>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami 1. Liga Żużlowa w szonie 2023

Status
Zamknięty.
K 952

korfelo2@

Użytkownik
Panowie stawialiście pewnie tak jak Ja na Bloedorma powyżej 7,5 . Ja obstawiłem w STS i kupon przegrany choć chłopak jechał jeden bieg młodzieży i Grygolec go skasował i później już nie jechał i STS rozliczył jak rozliczył, miałem jeszcze Hurysz poniżej 3,5 i Falubaz z handicapem (-2,5)
 
A 360,8K

adams235

Znawca - Żużel
Panowie stawialiście pewnie tak jak Ja na Bloedorma powyżej 7,5 . Ja obstawiłem w STS i kupon przegrany choć chłopak jechał jeden bieg młodzieży i Grygolec go skasował i później już nie jechał i STS rozliczył jak rozliczył, miałem jeszcze Hurysz poniżej 3,5 i Falubaz z handicapem (-2,5)
No niestety można podziękować Grygolcowi....za taki stan rzeczy...kupon przegrany...choć to niesprawiedliwe trochę to oczywiste...ale tak jest niestety
 
karfus 101,2K

karfus

Użytkownik
Panowie stawialiście pewnie tak jak Ja na Bloedorma powyżej 7,5 . Ja obstawiłem w STS i kupon przegrany choć chłopak jechał jeden bieg młodzieży i Grygolec go skasował i później już nie jechał i STS rozliczył jak rozliczył, miałem jeszcze Hurysz poniżej 3,5 i Falubaz z handicapem (-2,5)
Betclic robił zwroty za zakład z Bloodornem
 
A 360,8K

adams235

Znawca - Żużel
Typ podstawowy Ostrów win kurs 2.0 STS
Typy poboczne:
Bjerre under 8.5 kurs 1.7 Fortuna
Bellego under 5.5 kurs 1.88 Fortuna
Idę w kierunku Ostrowa dziś,może trochę patriotycznie ale mam wrażenie że Bjerre po upadku nie jest w pełni sił,Lyager po kontuzji ,Bellego też nie w pełni sił ...w ostrowie Gusts z kontuzja jeździ....to taki pojedynek na lekarzy i Fizjoterapeutów mam wrażenie....
Ciekawi mnie dziś postawa Lyagera chciałem grac under ale mówię coś za dużo tych underow w Polonii tak myślę...ale może gdzieś do taśmy go dorzucę...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1902
A 360,8K

adams235

Znawca - Żużel
Przyjemski over 11.5 Fortuna
Nie ma Gustsa w Ostrovii....robi się luka większa dla Wiktora....no cóż.....brak Gustsa oznacza raczej porażkę Ostrovii ale już wycofać za bardzo się z typy nie można więc zostawiam bo już zagrane.....a liczyłem na jakieś 5 oczek Gustsa nie ukrywam
 
Ostatnia edycja:
maniek81 340,7K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Szlauderbach [poniżej 6 pkt.] 1.67 betfan

Próbuję tego typu w dublu. Wszędzie linia 5.5 pkt. Tutaj przy 6 punktach zwrot. Liczymy 5 startów. Szymon nie zachwyca w tym sezonie, chyba tylko jeden mecz fajny, a poza tym to pioch. Biegów najłatwiejszych nie ma, więc te 6 punktów nie będzie prosto przywieść.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1545
Z 754

zuraw94

Użytkownik
A adams235 czy będzie można dziś ponownie liczyć na Twoje typy odnośnie 1. ligi żużlowej oraz Ekstraligi? Dzisiaj sporo dobrego speedwaya, a nie ukrywam, że w ciągu kilku lat, kiedy mocno obserwuje to forum, niewątpliwie wyróżniasz się ogromną rzetelnością oraz wiedzą w tematyce żużlowej. W skrócie - w każdy weekend czekam na Twoje analizy, bo można nich po prostu dobrze zarobić i wielkie słowa uznania za to.
 
Otrzymane punkty reputacji: +740
R 1,2K

rabatko

Użytkownik
A adams235 czy będzie można dziś ponownie liczyć na Twoje typy odnośnie 1. ligi żużlowej oraz Ekstraligi? Dzisiaj sporo dobrego speedwaya, a nie ukrywam, że w ciągu kilku lat, kiedy mocno obserwuje to forum, niewątpliwie wyróżniasz się ogromną rzetelnością oraz wiedzą w tematyce żużlowej. W skrócie - w każdy weekend czekam na Twoje analizy, bo można nich po prostu dobrze zarobić i wielkie słowa uznania za to.
W sedno! też czekam i korzystam😉
 
K 410

kita07041981

Użytkownik
W sedno! też czekam i korzystam😉
Ja również z niecierpliwością porównam swoje typy z moimi.
Iversen +8.5, nie wiem co zrobić z Jamrogiem jest w parze z Lahtim który ostatnio coraz lepiej, ale jest pewnie zmotywowany na maksa przez finansowe sprawy z Gdańskiem. Walasek - 5.5 pomimo że zna ten tor to jest bez formy siły tylko na 2 biegi.
 
A 360,8K

adams235

Znawca - Żużel
Od rana chodzi za mną typ na juniorski w Gdańsku i teraz uwaga Fortuna daje +0.5 a STS -0.5 na Łódź a to jest kolosalna różnica....
Po cichu liczę na 2 zestaw bo to by pomogło i Dul jechałby z 1 pola...
Zagram grubo ale nie namawiam łódź juniorski +0.5 Fortuna kurs 1.84 czyli przy remisie wchodzi...
Typy poboczne
Lahti over 7.5 kurs 1.67 Fortuna
No gdzie jak nie w Gdansku na silnikach Hollowaya myślę że odpali...
J.Jamrog under 9.5 kurs 1.62 Fortuna
Mimo wszystko under ....bo tak czuję i liczę na to że Duńczycy w Gdańsku dziś odpala i Kuba może mieć problem...
D.Kaczmarek under 9.5 kurs 1.55 Fortuna ---klasycznie do dubla mocno😉tak to rozczytuje😉
I mecz w ZG....typy były w głowie ale po dłuższych przemyśleniach chyba odpuszczę...bo czuję że Falubaz nie będzie cisnąć ,mogą pojawić się juniorzy przy wysokim prowadzeniu i mogą się pojawić overy u zawodników Ostrovii tak myślę...Walasek nie ma.sprzetu ale na mecz w ZG może się sprężyć maxymalnie więc odpuszczę...chciałem Bertnzona ale on coś złapał i układ biegów w miarę....więc narazie mecz omijam...kusi over Thungate i o dziwo handi na Ostrovie może takie kierunki ale to tylko za drobnice jakaś ,żadnych poważnych pieniędzy bym nie położył na to😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +211
maniek81 340,7K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Pawlicki + Jensen [poniżej 22.5 pkt.] 1.95 forbet
Nie trzeba było nawet biegów oddawać 😉

Spróbuję dziś pod prąd. Falubaz zapewne ogarnie zwycięstwo na luzie. Tyle, że w Ostrowie zwyciężyli 55-34, więc nie ma się co spinać, wystarczy wybrać dzisiejsze spotkanie i 3 punkty zostają w Winnym Grodzie. Widzieliśmy ostatnio, w meczu z Landshut, że szansę dostali juniorzy i cała czwórka liderów oddała swój jeden bieg. Liczę dziś na podobne roszady, co powinno ułatwić sprawę. Ponadto dwa biegi w rozkładzie obaj zawodnicy mają ze sobą, więc tu już z urzędu dwa punkty mniej do zdobycia. Jeśli tylko Falubaz zastosuje roszady, to typ powinien spokojnie wejść.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +942
S 26,5K

scrobek

Użytkownik
Rune Holta under 5,00 pkt. 1,75 eToto

Trudny tor w Gdańsku plus słabe rączki Ryśka to może być złe połączenie. Wydaje mi sie, że na trudnym torze po opadach Rune nie podoła i skończy się na dwóch biegach
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +272
A 360,8K

adams235

Znawca - Żużel
Lahti wygra przynajmniej bieg tak kurs 1.8 było STS...teraz już tylko 1.47

Klindt(-1) -Kaczmarek 1 kurs 2.02 Fortuna tu pod szukanie wysokiego kursu tak myślę...
Kto lepszy Bieg 1 Kaczmarek -Lahti 2 kurs 2.22Sts tu jest kluczowe aby był 1 zestaw jeśli Lahti pojedzie z małego to po takim kursie warto atakować....gorzej jak 2 zestaw wylosują wtedy może być kiepsko...ale trzeba zaryzykować...
 
Ostatnia edycja:
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Ja rowniez gram pod under Holty, tylko inaczej...

Rew (-2) - Holta 1 2.10 bet365

Keynan z drugiej strony powinien w trudnych warunkach odnalezc sie bardzo dobrze. Ma fajny pierwszy start, po ktorym moze byc w sumie juz 3:0 dla Australijczyka. Tak wysokie handi zawsze obarczone jest pewnym ryzykiem, ktore trzeba wkalkulowac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +994
A 360,8K

adams235

Znawca - Żużel
Lahti wygra przynajmniej bieg tak kurs 1.8 było STS...teraz już tylko 1.47

Klindt(-1) -Kaczmarek 1 kurs 2.02 Fortuna tu pod szukanie wysokiego kursu tak myślę...
Kto lepszy Bieg 1 Kaczmarek -Lahti 2 kurs 2.22Sts tu jest kluczowe aby był 1 zestaw jeśli Lahti pojedzie z małego to po takim kursie warto atakować....gorzej jak 2 zestaw wylosują wtedy może być kiepsko...ale trzeba zaryzykować...
2 zestaw wylosowany tego się obawiałem i tragedia gotowa niestety ....1 pole i Lahti nie dał rady
 
D 7,1K

domino7

Użytkownik
Panie Adams jesteś kocurem Jeśli chodzi o wiedzę żużlowa i Typy ale ten dzisiejszy na lahtiego to była tragedia ..
Przeciez on w tym roku mega zawodzi ,i jest cieniem zawodnika z poprzedniego sezonu .
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
W sumie dopiero połowa roku, ale myślę, że w wyścigu o tytuł za najgłupszy tegoroczny post pan domino7 jest zdecydowanym faworytem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom