;inter....&quot; musisz rozegrac 30% RH od otrzymanej sumy.
Ale mile widziane bylo by zagranie np 50 itp.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom