>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

150$ do PartyPoker

Status
Zamknięty.
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
do pokerstrategy mozna wysłać skan paszportu?


w pokerstrategy pisze coś takiego:
&quot;Jeżeli do tej pory nie założyłeś konta na prawdziwe pieniądze, to powinieneś to teraz zrobić. Otwórz wybrane oprogramowanie pokerowe, kliknij na &quot;Kasjer/Cashier&quot; i wpisz swoje dane. W innym wypadku nie będziemy w stanie przelać twojego kapitału startowego i wszystko niepotrzebnie się przedłuży.&quot;
a jak klikam na kasjer to mi pokazuje się coś takiego:

i własnie nie wiem czy mam już to konto na prawdziwe pieniądze. wczesniej w formularzu jakimś na partypoker podawałem wszystkie swoje dane imię, nazwisko, adres.
a jak chce np usiąść do stolika gdzie gra sie o kase pisze mi:
Drogi użytkowniku XXX,
Wybrałeś grę na prawdziwe pieniądze. Aby usiąść przy tym stoliku musisz posiadać konto z prawdziwymi pieniędzmi.



więc moje pytanie? czy posiadam konto z prawdziwymi pieniędzmi? czy pisze mi tylko tak dlatego ze nie mam nic $? proszę o odpowiedz! ????
 
S 0

sebollo

Użytkownik
It was a pleasure talking to you. Your account has now been validated.
As a result, you will enjoy higher purchase limits and faster cash-outs.
Zleciłem wypłate i przesłali mi taki cos wie ktos moze o co chodzi?
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
To zaszczyt rozmawiać z Tobą ???? . Twoje konto zostanie teraz zweryfikowane.
W rezultacie, dostaniesz większe limity i szybsze wypłaty.
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
zleciłem wypłate z PP i dostałem maila od Pro-Pay i co ja im tam musze wysłać bo pisze tam coś takiego:
Fax or Scan and email the above form along with a clear copy of your 1). drivers license, 2). voided check and 3). front and back of credit card or ATM to one of the following:
to wszystko musze wysłać? może być tylko skan paszportu?
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Jeszcze jak im to wyślesz i się rejestrowałeś z ps, to będą do Ciebie dzwonić, oprócz skanu dowodu. ;)
 
arti1700 0

arti1700

Użytkownik
witam mam pytanie ... jeśli dostane te 50 $ na partypoker.com to moge troche tym pograc na zakładach a pozniej wyplacic ?? Wiem że Karlos83 ugral 150 $ na zakladach a w pokera 3 rh i udało mu sie wypłacić
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
sa zaklady partybets.com, ale do czasu wyrobienia rh nie powinno sie na nich grac
wiadomo ze niektorym uda sie wyplacic ale nie dziw sie jak ci zablokuja konto
jak juz chcesz kombinowac to proponowalbym grac rownoczesnie i w pokera i w zakladach i po wyrobieniu rh probowac wyplacic
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
witam mam pytanie ... jeśli dostane te 50 $ na partypoker.com to moge troche tym pograc na zakładach a pozniej wyplacic ?? Wiem że Karlos83 ugral 150 $ na zakladach a w pokera 3 rh i udało mu sie wypłacić
Za te 50$ nie pograsz na zakładach, tylko za nadwyżkę. Kapitał startowy 50$ jest dostępny tylko w partypoker, w partybets nie. Zresztą sam zobaczysz ????
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Zdałem test itd.
Wybrałem Titan Poker i teraz miałem tam zmienić konto na real money po kliknięciu w kasjer ale nie mam pojeciua o jaki formularz im tam chodzi. Przecież tam nic takiego mi isę nie wyświetla. Podałem ten swój login na Poker Strategy już to TTR... Nie wiem teraz czy kasa na konto wpłynie czy nie ?
Po prostu powiedzcie mi jak sie zmienia konto w Titan POker na konto na prawdziwe pieniądze. Proszę ????

EDIT : 50$ już jest na moim koncie ????
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Odswiezam temat ????
Zarejestrowalem sie, zdalem ten test, wybralem PartyPoker. Dlugo przyznaja pieniadze? Z tego co czytalem to potrzebny jest depozyt 10$ tak? Czy trzeba tym pozniej obracac jak sie wplaci? Z tych 50$ trzeba zrobic 300pkt tak?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom