>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

100% Bonus od pierwszego zakładu

Status
Zamknięty.
fit 0

fit

Użytkownik
Zakladajac ze wplacilem 40 zl i dostalem bonusa 40zl ale niestety konto wyciscilo sie do 0zl i nie zdarzylem obrzucic siana czy jak dokonam kolejnej wplaty na konto, to obracanie bonusu (ktorego juz nie nie mam) bedzie dalej aktualne ?? :-D
&lt;mam nadzieje ze nie&gt;????

Pozdrawiam
 
kapik 0

kapik

Użytkownik
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem... Więc spytam - wpłaciłem 40zł, dadzą mi 40zł (=80zł), a więc muszę postawić mecze za łączne ako 3x80zł (=240zł). A mogę to zrobić w 120 kuponach po 2zł każdy?? :jezora:
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Promocja w Expekt
PROMOCJA: 100% Bonus od pierwszego zakładu


Promocja dla nowych graczy trwa! 100% Bonus od pierwszego DEPOZYTU – aż do 150 PLN! Wpłać w marcu i graj za darmowe środki!
Złóż swój pierwszy depozyt w kwocie min. 40PLN a otrzymasz od nas 100% bonus (maksymalny bonus 150 PLN)

Wystarczą trzy kroki aby otrzymać bonus:

1. Zarejestruj swoje konto gracza w expekt ze specjalnego linku

&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Kliknij tutaj aby zarejestrować swoje konto gracza &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;

2. Wpłać depozyt co najmniej w wysokości 40 PLN na konto gracza. (UWAGA: Jeżeli korzystasz z Moneybookers do dokonywania wpłaty na konto gracza - nie będziesz uprawniony do wzięcia udziału w promocji).

3. Wyślij email na adres [email protected] załączając swój numer ID gracza oraz kwotę wpłaconego depozytu. Bonus 100% aż do kwoty 150 PLN zostanie aktywowany na Twoim koncie gracza w ciągu 48 godzin.

UWAGA: Prosimy o przesłanie zgłoszenia bonusowego po aktywowaniu już wpłaty na koncie gracza. . Prosimy pamiętać, że transakcje drogą bankową trwają od 1 do 5 dni bankowych.



Warunki i przepisy:
- Oferta jest ważna wyłącznie dla nowych klientów, ktorzy nie dokonywali wcześniej żadnych transakcji w serwisie expekt.com, a którzy złożą pierwszy depozyt w zakładach sportowych expekt.com pomiędzy 15/10/2007 a 31/03/2008.
- Minimalny depozyt biorący udział w promocji to 40 PLN.
- Maksymalny bonus możliwy do uzyskania to 150 PLN.

- Przed dokonaniem jakiejkolwiek wypłaty z konta gracza bądź transferem do innych produktów - kwota depozytu (maksymalnie 150 PLN - najwyższy możliwy do uzyskania bonus) + kwota otrzymanego bonusu muszą być obrócone 3 razy w zakładach sportowych po kursie co najmniej 1.50.

Przykład: Depozyt 200 PLN = Bonus 150 PLN. Wymagany obrót: (150PLN + 150PLN) x 3 = 900 PLN
- Oferta nie może być łączona z żadną inną aktywną promocją bonusową.
- Wymagany promocją obrót jest liczony od chwili aktywowania bonusu na koncie gracza. Najpierw dotyczy on prawdziwych wpłaconych środków/depozytu, a następnie bonusu.
- Jeżeli wypłata zostanie zlecona przed dokonaniem wymaganego w promocji obrotu - nie zostanie ona dokonana a bonus anulowany.
- Jeżeli wymagany promocją obrót nie zostanie zrealizowany w ciągu 6 miesięcy od chwili aktywowania bonusu na koncie gracza (jeżeli nie stanowią inaczej odrębne przepisy regulaminu w konkretnej promocji) - kwota bonusu zostanie anulowana na koncie gracza, a gracz utraci tym samym do niego prawo.
- Nawet jeżeli zostanie utracona (przegrana) część sumy depozytu + bonusu - gracz nadal musi wykonać wymagany obrót aby móc dokonac jakiejkolwiek wypłaty ze swojego konta.
- Żaden gracz, który otrzymał kiedykolwiek wcześniej bonus od depozytu w expekt.com NIE JEST uprawniony do skorzystania z tej promocji.
- Jeśli korzystasz z opcji Moneybookers do wpłaty depozytu nie będziesz mógł wziąć udziału w promocji.
- Tylko jeden bonus/zwrot może zostać przyznany na jedną osobę/jedno domostwo/jeden adres IP.
- Jakiekolwiek złamanie przepisów promocji będzie skutkowało zamknięciem konta gracza. W takich przypadkach wniesiony depozyt nie będzie refundowany.
- Expekt.com rezerwuje sobie prawo do wstrzymania wypłaty w przypadku kiedy zostanie stwierdzone naruszenie zasad promocji bądź regulaminu.
- Expekt.com rezerwuje sobie prawo do wystosowania prośby o przesłanie kopii dokumentów (dowodu osobistego) oraz kopii potwierdzenia wpłaty celem weryfikacji tożsamości i transakcji.
- Konto gracza w expekt.com jest personalne i powinno być używane wyłącznie przez osobę, która je rejestrowała (której dane personalne odpowiadają danym podanym podczas rejestracji). Brak przestrzegania tego wymogu może skutkować natychmiastowym wykluczeniem z promocji, bądź też zamknięciem konta gracza.
- Powyższe przepisy i warunki promocji są uzupełnieniem Ogólnych Przepisów i Warunków (Regulaminu) expekt.com. Expekt.com Ltd zastrzega sobie prawo do zmiany przepisów promocji bądź też całkowitego jej wycofania w każdym czasie, bez konieczności wcześniejszego o tym powiadamiania. Obowiązek sprawdzanie brzmienia warunków oraz ewentualnych zmian promocji leży po stronie klienta.
- W przypadku jakichkolwiek rozbieżności czy niezgodności pomiędzy brzmieniem tych przepisów a ich angielską wersją - obowiązuje wersja anglojęzyczna.
 
wafloski 0

wafloski

Użytkownik
wpłaciłem 50 pln w piątek i do tej pory jeszcze nie otrzymałem bonusu... =wpłaciłem 50 pln w piątek i do tej pory jeszcze nie otrzymałem bonusu... =[
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Witam ,
mam pytanie : a dokładnie swoje konto na Expekcie założyłem już dość dawno ale dopiero dzisiaj wpłaciłem pierwszy depozyt to czy mogę ubiegać się o 100% bonusu ? Bo w regulaminie jest taki punkt :
- Oferta jest ważna wyłącznie dla nowych klientów, ktorzy nie dokonywali wcześniej żadnych transakcji w serwisie expekt.com, a którzy złożą pierwszy depozyt w zakładach sportowych expekt.com pomiędzy 01/01/2008 a 31/08/2008.
Proszę o odpowiedź ???? pozdROWienia????
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
3. Wyślij email na adres [email protected] załączając swój numer ID gracza oraz kwotę wpłaconego depozytu. Bonus 100% aż do kwoty 150 PLN zostanie aktywowany na Twoim koncie gracza w ciągu 48 godzin.
Ja mam pytanie techniczne do użytkowników czy bonus przychodzi w ostatnich godzinach tych 48h, czy będzie na koncie już po paru godzinach od wysłania maila ; &gt;
 
michau 84

michau

Forum VIP
Z tego co się orientuję to tylko w Scandicu sie spotkalem z tym ze bonusa mozna bylo dostac przy wplacie z mb, wszedzie indziej tez nie mozna;/ A dlaczego to nie wiem.
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
Mam pytanie,grac zaczałem w czawartek od kwoty 40 zł,czy jezeli teraz upomne sie o bonus to dostane go,zostały mi 3 dychy i ile bym wtedy musiał obrócic 200 zł ?
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
Wielkie dzięki za odpowiedź ale na pewno to będzie 240 złotych ? Nie 200,chce miec sprawdzone informacje w razie czego.
 
craxa90 0

craxa90

Użytkownik
mam takie pytanko, mianowicie aby otrzymać bonus 100 % kazali mi wysłać skan dowodu osobistego, ale niestey niedawno wyrabiałem i dostane go w lipcu. Jaki jest czas na przesłanie skanu, bo wyczytałem gdzieś, że jeśli sie nie prześle, to blokują konto.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Możesz im nie wysyłać i nie powinni Ci zablokować konta. Chyba że coś zaczniesz kombinować to wtedy mogą (np zlecisz wypłatę przed uprzednim wyslaniem skana). Mozesz im wyslac nawet legitymacje szkolna, jesli jest czytelna ( ja tak robilem jak nie mialem jeszcze dowodu wyrobionego). Ewentualnie paszport.
 
S 0

slawek323

Użytkownik
Mam taka sprawe w sprawie tego meczu Portugalia - Niemcy i chodzi o ten wzrot stawki postawiłem za 17 zł ze niemcy dostana pierwsi żółtą karte ,aaa dostali portugalczycy wiec przegrałem to jak to teraz bedzie oddaja mi te 17 zł ?? pozdrawiam ???? czy co mam zrobic ?
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
kombinują jak mogą w tym Expekcie!!!
wpłaciłem 150pln i upomniałem sie o bonus to oni oczywiście napisali,że ktoś jeszcze gra z mojego adresu IP,co jest kompletną bzdurą, i kazali mi przysłać skana...Dostaną czego chcą,ale niesmak pozostaje...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom