>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami 1. Liga Żużlowa w szonie 2023

Status
Zamknięty.
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ja patriotycznie mecz w Rybniku. Ostrów potrafi tam jechać, myśle ze tor powinien lepiej leżeć Olivierovi i Gustsowii powinni oojechac lepiej niz w Łodzi , młodzież z Ostrowa mysle ze swoje dołozy a Jakub wyciągnął wnioski z ostatniego pojedynku , jesli liderzy pojada w miare równo to bedzie na styku, kurs wart ryzyka i trzeba spróbować

Ostrów kurs 3,5 STS ✅ 💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2533
C 876

czubus2

Użytkownik
To co się dzisiaj dzieje to są jakieś jaja. Powtórki po odjechaniu biegu, Łoktajew jedzie niezagrozony na prowadzeniu i nagle się wywraca, Hansen nie potrafiący wyjść spod taśmy. Masakra
Post automatycznie złączony:

Ktoś potwierdzi że loktajew 8 bieg upadek?
wywrócil się będąc na prowadzeniu
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Witam handi dodatnie na Rybnik + 20 5 jak to widzicie, jendak hansen , kurtz ,zagar , kvech cos dołozy i wojdyło też , ?
Wszystko zależy od Kvecha moim zdaniem,jak podejdzie do tego meczu,bez niego może być ciężko nawet o 35 a kurs kolo1.5 niewiem czy jest sens...
Ale jeśli Kvech będzie chciał coś pokazać i udowodnić i pojedzie na te 7-8 oczek to spokojnie mogą dobić do 37
Ostatnio słabnie wyraźnie zwłaszcza w Danii Hansen, Rybnik bez juniorki ciekawe jak ten mecz się potoczy bo i Falubaz może się nie spinać za bardzo ...
Ja pograłem narazie K.Buczkowski under 11.5 Fortuna kurs 1.72 Fortuna
Dużo już najechanych zawodów w tym roku za chwilę PO i może delikatnie odpuścić lub pojechać nawet 4 biegi😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +913
M 0

michuu220888

Użytkownik
Na szybko Unia Leszno win 3,20 , u siebie myśle ze tego meczu nie przegrają będzie zacięte spotkanie a po takim kursie warto spróbować . 1 liga Bleodrn +6,5 pkt sts 1,5 a lvbet 1,67 warte na pewno spróbowania Berge + 10,5
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
N.Bloedern over 6.5 kurs 1.57 STS i 7.5 kurs 1.88 Fortuna też pograłem
Mały becik dnia dla mnie 😉 i od tego zaczynam ,mecz na żyletki,musi pojechać 4 lub 5 razy ,wydaje mi się że powinien zrobić różnice
M.Hansen over 8.5 kurs 2.01 Fortuna
Kurs zacny,tor powinien mu pasować...
M.Nielsen under 8.5 kurs 1.88 Fortuna ma trudne biegi mimo że forma zwyżkuje,typ na styk
K.Rew over 5.5 kurs 2.01 STS

Z meczu Łodzi under Lahti 9.5,win Bydzi kurs około 1.8 zaryzykuję
No i over Huckenbeack 9.5 oraz Saifert Salk over 7.5 kurs 1.84 (przyjedzie z Bajerskim i uważam że linie przekroczy a kurs bardzo fajny😉😉)
Tak to widzę...
Z innych typów myślę nad kierunkiem under Berntzona,handi 18.5Gdańska też sporawo a występ Gustsa niepewny a nawet jeśli pojedzie to jest masakrycznie poobijany....można to wziasc pod uwage
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1868
G 30,7K

gkskubik

Użytkownik
Daniel Kaczmarek over 7,5 @ 1,95 Etoto

Zielonogórski walec przyjeżdża dziś do nadmorskiego kopciuszka. Gdańszczanie mogą już po prawdzie myśleć o kompletowaniu drużyny na przyszły sezon. Plan sportowy wykonany. Organizacyjnie nie wiadomo. Zobaczymy po chęci pozostania zawodników nad morzem. Wydawać by się mogło, że Daniels obniżył loty. Dwa ostatnie spotkania to 4 i 2 oczka. Były to jednak wyjazdy do Ostrowa i Zielonej Góry. Na własnych śmieciach nie licząc początku sezonu zaskakuje na plus. Niejednokrotnie był liderem gospodarzy i ratował im skórę. Dzisiaj wrzucony w numer kontuzjowanego Klindta za którego będzie stosowane zastępstwo zawodnika. Niewykluczone że wyjedzie 6 lub nawet 7 razy na tor. Nie wiadomo również czy goście nie dadzą więcej szans do objeżdżania młodzieży mając "zagwarantowany" wjazd do kolejnej rundy. Myślę, że akurat Danielowi będzie zależeć aby pokazać się sportowo przed negocjacjami o pozostaniu w klubie. Wyrażał się dotychczas pozytywnie więc płacone raczej ma ;) Obawiałem się prognoz burzowych w okolicach rozpoczęcia spotkania, ale te jakby się rozmyły. Tor powinien zaskoczyć gospodarzy nie bardziej niż zwykle ;) Uważam, że Kaczmarek ma szansę dźwignąć tą linię.

Pozdro!

Edit/ wprowadziłem w błąd z zastępstwem zawodnika, którego nie będzie (i jak wynika ze średnich w gdańskiej drużynie być nie mogło)
 
Ostatnia edycja:
Q 13,4K

quatr0

Użytkownik
Wakacyjnie w górach, więc brak czasu na większą analizę ale może komuś podpasują te typy w poszukiwaniu wyższych kursów.

Berntzon under 7,5 @ 1,75 STS
Oli tylko jeden punkcik.
Buczkowski under 11,5 @ 2,13 STS
11 punktów Krzysia dzisiaj.
Berge over 10,5 @ 2,01 STS
Over w STS pierwsze 5 startów, 11 punktów Dimitria. Łącznie 14 zrobił bo miał 6 startów.

Berntzon średnia forma, do tego ostatnio mega bolesny dzwon w lidze. Myślę, ze nie podobała.
Buczkowski to klasa sama w sobie ale linia wysoka i może być jakaś wpadka plus może pojedzie 4 wyścigi bo w nominowanym go ktoś zastąpi.
Berge ostatnie dwa mecze licząc od końca punktował 11,15 - linie 10,5 liczę że pokryje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +722
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dziś szybciutko bo na zawodach więc jedynie kierunki może ktoś coś wybierze
Podstawowe:
Bertnzon under 7.5 mój ulubieniec do underow
Krawczyk under 7.5
Gusts under 5.5
Zagar over 8.5
Row+4.5
No.Bloedern over 6.5
D.Berge under 10.5
Poboczne:
Row win kurs 2.16
Row +2.5 kurs 1.75
A.Liager under 8.5
K.Rew under 7.5
R.Jensen over 10.5
I dwa typy dodatkowe m.Hansenunder 9.5 i Kaczmarek under 6.5tu pod wysoki kurs....typów sporo ,ale sporo pograłem dziś głównie w dublach,ale też nie wszystko ,ale takie kierunki widze
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1228
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Bertzon under 7,5 sts 2,01✅✅✅
Huckenbeck under 9,5 forbet 1,95⛔⛔⛔
Obaj po kontuzjach i wątpię, że w te kilka dni doszli na tyle do siebie żeby dobrze punktować. Ostrów walczy o play off ,a więc możliwe że już po jednym biegu wskoczą za Oliego juniorzy.Co do Kaia to linia mega wysoka,a w Bydzi ma kto z nim wygrywać ( choć wydaje mi się że Landshut da ZZ za niemca)
 
Ostatnia edycja:
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
ja zagralem dzisaj

Blodern wiecej 5,5 kurs 1.80 sts junior z Niemiec jeden z najlepszych w lidze wiadomo ze dzisiaj jeden z Przyjemskim dwa razy ale powienin zaliczyc 5 biegow i te 6 pkt przywiez jest kogo zastepowac
Nilson wiecej 6.5 kurs 1.57 sts lider ekipy Niemieckiej Hucenbek poodnijany on Berge i Blodern musza swoje przywiez a Kim jest osatnio w dobrej formie
Riss mniej 2,5 no sorki ale na kim mialby przywiez 3 pkt dawno go nie bylo w skladzie druzyny z Niemiec
Kvech wiecej 5,5 kurs 1.57 sts
 
maniek81 327,5K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Bloedorn [powyżej 5.5 pkt.] 1.75 etoto
5pkt. w trzech biegach, a w kolejnych trzech nic

Młody Niemiec powinien dziś trochę punktów przywieść. Coś mi się mocno wydaje, że za Huckenbecka będzie ZZ, bowiem linia na Berge 12.5pkt., a to dużo. W związku z tym liczę na sporą ilość startów Bloederna, co powinno proponowaną linię 5.5 pkt. pokryć.
 
Ostatnia edycja:
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Dla mnie zaskakujące jest rosnący kurs na Row...ja zagralem grubo
Row+12.5
Row+10.5
Row+8.5
STS kursy od 1.5 do 2.1
Bertnzon under 7.5 kurs 2.01
Musielak under 11.5 kurs 1.72
Hansen P.over 9.5 kurs 1.8 Fortuna
P.Wojdylo over 6.5 kurs 1.8 Fortuna
Bloedern over 5.5 kurs 1.8 STS mam nadzieję że pojedzie te 5 biegów
M.Szczepaniak under 9.5 kurs 1.8 Fortuna
W.Rafalski over 2.5 kurs 1.75 STS to 2 liga
Generalnie w trasie to nie mam czasu ale od najpewniejszych od góry tak mi się wydaje...Kurtz ,Hansen i Wojdylo przytrzymają handi dla Rowu tak sądzę....ale sam jestem ciekaw jak Ostrovia pojedzie ale myślę że mecz położy poraz kolejny Berntzon
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +474
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
O.Berntzon under 8.5 kurs 1.57 STS
Dobry żart bukmachera...oczywiście kiedyś musi zrobic over po 8 underach z rzędu licząc szwedzką ale z kim ma dziś te punkty robić...choć układ biegów ma korzystny
K.Buczkowski over 9.5 kurs 1.75 STS
Myślę że spokojnie koło 11 się zakręci jeśli będzie bez wykluczeń i defektow
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +96
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Musielak over 7,5 pkt @1,85 betclic

Jestem bardzo zdziwiony taką linią, bo na innych bukmacherach wynosi ona 9,5. Tutaj mamy aż dwa oczka niżej po tym samym kursie. Tofik ostatnio w świetnej formie, to lider Ostrovii. Przeciwko Rybnikowi ostatnio 4 biegi był niepokonany i przywiózł 12 pkt. Dziś najtrudniejszy dla niego wydaje się się być pierwszy bieg, potem powinno być już dużo łatwiej. Jeśli Ostrovia chce powalczyć to Musielak te min. 8 pkt musi zdobyć.
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
P.Pawlicki over 10.5 kurs 1.84 Fortuna
Jeśli nie zrobi żadnego wykluczenia to uważam że spokojnie może zakręcić się koło 12-13....oby bez defektów...Falubaz wie o co jedzie....tak myślę
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1082
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Czy w Superbet rozliczyli Wam dzisiejszy mecz w Ostrowie? Wisi mi jako ostatnia rzecz na kuponie ze sporą wygrana i wedlug nich wciaz nie ma oficjalnego wyniku ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +96
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dziś kierunki taki obrałem...
B.Kurtz over 10.5 kurs 1.75 STS
J.Kvech under 8.5 kurs 1.75 STS
K.Bjerre over 9.5 kurs 1.7 STS
I typ pod wysoki kurs ...Bellego under 4.5 kurs 2.22 Fortuna a na STS tylko 1.57 choć jeśli pojedzie w 12 biegu to typ nie wejdzie ale liczę że nie dojedzie do tego biegu patrząc na układ jaki ma...
Bjerre powinien pasować tor....i w sumie typy pod układ biegów....
 
Ostatnia edycja:
maniek81 327,5K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Rybnik - Bydgoszcz

Szlauderbach [poniżej 7 pkt.] 1.95 betfan

Szymek w tym sezonie zawodzi, miewa przebłyski, ale to za mało. Dzisiaj biegi wcale nie łatwe, a linia wydaje mi się nie do przeskoczenia. Liczy się pierwsze 5 biegów, razie 7 punktów mamy zwrot. Jak źle wejdzie w mecz, to może i jakaś RT wleci w jego miejsce. Kurs przyjemny trzeba próbować.

Kurtz [najlepiej punktujący w meczu] 2.35 betclic / 2.25 betfan
Pod nieobecność Hansena i Przyjemskiego wydaje się być to główny kandydat do miana najlepiej punktującego w meczu. Przy 6 biegach jest na to spora szansa, na swoim torze myślę, że ogarnie. W składach obu drużyn zawodnicy, którzy nie są murowanymi pewniakami, więc przy tym kursie idę w to.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +801
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom