>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

100% Bonus od pierwszego zakładu

Status
Zamknięty.
M 3

mistrzunio

Użytkownik
czy jak w expekcie wplace 150 zl i dostane 150 bonusu,to nie moge wyplacic pieniedzy jak nie obrócę bo stracę bonus(mówię o wypłacie do 150 zł oczywiście,a nie bonusu)
bo coś podobno jest w regulaminie
 
dnl9 0

dnl9

Użytkownik
czyli jesli dokonam wpłaty przez moneybookers na konto w expekcie to bonus mi nie podlega? bo gdzies tak pisało, ale nie wiem czy to aktualne. jesli tak, to czy zwykły przelew (bez użycia konta bankowego) może być?
 
namemartin 550

namemartin

Użytkownik
czy jak w expekcie wplace 150 zl i dostane 150 bonusu,to nie moge wyplacic pieniedzy jak nie obrócę bo stracę bonus(mówię o wypłacie do 150 zł oczywiście,a nie bonusu)
bo coś podobno jest w regulaminie
Jest napisane w regulaminie. Musisz obrócić 150+150x3=900zł inaczej grosza nie wypłacisz nie mówiąc o 150zł.
A Ty chciałeś wpłacić 150 dostać 150 zabrać swoje wpłacone 150 i grać tylko kasą buka? No, no... chyba taki buk to jeszcze nie powstał na tej planecie...
Musisz obrócić jak wyżej napisane inaczej 2zł nie wypłacisz. Chyba, że zrezygnujesz z bonusu :-|
 
B 12

beznazwy88

Użytkownik
Mam pytanie odnoszące się do bonusa 100% dla nowych klientów w expekcie. Wpłaciłem 150 zł przelewem bankowym i mam je już na koncie. Wysłałem maila na bonus@cośtam czy coś w tym stylu bo tak mi kazali. Tam kazali mi wysłac skan dowodu i potwierdzic nr telefonu i kiedy można sie ze mnom skontaktowac. Wysłałem skan dowodu oni pisali że dostali mój dowód i wszystko jest ok że weryfikują itd. a potem dzwonili jeszcze do mnie żeby potwierdzic czy ja to ja. Pytanie brzmi czy dostane te bonusowe 150 zł teraz czy musze coś postawic czy jak? Wydawało mi się że powinienem je teraz dostac a tu gdzies czytałem że mam cos stawiac zanim dostane bonus. To jak to jest ? Pozdrawiam
 
jarosh 0

jarosh

Użytkownik
Mam pytanie odnoszące się do bonusa 100% dla nowych klientów w expekcie. Wpłaciłem 150 zł przelewem bankowym i mam je już na koncie. Wysłałem maila na bonus@cośtam czy coś w tym stylu bo tak mi kazali. Tam kazali mi wysłac skan dowodu i potwierdzic nr telefonu i kiedy można sie ze mnom skontaktowac. Wysłałem skan dowodu oni pisali że dostali mój dowód i wszystko jest ok że weryfikują itd. a potem dzwonili jeszcze do mnie żeby potwierdzic czy ja to ja. Pytanie brzmi czy dostane te bonusowe 150 zł teraz czy musze coś postawic czy jak? Wydawało mi się że powinienem je teraz dostac a tu gdzies czytałem że mam cos stawiac zanim dostane bonus. To jak to jest ? Pozdrawiam
Nie musisz stawiać, dostaniesz do 48 h. jeśli nie to napisz do supportu, najlepiej angielskiego bo oni szybciej odpisują i więcej mogą ????
 
fanwz 0

fanwz

Użytkownik
Witam też mam pytanie dotyczące bonusu , kasę mam już na koncie w expekcie i teraz pytanie czy mogę nimi obracać przed dostanie bonusu na konto gracza czy muszę czekać aż będzie cała kasa (depozyt + bonus) Dzięki
 
przemkurius 0

przemkurius

Użytkownik
ja mam takie dwa pytanka :
- przelałem na depozyt 43,30 więc muszę to obrócić 6x ? czyli jaką kwotę łączną muszę zagrać żeby otrzymać mój bonus ( czyli drugie 43,30 tak ? ) ?
- czy zakłady live też są klasyfikowane do obrotu bonusu ?
 
gras197 0

gras197

Użytkownik
Jeżeli dobrze zrozumiałem żeby dostać bonus nic nie musisz stawiać.Ale jak dostaniesz bunus to aby móc wypłacić musisz postawić za łączną kwotę 259,8 po min kursie 1,5.
 
przemkurius 0

przemkurius

Użytkownik
tak, chodziło mi o możliwość wypłaty. Źle sformułowałem ???? A jak jest z tymi zakładami live ?
edit :
a co jeżeli mój obrócę więcej niż 6x ten depozyt do bonusa ? co będzie z wypłatą ?
 
pagus00600 0

pagus00600

Użytkownik
Ej a trzeba pisać do expektu maila żeby ten bonus przydzielili czy wystarczy wypełnić na stronie expektu id gracza i sume depozytu?
 
M 0

maro369

Użytkownik
Mam pytanie czy wciąż jest tak, że przy wpłacie przez moneybookers nie będę mógł skorzystać z bonusu? Czytałem wcześniejsze strony i ktoś pisał że tak właśnie jest, ale to było dawno, a na stronie expektu nie znalazłem takiego zapisku, więc chciałbym się upewnić.
------------------------------------------------------------
OK. Zapytałem supportu i obecnie przy wpłacie przez moneybookers przysługuje bonus.
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Jestem zawiedziony... miałem tak dobre opinie zebrane o Expekcie,że zdecydowałem się wpłacić pieniądze,szwagier grał nie narzekał,kumple tak samo więc czemu ja miałbym nie spróbować? I tu się zaczęła komedia. Wpłaciłem 40 zł,nikt z mojego komputera,adresu IP ani nic nie wpłacał pieniędzy,nie dzielę z nikim sieci,na angielskim LiveChat się upewniłem czy przysługuje mi bonus i wszystko zostało zapięte na ostatni guzik.Przelałem pieniądze(Minimum 40zł zostało spełnione),a tu psikus otrzymuję meila że bonus nie może mi zostać przyznany,ponieważ przysługuje jeden na IP.Spełniam wszystkie warunki,a bonusu nie ma... nie wiem czy to spowodowane jakimś błędem czy co,ale szkoda mi tego...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
DamianoNS Kasohey Maxxxio majfloj
Jak te nicki to Twoi kumple, bracia itp. to nie ma się co dziwić...
Na jednym i tym samym IP te osoby są na forum więc pewnie w expie też grają.
Nie każdy bukmacher to idiota... Mają swoje zasady i je egzekwują.
Sądzę, że Twoja sytuacja jest dość jasna...
Masz stałe IP więc z bonusów nici...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No i dlatego pewnie każdy kto rejestruje się z tego IP na buki ma problemy. Jeśli to samo IP ma ileś set/tysięcy ludzi...
Na forum masz poza Tobą są 4 osoby co mają takie samo IP.
W regulaminie promocji masz, że bonus jest na jedno domostwo/IP itd.
Nie możesz się dziwić temu... wiem, że to może jest krzywdzące dla Ciebie...
Ale nie możesz im zarzucić oszustwa, okradania itd.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom