>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

1. kolejka LOTTO Ekstraklasy (15.07 - 18.07.2016)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Betano

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W Betano!
Betano - bonus 100% do 200zł!

Jak to zwykł mawiać kolega Twarowski: &quot;Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy&quot;. Tak, tak, to właśnie 15 lipca wraca do gry najlepsza liga świata ???? .

Za niecałe 3 tygodnie rozpoczniemy nowy sezon, czego możemy się spodziewać, to pokażą nam już pierwsze mecze.

Na początek ciekawe spotkania we Wrocławiu, Krakowie oraz Warszawie, ja osobiście jestem ciekawy jak sobie poradzi Piast Gliwice czy dopadnie go tzw. klątwa pucharów tak jak m.in. Ruch i Śląsk w poprzednich sezonach.


 
Otrzymane punkty reputacji: +29
P 190

przemek62200

Użytkownik
Nie zamierzałem grać ekstraklasy, pomimo ze regularnie oglądam naszą pilkę kopaną, jednak rzuciły mi się w oczy kursy na mecz Legia - Jagiellonia. W mojej ocenie są mocno przesadzone z kilku powodów:
1) przede wszystkim udział Legii w el. LM. Mecze 12 i 19 lipca z Zrinski, przy czym pierwszy mecz na wyjeździe, zatem będą po podróży. Nie wiadomo na jakim etapie przygotowań będą Warszawiacy, ale szczyt formy powinni szykować na decydujące fazy eliminacji, zatem zakładam ze w tym czasie mogą być jeszcze widoczne trudy okresu przygotowań. Nie wykluczone roszady w składzie w celu oszczędzania czołowych piłkarzy, nie wiadomo jak będą wyglądali czołowi piłkarze po euro, czy w ogóle zostaną w stolicy ;)
2) w Białymstoku mecze z Legia należą do tych najważniejszych, zatem piłkarze zawsze mają dodatkowa motywację na tego rywala.
3) Jagiellonia potrafi wygrywać z Legia, również na wyjeździe, więc tak wysokie kursy w mojej ocenie mocno przesadzone.
4) Jaga będzie mogła pograć z kontry co wychodzi jej dużo lepiej niż utrzymywanie się przy piłce i atak pozycyjny.
5) To początek sezonu, nie wiadomo czego się spodziewać, zawsze na początku jest sporo niespodzianek, zatem tak wysokie kursy trzeba próbować.
Powyższe argumenty skłaniają mnie do spróbowania następujących typów:
Jagiellonia @6.5 ⛔
Jagiellonia X2 @2.45 ✅
Jagiellonia DNB @4.75 ▶ ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W meczu otwarcia chyba będę szukał remisu. Lechia mega faworytem, ale Wisła pewnie się postawi. Kaczmarek nie zmieni swojego stylu i będzie liczył na to, że najważniejsze to nie stracić. Uprzedzam od razu wszystkich, że mecze w wykonaniu Wisły raczej nie będą super widowiskowe. Chyba najciekawszy fragment widowiska to będą cieszynki po bramkach Recy (zawsze to robi). Ja jeszcze poczekam bliżej meczu, zawsze mogą wystąpić jakieś kontuzje, ale remis to będzie dobry początek.
 
U 76

ulvmann

Użytkownik
Dla mnie to będzie underowa kolejka remisów. Nie przewiduję więcej jak 3 bramek w danym meczu, a &quot;czyste&quot; zwycięstwo najbardziej prawdopodobne wydaje mi się w Lubinie, chyba że trener będzie oszczędzał zawodników na potyczki pucharowe (najpierw trzeba awansować) ;) Korona przez wielu typowana do spadku.
W żadnym innym meczu nie odważę się postawić 1 lub 2 - jeśli już to z podpórką jednak poczekam jeszcze kilka dni, zobaczymy, co się wydarzy do 15 lipca.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dla mnie to będzie underowa kolejka remisów. Nie przewiduję więcej jak 3 bramek w danym meczu, a &quot;czyste&quot; zwycięstwo najbardziej prawdopodobne wydaje mi się w Lubinie, chyba że trener będzie oszczędzał zawodników na potyczki pucharowe (najpierw trzeba awansować) ;) Korona przez wielu typowana do spadku.
W żadnym innym meczu nie odważę się postawić 1 lub 2 - jeśli już to z podpórką jednak poczekam jeszcze kilka dni, zobaczymy, co się wydarzy do 15 lipca.
Nasza liga jest taka, że przeważnie ekipa która jest notowana do spadku nagle gra jakiś niesamowity futbol. Z tego co pamiętam tak samo było z Koroną (2-3 sezony temu)?

Co do tych underów to w większości popieram. Odrzuciłbym chyba mecz Termaliki z Arką i tam poszukał overa. Ekipa z Gdynii w obronie zapłaci frycowe, ale ich atak naprawdę mi się podoba. Już w 1 lidze były oznaki dobrej gry i tu skrzydła będą odgrywać ogromną rolę. Nieciecza jak wiadomo - polskie Hoffenheim. Za Michniewicza może się coś zmienić, ale szczerze mówiąc znowu liczę na ofensywną grę z ich strony.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Dla mnie to będzie underowa kolejka remisów. Nie przewiduję więcej jak 3 bramek w danym meczu, a &quot;czyste&quot; zwycięstwo najbardziej prawdopodobne wydaje mi się w Lubinie, chyba że trener będzie oszczędzał zawodników na potyczki pucharowe (najpierw trzeba awansować) ;) Korona przez wielu typowana do spadku.
W żadnym innym meczu nie odważę się postawić 1 lub 2 - jeśli już to z podpórką jednak poczekam jeszcze kilka dni, zobaczymy, co się wydarzy do 15 lipca.
Zacznijmy od tego, że nasza liga zawsze była nieprzewidywalna ???? . W niektórych meczach zapewne może paść więcej niż 3 bramki, jednak jest to dopiero 1 kolejka w sezonie, więc nikt nie będzie od razu atakował jakby od tego zależały jego losy w lidze.
Zagłębie faktycznie powinno sobie poradzić z mierną Koroną, ale nie zapominajmy, że jeszcze jutro ma mecz w kwalifikacjach Ligi Europy. Ich pierwszy mecz nie wyglądał zbyt kolorowo; mimo licznych okazji podbramkowych nie potrafili strzelić gola, a szkoda, bo naprawdę mieli okazje ku temu :?.
Osobiście typuję zwycięstwo Wisły Kraków - w tym sezonie mają w końcu okazję pokazać, że wciąż zaliczają się do mocnych ekip, a nie tylko drużyny, która gra w grupie spadkowej.
Ruch Chorzów - Górnik Łęczna - mecz nieprzewidywalny, praktycznie wszystko się tutaj może zdarzyć. Niebiescy teoretycznie są faworytem, ale jest to tylko teoria. Jak dobrze wiemy potracili kilku zawodników, trener ponoć też nie do końca motywuje swoich zawodników (plotki ze strony Chorzowa, ile w tym prawdy ?).
Mimo, że jestem kibicem Legii i oczywiście upatruję tutaj jej zwycięstwa to najbardziej ciekawi mnie spotkanie Niecieczy z Arką Gdynia. Żółto-niebiescy dosyć szybko wywalczyli awans do ekstraklasy, a jak dobrze wiemy Termalica nie jest też klubem nie do pokonania. Liczę mimo wszystko na Termalicę, ale wszystko się może zdarzyć.
 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
Pierwsza kolejka więc lepiej nie szaleć ze stawkami ????
W tej rundzie warto spróbować tylko dwa spotkania:
Wisła Płock - Lechia Gdańsk
Ciekawe 3 transfery gospodarzy: Sylwestrzak, Fidziukiewicz i Furman. Tylko czy zmieni się gra Wisły w porównaniu z I ligą? Szczerze wątpię, a gra przede wszystkim na zero z tyłu z takimi drużynami mocnymi ofensywnie jak Lechia może przynosić słabe skutki. Lechia wzmacnia się Wolskim, możliwe że Komorowskim, Lipskim i Boenischem.
Ofensywa Lechii Krasić, Wolski, Kuświk, Mak bracia Paixao, dodatkowo doświadczona obrona. Trener Nowak wykonał dobrą pracę już wiosną, w tym sezonie może poprowadzić Gdańszczan nawet do mistrzostwa (według mnie oczywiście).
Wisła nie utrzyma tutaj zera z tyłu, a o bramki dla gospodarzy będzie ciężko.
Lechia @2.2 Unibet ⛔

Zagłębie Lubin - Korona Kielce

Mój typy przeciwko Koronie jest czymś oczywistym. Zmiana trenera w drużynie scyzoryków, odeszli: Cabrera, Sylwestrzak, Jovanović, Pawłowski, Sierpina, Trela.
Możdzeń przyszedł i ma utrzymać Ekstraklasę? Bardziej prawdopodobny jest tutaj drugi spadek Mateusza z ligi. Korona jest moim faworytem do spadku. Nie widzę niczego co miałoby &quot;zaskoczyć&quot; w tej drużynie.
Zagłębie gra bardzo przyjemną dla oka piłkę, kadra znacząco się nie zmienia, na chwilę obecną nie wiadomo co będzie ze Starzyńskim. Miedziowi są już w grze dzięki eliminacją ???? Ligi Europejskiej. Nie widzę argumentów za Koroną. Warto zagrać Zagłębie już teraz bo kursy będą spadać, a w następnych kolejkach na wyjazdowe mecze Korony będzie jeszcze słabiej.

Zagłębie Lubin @1.75
Unibet
Może później jeszcze coś wymyślę ;)
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
2
@ 2.75 Unibet⛔
Według mnie warto zagrać tutaj spokojnie zwycięstwo Lecha.
Dzisiejszy mecz Superpucharu Polski pokazał najdobitniej na jakim poziomie przygotowań jest poznańska lokomotywa. Śląsk pozbył się kilku doświadczonych graczy, oczywiście mowa tutaj o braciach Paixao, którzy jeszcze ciągnęli jakoś ten wózek do przodu. Oczywiście ciężko już teraz wytypować 100% zwycięzcę, bo jednak nie wiemy na co stać WKS.
Teraz wracam do Lecha: KKS ma świetną młodzież, co pokazał dzisiejszy mecz. Formella - świetne wejście w mecz, dwie bramki, czego chcieć więcej ? Pawłowski powinien być gotowy na inaugurację sezonu, bo jego uraz nie okazał się być aż tak ciężki. Z przodu Tetteh i Gajos potrafią zrobić prawdziwą robotę, demolkę w środku pola może powoli zacznie robić Majewski. Obrona również wygląda bardzo ciekawie: Lasse Nielsen, Tomasz Kędziora to już doświadczeni zawodnicy, którzy potrafią wygrywać ciężkie pojedynki. Ponadto kolejny młodzik, Robert Gumny również zaprezentował się dzisiaj nieźle i na pewno będzie wzmocnieniem.​
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Śląsk Wrocław vs Lech Poznań
Według mnie warto zagrać tutaj spokojnie zwycięstwo Lecha.
Dzisiejszy mecz Superpucharu Polski pokazał najdobitniej na jakim poziomie przygotowań jest poznańska lokomotywa. Śląsk pozbył się kilku doświadczonych graczy, oczywiście mowa tutaj o braciach Paixao, którzy jeszcze ciągnęli jakoś ten wózek do przodu. Oczywiście ciężko już teraz wytypować 100% zwycięzcę, bo jednak nie wiemy na co stać WKS.
Teraz wracam do Lecha: KKS ma świetną młodzież, co pokazał dzisiejszy mecz. Formella - świetne wejście w mecz, dwie bramki, czego chcieć więcej ? Pawłowski powinien być gotowy na inaugurację sezonu, bo jego uraz nie okazał się być aż tak ciężki. Z przodu Tetteh i Gajos potrafią zrobić prawdziwą robotę, demolkę w środku pola może powoli zacznie robić Majewski. Obrona również wygląda bardzo ciekawie: Lasse Nielsen, Tomasz Kędziora to już doświadczeni zawodnicy, którzy potrafią wygrywać ciężkie pojedynki. Ponadto kolejny młodzik, Robert Gumny również zaprezentował się dzisiaj nieźle i na pewno będzie wzmocnieniem.​
Nie chcę się czepiać, ale we Wrocławiu o braciach Paixao już dawno zapomniano, od nowego roku nie ma już żadnego z nich. Marco odszedł wcześniej oczywiście.
Jest Morioka , bardzo kreatywny piłkarz, zgadzam się natomiast co do tego, że nie wiemy jak będzie się prezentował Śląsk w pierwszym meczu, na pewno potencjał ludzki jest.
Co do Śląska to pewny jestem jednego, problemy w obronie , słaba forma w sparingach Celebana, tracenie głupich bramek. Obsada bramki ktoś z pary Pawełek/Kamenar, ma grać ten drugi, widziałem filmiki z jego gry, powiem szczerze nie przekonuje mnie.
Ja tu mimo wszystko celuje w Over 2.5 @ 2.18 Unibet
Dzisiaj Lech pokazał dobrą grę z przodu, Makuszewski będzie wzmocnieniem, Formella dobry zmiennik, dobrze też Nielsen. Jest czym straszyć. Ale też błędy w obronie, bramkarza co sprawiło, że Legia w sumie z niczego strzeliła gola.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Nie chcę się czepiać, ale we Wrocławiu o braciach Paixao już dawno zapomniano, od nowego roku nie ma już żadnego z nich. Marco odszedł wcześniej oczywiście.
Jest Morioka , bardzo kreatywny piłkarz, zgadzam się natomiast co do tego, że nie wiemy jak będzie się prezentował Śląsk w pierwszym meczu, na pewno potencjał ludzki jest.
Marioka jest, ale czy zastąpi w jakikolwiek sposób któregoś z nich ? Faktycznie jest tak jak mówisz, że o nich już zapomniano w Śląsku, ale na ich miejsce jeszcze nie sprowadzono jakichś wielkich armat. Jestem ciekawy wyniku tego spotkania, oby był to emocjonujący mecz, bo na początku sezonu żaden klub nie chce przegrać meczu.
Swoją drogą miło jest podyskutować z kimś bez żadnych napinek, wyzwisk, a niekiedy na tym forum jest o to ciężko. Mimo, że po 3 latach wróciłem z ciekawości to zauważyłem, że niewiele się zmieniło ;).
Także dyskusja z Tobą na razie to sama przyjemność.
Pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Marioka jest, ale czy zastąpi w jakikolwiek sposób któregoś z nich ? Faktycznie jest tak jak mówisz, że o nich już zapomniano w Śląsku, ale na ich miejsce jeszcze nie sprowadzono jakichś wielkich armat. Jestem ciekawy wyniku tego spotkania, oby był to emocjonujący mecz, bo na początku sezonu żaden klub nie chce przegrać meczu.
Swoją drogą miło jest podyskutować z kimś bez żadnych napinek, wyzwisk, a niekiedy na tym forum jest o to ciężko. Mimo, że po 3 latach wróciłem z ciekawości to zauważyłem, że niewiele się zmieniło ;).
Także dyskusja z Tobą na razie to sama przyjemność.
Pozdro.

Również pozdrawiam, a no dyskutujemy bez napinek, taka jest nasza rola i potrzeba dla forum.

Wracając do Morioki czy zastąpi braci Paixao, mogę powiedzieć, że i tak i nie ???? , a to dlatego, że ciut inna pozycja. Morioka to typowa &#39;10&#39; ofensywny pomocnik, natomiast Flavio - skrzydłowy i Marco - napastnik.

Patrząc na to, kogo Śląsk ma na tych pozycjach to na skrzydle jest posucha, tutaj się zgadzam jest Kiełb (który długo nie pogra już we Wrocławiu), Gosztonyi(nie spełnia pokładanych w nim nadziei), może zagrać na skrzydle Grajciar, niestety ma swoje lata, szybkość nie ta. No i rzeczywiście jest z tym problem, skrzydłowy poszukiwany i to mocno.

Co do Marco czyli środkowy napastnik, tutaj jest Biliński oraz jeśli uda się wykupić młody Węgier - Mervo, tutaj Mervo jest podobny do Marco tzn biega i się stara, walczy, jest go pełno , wychodzi do grania. Dlatego to jest zmiana 1 do 1, natomiast jeśli odejdzie, to nie ma o czym mówić, Biliński jest mocno średnim graczem.

Przed sprowadzaniem do Śląska armat przeszkodą jest głównie brak pieniędzy w klubie ;).
 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
Rok temu Lech był mistrzem i wygrał superpuchar grając świetne spotkanie ????
Jak zakończyli rok 2015 wszyscy dobrze wiemy.
Mecz o superpuchar od czasu kiedy 2 razy został odwołany nie ma żadnej rangi.
Mecz towarzyski za który ktoś daje pucharek.
Dla mnie ten mecz nie jest wyznacznikiem formy obu zespołów.
Śląsk naprawdę dobrze prezentował się wiosną.
Śląsk - Lech NO BET
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Leczna
Dziwie sie ze Ruch w ogole zostal dopuszczony do ligi tam juz jest tylko wydmuszka, watpie zeby dokonczyli sezon, poleca do 4 ligi, nawet miasto nie bedzie lozyc na jakies prywatne przyssawki.
Nie spadli o tyle ze zalatwili sobie grupe mistrzowska za kulisami. A tam wiadomo jak bylo. Oczywiscie wszystko w trabe. Do tego okres przedsezonowy tez wszystko w trabe.
I lepiej nie bedzie. Przez kilka kolejek beda fajne kursy na przegrane chorzowian 3,25 betano.
Zastanowimy sie jeszcze nad handikapem -1 i HT/FT. Ruch bedzie przegrywal mecze az milo fajnie ze sa takie kursy, po prostu ta druzyna jest w innym, wirtualnym swiecie, w realnym sa bici jak psy
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
viren, Jedyny który żyje wirtualnym świecie jesteś Ty... Bardziej zakompleksionego postu jeszcze nie widziałem na tym forum....zastanawiam się czy aby nie pomyliłeś forum i ten post miał widnieć na kibice.net.
Przy okazji ani jedno słowo w Twoim poście nie jest prawdziwe...
 
kacperr1994 7

kacperr1994

Użytkownik
Pierwsza kolejka więc lepiej nie szaleć ze stawkami ????

W tej rundzie warto spróbować tylko dwa spotkania:

Wisła Płock - Lechia Gdańsk
Ciekawe 3 transfery gospodarzy: Sylwestrzak, Fidziukiewicz i Furman. Tylko
Wisła oficjalnie wzmocniona przez olbrzymi zastrzyk gotówki z Orlenu celuje w dużo lepszego napastnika. Napisałeś ,że kupili Fidzukiewicza ,ale chyba coś Ci się pomyliło bo Fidziukiewicz zostaje w Zagłębiu.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Leczna

Dziwie sie ze Ruch w ogole zostal dopuszczony do ligi tam juz jest tylko wydmuszka, watpie zeby dokonczyli sezon, poleca do 4 ligi, nawet miasto nie bedzie lozyc na jakies prywatne przyssawki.

Nie spadli o tyle ze zalatwili sobie grupe mistrzowska za kulisami. A tam wiadomo jak bylo. Oczywiscie wszystko w trabe. Do tego okres przedsezonowy tez wszystko w trabe.

I lepiej nie bedzie. Przez kilka kolejek beda fajne kursy na przegrane chorzowian 3,25 betano.

Zastanowimy sie jeszcze nad handikapem -1 i HT/FT. Ruch bedzie przegrywal mecze az milo fajnie ze sa takie kursy, po prostu ta druzyna jest w innym, wirtualnym swiecie, w realnym sa bici jak psy
Nie chcę się tutaj czepiać, ale to co napisałeś to jednak żenada na najwyższym poziomie.
Jak można już na tym etapie stwierdzić, że z Ruchu została tylko &quot;wydmuszka&quot;? To tylko Twoje daleko idące przypuszczenia, które nijak się mają do rzeczywistości. Potwierdziłeś to tylko swoim postem. W Ruchu od dłuższego czasu nie dzieje się najlepiej to fakt i jedynie z tym stwierdzeniem mogę się zgodzić. Poza tym ? Sezon zweryfikuje na co ich stać, a przynajmniej kilka najbliższych kolejek. Trener od dłuższego czasu nie mógł z zawodników wykrzesać wszystkiego, co w nich najlepsze. Bredzisz o tym, że &quot;załatwili sobie grupę mistrzowską&quot; - tą grupę załatwili im nasi włodarze ligowi, którzy wyliczyli kto będzie w niej grał. Nikt niczego nie robi za kulisami. W Ruchu ponadto stawia się na młodzież, tam nie ma kalkulacji, jeśli widzi się jakiś talent to się go wykorzystuje w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Ruch nigdy nie robi jakichś spektakularnych transferów, ale sprowadzenie Ćwielonga, Miszczuka, Pazio było dobrym posunięciem.
 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
Wisła oficjalnie wzmocniona przez olbrzymi zastrzyk gotówki z Orlenu celuje w dużo lepszego napastnika. Napisałeś ,że kupili Fidzukiewicza ,ale chyba coś Ci się pomyliło bo Fidziukiewicz zostaje w Zagłębiu.
Co do Fidziukiewicza to sam się oszukałem przez 90 minut.
http://www.90minut.pl/transfery.php?id_sezon=89&amp;amp;runda=1

Olbrzymi zastrzyk gotówki? Dostaną więcej niż szczypiorniści?

W Płocku sportem numer jeden jest piłka ręczna. Tam przychodzą kibice, wypełniają hale, są sukcesy. W LM teraz przyjedzie Barcelona, PSG, Veszprem, Flensburg i Kiel.

Kibice nożnej Wisły nie wypełniali stadionu nawet w meczach o awans :/
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Na tematy odnośnie drużyn proponuję rozmawiać w dyskusjach, tutaj rozmawiajmy o spotkaniach.
Co do Ruchu, to jak to zwykle bywa, drużyna w kłopotach, a będzie sobie radzić. Z drugiej strony granie na słabą Łęczna to nie rozwiązanie, rozumiem jakby to był mecz Ruchu z Jagą, Lechią czy Wisłą, a grają ze słabą Łęczną.
Dodatkowo napisałeś:
Ruch bici jak psy.
No dobrze, nie wspomnę, że język razi, ale. Po czym to wnioskujesz, że Łęczna wygra po sparingach?
Jak Łęczna wygrała z Podbeskidziem i Stalą Mielec oraz remis z Lechem 2:2. Ruch - wygrana z Rakowem, remis z Wisłą oraz porażka z Beer Sheva 1:0, gdzie np Śląsk i Pogoń również przegrały z tym przeciwnikiem, dla mnie Twoja teza jest mocno naciągana.
Albo przekonaj mnie, dodam, że argumenty pod tytułem nie mają kasy i organizacji do mnie nie przemawiają bo połowa drużyn minimum ma różne problem taka to już nasza liga ;).
Kolejny &quot;argument&quot;
Załatwili sobie TOP8
ale przecież na boisku wygrali awans, a to Lechia i PZPN zawalili po trochu, dodatkowo wina regulaminu, że Fair-Play biorą pod uwagę, no niestety. Dodatkowo jak masz dowody, to jest poważne oskarżenie, proponuję to zgłosić.
Ciekaw jestem Waszej opinii o spotkaniach Legia vs Jagiellonia oraz Termalica vs Arka.
Co do pierwszego spotkania czy po kursie 1.53 warto grać Legię, skoro we wtorek czeka ich spotkanie w ramach el. Ligi Mistrzów w Bośnii?
Oraz spotkanie drugiego beniaminka czy Arka ma szansę pokonać Niecieczę, a może jakiś over bramkowy ? Jak to widzicie?

Zapraszam do dyskusji.
 
S 0

sebek3321

Użytkownik
Witam wszystko już za 6 dni rusza wielki sezon naszej Ekstraklasy 2016/17,który będzie obfitował naprawdę w sporo emocji ,dramaturgii i ciekawych wyników.
Na pierwszy mecz wybrałem spotkanie pierwsze czyli Wisła Płock-Lechia Gdańsk tu jestem myśli ,że prawdopodobny będzie over ale również proponuje grać bts.
Co do samego Górnika Łęczna to sprawo wychodzi na to ,że już od dwóch sezonów zaczynają pierwszą kolejkę od meczu z Ruchem ,i może być to zwycięska kampanii i pierwsze kolejki będą udane przez Górnika upatrywał by tu stawianie X2.
Co do naszych pucharowiczów to sprawa występuje następująco Legia Warszawa gra we wtorek a mecz gra ligowy w sobotę więc powinna być przygotowana i stawiam w roli faworyta jako 1. Zagłębie gra swoje spotkanie pucharowe w czwartek ,ligowe w niedziele więc ma mało czasu na odpoczynek jak wiem Korona jest osłabiona i nie wygranie z tym przeciwnikiem było by dużym rozczarowaniem więc proponuje 1. Piast Gliwice gra również w czwartek,spotkanie pucharowe z wymagającym przeciwnikiem więc w niedziele powiem tak ,że to Cracovia jest faworytem i prawdopodobny byś stoi tam.
Co do meczu Poniedziałkowego Bruk-Bet -Arka Gdynia to spodziewam się podziału punktów ,bts.
Polską Ekstraklasą zajmuję się analizą u typowaniem od 2 lat i powiem ,że jest to dość dobra analiza i typy na mecz.Wszelkie pytania proszę kierować do mnie ale również słucham waszych sugestii.
 
kubaks 12

kubaks

Użytkownik
Dziwi kurs na Legię, widać że w formie to oni nie są, poza tym mają puchary, spodziewam się tutaj podziału punktów. Ogólnie sądzę, że kolejka będzie underowa, może być sporo remisów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom