>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

100% Bonus od pierwszego zakładu

Status
Zamknięty.
F 0

fankultu

Użytkownik
&quot;Witam,

Szanowny Panie wplaty moze Pan dokonac poprzez dowolne konto jednakze wyplata moze zostac dokonana tylko na imienne konto bankowe wlasciciela konta gracza

Dziekuje za kontakt i przepraszam za czas oczekiwania na odpowiedz.&quot;

Witam.Jest to mail z dnia 16 marca 2009r.
Jesli chodzi o sprawe bonusa,dzisiaj o dziwo napisali ze bonus zostal przyznany i dopisany do konta dziewczyny.
Normalnie mile zaskoczenie :spokodfhgfh:

Pozdrawiam.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Promocja w Expekt
PROMOCJA: 100% Bonus od pierwszego zakładu


Promocja dla nowych graczy trwa! 100% Bonus od pierwszego DEPOZYTU – aż do 150 PLN! Wpłać w marcu i graj za darmowe środki!
Złóż swój pierwszy depozyt w kwocie min. 40PLN a otrzymasz od nas 100% bonus (maksymalny bonus 150 PLN)

Wystarczą trzy kroki aby otrzymać bonus:

1. Zarejestruj swoje konto gracza w expekt ze specjalnego linku (tylko on umożliwia otrzymanie bonusu)

&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Kliknij tutaj aby zarejestrować swoje konto gracza &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;

2. Wpłać depozyt co najmniej w wysokości 40 PLN na konto gracza. (UWAGA: Jeżeli korzystasz z Moneybookers do dokonywania wpłaty na konto gracza - nie będziesz uprawniony do wzięcia udziału w promocji).

3. Wyślij email na adres [email protected] załączając swój numer ID gracza oraz kwotę wpłaconego depozytu. Bonus 100% aż do kwoty 150 PLN zostanie aktywowany na Twoim koncie gracza w ciągu 48 godzin.

UWAGA: Prosimy o przesłanie zgłoszenia bonusowego po aktywowaniu już wpłaty na koncie gracza. . Prosimy pamiętać, że transakcje drogą bankową trwają od 1 do 5 dni bankowych.



Warunki i przepisy:
- Oferta jest ważna wyłącznie dla nowych klientów, ktorzy nie dokonywali wcześniej żadnych transakcji w serwisie expekt.com, a którzy złożą pierwszy depozyt w zakładach sportowych expekt.com pomiędzy 01/01/2008 a 08/31/2009.
- Minimalny depozyt biorący udział w promocji to 40 PLN.
- Maksymalny bonus możliwy do uzyskania to 150 PLN.


- Bonus w kwocie maksymalnej 150 PLN (35 EUR) może zostać przyznany tylko i wyłącznie klientom, którzy zarejestrowali ważny adres zamieszkania, w Unii Europejskiej.
Jeżeli nie jesteś mieszkańcem kraju UE - maksymalny możliwy bonus wynosi 10 EUR bądź równowartośc w innej walucie.


- Przed dokonaniem jakiejkolwiek wypłaty z konta gracza bądź transferem do innych produktów - kwota depozytu (maksymalnie 150 PLN - najwyższy możliwy do uzyskania bonus) + kwota otrzymanego bonusu muszą być obrócone 3 razy w zakładach sportowych po kursie co najmniej 1.50.

Przykład: Depozyt 200 PLN = Bonus 150 PLN. Wymagany obrót: (150PLN + 150PLN) x 3 = 900 PLN
- Oferta nie może być łączona z żadną inną aktywną promocją bonusową.
- Wymagany promocją obrót jest liczony od chwili aktywowania bonusu na koncie gracza. Najpierw dotyczy on prawdziwych wpłaconych środków/depozytu, a następnie bonusu.
- Jeżeli wypłata zostanie zlecona przed dokonaniem wymaganego w promocji obrotu - nie zostanie ona dokonana a bonus anulowany.
- Jeżeli wymagany promocją obrót nie zostanie zrealizowany w ciągu 6 miesięcy od chwili aktywowania bonusu na koncie gracza (jeżeli nie stanowią inaczej odrębne przepisy regulaminu w konkretnej promocji) - kwota bonusu zostanie anulowana na koncie gracza, a gracz utraci tym samym do niego prawo.
- Nawet jeżeli zostanie utracona (przegrana) część sumy depozytu + bonusu - gracz nadal musi wykonać wymagany obrót aby móc dokonac jakiejkolwiek wypłaty ze swojego konta.
- Żaden gracz, który otrzymał kiedykolwiek wcześniej bonus od depozytu w expekt.com NIE JEST uprawniony do skorzystania z tej promocji.
- Jeśli korzystasz z opcji Moneybookers do wpłaty depozytu nie będziesz mógł wziąć udziału w promocji.
- Tylko jeden bonus/zwrot może zostać przyznany na jedną osobę/jedno domostwo/jeden adres IP.
- Jakiekolwiek złamanie przepisów promocji będzie skutkowało zamknięciem konta gracza. W takich przypadkach wniesiony depozyt nie będzie refundowany.
- Expekt.com rezerwuje sobie prawo do wstrzymania wypłaty w przypadku kiedy zostanie stwierdzone naruszenie zasad promocji bądź regulaminu.
- Expekt.com rezerwuje sobie prawo do wystosowania prośby o przesłanie kopii dokumentów (dowodu osobistego) oraz kopii potwierdzenia wpłaty celem weryfikacji tożsamości i transakcji.
- Konto gracza w expekt.com jest personalne i powinno być używane wyłącznie przez osobę, która je rejestrowała (której dane personalne odpowiadają danym podanym podczas rejestracji). Brak przestrzegania tego wymogu może skutkować natychmiastowym wykluczeniem z promocji, bądź też zamknięciem konta gracza.
- Powyższe przepisy i warunki promocji są uzupełnieniem Ogólnych Przepisów i Warunków (Regulaminu) expekt.com. Expekt.com Ltd zastrzega sobie prawo do zmiany przepisów promocji bądź też całkowitego jej wycofania w każdym czasie, bez konieczności wcześniejszego o tym powiadamiania. Obowiązek sprawdzanie brzmienia warunków oraz ewentualnych zmian promocji leży po stronie klienta.
- W przypadku jakichkolwiek rozbieżności czy niezgodności pomiędzy brzmieniem tych przepisów a ich angielską wersją - obowiązuje wersja anglojęzyczna.

- Expekt.com rezerwuje sobie prawo do wstrzymania jakiejkolwiek wypłaty bonusu jeżeli występuje podejrzenie, że zasady konkretnej promocji bonusowej i/lub promocji bonusowej od pierwszego depozytu zostały złamane bądź nie zostały one w pełni spełnione. Dotyczy to również zawieranych w ramach dokonywanego obrotu zakładów, jeżeli są one zawierane w sposób nietypowy (na przykład te same zakłady o przeciwstawnych typach). Decyzja expekt.com w tej kwestii jest finalna.
- Expekt.com rezerwuje sobie prawo (z zachowaniem całowitej dowolności), do zażądania zwrotu wartości bonusu lub/i determinowania czy zakład został ustalony po właściwych kursach lub/i unieważnienia darmowego zakładu (free bet) lub/i unieważnienia jakichkolwiek zakładów zawartych za kwotę otrzymanego bonusu, w sytuacji kiedy expekt.com wykryje/ będzie miał uzasadnione podejrzenie, że zakład/ seria zakładów złożony/złożona przez gracza/grupę graczy celem pozyskania profitów niezależnie od wyników zdarzenia. Zakłady zawarte w ten sposób nie będą pod żadnym względem wliczane do wymaganego promocja obrotu.
 
samuel10 0

samuel10

Użytkownik
czesc, mam pytanie, zarejestrowalem sie dziasiaj w expekt, jezeli mam juz pieniadze na koncie i wyslalem zgloszenie o bonus, a jeszcze mi go nie przyznali to nie zostanie on utracony jezeli zaczne juz grac
 
-riddick- 0

-riddick-

Użytkownik
Witam
Wczoraj na moim koncie expektu przybyła kasa 50zł (po dwóch dniach jak by kto pytał) później ponus oczywiście 50 zł (po dwóch godzinach około). Z tego mam obrócić (50+50)x3=300zł jak sądzę, już wczoraj 60 zeta poszło w obieg i tu sie pojawia pytanie jeżeli np. jeden kupon ze stawką 10 zł nie wszedł to nadal się liczy 60 zeta wydane czy też same wygrane kupony?? Troche głupie pytanie ale lubie mieć wszystko jasne.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Witam
Wczoraj na moim koncie expektu przybyła kasa 50zł (po dwóch dniach jak by kto pytał) później ponus oczywiście 50 zł (po dwóch godzinach około). Z tego mam obrócić (50+50)x3=300zł jak sądzę, już wczoraj 60 zeta poszło w obieg i tu sie pojawia pytanie jeżeli np. jeden kupon ze stawką 10 zł nie wszedł to nadal się liczy 60 zeta wydane czy też same wygrane kupony?? Troche głupie pytanie ale lubie mieć wszystko jasne.
Liczy się to co zagrane, nie ważne czy weszło czy nie.
 
S 0

smoke

Użytkownik
Witam. Noga jestem w sprawach bukmacherki, wszelkich firm bukmacherskich, bonusów, obrotów etc. Nie mniej jednak zamierzam to zmienić. Przeczytałem na forum wiele korzystnych opinii na temat Expektu. Założyłem więc tam konto, wrzuciłem na początek 150zł i czekam na zaksięgowanie. Moje pytanie jest pewnie dla was banalne. O co chodzi z tymi obrotami?
Wrzucam 150zł, dostaję 150 bonus, czyli 300x3=900 zł. 900zł to kwota jaką muszę obrócić przy zakładach? stawiam przypuśćmy jakiś mecz: stawka 10zł i drugi mecz stawka 5zł. Na to wychodzi, że obrotu mam 15zł? Czy natomiast chodzi tu już o ewentualną wygraną. Przypuśćmy stawiam 10zł na typ I o przeliczniku 1,5, co daje mi 15zł ewentualnej wygranej i drugi mecz 10zł o przeliczniku 1,2, czyli 12. Co w sumie daje mi 27zł obrotu? Która z tych wersji jest obrotem?
Dzięki z góry.
W ogóle jest sens brać ten bonus? Jest się w stanie ogarnąć 900zł obrotu nie przegrywając wszystkiego?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Do obrotu liczy się wyłącznie stawka jaką ryzykujesz. Chociaż są firmy, że liczą wyłącznie czysty zysk do obrotu bonusem...
A czy da się zrobić obrót nie przegrywając wszystkiego to już wyłącznie zależy od Ciebie i Twoich umiejętności gracza...
Powodzenia o ogrywaniu ;)
 
S 0

smoke

Użytkownik
Ok. Rozumiem.
Jeszcze jedno. Przyjmijmy czarną wersję :p Przegrywam cały bonus, czyli te 150zł. Żeby wypłacić jakiekolwiek pieniądze i tak muszę obrócić te 900?
Jeśli tak to dobrze kombinują te buki ???? Szczerze się zastanawiam, czy faktycznie brać ten bonus.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeśli przegrasz 150 zł bonusu i będziesz chciał wypłacić swoje 150 to i tak będziesz musiał dokonać obrót 900 zł. Bonus otrzymujesz po to, żebyś grał u nich dłużej.
Co za różnica dla Ciebie? Lepiej chyba wziąć 150 zł i pograć dłużej... A skoro wychodzisz z założenia, że przegrasz tę kasę to dłużej będziesz przegrywał 300 zł niż 150 ;)
 
T 0

tomaszbytom

Użytkownik
Nie jestem jakiś obeznany w sprawach bukmacherów internetowych. Wcześniej grałem na bwin jednak chce zmienić na inny. Zarejestrowałem się na Expekt wysłałem już pieniądze. Mam pytania:
1. Tam pisało, że muszę obrócić kwotę 3 razy tu piszecie, że liczy się stawka. Tam pisze, że trzeba to obrócić przy kursie 1,5. Czyli jak postawie na przykład 20zł na zakład o kursie 1,5 i za 10zł zakład o kursie 1,2 to będę miał zaliczone, że obróciłem już 20zł?
2. Czy ten kurs 1,5 to ogólny kurs na kuponie (na przykład 3 mecze na kuponie po 1,2 dają więcej niż 1,5) czy muszę każdy mecz mieć na kuponie powyżej 1,5?
3. Maila o bonus mam wysłać dopiero gdy już będę miał pieniądze na koncie Expekt czy teraz jak wysłałem z konta bankowego?

Pewnie Was śmieszą takie pytania jednak mam nadzieję, że ktoś mi odpowie na nie ???? Z góry dziękuję pozdrawiam.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
1. Będziesz miał obrót 20 zł
2. AKO ma być 1,5 lub wyższe. Możesz kumulować kursy 1,20 :p
3. W momencie, w którym zaksięgują Ci pieniądze na koncie.
 
matarius 0

matarius

Użytkownik
Dobra, mam proste pytanie. Niegdyś mój brat (mieszkający pod tym samym adresem co ja) miał założone konto w expekcie i dokonując depozyt pieniędzy wykorzystał przyslugujący mu bonus (100% od depozytu do 150 PLN). Teraz to ja chciałbym założyć konto w expekcie. No i tutaj pojawia się pytanie/a. Czy support expekt.com może się przyczepić do tego, że są zarejestrowane 2 konta na jeden adres (oczywiście na dwie różne osoby). I drugie pytanie, czy w takim razie ja, na swoim koncie mogę wykorzystać bonus?
Z góry dzięki za odpowiedzi
 
michau 84

michau

Forum VIP
Dobra, mam proste pytanie. Niegdyś mój brat (mieszkający pod tym samym adresem co ja) miał założone konto w expekcie i dokonując depozyt pieniędzy wykorzystał przyslugujący mu bonus (100% od depozytu do 150 PLN). Teraz to ja chciałbym założyć konto w expekcie. No i tutaj pojawia się pytanie/a. Czy support expekt.com może się przyczepić do tego, że są zarejestrowane 2 konta na jeden adres (oczywiście na dwie różne osoby). I drugie pytanie, czy w takim razie ja, na swoim koncie mogę wykorzystać bonus?

Z góry dzięki za odpowiedzi
Konto możesz mieć, bonusa natomiast nie otrzymasz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom