>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

150$ do PartyPoker

Status
Zamknięty.
iron77 2

iron77

Użytkownik
w skrocie: kazda wyplata musi byc zatwierdzona przez naszych pracownikow. Twoja wyplata jest wlasnie w trakcie sprawdzania. Prosimy o cierpliwość

(nie powinno im to zająć zbyt dużo :p )
 
xavi_6 0

xavi_6

Użytkownik
Mam pytanie ???? Czy nadal ktoś mógłby mi pomóc rozwiązać ten quiz? jutro coś koło godziny 14 będę mógł ponownie.. próbowałem dzisiaj sam ale niestety udało się :roll: .. pozdrawiam :grin:
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Mam pytanie ???? Czy nadal ktoś mógłby mi pomóc rozwiązać ten quiz? jutro coś koło godziny 14 będę mógł ponownie.. próbowałem dzisiaj sam ale niestety udało się :roll: .. pozdrawiam :grin:
poczytaj artykuły o strategii ;)
 
jordan 0

jordan

Użytkownik
dostalem dzis kase na prty poker ???? Oprocz kasy dostalem rowniez meila od poker strategy i pisze w nim cos takiego
&quot;Na poziomie dla początkujących na Partypoker możesz przebywać tylko 45 dni. W ciągu tych 90 dni nie powinieneś mieć żadnych problemów z ugraniem 800 PartyPoints, dzięki którym otrzymasz drugą część bonusu ($100).&quot;
o co chodzi?
pisza ze moge rzebywac tylko 45dni na poziomie poczatkujacym. Zaraz pisze ze 90. O co chodzi? A jezeli bede przebywal dluzej niz 45/90 i nie ugram w ciagu tych 45/90dni 800party point to zabiora mi kase??
Moze ktos mi towyltumaczyc
z gory dzieki
pozdro
 
K 0

kpiest

Użytkownik
witam

kilka pytan
1.Zdalem quiz na tickety nikt nie odpowiada co robic by dostac te 50$?
2.Czytalem ze trzeba gdzies wyslac skany dokumentow do poker strategy (ale emaila nie znam i zadnego w mailu nie dostalem) i do party poker moglby ktos podac gdzie wyslac skany?
3.Jak zarejestrowac sie na forum poker strategy? gdy klikam rejestracja to mnie przenosi do strony poker strategy gdzie juz wczesniej sie normalnie rejestrowalem, wiec na forum powinienem uzywac tego samego loginu i hasla co do logowania na stronke na poker strategy ale te dane na forum nie dzialaja, wiec jak to jest trzeba jeszcze raz sie oddzielnie zarejestrowacdo forum z tymi samymi danymi czy jakimis innymi.

Pozdrawiam

Pomoze ktos? ????
 
D 0

donpedro

Użytkownik
szczegóły tego bonusu możesz znaleźć po kliknięciu na odnośnik &quot;See all bonus offers&quot; w kliencie party poker. Później zakładka bonus details i masz tam dane dot. bonusa, a także ile masz czasu na wyrobienie wymaganych punktów (chyba 3 miesiące, czyli 90 dni)

Co do raked hands, to zasady w partypoker się trochę zmieniły i zamiast 5k raked hands musisz ugrać 400party points. działa to w ten sposób, że za każde 20 rozegranych rąk (wystarczy, że dostaniesz karty) dostajesz ileś party pointsów. ile? a, to juz zależy od limitów na jakich grasz. na 0,05/0,10$ to jest chyba 1,25 pktów za 20 rąk.
 
jordan 0

jordan

Użytkownik
donpedro dzieki wielkie za pomoc ????
Sluchajcie dostaliscie moze darmowy bonus od Party poker? Ja dzis dostalem 10$ za free ( trzeba tylko ugrac 200raked hands w 2tygodnie) a znajomy 2dni temu dostal 20$. Albo dziwny zbieg okolicznosci albo daja kazdemu, dlatego pytam. Dostaliscie cos? Jesli tak to ile
pozdro
 
G 0

greglm

Użytkownik
Ktoś pisał, że takowe bonusy dostaje się pewien czas po depozycie, może kasę, która dostałeś tak właśnie zliczyło.
 
M 0

memfis23

Użytkownik
a jakie sa warunki wypłaty tej otrzymanej kasy. Mozna wypłacic otrzymane na poczatku 50$ jak sie depozytu dokona a moze mozna nadwyzke wypłacac????
 
jordan 0

jordan

Użytkownik
a jakie sa warunki wypłaty tej otrzymanej kasy. Mozna wypłacic otrzymane na poczatku 50$ jak sie depozytu dokona a moze mozna nadwyzke wypłacac????
memfis23 nie mozesz wyplacic odrazu tych pieniedzy ???? Aby moc wyplacic te pieniadze musisz ugrac 400Party Points (czyli 6400Raked Hands przy stole ze stawkami 2/4centy i 5/10centow, natomiast przy stole ze stawkami 10/25centow musisz juz ugrac tylko 4000 Raked Hands, a przy stole 25/50centow okolo 2660Raked Hands) Kiedy ugrasz juz te 400Party Points do Twojego konta zostanie dopisane 100$ i wtedy mozesz juz wyplacac pieniadze ???? . Ja osobiscie gram na stawkach 2/4centy na 4stolach jednoczesnie. Nie nastawiam sie na zysk tylko na zdobycie punktow. Mam juz ponad 80punktow i 320 jeszcze do zdobycia ????
zycze powodzenia w zdobywaniu punktow i budowaniu swojego Bankrolla o ile masz zamiar go budowac ???? Ja tam wole dociagnac do 400punktow i wyplacic kase ????
pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom