>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

100% Bonus od pierwszego zakładu

Status
Zamknięty.
M 0

maxtoon

Użytkownik
Jeszcze jedno pytanie, czy jeśli przegram dany zakład po kursie 1,5 lub wyższym to stawkę doliczam do kwoty obróconych, czy nie? Wydaje mi sie ze tak, ale strzeżonego Pan Bóg strzeże ;)
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Ja mam 2 pytania ????
Czy jeśli mam już konto, ale nie zagrałem żadnego zakładu, to czy mogę otrzymać bonus 100%?
I czy jest opjca wpłacenia kasy przez pocztę?
 
stykacz 0

stykacz

Użytkownik
Ja mam 2 pytania ????
Czy jeśli mam już konto, ale nie zagrałem żadnego zakładu, to czy mogę otrzymać bonus 100%?
I czy jest opjca wpłacenia kasy przez pocztę?
1. Jeżeli nie zagrałeś żadnego zakładu i jest to Twój pierwszy depozyt - możesz otrzymać bonus. Napisz po prostu na wskazany na stronie Bonusu adres z danymi swojego konta i wysokością depozytu.
2. Jest taka opcja. Sam w ten sposób wpłacałem. Prosisz druczek przelewu i wpisujesz tam wszystko co jest podane na stronie Expekta.

pzdr-stk.
 
M 0

mik-o

Użytkownik
witam serdecznie mam 2 pytania zwiazane promocja bonusowa po wplaceniu pieniedzy na nowe konto Expekt&#39;a:
1) czy aktualna promocja (1-31 lipiec) bedzie przedłużona do sierpnia? nie chce ryzykować wplacajac pieniadze jesli okaze sie że dojda one 1 sierpnia, a szkodaby było nie skorzystać z tego bonusu
2) czy otrzymany bonus mozna wykorzystac w grach oferowanych przez serwis Expekt.com ? np. gry takie jak Aces High czy Triple Chance
z góry dziekuje za odpowiedz
 
stykacz 0

stykacz

Użytkownik
witam serdecznie mam 2 pytania zwiazane promocja bonusowa po wplaceniu pieniedzy na nowe konto Expekt&#39;a:
1) czy aktualna promocja (1-31 lipiec) bedzie przedłużona do sierpnia? nie chce ryzykować wplacajac pieniadze jesli okaze sie że dojda one 1 sierpnia, a szkodaby było nie skorzystać z tego bonusu
2) czy otrzymany bonus mozna wykorzystac w grach oferowanych przez serwis Expekt.com ? np. gry takie jak Aces High czy Triple Chance
z góry dziekuje za odpowiedz
Z tego co się orientuję...
1. Promocja była już przedłużana, więc nie ciężko powiedzieć, czy przedłużą jeszcze o miesiąc. Trzeba było się wcześniej zdecydować, nie byłoby problemu ;)
2. Bonus można wykorzystywać tylko w zakładach sportowych.
 
zamora 0

zamora

Użytkownik
witam serdecznie mam 2 pytania zwiazane promocja bonusowa po wplaceniu pieniedzy na nowe konto Expekt&#39;a:
1) czy aktualna promocja (1-31 lipiec) bedzie przedłużona do sierpnia? nie chce ryzykować wplacajac pieniadze jesli okaze sie że dojda one 1 sierpnia, a szkodaby było nie skorzystać z tego bonusu
2) czy otrzymany bonus mozna wykorzystac w grach oferowanych przez serwis Expekt.com ? np. gry takie jak Aces High czy Triple Chance
z góry dziekuje za odpowiedz
sorry ziomek ale jak ty chcesz wpłacać kasę, by otrzymać bonu i go stracić na gry w expekcie które są ustawione (jak wszystkie takie gry w każym buku, trzeba tylko trochę kumać jak się takie gry robi) to lepiej w ogóle kasy nie wpłacaj i oddaj mamie... ????
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
witam serdecznie mam 2 pytania zwiazane promocja bonusowa po wplaceniu pieniedzy na nowe konto Expekt&#39;a:
1) czy aktualna promocja (1-31 lipiec) bedzie przedłużona do sierpnia? nie chce ryzykować wplacajac pieniadze jesli okaze sie że dojda one 1 sierpnia, a szkodaby było nie skorzystać z tego bonusu
2) czy otrzymany bonus mozna wykorzystac w grach oferowanych przez serwis Expekt.com ? np. gry takie jak Aces High czy Triple Chance
z góry dziekuje za odpowiedz
1. W obecnej chwili nie otrzymałem informacji o ewentualnym przedłużeniu promocji.
2. Bonus można wykorzystać tylko w zakładach sportowych

pozdrawiam
 
tvn24 0

tvn24

Użytkownik
tak nadal aktualne :mrgreen: z wyjątkiem wpłat z Moneybookers bo mieli jakieś problemy z wpłatami (tak mi odpisali jak napisałem emaila :jezora: ) :spokodfhgfh:
 
K 0

kendzior

Użytkownik
witam ???? wplacilem do expekta 45zloty ... bede chcil skorzystac z tego bonusa ... tylko mam jedno pytanie ... moge njapierw przed wyslaniem tego mejla o bonus postawic kupon za 5 zloty i dopiero wowoczas starac sie o bonus czyli bym mial powiedzmy 40 zloty i dostal bym bonus rowniez 40 zloty ?? czy jak wplacam 45zloty to bonus liczy sie od kwoty ktorej wplacilem ? ???? moze troszke zamotalem ale mam nadzieje ze ktos mnie zrozumie i mi szybko odpowie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom