>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

150$ do PartyPoker

Status
Zamknięty.
nero9 0

nero9

Użytkownik
MAzaq - sa warunki. Musisz rozegrac 15 rh przed wyplata a do tego osoba ktora Ci wyslala kase bedzie musiala sie zweryfikowac w party poker np wyslaniem skanu.
Pozdrawiam
 
G 0

grzybas

Użytkownik
Mam pytanie ciezko jest przeczytac te 20 stron moze mi ktos powiedziec czy daja jeszcze to sianko na konto?Co rzeba zrobic aby je otrzymac?I czy mozna je przelac za zaklady sportowe!Prosze o pilny kontakt!
 
S 0

sopel81

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie wypałaty zleciłem wypłate 100 dolarow na check post rozegralem 500 rh na jaki adres mam im wysłac skan dowodu ??? czy mam wysłac do pay - pro tam gdzie to obsługuja ??? Wie ktos moze bo ja troszke na bakier z angielskim z góry dzieki za info
 
D 0

dzizas

Użytkownik
po jakim czasie od wyslania dowodu do pp dostaje sie te 50$? dwa dni temu zdalam test, wczoraj kazali wyslac dowod i wyslalam go kolo 22.
 
B 0

bush

Użytkownik
Jak sprawdzić ile gier RH rozegrałem?
Sorry, jeśli już było takie pytanie, ale nigdzie nie mogę znaleźć na nie odpowiedzi ????

Pzdr
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Jak sprawdzić ile gier RH rozegrałem?
Sorry, jeśli już było takie pytanie, ale nigdzie nie mogę znaleźć na nie odpowiedzi ????

Pzdr
to fatalnie szukasz
sprawdz temat od party poker od Liquid (ten 75$-choc tam jest $100)
 
D 0

dzizas

Użytkownik
Przedwczorak zlikwidowalam 1 konto na PartyPokerze. Dzisiaj dostalam wiadomosc ze probowali mi wyslac te 50$ ale Party Poker napisal do nich ze mam podwojne konto. No i teraz nie wiem co robic. Przeciez zlikwidowalam 1...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom