>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1. kolejka LOTTO Ekstraklasy (15.07 - 18.07.2016)

Status
Zamknięty.
S 0

sebek3321

Użytkownik
Dziwi kurs na Legię, widać że w formie to oni nie są, poza tym mają puchary, spodziewam się tutaj podziału punktów. Ogólnie sądzę, że kolejka będzie underowa, może być sporo remisów.
Według mnie no to pierwsza kolejka ,to jeszcze nie ta forma co powinna być bo ta zazwyczaj przychodzi w 3 kolejce,będzie to kolejka gdzie będzie padać dużo bramek,będzie sporo byś,zawodnicy nie mają jeszcze takiego zgrania i czucia piłki po przerwie więc i błędy w obronie będą gdzie btsami ,najlepiej opłaca się grać.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Dziwi kurs na Legię, widać że w formie to oni nie są, poza tym mają puchary, spodziewam się tutaj podziału punktów. Ogólnie sądzę, że kolejka będzie underowa, może być sporo remisów.
Remisów na pewno będzie wiele, co do tego to nie ma wątpliwości. Co do meczu Legii to ciężko się nie zgodzić, kurs 1.53 zwłaszcza po ostatnim meczu z Lechem jest mocno zaniżony. Przed nami również spotkanie eliminacji Ligi Mistrzów, jednak nie ma się co oszukiwać, że na Legię zawsze kursy nie były zbyt wysokie. Ja osobiście bym uważał, bo Legia nie wchodzi w sezon z najwyższego pułapu, jestem wielkim zwolennikiem warszawskiej ekipy (nie mylić ze słoikami z Warszawy, bo ludzie mieszkający tam to wstyd dla kraju), jednak osobiście typuję remis w pierwszym spotkaniu.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Legia Warszawa vs Jagiellonia Białystok 1:1 (1:0)
Jaga GOL @ 1.75 betano ✅
X2 @ 2.50 betano ✅

No cóż próbujemy. Kombinujemy patrząc na formę ostatnią Legii, oraz niepewny powrót kluczowych piłkarzy m.in. ze względu na transfery itp.
Nie pewny wynik 1 meczu el LM spowoduje, że trener będzie szachował składem w 1 kolejce.
Popatrzmy na 2 ostatnie sezony i spotkania Legii po spotkaniach w pucharach.
2014/15:
Wyjazd pucharowy , mecz z Koroną 2:0 wygrana
Dom pucharowy, Podbeskidzie 1:2 porażka
Dom pucharowy, Wisła 3:0 wygrana
Wyjazd pucharowy, Piast 1:3 porażka
Wyjazd pucharowy, Zawisza 2:1 wygrana
Dom pucharowy, Pogoń 1:2 porażka
Wyjazd pucharowy, Cracovia 2:0 wygrana
Dom pucharowy, Łęczna 1:3 porażka
Wyjazd pucharowy, Korona 0:0 remis
Dom pucharowy, Podbeskidzie 3:0 wygrana.
Bilans - 5 wygranych, 1 remis, 4 porażki. Także połowa spotkań wygranych połowa to utrata punktów.
sezon 2015/16
Dom pucharowy, Śląsk 4:1 wygrana
Wyjazd pucharowy, Podbeskidzie 5:0 wygrana
Wyjazd pucharowy, Łęczna 2:0, wygrana - przerwany mecz w Albanii
Dom pucharowy, Wisła 1:1 remis
Wyjazd pucharowy, Korona 1:2 porażka
Dom pucharowy, Jaga 1:1 remis
Wyjazd pucharowy, Ruch 4:1 wygrana
Dom pucharowy, Górnik Zabrze 2:2 remis
Dom pucharowy, Lech 0:1 porażka
Wyjazd pucharowy, Pogoń 1:0 wygrana
Dom pucharowy, Podbeskidzie 2:2 remis
Wyjazd pucharowy, Piast 1:1 remis
Bilans: 5 wygranych, 5 remisów, 2 porażki -&gt; 7 meczów na 12 z utratą punktów.
Dodatkowo taka jeszcze statystyka. Na 24 bramki w tych spotkaniach sprawdźmy ile goli zdobył Nikolic i Duda, którzy mogą opuścić Legię lub być oszczędzani na rewanż z Bośniakami.
Liczba bramek w lidze w spotkaniach po pucharach.
Nikolic: 10
Duda: 1
Razem 11 bramek na 24 strzelone.
Jeśli chodzi o Jagiellonię, to stracili ważne ogniwo - Drągowski, młody solidny bramkarz. Przyszedł za niego dobrze Mi znany Marian Kelemen. W mojej ocenie bardzo dobry zawodnik, i na pewno dla Jagi strata to nie będzie. Odszedł Grzelczak oraz Alvarinho, Modelski oraz Madera, nie są to poważne straty w mojej opinii.
Legia w obronie niemrawo. Rzeźniczak to nie Pazdan, Lewczuk podobnie, brakło Jodłowca w środku w spotkaniu z Lechem. Na plus Guilherme.
Wydaje Mi się, że za drobną stawkę można spróbować, ja przynajmniej próbuję. Bliżej spotkań dodam przewidywane składy.
Typ opieram na statystykach i na tym co widziałem w meczu o superpuchar.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
V 1,1K

viren

Użytkownik
Na tematy odnośnie drużyn proponuję rozmawiać w dyskusjach, tutaj rozmawiajmy o spotkaniach.
Co do Ruchu, to jak to zwykle bywa, drużyna w kłopotach, a będzie sobie radzić. Z drugiej strony granie na słabą Łęczna to nie rozwiązanie, rozumiem jakby to był mecz Ruchu z Jagą, Lechią czy Wisłą, a grają ze słabą Łęczną.
Dodatkowo napisałeś:
No dobrze, nie wspomnę, że język razi, ale. Po czym to wnioskujesz, że Łęczna wygra po sparingach?
Jak Łęczna wygrała z Podbeskidziem i Stalą Mielec oraz remis z Lechem 2:2. Ruch - wygrana z Rakowem, remis z Wisłą oraz porażka z Beer Sheva 1:0, gdzie np Śląsk i Pogoń również przegrały z tym przeciwnikiem, dla mnie Twoja teza jest mocno naciągana.
Albo przekonaj mnie, dodam, że argumenty pod tytułem nie mają kasy i organizacji do mnie nie przemawiają bo połowa drużyn minimum ma różne problem taka to już nasza liga ;).
Kolejny &quot;argument&quot;

ale przecież na boisku wygrali awans, a to Lechia i PZPN zawalili po trochu, dodatkowo wina regulaminu, że Fair-Play biorą pod uwagę, no niestety. Dodatkowo jak masz dowody, to jest poważne oskarżenie, proponuję to zgłosić.
[/b]
Przeciez Ruch wygral jeden sparing z zespolem ktorego nazwe pierwszy raz w zyciu uslyszeli wszyscy poza mieszkancami tej gminy, z ktora wygrali.
edit: No rzeczywiście, wydaje się, że Raków Częstochowa znają nieliczni ;) - Robson1416
Ruch nie wywalczyl sawnsu na boisku, w sobote ulozyly sie grupy mistrzowska i spadkowa i w grupie mistrzowskiej go nie bylo.
Dopiero potem zaczelo sie grzebanie w czasoprzestrzeni, zeby wrocic do stanu sprzed soboty podrozujac wstecz wehikulem czasu czyli ukladanie tabeli tak, zeby Ruch sie uratowal przed spadkiem
Nie rozumiem jak mozna wykonywac nieprawomocny wyrok. A Lechia zlozyla odwolanie wiec to powinno wstrzymywac sankcje. Wiec ten punkt wiecej powinni miec, a miec odebrany dopiero jak wycofali odwolanie. Ale wtedy juz grupy byly podzielone naruszono tutaj podstawowe zasady prawa, no ale skoro klub maly to mozna gnoic w imie &#39;rozwoju polskiej pilki&#39;
Ruch w tym sezonie to juz bedzie game over miasto nie dalo dotacji i maja powazny problem. Skoncza jak Polonia Warszawa w 4 lidze o ile nie pojawi sie jakis zbawiciel. W nastepnym sezonie o licencji moga zapomniec. Z tym ze Polonia miala do konca dobry sklad, tzn dokad nie poodchodzili zawodnicy a tutaj jest kaplica i degrengolada
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
Wraca moja ulubiona liga:
1 kolejka ostrożnie ze stawką ale ciekawą taśmę udało się stworzyć
Lechia lub remis
Ślask lub remis
Ruch lub remis
Arka lub remis
Bet 365 nie ma jeszcze kursów na te spotkania więc AKO narazie nieznane. ew. wyrzuce mecz Śląska i zagram pozostałe 3 spotkania by na spokojnie zacząć na plus nowy sezon. Na marginesie dla mnie Śląsk to pewniak do grupy mistrzowskiej a Łęczna dwa razy po mega szczęśliwym utrzymaniu musi w tym roku opuścić elite. Powodzenia

Edit: Proszę podać więcej odnośnie każdego spotkania, żeby móc dyskutować. Po drugie prywatne rozmowy to na PRIV. I po trzecie kluby piszemy z wielkiej litery. - Robson1416
 
P 6

pachuciak1989

Użytkownik
Witam wszystkich. Moje typy na 1 kolejkę Ekstraklasy :
Na pewno Lechia Gdańska , chodź grają na wyjeździe z beniaminkiem, a jak wiadomo takie mecze są bardzo niewygodne. Beniaminek (Wisła Płock), pierwszy mecz, będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony, nogi odstawiać nie będą... Z drugiej strony Lechia Gdańsk z trenerem Piotrem Nowakiem, wzmocniona m.in Rafałem Wolskim (na wiosnę grał b.dobrze w Wiśle Kraków, swoją drogą jeżeli utrzyma formę to selekcjoner Nawałka mógłby mu dać szansę jako drugiemu ŚP obok Krychowiaka).
Mój typ Lechia DNB, Lechia X2 ⛔
Drugi typ to Jagiellonia Białystok, która gra na wyjeździe z Legią. Legia jeszcze długo będzie odczuwać skutki Euro 2016. W dodatku mistrz polski ma problemy kadrowe : zmiana trenera, odszedł Jędrzejczyk, nie wiadomo co z Nikoliciem. Jaga , jak to jaga, nie gra w europejskich pucharach, wreszcie trener Probierz mógł przepracować cały (dłuższy o brak pucharów) okres przygotowawczy.
Mój typ Jaga +1.5 handi (do dubla Lechia Gdańsk X2), Jaga X2 (za mniejszą stawkę) ✅
 
S 0

sebek3321

Użytkownik
Witam wszystkich. Moje typy na 1 kolejkę Ekstraklasy :

Na pewno Lechia Gdańska , chodź grają na wyjeździe z beniaminkiem, a jak wiadomo takie mecze są bardzo niewygodne. Beniaminek (Wisła Płock), pierwszy mecz, będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony, nogi odstawiać nie będą... Z drugiej strony Lechia Gdańsk z trenerem Piotrem Nowakiem, wzmocniona m.in Rafałem Wolskim (na wiosnę grał b.dobrze w Wiśle Kraków, swoją drogą jeżeli utrzyma formę to selekcjoner Nawałka mógłby mu dać szansę jako drugiemu ŚP obok Krychowiaka).

Mój typ Lechia DNB, Lechia X2

Drugi typ to Jagiellonia Białystok, która gra na wyjeździe z Legią. Legia jeszcze długo będzie odczuwać skutki Euro 2016. W dodatku mistrz polski ma problemy kadrowe : zmiana trenera, odszedł Jędrzejczyk, nie wiadomo co z Nikoliciem. Jaga , jak to jaga, nie gra w europejskich pucharach, wreszcie trener Probierz mógł przepracować cały (dłuższy o brak pucharów) okres przygotowawczy.

Mój typ Jaga +1.5 handi (do dubla Lechia Gdańsk X2), Jaga X2 (za mniejszą stawkę)
Co do twojej wypowiedzi wypowiem się tak Wisa Płock zrobiła również ciekawe transfery ,to samo dotyczy Lechii Gdańsk która naprawde w tamtym sezonie radziła sobie dobrze ,mogą być mocni stawiam tu x2,ale spodziewam się także bts jak najbardziej.
Co do meczu Legii bo to ona jest chyba w oczach każdego pretendentem do 1 miejsca w Ekstraklasie to tak naprawdę ciężko stwierdzi co tu zagrać,by sobie nie popsuć kuponu przez taki mecz gdzie w oczach każdego Legia jest faworytem,ja osobiście nie mam pomysłu na grę tego spotkania ale stawiał bym na Under 2,5,po dobrych kursie ,ale jak wiemy w tamtym sezonie padł wynik 4:0 dla Legii ,ale to chyba nie ta Legia na początek nie wiem co z grą w tym meczu Pazdana ,Jodłowca ,Dudy,Jędrzejczyk-koniec wypo. to chyba nie ta Legia na początek.
Co do innych spotkań to polecam grać,
Lecha x2,Łęczną x2,Wisłę bts aczkolwiek nie wiem czy zagra Mączyński ,Cracovia bts ,Zagłębie na 1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza-Arka Gdynia bts .
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Czas w końcu wypunktować Twoje wypowiedzi bo wiedza która posiadasz zdecydowanie mija się z rzeczywistością.
Ruch nie wywalczyl sawnsu na boisku, w sobote ulozyly sie grupy mistrzowska i spadkowa i w grupie mistrzowskiej go nie bylo.
&quot;Podbeskidzie w żadnym sportowym wariancie w ósemce nie było. Przy braku minusowych punktów i dla Lechii, i dla Ruchu zajmowało dziewiąte miejsce. Przy minusowym punkcie i dla Lechii, i dla Ruchu – też zajmowało dziewiąte. W małej tabelce tych trzech drużyn – najgorsze. Tylko dziwna wolta Trybunału Arbitrażowego dała temu klubowi kilkadziesiąt godzin nadziei na wejście do górnej ósemki TYLNYMI DRZWIAMI. Rozumiem rozgoryczenie, ale emocje emocjami, a fakty faktami. Należało po prostu zdobyć więcej punktów. Na przestrzeni całego sezonu – mimo fantastycznej pracy trenera Podolińskiego – tamte dwa zespoły po prostu były lepsze.&quot; = Cały tekst : na weszlo z dnia 12.04.2016 - Stanowski jak co wtorek. Wyszukaj sobie ????
Ruch w tym sezonie to juz bedzie game over miasto nie dalo dotacji i maja powazny problem.
O tuż kolejny raz się mylisz miasto przyznało Ruchowi potrzebne 18mln pożyczki kwota 6mln od miasta i 12 dostanie przez CP. :
Prezentujemy komunikat klubu:

&quot;Nasz Klub zwrócił się o pomoc do Prezydenta i Rady Miasta Chorzów w połowie marca. Ruch znalazł się w trudnej sytuacji w związku ze zmianami właścicielskimi funduszu, który w ostatnich latach zapewniał płynność finansową Klubu. Nowe władze spółki zażądały spłaty całości zobowiązań. Ruch zawarł porozumienie z funduszem, zgodnie z którym wierzytelności zostały zredukowane z 22 do 12 mln zł. 31 marca Radni Miasta Chorzów przyjęli poprawkę do budżetu umożliwiającą Prezydentowi udzielenie Ruchowi pożyczki.
Przed tygodniem doszło do małej zmiany, nie mającej jednak wpływu na udzielenie pożyczki. Decyzją chorzowskich radnych podległa miastu spółka Centrum Przedsiębiorczości została dokapitalizowana kwotą 12 mln zł. Formalnie Ruch otrzyma więc 6 mln zł pożyczki od Miasta i 12 mln zł od Centrum Przedsiębiorczości. Wszystkie warunki na jakich nasz Klub otrzyma pożyczkę zostały ustalone, a dzisiaj na umowach zostały złożone stosowne podpisy.&quot;

Z tym ze Polonia miala do konca dobry sklad, tzn dokad nie poodchodzili zawodnicy a tutaj jest kaplica i degrengolada
Kolejne wyssane z palca zdanie które nijak ma się do rzeczywistości.
Z Ruchu odszedł tak naprawdę tylko podstawowy bramkarz : Matus Putnocky. Kolejni którzy troche więcej minut mieli byli Zieńczukiem który ma swój wiek i nie prezentował już wymaganego poziomu oraz Podgórskim również zaprezentował sie poniżej oczekiwań i kontrakt nie został przedłużony. Korczyński, Lenartowski,Setla,Szyndrowki,Włodyka połowa z nich nawet nie powąchała murawy, a reszta zagrał pojedyńcze końcówki.
Odejść może jeszcze napastnik Mariusz Stępiński ale ta pozycja już została odpowiednio zabezpieczona wzmocnieniami.
Wzmocnia :
Jakub Arak - Przez ostatnie dwa sezony Arak występował w barwach Zagłębia Sosnowiec. Pierwszy razem z drużyną spędził w drugiej lidze. W 35 meczach &quot;Arczi&quot; strzelił siedemnaście goli. Potem sosnowiczanie awansowali na zaplecze Ekstraklasy, gdzie 21-latek wybiegał na boisko 31 razy i osiem razy pokonał bramkarzy rywali.
Adam Pazio - mimo 23-lat kawał CV i można już go określić doświadczonym obrońcą w ekstraklasie.
Miłosz Przybecki - Łącznie ma na swoim koncie 70 meczów w Ekstraklasie. Zdobył w nich 9 goli.

Piotr Ćwielong -
powraca do Polski z 3-letniej przygody w Niemiec. Swój poziom prezentuję i będzie wzmocnieniem drużyny.
Gracjan Komarcniki oraz Jakub Miszuk - pierwszy z rezerw, Miszczuka sporo osób zna i będzie pewnie &quot;2&quot; w bramce.
Podsumowując : Proponuję się dokształcić za nim napisze o danym klubie.
Ruch w tym okienku konkretnie się wzmocnił śmiem stwierdzić że takiego okienka dawno nie było w tym klubie. Każdy z zawodników ma swoją renomę i wiek sprawia że mogą konkretnie odpalić tym bardziej pod okiem Waldemara Fornalika który potrafi dotrzeć do młodego zawodnika. Najważniejsze natomiast jest fakt że zostanie utrzymany trzon drużyny czyli mowa o młodzieży z której Ruch żywił się w zeszłym sezonie - Lipski, Mazek, Moneta, Koj, Konczkowski itp.. każdy z nich nabrał doświadczenia i teraz powinni jeszcze błyszczeć i równiej prezentować.
Niebiescy, problemy finansowe mają zawsze i sugerowanie się tym faktem jest nie na miejscu z racji że zawsze udowadniają że w tym klubie kasa jest na bocznym torze. Tutaj przychodzi się wypromować i robić krok do przodu nie bez powodu mamy tylu zawodników młodych grających w kadrach. I chyba najmłodszy zespół w lidze którym interesują się sporo klubów.
Ponadto sparingi nijak mają się do rzeczywistości pierwszy przykład z brzegu i kadra przed euro i na euro ???? Tutaj się rotuje składem, zawodnicy nie grają na 100% możliwości, Ciężkie nogi itp.. Sparingi również były z wymagającymi przeciwnikami. Legia po wpierdolu od Lecha i słabych sparingach jest uważana za spadkowicza ? .... Dlatego radze zwolnić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
V 1,1K

viren

Użytkownik
Stanowski to akurat kumpel Bonka i jak wszyscy rzucili sie na biedne Podbeskidzie zaominajac o podstawowych zasadach panstwa prawa, przewodu sadowego, procedur
No i jeszcze fanboy Barcelony co mnie obchodzi ktos kto nawija o &#39;slodkim pierdzeniu&#39; Engela kilka tygodni po czym zapraasza go do studia tv i plaszczy sie przed nim jakuczen
To dzieciak jest a &#39;prawda&#39; jaka obrazujesz zostala przyjeta bez dyskusji i nie wolno wracac do tematu mimo ze wszystko jest wadliwe w swojej konstrukcji.
Tak ze pan &#39;Stanowiony&#39; olal zasade ze dopoki komus nie udowodnimy winy, nie zapadnie prawomocny wyrok ten ktos (Lechia ) jest niewinny. I taka Lechia w sobote kiedy ksztaltowaly sie grupy byla niewinna.
A wiec miala punkt wiecej niz Ruch i Podbe
A wiec Podbeskidzie bylo wyzej w tabeli od Ruchu na podstawie fair play
Nie wiem jak mozna twierdzic&#39; Podbekidzie w zadnym wariancie nie bylo w osemce&#39;, chyba wirtualnym swiecie, ktos kto tak twierdzi ma niewielkie pojecie o prawie i zyciu

Prosta sprawa:
1. zapada wyrok dajmy na to -1 punkt
2. Klub przyjmuje wyrok = odpisujemy punkt
3. Klub odwoluje sie - do wydania prawomocnego wyroku nie wolno wykonac kary, wywoluje to jak sie okazuje skutki dla stron trzecich, ale i dla klubu
No i jak mozna wracac do dowolnego momentu jak juz pewne wydarzenia i ich logiczne konsekwencje wystapily?
Jesli Lechia cofnela odwolanie w poniedzialek, powinna miec odebrane punkty dopiero w poniedzialek, a nie wracamy sobie do dowolnego momentu kiedy nam to pasuje i mieszamy.
Grupy ulozyly sie w sobote, kiedy Lechia nie miala zadnej kary i jesli dostala ja w poniedzialek, cofajac odwolanie, powinni dostac ujemny punkt w poniedzialek. Ale juz po podziale ligi w ramach grupy do ktorej awansowali w sobote.
Ruch dostal kroplowke zeby dostac licencje, ale tym razem to juz naprawd ostatni raz i nikt nie bedzie sie skladal na prywatnych lasuchow, w drugiej olowie sezonu nastapi tapniecie i wszystko okaze sie wydmuszka, bedzie hulal wiatr po stadionie
Aha i Polonia miala sklad na 3-4 miejsce do konca rundy jesiennej a ten wspanialy sklad Ruchu zdobyl 3 punkty w ostatnich jedensatu meczach sezonu i w sparingach tez wszyscy z tej samej ligi go loili
prawda Doberman?
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
W ostatnich latach średnia bramek w Ekstraklasie wzrosła, już rzadko w przedmeczowych
zakładach pojawia się linia over 2 po takich kursach jak np. Ruch - Górnik Łęczna w pierwszej kolejce.
Pierwsze kolejki rok temu i dwa lata temu może nie były rekordowe pod względem goli,
ale mało było spotkań gdzie nie padły dwa gola.
Piast i Cracovia wygrały po 1-0 rok temu, a dwa lata temu Legia przegrała 0-1 z GKS Bełchatów.
Dla mnie mecze w Chorzowie, Lubinie, Wrocławiu oraz Cracovii są takimi
w których można spodziewać się przynajmniej dwóch goli. Opiera się tutaj głównie ostatnim sezonem
i meczami u siebie Śląska i Zagłębia, średnią w meczach Cracovii u siebie.
W ako daje to kurs 8 w pinnacle i 2/10 zagram na pierwszą kolejkę. Reszta live.
 
P 6

pachuciak1989

Użytkownik
Ja biorę pod lupę jeszcze mecz Ruch - Górnik Ł. wydaje mi się że over 1.5 gola w meczu może być spokojnie, do dubla w sam raz.
Na razie to widzę tak :
Ruch - Górnik Ł. over 1.5 gola @ 1.44 ✅
Górnik Łęczna to jak na razie główny kandydat do spadku. Pierwszy mecz grają na wyjeździe z Ruchem Chorzów. Ruch w składzie z kilkoma naprawdę ciekawymi piłkarzami (doszedł Piotr Ćwielong, zostali młodzi Lipski i Stępiński). Linia spokojnie do pokrycia przez drużynę gospodarzy, do dubla warto jednak postawić na over 1.5 gola w meczu.

Legia - Jaga , Jaga gol @ 1.72 ✅, Jaga +1.5 handi @ 1.45 ✅
Jaga gol @1.72 - to dla mnie promocja. Legia, na początku sezonu bardziej będzie skupiła się na Lidze Mistrzów, Ekstraklasa jak to Ekstraklasa, jest 37 kolejek do rozegrania, ewentualne zgubione punkty na początku sezonu, będzie można odrobić. 1-1 Legii w meczu z mistrzem Bośni tylko mnie utwierdziło w przekonaniu że to b. dobry typ. Jaga - ciekawy, młody zespół, będę szczególnie przyglądał się pomocnikowi - Karolowi Mackiewiczowi - Jaga odrzuciła ofertę Napoli - 1,2 mln Euro - czują że mogą na nim zarobić jeszcze więcej. Handi na jagę - wiadomo do dubla.
Wisła Płock - Lechia Gdańsk BTS @ 1.95 ✅, Lechia X2 @ 1.34 ⛔
Typowy mecz na BTS. Wisła Płock - pierwszy mecz sezonu, na swoim stadionie, będą chcieli coś strzelić, pokazać się publiczności. Lechia ? Chyba (personalnie) najlepsza druga linia w lidze; Chrapek, F. Paixao, Krasic, Mak, Mila, Peszko, Wolski, Pawłowski, Wisniewski - jak tylko dobrze poukłada to trener Nowak, to Lechia może w tym sezonie zamieszać. Również powinni coś ustrzelić.


Edit: pachuciak1989
 
C 0

cartman90

Użytkownik
Czytam co piszecie na temat meczu Legia - Jagiellonia i nasuwa mi się jeden ciekawy typ, który ja sam osobiście zagram. Szersza analiza nie ma sensu, gdyż wszystko za i przeciw można przeczytać już o tym meczu. Ja tylko dorzucę że Legia musi skupić się na kwalifikacjach LM, to dla niej priorytet w tym momencie, i znając życie początek sezonu zagra raczej nie na 100%, oszczędzając się i swoich kluczowych zawodników. Dodam że większość tych właśnie zawodników - Pazdan, Jodłowiec, Duda, Nikolic - ma za sobą euro, i pewnie będą oszczędzani. Wiem że już dużo czasu od tego minęło, ale jednak nie do końca mogli przygotowywać się z zespołem. W dodatku forma nie zachwyca co pokazał mecz z Lechem. Myślę że trochę czasu minie zanim nowy trener to poukłada. Z drugiej strony Jagiellonia. Pierwsze co nasuwa się to transfer Drągowskiego, ale ja bym tu nie szukał osłabienia bo w jego miejsce przychodzi świetny jak na polską ligę Kelemen, bardzo solidny i doświadczony bramkarz. Zresztą nic nie ujmując Drągowskiemu, ale miniony sezon miał raczej średni. Dla mnie Probierz przygotuje Jagę do tego meczu tak, że piłkarze będą gryźć trawę za dobry wynik na inaugurację i nie wystraszą się Legii, bo już nie raz to pokazywali. Myślę że zaczną z wysokiego C. Ciekawy również transfer to Maciej Górski, który pod okiem Probierza może stać się prawdziwym żądłem z Białegostoku. Solidny skład, spokojne lato bez większych ubytków - a jeśli już to mądre transfery w ów miejsce, oraz okres przygotowawczy -dla mnie przemawia to na korzyść Jagi. Mój typ na ten mecz to :
Jagiellonia Białystok i powyżej 2,5 gola w meczu ⛔ szkoda, byłeś blisko ????
bet 365 - kurs 11.00
Myślę że to spory value bet patrząc na to jak wygląda sytuacja w obu zespołach w tym momencie. Legia z nowym trenerem i priorytetem w postaci LM, kontra stabilna i poukładana Jagiellonia. Polecam, ja to gram ;). Powodzenia.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Należy wspomnieć, że obrona Jagiellonia wygląda jak ser szwajcarski,
statystyki wyjazdowe mieli tragicznie w tym roku, trzy razy dostali aż 4 golami.
Plusem gości będzie to, że na początku każdego sezonu dobrze punktują.
Rok temu przegrana w pierwszym meczu i cztery wygrane,
dwa lata temu remis i dwie wygrane.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Cracovia - Piast Gliwice 1 2.25

Dziwi mnie, że nikt nie wspomniał o Cracovii. Zespół z Krakowa na pewno zaliczył spory falstart grą w pucharach i został lekko sprowadzony na ziemię. Liczę, że zawodnicy będą chcieli za wszelką cenę zatrzeć złe wrażenie i już na początku sezonu zanotować zwycięstwo w Ekstraklasie, aby podnieść nieco morale. Na ich przeciw staje Piast Gliwice. Jakby nie patrzeć wicemistrz Polski, ale z drugiej strony drużyna, która moim zdaniem na dłuższą metę nie jest w stanie powtórzyć sukcesu. Na dodatek w czwartek grają mecz Ligi Europy z IFK Goteborg. Gliwiczanie uważam, że dopóki będą grali w pucharach, dopóty będą te rozgrywki traktowali priorytetowo. W Cracovii potencjał jest na pewno. Nie wiem jak tam Kapustka po Euro i czy zagra, ale jeśli tak może zrobić różnicę. Do tego Dąbrowski, Wójcicki, Cetnarski, Jendrisek. Jak na naszą nie za mocną ligę myślę, że na początek to może wystarczyć. Kurs na Cracovię w Unibet 2.25 i wydaje mi się bardzo atrakcyjny, tym bardziej, że grają u siebie.

EDIT: nie zauważyłem, że mecz bez publiczności, no i Kapustka też jednak nie wiadomo czy zagra, bo prowadzi rozmowy z jakimiś klubami i nie zdziwię się jak do niedzieli zmieni barwy klubowy. Mimo to nie zmieniam swojego zdania. Stawiam na Cracovię.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Przeglądałem właśnie kursy na Bet365 na pierwszą kolejkę i niektóre są godne podziwu:
Co by nie mówić to według mnie kursy na Lecha są nieco zawyżone, warto łapać jak najszybciej, bo z pewnością jeszcze pospadają. Wiem, że jest to dopiero pierwsza kolejka i patrząc chłodno na drużyny nie wiadomo jak pokaże się dany zespół. Patrząc jednak na końcówkę poprzedniego sezonu łatwo stwierdzić, że Śląsk może wiele nie ugrać, zwłaszcza, że Lech pokazał w meczu o SuperPuchar z Legią na co go stać.
edit: Właśnie jest odwrotnie, patrząc na ostatnie mecze poprzedniego sezonu, to Śląsk może wiele ugrać ;). Wygrana z Lechem z Cracovią, a potem awans na 10 miejsce w rundzie spadkowej - Robson1416
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin: dobry kurs na Wisłę. Myślę, że w tym sezonie w końcu zakończą wyżej w tabeli.
Termalica - Arka: stawiać X jak złoto ;).
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Śląsk Wrocław : Lech Poznań (Piątek godz. 20:30) TV: Canal + sport
Wstęp:
Jak dla mnie mecz kolejki. Wiem, że grają również Cracovia z Piastem albo Legia z Jagą, ale to spotkanie we Wrocławiu dla mnie będzie pokazem sił. Smaczków jest przed tym spotkaniem wiele. Ciekaw jestem w jakim zestawieniem trener Rumak wystawi swoją pierwszą 11 do boju z Kolejorzem.
Ostatnie 5 H2H:
2016 Lech 0:1 Śląsk
2015 Śląsk 1:1 Lech
2015 Lech 3:0 Śląsk
2015 Lech 2:0 Śląsk
2014 Śląsk 1:1 Lech
Słówko o Śląsku:
Cóż, jestem bardzo ciekaw tego pierwszego meczu, władze Śląska poczyniły w tym okienku transferowym dość jak dla mnie dobre transfery sprowadzając kolejno: Alvarinho (Jagiellonia), Augusto (US Creteil-Lusitanos), Felipe Goncalves (Moreirense FC), Kamenar ( Spartak Trnava), Madej (Górnik Zabrze), Stjepanović ( AEL Limassol). Uważam, że 2,3 transfery będą dużymi wzmocnieniami Śląska. Co do meczu to jeżeli &quot;€žgwiazda&quot; Śląska Ryota Morioka będzie dużo biegał i dobrze wejdzie w mecz to myślę, że może coś ugrać w tym meczu Śląsk.
Jestem niestety rozczarowany, że Śląskowi nie udało się zatrzymać Bence Mervo. Widać było, że jest to dobry piłkarz, super mi się podobał w grze, dochodził do sytuacji ( często marnował), ale uważam, że Biliński miałby dobrego konkurenta o walkę w napadzie. Jeżeli jesteśmy przy osłabieniach zespołu to można zaliczyć do takich poważnych Hateley, DUDU, Hołota, Pich, Ostrowski.
Typowany skład na mecz z Lechem:
Kamenar -€“ Zieliński, Celeban, Dwali, Pawelec -€“ Grancjar, Goncalves, Kokoszka, Madej, Morioka -€“ Biliński
Słówko o Lechu:
Przed meczem z Legią o Superpuchar podałem 2 typy i sprawdziły się w 100%. Lech niesamowicie jak dla mnie zagrał, oczywiście były momenty słabości, ale po takiej wygranej morale zespołu pewnie wzrosły co najmniej o połowę ???? . Do rzeczy. Z H2H widzimy, że dwie wizyty Lecha we Wrocławiu nie zakończyły się pomyślnie. Lech ostatni raz wygrał w 2010 roku 2:1. Co do transferów Lecha, kilka ale za to jakie: Majewski ( AS Veria), Makuszewski ( Lechia Gdańsk), Nielsen (Odense), Putnocky (Ruch).
Jak najbardziej myślę na ten moment najlepsze transfery w lidze + wracający z wypożyczenia Formella oraz Bednarek dają trenerowi Urbanowi takie możliwości o jakich marzy każdy trener.
Co do zawodników którzy musieli opuścić Lecha to z pewnością będziemy „tęsknić” za Arajuurim, Kamińskim, Lovrencsics, Kotorowskim. Żal chyba tego Węgra, bo gdyby przedłużył kontrakt to Lech mógłby go sprzedać po Euro za niezłą sumę. Nie wiadomo co z Linetty i Kadarem. Wszyscy w Poznaniu wiedzą, że gdy Linetty zostanie to chyba żadnych transferów nie będzie. Kadar podobież rozmawia z innym klubem po udanym dla siebie Euro i Lech może też dużo zyskać z transferu Węgra.
Typowany skład na mecz ze Śląskiem:
Putnocky - Kędziora, Wilusz, Nielsen, Gumny -€“ Trałka, Tetteh, Majewski, Makuszewski, Pawłowski -€“ Robak
Typy na spotkanie:
Główny: Śląsk Wrocław :€“ Lech Poznań (podwójna szansa) 2 @2,04 ⛔
Śląsk Wrocław :€“ Lech Poznań (obie strzelą- nie) @1,95 ✅
Typ na mecz Wisła Płock -€“ Lechia Gdańsk:
Wisła Płock :“ Lechia Gdańsk(H -1,5) @4,45 ⛔

edit: Podaj bukmachera i dopisz kilka słów o spotkaniu Wisła vs Lechia, chętnie poznamy argumentację, czemu Lechia wygra i to minimum 2:0 ;) pzdr - Robson1416

Edit- kursy z efortuna.pl. Co do Morioka, ok ok jak na Śląsk jest gwiazdą zespołu, polskiej lidze też dodaje kolorytu. A na temat Lechii kolega niżej napisał
Edit 2 - podobniez już wiadomo że nie zagrają Makuszewski i Pawłowski, szkoda
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Stefański sędziuje mecz Wisły Płock z Lechią. Trener Nowak celuję w mistrzostwo i w Lechii pierwszy raz mają ku temu realne powody. Przyznał też, że Lechia nie będzie grać jak kamikaze i że muszą poprawić wyniki wyjazdowe. Stąd też nie rozegrali żadnego sparingu w Gdańsku. Co nie zdarzało się bardzo dawno. Wracając do Stefańskiego. Podczas gdy Lechia była prowadzona przez Nowaka i grała ofensywną piłkę (w większości spotkań). Stefański prowadził na wiosnę 3 spotkania Lechii. Z Podbeskidziem, Legią i Ruchem. W każdym pokazywał czerwoną kartkę dla rywala. W meczu z Podbeskidziem nawet dwie. Faktem jest jednak też, że pokazywał te kartki po faulach na Maku i Haraslinie. Haraslin nie zagra ze względu na uraz, którego się nabawił w sparingu. Mak natomiast pojedzie zapewne z drużyną, ale nie zagra na pewno od pierwszej minuty.
Lechia w sparingach. Po wymagającym obozie miała problemy z powrotem do obrony. I tutaj trzeba szukać szansy Płocka. Do tego na pewno nie zagra w pierwszym składzie Wawrzyniak, Peszko i Mila. Lecz to nie problem. Bo Lechia ma niesamowicie szeroką ławkę, a taktyka 3-5-2 stwarza okazję do grania bez nominalnego lewego obrońcy. Środek pola Lechii jest naprawdę w bardzo dobrej formie.
Niska stawka:
Krasic strzeli 5.00 ⛔
Wolski strzeli 5.00 ⛔
Będzie czerwona kartka 3.40 ⛔
(wszystko STS)

Średnia stawka:

Powyżej 2 bramki (AH) 1.70 ✅ (Pinnacle)
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Śląsk Wrocław : Lech Poznań (Piątek godz. 20:30) TV: Canal + sport
...
Słówko o Śląsku:
Cóż, jestem bardzo ciekaw tego pierwszego meczu, władze Śląska poczyniły w tym okienku transferowym dość jak dla mnie dobre transfery sprowadzając kolejno: Alvarinho (Jagiellonia), Augusto (US Creteil-Lusitanos), Felipe Goncalves (Moreirense FC), Kamenar ( Spartak Trnava), Madej (Górnik Zabrze), Stjepanović ( AEL Limassol). Uważam, że 2,3 transfery będą dużymi wzmocnieniami Śląska. Co do meczu to jeżeli &quot;€žgwiazda&quot; Śląska Ryota Morioka będzie dużo biegał i dobrze wejdzie w mecz to myślę, że może coś ugrać w tym meczu Śląsk.
Jestem niestety rozczarowany, że Śląskowi nie udało się zatrzymać Bence Mervo. Widać było, że jest to dobry piłkarz, super mi się podobał w grze, dochodził do sytuacji ( często marnował), ale uważam, że Biliński miałby dobrego konkurenta o walkę w napadzie. Jeżeli jesteśmy przy osłabieniach zespołu to można zaliczyć do takich poważnych Hateley, DUDU, Hołota, Pich, Ostrowski.
Zgodzę się ogólnie z Tobą, ale są dwie sprawy, dlaczego gwiazda w cudzysłowie ? Nie rozumiem, gościu to najlepszy piłkarz ekipy, no i można go nazwać gwiazdą zespołu jak najbardziej ;).
Co do drugiego punktu. Osłabienia. Hmm jako ktoś kto obserwuje uważnie Śląsk powiem tak. Osłabieniem jest na pewno odejście Hołoty i Hateleya, byłem przekonany, że chociaż jeden zostanie.
Co do reszty nazwisk. Dudu? Właśnie, jego ostatni sezon jest dramatyczny w ogóle to dla mnie osobiście to powinien być pomocnik nie obrońca, bo o ile do przodu fajnie, to z tyłu w spotkaniach z lepszymi ekipami był słaby.
Pich? Statystyka asyst i zdobytych bramek tutaj powinna być odpowiedzią, ja wiem, że chłopak się stara, &quot;robi wiatr&quot; z przodu, ale tyle sytuacji które zmarnował to jest dramat. W stosunku cena / jakość zdecydowanie nie jest to osłabienie. I jeszcze ostatni z piłkarzy Ostrowski. Ale przecież on za Rumaka nie grał, wcześniej grał tzw ogony, od dłuższego czasu już tylko w 3 lidze w rezerwach.
Ale wracając do spotkania. Ciężko po jednym spotkaniu stwierdzić czy to Lech jest w dobrej formie czy to Legia bez kadrowiczów i bez zaskakująco dla mnie wzmocnień była słaba, choć też wynik może być ciut mylący, dlatego, ze przy stanie 1:2, Legia musiała się odkryć, żeby spróbować u siebie zdobyć puchar, dodatkowo nie najlepszy występ Malarza.
Nie trenował tydzień z drużyną Makuszewski i nie wiadomo czy będzie zdolny do gry. Pawłowski to samo. Obrona Lecha jest również mocno pozmieniana.
Kamińskiego nie ma, Paulus odchodzi do Kopenhagi , być może jeszcze teraz, Keeba również na wylocie, Kadar również ma odejść.
Z poprzedniego bloku zostaje tylko Kędziora, a obok niego Nielsen, Wilusz, Gumny. Wilusz dla mnie to zawodnik przeciętny szczerze mówiąc, nie ma nic co wybijałoby go ponad szarość Ekstraklasy, brawo dla Urbana, że wpuszcza tego młodego Gumnego, chłopak trenował, zasłużył to gra, choć czy da jakość na miarę ekstraklasy, zobaczymy. Na pewno jakość będzie dawał tutaj Nielsen, który pokazał , że i bramki strzelać potrafi ;).
Lech bez: Putnockyego, Pawłowskiego, Makuszewskiego, Cessey&#39;a, Kadara, Linettego i Jevticia i Arajuuri
To tyle o problemach Lecha.
Jeśli miałby wymienić problemy Śląska to widzę trzy:
1. Sparing = tracenie dużej ilości bramek, to mnie przekonuje, że warto w tym spotkaniu pograć over.
2. Nie zgrana pomoc. W środku pola na Lecha Śląsk wyjdzie mniej więcej tak:
Stjepanovic, Goncalves - Alvarinho, Morioka, Grajciar/Madej
Grajciar za Rumaka grywał na skrzydle i moim zdaniem w 1 meczu też go tam wystawi. Jak widać 3 lub 4 jeśli zagra jednak Madej nowych graczy w środku pola no i nie ma bata, żeby to jeszcze funkcjonowało na 100% zwłaszcza, że tylko 1 sparing w takim ustawieniu.
3. problem - napastnik. Śląsk nie ma napastnika, władze starają się kogoś znaleźć, jednak liga tuż tuż i trzeba grać tym co jest a tutaj -&gt; Biliński, Idzik.
Idzik - młody chłopak lat 18, kariera przed nim, ale nie teraz. W takim razie zostaje nam Biliński, gwiazda ligi Litewskiej po powrocie do Polski, pierwsza runda, okej tłumaczył, że jest nie przygotowany, super, rozumiem. Tylko w 2 części sezonu była ta sama skuteczność. Dramat, ale cóż czekam, może odpali ;). Jest wielki żal, że Mervo nie został, ale cóż Sion dyktuje warunki.
To tyle ode mnie. Kursy na Lecha spadają, ale nie byłbym pewny czy wygrają. Skłaniam się ku Over 2.5 ⛔ , tak jak pisałem wcześniej.
 
amaro07 0

amaro07

Użytkownik
Tak jak ktoś tu już pisał chyba tylko Zagłębie będzie zdecydowanym faworytem.
Co do niespodzianek szukałbym ją w meczu Ruch-Górnik Ł. Ruch w sparingach nie imponowal za to Górnik notował nawet nieźle wyniki.
Myślę, że Cracovia nieznacznie pokona Piasta, Arka wygra w Niecieczy (1:0), remis w Krakowie Wisła-Pogoń.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom