>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1. kolejka LOTTO Ekstraklasy (15.07 - 18.07.2016)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Wisła Płock vs Lechia Gdańsk
Marco Paixao GOL @ 2.85 ✅ 14 minuta - 1. Gol w nowym sezonie.

betsson


Jakoś tak ciężko jest Mi ugryźć to spotkanie, teoretycznie Lechia faworyt, ale sam nie wiem na co stać Wisłę, muszę po prostu zobaczyć ten mecz ;).
Jednak coś wymyśliłem.
Marco Paixao, przygodę z Polską ligą zaczął w Śląsku, po wielu perypetiach wylądował w Gdańsku.
Ostatnie 2 lata, to jego kontuzje. W Śląsku wyleczył się, wrócił, chciał dużych pieniędzy, żeby zostać, nie było opcji. Poszedł do Sparty Praga, grał we wszystkich sparingach, wydawało się, nic tylko ciągle będzie grał, ale nie, obaj bracia Paixao mają złą cechę, zawsze to im ktoś robi krzywdę na boisku, mocno gwiazdorzą i są w centrum uwagi, Marco nie potrafił zaakceptować, że w Pradze tak nie będzie, to trener go odstawił. W rundzie wiosennej grał już w Lechii, zagrał 3 mecze i znowu kontuzja.
Łącznie zagrał w 6 spotkaniach w tamtym roku.
Marco jak się wydaje wrócił już do pełni sił, jest przygotowany w mojej ocenie z tego co czytam i się dowiaduje, to tak spokojnie na 70 minut jest przygotowany.
W każdym ze sparingów zagrał po 45 minut, strzelił bramkę.
Co jak co, ale w Lechii ma mu kto piłki dogrywać - Krasić, Mila (nie zagra z Wisłą), Flavio itd.
Dobry Marco Paixao, to ten z początków Śląska, jestem pewien, że jeśli podporządkuje się , a myślę, że inaczej u Nowaka by nie grał ;), to jest szansa na sporą zdobycz bramkową w tym sezonie i strzelenie tych +/- 20 bramek.
Dlatego mój typ jest taki. Marco wychodzi w podstawowym składzie, ma 60-70 minut na strzelenie bramki ;). Myślę, że okazję będzie miał niejedną i coś wpadnie.
Za mniejszą stawkę warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
K 2K

kfjatek

Użytkownik
Typowany skład na mecz ze Śląskiem:
Putnocky - Kędziora, Wilusz, Nielsen, Gumny -€“ Trałka, Tetteh, Majewski, Makuszewski, Pawłowski -€“ Robak
Typy na spotkanie:
Główny: Śląsk Wrocław :€“ Lech Poznań (podwójna szansa) 2 @2,04
Makuszewski? Pawłowski? Przecież obaj są kontuzjowani i nie znaleźli się nawet w kadrze na ten mecz.. Lech jest dość mocno osłabiony na jutro.
Dla mnie NO BET.
Nie chce mi się pisać, więc kopiuję:
&quot;Jutro na boisku nie pojawią się Tamas Kadar i Kebba Ceesay o którym pisaliśmy wczoraj. Dwaj obrońcy negocjują aktualnie z nowymi klubami i w ciągu paru odejdą z Lecha Poznań. W kadrze na spotkanie ze Śląskiem Wrocław nie znajdzie się też Matus Putnocky, który już od tygodnia zmaga się z urazem. W meczowej „18” zastąpi go Miłosz Mleczko.
Kolejnym kontuzjowanym lechitą jest Darko Jevtić, który z powodu urazu kolana miał wypaść na tydzień, ale nie ma go już blisko miesiąc. Szwajcar ostatnio przebywał na rehabilitacji w Niemczech. Nie wiadomo, kiedy będzie gotowy do treningów, a już tym bardziej do gry. We Wrocławiu zabraknie także innego środkowego pomocnika, Karola Linettego, który dopiero w sobotę zakończy dłuższy urlop po Euro.
Przed bojem ze Śląskiem Wrocław największym osłabieniem Lecha Poznań jest jednak absencja szóstego i siódmego zawodnika. Z powodu urazu mięśnia od tygodnia nie trenuje Szymon Pawłowski, który w tym miesiącu raczej nie zagra. Dużo lepiej wygląda sytuacja Macieja Makuszewskiego. Były lechista powinien być gotowy na kolejne spotkanie z Zagłębiem Lubin.

PRZEWIDYWANA „18” na mecz ze Śląskiem:
Bramkarze: Jasmin Burić, Miłosz Mleczko
Obrońcy: Tomasz Kędziora, Paulus Arajuuri, Lasse Nielsen, Maciej Wilusz, Robert Gumny, Dariusz Dudka, Jan Bednarek
Pomocnicy: Lukasz Trałka, Abdul Aziz Tetteh, Maciej Gajos, Kamil Jóźwiak, Radosław Majewski, Dariusz Formella
Napastnicy: Dawid Kownacki, Marcin Robak, Nicki Bille Nielsen
PRZEWIDYWANY skład Lecha na mecz ze Śląskiem:
Burić – Kędziora, Arajuuri, L.Nielsen, Wilusz – Trałka, Tetteh – Kownacki, Gajos, Jóźwiak – Robak.&quot;

edit: Moim skromnym zdaniem Nielsen zagra na szpicy. Robson1416
 
otobet 115

otobet

Użytkownik


Wisła Płock - Lechia Gdańsk
Już dzisiaj wraca najlepsza liga na &#39;&#39;świecie&#39;&#39; ???? , Polska Ekstraklasa. Na miejscowym stadionie w Płocku zobaczymy drużynę Wisły, która zdołała wywalczyć awans z I ligi, natomiast po drugiej stronie stanie niespełniona ambicjonalnie Lechia. Oba zespoły ostatni raz zmierzyły się ze sobą w sezonie 2007/2008. Zespół Lechii wygrał na własnym stadionie 1:0, natomiast w Płocku padł remis 2:2. Jednak dzisiaj to dwie zupełnie inne drużyny. W obecnym sezonie ambicje Lechii są bardzo wysokie. Lechia ma walczyć o mistrzostwo Polski. W celu poprawienia gry w środku pola zespół z Gdańska pozyskał Rafała Wolskiego, który w poprzednim sezonie całkiem nieźle spisywał się w Krakowskiej Wiśle. Podczas okresu przygotowawczego gdańszczanie stoczyli cztery potyczki towarzyskie, w których odnieśli dwa zwycięstwa z APOELem oraz Bytovią, oraz dwie porażki z Chojniczanką oraz Partizanem. W zespole główne skrzypce mają grać bracia Paixao wzmocnienii Krasicem oraz Wolskim. Trener Nowak nie będzie mógł dzisiaj skorzystać z Sebastiana Milii. Po przeciwnej barykadzie stanie Płocka Wisła, która awansowała do ekstraklasy po bardzo solidnej grze na jej zapleczu. Świetną robotę wykonał Kaczmarek, który otrzyma szansę pokazania swojego warsztatu trenerskiego w Ekstraklasie. Wisła Pock pozyskała Furmana, Sylwestrzaka oraz Bozica. Z zepołu nie odszedł żaden z kluczowych zawodników, co pomoże w walce o utrzymanie w ekstraklasie, a taki właśnie cel postawił sobie ten zespół przed sezonem. Jak będzie, pokaże nam już dzisiejsze spotkanie.
Wisła: Kiełpin – Stefańczyk, Szymiński, Bozic, Stępiński – Hemeha, Furman, Rogalski, Iliev, Reca - Lebedyński
Lechia: Savić – Wojtkowiac, Janicki, Maloca – Gamakov, Chrapek – Wolski, Krasić, F. Paixao – M. Paixao
▶ Lechia Gdańsk ⛔
▶ Kurs : 2.30
▶ Otobet
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wisła Płock - Lechia Gdańsk goście zdobędą powyżej 1,5 gola @@ 2,45 Expekt ⛔
Co prawda Wisłą w poprzednim sezonie straciła zaledwie 28 goli w I lidze, jednak dzisiaj przyjeżdża do nich zespół z aspiracjami do tytułu. Wierzę że Lechia wyciągnęła wnioski z poprzednich lat i jest w stanie uciągnąć ciężar nie kupowali w tym sezonie na potęgę, pozyskali Wolskiego który błyszczał w poprzednim sezonie w Wiśle tylko czy on tak na prawdę jest im potrzebny?. Pokażą spotkania jak wróci Mila. Dzisiaj jednak gra Lechii powinna skupiać się na braciach Paxiao czy to wystarczy na całą ligę ? Zobaczymy. O dzisiejsze dwie bramki dla Lechii jestem dziwnie spokojny.
Śląsk - Lech powyżej 1,5 gola Lech @@ 2,70 Expekt ⛔
Lech pokazał w superpucharze już że jego siła rażenia w tym sezonie jest ogromna, widać było boiskową złość za poprzedni sezon. Liczę że podopieczni Urbana również rozstrzelają się dzisiaj we Wrocławiu.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wisła Płock - Lechia Gdańsk

Lechia można rzec śmiało spartoliła cały poprzedni sezon, w ostatniej kolejce pojawiła się nawet szansa na europejskie puchary, jednak w decydującym spotkaniu przegrali z Cracovią.O personaliach w obydwu drużyn już parę osób wspomniało, ja od siebie daje kredyt zaufania Lechii.Wisła Płock powraca po latach do ekstraklasy, często te pierwsze mecze dla beniaminków są trudne, na presji, a tutaj na starcie Wiśle przyjdzie się mierzyć z jedną z lepszych jedenastek ligi, która jak myślę po lekcji z zeszłego roku będzie chciała rozpocząć z wielkim przytupem.Nie wierze że po takim całorocznym blamażu nie doszło w klubie do poważnych rozmów.
Typ oczywiście bez większych inwestycji, jest to pierwsza kolejka nieobliczalnej ligi ale tutaj całkiem możliwe że tak to się właśnie ułoży.
Lechia @2.25 unibet ⛔
Lechia-1,5 @4.7 unibet ⛔
 
U 76

ulvmann

Użytkownik
Wisła Płock - Lechia Gdańsk

Panowie, w tym meczu na pewno nie zagram czystej 2. Kupon postawię dopiero po 16:00, więc na razie nic nie piszę o kursach itp., ale zastanawiam się nad remisem lub Lechia bez remisu (kurs obecnie ok. 1.56). Dlaczego tak?
Pisano tutaj niejednokrotnie o transferach i silnej drużynie z Gdańska. To fakt. Jednak mamy tutaj mecz dwóch ekip własnego podwórka, które regularnie gubią punkty na wyjazdach. Wiem, że to statystyki z poprzedniego sezonu, ale na czym innym opierać swoją wiedzę?
Wisła ostatni mecz u siebie przegrała w lidze 25 października 2015. Lechii zdarzyło się jedno zwycięstwo w kwietniu w Lubinie (1:2), czy ktoś pamięta może ten mecz? Oprócz tego przedostatnie zwycięstwo wyjazdowe to mecz z Termalicą dnia.... 25.10.2015!
Wiśle zdarzały się po drodze remisy 0:0 u siebie. Być może na remis postawię lub under 1.5/2.5 gola. Dlaczego? To początek sezonu. Drużyny nie będą jeszcze w optymalnej formie. Wisła na pewno będzie chciała się pokazać w pierwszym meczu po powrocie do Ekstraklasy. Mecze beniaminków zwykle są trudne do przewidzenia, bo często zespoły te są bardziej zmotywowane. Nawet jeśli będą grali na 0:0, to dla nich byłby to dobry początek. Remis z zespołem typowanym do mistrzostwa. A Lechia? W tamtym sezonie już tyle razy zawodziła na wyjazdach, mimo dobrej ekipy, że trudno mi się przekonać do grania czystej 2.
Jednak tak jak pisałem wcześniej - zakład postawię dopiero po południu, wracając z pracy kupię jeszcze Skarb Kibica i tam może coś ciekawego jeszcze wyczytam :grin:

W drugim dzisiejszym spotkaniu szukałbym overu. Ciężko przewidzieć wynik, natomiast 3-4 bramki powinniśmy zobaczyć. Może jeszcze później coś dopiszę.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Górnik Łęczna DNB @ 2.35 Marathon, 1xbet ⛔

Jak dla mnie duże value. Łęczna bez wielkich osłabień, Bozic i Nowak odeszli. Przyszedł Grzelczak z Jagi, a moim zdaniem idealnie będzie pasował do stylu drużyny Górnika, która z Boninem, Piesio fajnie wygląda w kontratakach. Ruch to dla mnie przeciętny zespół, a do tego dopiero co do treningów wrócił Stępiński. Problemy w tym tygodniu z wirusem mieli Surma i Arak, który miał zastąpić na dziewiątce Mariusza. Obrona Ruchu to tykająca bomba, do tego problemy z bramkarzem po odejściu Putnockyego. Jak dla mnie duże value na Łęczną.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Łęczna ma chyba najgorszy zespół w lidze na papierze.
Kadra jest wąska, zespół się nie wzmocnił, na obecną chwilę jest to główny kandydat do spadku.
 
A 183

alexlfc

Użytkownik
Łęczna ma chyba najgorszy zespół w lidze na papierze.
Kadra jest wąska, zespół się nie wzmocnił, na obecną chwilę jest to główny kandydat do spadku.
I co w zwiazku z tym? To jest powod zeby nie grac na Gornik w meczu z Ruchem? Prosze CIe, moze jakies argumenty ;)

Akurat Gornik DNB to dosc fajny typ, Ruch tez bez wiekszych transferow, Gornik bardzo solidny okres przygotowawczy, Ekstraklasa jest tak wyrownna ze za zaden wynik tutaj nikogo nie zaskoczy
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
I co w zwiazku z tym? To jest powod zeby nie grac na Gornik w meczu z Ruchem? Prosze CIe, moze jakies argumenty ;)
Jeden i to ten kluczowy jest taki, że praktycznie Ci sami zawodnicy w zeszłym sezonie wygrali 2 z 15
wyjazdów przed podziałem na dwie grupy. Gorszym syfem była tylko Lechia :cool:
 
mateos17 33

mateos17

Użytkownik
Wisła Płock - Lechia Gdańsk | Remis do przerwy @ 2.05 ✅
Płocczanie wracają do ekstraklasy i będą chcieli pokazać się w 1 pojedynku z jak najlepszej strony, zrobili kilka wzmocnień, które mają dodatkowo pomóc już dobrze ułożonej drużynie. Gospodarze w zeszłym sezonie na swoim stadionie ulegli tylko 3 razy w tym raz z mistrzem I ligi Arką Gdynia. Atut własnego boiska może być zatem kluczowym elementem w całym sezonie Ekstraklasy. Kolejnym faktem jest to, iż niebiescy stracili najmniej goli w 1 lidze ze wszystkich drużyn - 28 - co świadczy o dobrej grze obronnej. Ogólnie Wisła gra bardzo dobrze w obronie i popełnia przy tym mało błędów. Co do Lechii to jest ekipą ograną w Ekstraklasie, ale... z Wisłą grali ostatnio 8 lat temu i to na zapleczu ekstraklasy, więc mieli spory rozbrat jeśli chodzi o wspólne pojedynki. Sparingi, cóż żadna z ekip nie wyróżniła się czymś nadzwyczajnym. Jeśli chodzi o braki kadrowe to w Lechii na pewno Sebastian Mila, Gerson i Haraslin, niepewnymi występu mogą być Peszko i Wawrzyniak, natomiast w Wiśle nie zagrają Piotrowski i Sylwestrzak. Stawiam na rozważną grę za równo Lechii i Wisły, szczególnie że to jest pierwszy pojedynek po tak długiej przerwie i za razem mecz inauguracyjny, w których to w poprzednich sezonach większość to wygrane gospodarzy bądź remisy.
Śląsk Wrocław - Lech Poznań | BTS @ 1.9 ⛔
Ciekawy pojedynek na początku sezonu. Śląsk pozbył się kilku swoich mniej wartościowych graczy a w zamian pozyskał nowych m.in Madeja i Sjepanovicia. Lech natomiast pożegnał się z Kamińskim i Lovrencsicsem , za to pozyskali chociażby Makuszewskiego czy Nielsena. Obie ekipy grały otwarty futbol w swoich sparingach. Śląsk nie potrafił tego do końca wykorzystać i przy okazji tracił sporo bramek. W większości meczy obu drużyn padało powyżej 2,5 gola na mecz. Lech pokazał już w spotkaniu o stawkę - Superpuchar Polski - że będzie stawiał głównie na atak i strzelanie dużej ilości bramek. W meczach towarzyskich również aplikował przeciwnikom po 2/3 bramki, nie przegrywając żadnego meczu. W 5 ostatnich pojedynkach bezpośrednich 2 razy był BTS 3 razy nie, jednak patrząc na obecną grę obu drużyn stawiam na to iż dzisiaj zobaczymy gole z jednej i drugiej strony, tym bardziej, że Śląsk lubi strzelać Lechowi grając na swoim stadionie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 183

alexlfc

Użytkownik
Jeden i to ten kluczowy jest taki, że praktycznie Ci sami zawodnicy w zeszłym sezonie wygrali 2 z 15
wyjazdów przed podziałem na dwie grupy. Gorszym syfem była tylko Lechia :cool:
Nowy sezon, nowy trener, nowe rozdanie ;) pierwsze kolejki to troche wrozenie z fusow, dlatego gra sie za drobne ;)
 
epic 166

epic

Użytkownik
Wisła Płock-Lechia Gdańsk

Z mojej strony na dziś typ w kierunku Lechii. Bardzo mocna kadra to jedno, drugie to solidny trener z ciekawym, zagranicznym doświadczeniem. W Gdańsku zainwestowano sporo w zarówno w drużynę jak i infrastrukturę, kiedyś ten klub powinien &quot;odpalić&quot;. Ciekawe wzmocnienia min. Wolski. Myślę, że z osobą Piotra Nowaka jest to możliwe już w tym sezonie.
Wisła Płock to zupełnie inne standardy. Kadra bez większych gwiazd, nie umniejszam im, ani nie odbieram szans na dobre wyniki w tym sezonie, ale potencjał czysto sportowy Lechii jest większy bez dwóch zdań. Wiem, pieniądze nie grają, czego dowodem przez jakiś czas było Podbeskidzie, jednak kurs na Lechię jest dla mnie atrakcyjny. Nie mieli na głowie pucharów co powinno dać optymalne przygotowanie do sezonu. Ciekaw jestem postawy Lechitów. Mogą być zarówno mistrzem jak i największym rozczarowaniem sezonu.
Typuje skromne, wymęczone zwycięstwo klubu z Gdańska.

Lechia @2,10 ⛔
Lechia i poniżej 2,5 @4,33 ⛔
Bet365
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Lechia @ 2,21 Pinnacle ⛔

Na inaugurację w Płocku gram na Lechię.Jak popatrzeć na dzisiejszy skład to potencjał jest olbrzymi,zwłaszcza w drugiej linii.Krasić z Wolskim to będzie świetny duet,do tego bracia Paixao,Chrapek,zagrają też dzisiaj kadrowicze Wawrzyniak i Peszko.Lechia postawiła na stabilizację i czuję,że to w tym sezonie w końcu się opłaci a Lechia będzie się biła o czołowe lokaty.Pierwszy mecz z beniaminkiem na wyjeździe na pewno do łatwych nie należy,zwłaszcza,że Lechia słabo sobie radziła na wyjazdach w poprzednim sezonie ale liczę,że ten trend się odwróci tak jak miało to miejsce z Koroną bodajże w tamtym sezonie.Wisła dzisiaj na pewno wyjdzie defensywnie ale myślę,że zdecydują indywidualności po stronie Lechii i dobrze wejdą w sezon a Wisła zapłaci frycowe.
 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
Pierwsza kolejka więc lepiej nie szaleć ze stawkami ????

W tej rundzie warto spróbować tylko dwa spotkania:

Wisła Płock - Lechia Gdańsk
Ciekawe 3 transfery gospodarzy: Sylwestrzak, Fidziukiewicz i Furman. Tylko czy zmieni się gra Wisły w porównaniu z I ligą? Szczerze wątpię, a gra przede wszystkim na zero z tyłu z takimi drużynami mocnymi ofensywnie jak Lechia może przynosić słabe skutki. Lechia wzmacnia się Wolskim, możliwe że Komorowskim, Lipskim i Boenischem.
Ofensywa Lechii Krasić, Wolski, Kuświk, Mak bracia Paixao, dodatkowo doświadczona obrona. Trener Nowak wykonał dobrą pracę już wiosną, w tym sezonie może poprowadzić Gdańszczan nawet do mistrzostwa (według mnie oczywiście).
Wisła nie utrzyma tutaj zera z tyłu, a o bramki dla gospodarzy będzie ciężko.

Lechia @2.2 Unibet⛔⛔⛔
Lechia grała do strzelonej pierwszej bramki, potem &quot;Stojanow&quot;. Wisła zaprezentowała się bardzo pozytywnie.



Zagłębie Lubin - Korona Kielce


Mój typy przeciwko Koronie jest czymś oczywistym. Zmiana trenera w drużynie scyzoryków, odeszli: Cabrera, Sylwestrzak, Jovanović, Pawłowski, Sierpina, Trela.
Możdzeń przyszedł i ma utrzymać Ekstraklasę? Bardziej prawdopodobny jest tutaj drugi spadek Mateusza z ligi. Korona jest moim faworytem do spadku. Nie widzę niczego co miałoby &quot;zaskoczyć&quot; w tej drużynie.
Zagłębie gra bardzo przyjemną dla oka piłkę, kadra znacząco się nie zmienia, na chwilę obecną nie wiadomo co będzie ze Starzyńskim. Miedziowi są już w grze dzięki eliminacją ???? Ligi Europejskiej. Nie widzę argumentów za Koroną. Warto zagrać Zagłębie już teraz bo kursy będą spadać, a w następnych kolejkach na wyjazdowe mecze Korony będzie jeszcze słabiej.

Zagłębie Lubin @1.75
Unibet ✅✅✅
Korona na dziś 99% spadek

Może później jeszcze coś wymyślę ;)
No i wymyśliłem ????

Śląsk Wrocław - Lech Poznań

Przewidywane składy:
Śląsk Wrocław: Pawełek - Zieliński, Celeban, Dwali, Augusto - Goncalves, Stjepanović - Madej, Morioka, Alvarinho - Biliński.
Lech Poznań: Burić - Kędziora, Wilusz, Lasse Nielsen, Gumny - Tetteh, Trałka - Formella, Gajos, Jóźwiak - Robak.

Wszyscy zachwycają Lechem po meczu z Legią. Ja jednak nie cenie tego spotkania zbyt wysoko. Widać że Legia jest zdecydowanie pod formą. Lech mnie nie powalił, a nawet powiem że Kolejorz grał słabo tylko skuteczniej od Legii. Ciężki mecz do wytypowania
zwycięzcy, ale ja gram tutaj na słabe defensywy w &quot;Super Piątku&quot;.
Śląsk w 4 meczach towarzyskich stracił 10 bramek, Pawełek potrafi &quot;zachwycić&quot; babolem. Lech wystawia na ten mecz również słabą defensywę. Burić słabo zagrał z Legią, Wilusz pokazał już że Lech to dla niego za wysokie progi, Nielsen jest dla mnie niewiadomą, Gumny młody i perspektywiczny.
W obu drużynach jest kilku zawodników którzy potrafią strzelać bramki.
Rumak ma patent na Lecha ;)

BTTS @1.91 Bwin ⛔⛔⛔
Tak jak sądziłem mecz o superpuchar nie był żadnym wyznacznikiem. Mecz bardzo słaby. Urban jest trenerem przeciętnym, jedynym plusem dla niego jest wprowadzanie młodych zawodników, nie ma pomysłu na Kolejorza. Legia grała za niego słabo, a o Osasunie nawet nie wspomnę.

PS. Latal podał się do dymisji ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
No i mamy to, czego mało kto się spodziewał. Beniaminek z Płocka pokonuje drużynę, która ma aspiracje nawet na mistrza. Ciężko się nie zgodzić, że jest to niespodzianka, bo chociaż Wisła poczyniła pewne ruchy transferowe to jednak Lechia to doświadczona drużyna.
To nam właśnie pokazuje jak nieprzewidywalna będzie kolejny raz nasza liga. Trzeba pogratulować Wiśle, bo zagrała naprawdę dobre spotkanie. Kibice mogą być tylko dumni.
 
mateos17 33

mateos17

Użytkownik
Czy ja wiem czy nikt się nie spodziewał ? ???? Tak to jest w 1 kolejce nie tylko w naszej lidze ale i pozostałych, że często są niespodzianki. Wystarczy spojrzeć na ostatnie lata i przeważnie wygrywali gospodarze albo padały remisy. Zawsze na 1 kolejki trzeba uważać bo nie wiadomo jak dana drużyna jest tak na prawdę przygotowana do sezonu i kto w jakiej jest formie ;)
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Dobra, Lechia jednak utwierdziła mnie w przekonaniu że składy na papierze nie grają. Za duża presja chyba była, nikt się nie spodziewał że wygra Płock i właśnie taki scenariusz dziś napisali. Sam dałem -1,5H na Lechię, graty dla Wisły że z wyniku 0-1 wyszli na 2-1. Super, tak trzymać.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Czy ja wiem czy nikt się nie spodziewał ? ???? Tak to jest w 1 kolejce nie tylko w naszej lidze ale i pozostałych, że często są niespodzianki. Wystarczy spojrzeć na ostatnie lata i przeważnie wygrywali gospodarze albo padały remisy. Zawsze na 1 kolejki trzeba uważać bo nie wiadomo jak dana drużyna jest tak na prawdę przygotowana do sezonu i kto w jakiej jest formie ;)
Wiesz, bardziej prawdopodobne było to, że Wisła będzie walczyła jedynie o remis, a Lechia będzie tą drużyną, która będzie prowadziła grę. Jak się jednak okazało było zupełnie inaczej i bramka wyrównująca dodała Wiśle Płock skrzydeł. Na efekty nie trzeba było aż tak długo czekać.
 
mateos17 33

mateos17

Użytkownik
Wiadomo, że na wygraną Wisły liczyli może tylko Płocczanie i jakaś niewielka grupa ludzi poza nimi, ale taki właśnie jest sport, nie zawsze pieniądze, nazwiska i budowana od lat marka musi być lepsza, choć względem tych atrybutów powinna. Cóż powiem tak, chciałbym aby Wisła trochę namieszała i nie przegrywała jak popadnie (przynajmniej u siebie), zawsze dodałoby to trochę kolorytu do naszej i tak barwnej Ekstraklasy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom