>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

150$ do PartyPoker

Status
Zamknięty.
K 84

kpk25

Użytkownik
A czy jest taka mozliwosc zebym ja dal komus dane do konta i on mi przeszedl ten quiz czy zablokuja obydwa konta? Juz 4 raz nie zdalem ;/
 
R 0

renton

Użytkownik
A czy jest taka mozliwosc zebym ja dal komus dane do konta i on mi przeszedl ten quiz czy zablokuja obydwa konta? Juz 4 raz nie zdalem ;/
moge Ci podpowiedziec gdzie sa gotowe odpowiedzi, tyle ze odezwij sie na GG bo nie chce reklamowac innego forum
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
u mnie dziwna sprawa, rozwiazałem quiz, nastepnie napisali mi, zebym wyslal im dowod wiec i tak zrobiłem... pozniej napisali mi, żebym napisał im kiedy moga zadzwonic z weryfikacja danych, no to napsiałem im rano dzisiaj, zeby zadzwonili 14-15 i nie zadzwonili... hmm nie wiem co poradzic ???? :mrgreen:
 
B 0

blyskk

Użytkownik
witam, moglby mi ktos rzeczowo odpowiedziec na te pytania

1. co musze zrobic aby wyplacic 50$? rozegrac 5000 rh? a jesli nie chce otrzymac dodatkowego bonusu w postaci kolejnych 100$ mam jakas mozliwosc wyplaty wczesniej, np po rozegraniu mniejszej ilosci rh?

2. czy moge grac tez na zakladach?
 
M 0

matura0007

Użytkownik
Dobra promocja to wypada podbić temat aby inni sie zainteresowali


witam, moglby mi ktos rzeczowo odpowiedziec na te pytania

1. co musze zrobic aby wyplacic 50$? rozegrac 5000 rh? a jesli nie chce otrzymac dodatkowego bonusu w postaci kolejnych 100$ mam jakas mozliwosc wyplaty wczesniej, np po rozegraniu mniejszej ilosci rh?

2. czy moge grac tez na zakladach?


Wszystko co ugrasz powyzej 50$ mozesz wypłacić, nie mozesz grac na zakładach
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
nom trudny nie jest, przyda sie jednak przeczytac artykuly o tej strategii shortstack ktora jest nieustannie w quizie tluczona
 
S 11

support75

Użytkownik
partypoker rozdaje 10$/E na konta.
sprawdzcie czy przypadkiem nie dostaliscie.
jest rowniez bonus 15% od wplaty.
uprzedzam pytania innych, nie-jak sie teraz zarejestrujesz nie dostaniesz kasy!
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
chyba ze masz to konto play money (czyli ze nigdy nie bylo na nim prawdziwych pieniedzy)
wtedy bez problemu moze
czyli jak nigdy nie dokonałem depozytu i w życiu nie grałem tam za prawdziwą kase, chociaż mam tam konto (chyba założyłem kiedyś przez pomyłke :p) to kwalifikuje się do tej promocji? ale to musiałbym zamknąć to konto i założyć nowe czy jak?:] z góry dzięki za pomoc
 
S 11

support75

Użytkownik
jesli nigdy nie mialas na tym koncie pieniedzy (depozyt), ani tez nigdy nie dostalas depozytu od jakies strony mozesz bez problemu zalozyc nowe konto.
Zwiazku z tym nie bedzie zadnych nie przyjemnosci, gdyz tamte konto jest traktowane jako play money (dla party poker to tak jak by go nie bylo)
nie musisz nic zamykac, otwierasz nowe, tylko na innym email.
Info sprawdzone, z pierwszej reki (odp. od party) wiec mozesz smialo korzystac z promocji.
Zycze powodzenia.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom