>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

150$ do PartyPoker

Status
Zamknięty.
iron77 2

iron77

Użytkownik
Sorry, ze pisze, ale troche bezsensowne jest czytanie 20 stron.

Kiedy (po ilu RH) moge wyplacic kase ktora zrobiłem z 50$ ?
z tego co pamiętam, regulamin PokerStrategy mówi o 5000 rh, jednak podejrzwam że ugranie tych 300-400 może troche więcej będzie &quot;w miarę&quot; uczciwe :p
 
S 0

setman

Użytkownik
no wlasnie, nie wiem, bo tam nie jest napisane czy mozna wyplacic gdy sie ugra 5000 rh punktów czy wtedy tylko sie dostaje kolejne 100$.

ma ktos pewne INFO na ten temat ?
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
no wlasnie, nie wiem, bo tam nie jest napisane czy mozna wyplacic gdy sie ugra 5000 rh punktów czy wtedy tylko sie dostaje kolejne 100$.

ma ktos pewne INFO na ten temat ?
mogę Ci poradzić tyle: ugraj załóżmy 500 rh (o ile jeszcze nie ugrałeś), i możesz wypłacać, nie będziesz miał żadnych problemów z tym związanych
 
S 0

setman

Użytkownik
jeszcze nie ugrałem, bo gram dopiero od wczoraj wieczorem ale brakuje mi tylko 200rh. wyslalem ticket do poker-strategy z zapytaniem o to kiedy moge wyplacic cos hajsu, jak dzadza odpowiedz to napisze.

a i czy komus zbanowali czy jakos cos takiego konto gdy chcial wyplacic z nie ugranym 5000 rh points ?

EDIT: dostalem odpowiedzi i wyplata jest mozliwa tylko i wylacznie po zrobieniu 5000 raked hands.
 
S 11

support75

Użytkownik
Witam
Jak ktos ma problem z quiz&#39;em badz z promocja w PokerStrategy niech wali do mnie na priv badz gadu gadu.
Zycze wysokich wygranych.
Pozdrawiam

EDIT: Pojawily sie nowe pytanie w quiz&#39;ie. Na które obecnie nie znam odpowiedzi.
Musze troche poczytac pomyslec, jak ktos jest wstanie pomoc niech napisze.
O to nowe pytanie

1. Którą rękę na flopie gramy ZAWSZE agresywnie?
Low Pair
Set
High Card Ace

2. Czterech graczy sprawdza, jesteś na Button i trzymasz K9s. Co robisz?
Fold
Raise
Call

3. Button po flopie jest ostatni. Czy to?
Wartość ujemna.
Wartość dodatnia.
Plus i minus się wyrównuje.

4. Trzymamy Low Pair na turnie przeciwko jednemu przeciwnikowi. Podbijamy. Przeciwnik podbija ponownie. Co robimy?
Robimy calldown - przeciwnik mógłby blefować.
Nie mamy tutaj silnej ręki. Powinniśmy pożegnać się z pulą. Pasujemy.
Naszą jedyną szansą jest wyblefowanie przeciwnikia. Podbijamy ponownie.

5. Jak często powinno się wykonywać checkraise z bardzo silnymi rękami?
Bardzo często.
Rzadko lub nigdy.
Często, szczególnie przeciwko pasywnym przeciwnikom.

6. Jestes w MP1 i twój ruch jest pierwszy (first to act), trzymasz JTs. Co robisz ?
fold
call
raise

7. Kiedy wchodzę na wyższy limit?
wtedy gdy osiągnąłem 250 big bets wyższego limitu.
wtedy gdy osiągnąłem 100 big bets wyższego limitu.
wtedy gdy osiągnąłem 150 big bets wyższego limitu.

8. 20 big bet downswing to...?
To normalny swing. Coś takiego zdarza się nagminnie. Są za to dni, kiedy bardzo szybko wygrywa się 20 big bets.
To już wystarczająco duża strata, aby zacząć się zastanawiać czy czegoś nie robisz źle.
To dowód na to, że nie nadajesz się do pokera.

9. UTG podbija, 2 sprawdza, ty jesteś przy ruchu i trzymasz JJ. Co robisz?
fold
call
reraise
 
S 11

support75

Użytkownik
szkoda tylko ze ta strona nie jest twoja :-? i nie ma na niej wszystkich odpowiedzi do quizu gdyz ostatnio pojawilo sie duzo nowych pytan (patrz dwa posty wyzej)
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Niektore z tych pytan sa bardzo proste, a co do niektorych to ciezko podać 100% zawsze właściwą odpowiedz, wiele zależy od zachowania przeciwników na stole etc. podaje te odp ktore moim zdaniem sa prawdziwe. Pewnie jakby przeczytać jakieś artykuły z PokerStrategy to odpowiedzi by się tam znalazły

1. Którą rękę na flopie gramy ZAWSZE agresywnie?
Low Pair
Set
High Card Ace

2. Czterech graczy sprawdza, jesteś na Button i trzymasz K9s. Co robisz?
Fold
Raise
Call

3. Button po flopie jest ostatni. Czy to?
Wartość ujemna.
Wartość dodatnia.
Plus i minus się wyrównuje.

(...)

9. UTG podbija, 2 sprawdza, ty jesteś przy ruchu i trzymasz JJ. Co robisz?
fold
call
reraise
 
O 0

orez18

Użytkownik
PILNE !!
Strategia Shortstack pre-flop: Trzymasz 33 w Small Blind. Przed tobą trzej gracze sprawdzili. Ty też sprawdzasz. Big Blind podbija, trzej gracze spasowali. Co robisz?

--------------------------------------------------------------------------------

Podbijam na trzykrotną sumę jego podbicia.
Pasuje.
Podbijam na czterokrotną sumę jego podbicia
 
K 18

klakson

Użytkownik
Znowu oblalem ten test mialem inne pytania jak na www wszystkich ale zapomialem powklejac ???? jutro jeszcze raz sproboje i powklejam co nowe ;) Pomoze mi ktos jutro Plzz
 
O 0

orez18

Użytkownik
Iron ratuj! ????
Strategia Shortstack pre-flop: Trzymasz 77 w Late Position i podbiłeś na 0.50$. Small Blind sprawdza, Big Blind podbija na 2.00$. Twój stack wynosi jeszcze 1,80$. Co robisz?

--------------------------------------------------------------------------------

Pasuje.
Sprawdzam podbicie przeciwnika.
Wchodzę All-In.
 
P 0

protheo

Użytkownik
Re: Iron ratuj! ????
Strategia Shortstack pre-flop: Trzymasz 77 w Late Position i podbiłeś na 0.50$. Small Blind sprawdza, Big Blind podbija na 2.00$. Twój stack wynosi jeszcze 1,80$. Co robisz?

--------------------------------------------------------------------------------

Pasuje.
Sprawdzam podbicie przeciwnika.
Wchodzę All-In.

odp. Wchodzę All-In
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom